Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mgrzel

mgrzel

#5664668 Napisano: 29.05.2013 15:39:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

czy ktoś dostał link do książki kucharskiej z wielbiciele makaronów, działa Wam to??


U mnie też nie działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5653092 Napisano: 14.05.2013 14:06:48 w Konkursy ABC
U mnie też pustka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5641912 Napisano: 25.04.2013 12:58:24 w TESCO konkursy
marta85 napisał(a):

Jak myslicie beda dzis wyniki z cos dobrego z niedrogiego czy dzisiaj tylko wybor laureatow a maile w przyszlym tygodniu?


Skasowałam tego maila, którego wtedy nam przysłano o przedłużeniu terminu, ale z tego co pamiętam to do dzisiaj przedłuzyli sobie termin ogłoszeniea wyników. Wyniki miały pierwotnie być ogłoszone do 15-stego, a przedłużyli do 25-tego. Może dzisiaj się dowiemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5641353 Napisano: 24.04.2013 15:21:48 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Od 2 tygodni wyjątkowe nie wkurza mnie mąż więc na niego się nie będę żaliła,za to wkurza mnie cały świat konkursowy,który się na mnie wypiął i nie chce dawać nagród (nawet piłka z hochlandu mam mnie gdzieś),wkurza mnie pies sąsiada,który za ścianą wyje ,bo siedzi sam w domu,mój wredny syn ,który się nie chce słuchać .Kurna nawet kotlety mielone mi dziś nie wyszły ,porozpadały się ,co za tydzień jakiś porąbany mam .Wszystko mnie drażni ,najchętniej spakowałabym się i wyjechała sama na koniec świata ,gdzieś na bezludną wyspę emotka

ludzka_istota napisał(a):

wkurzają mnie gópje ludzie, a zwłaszcza mój napuszony facet.



Jak poczytałam narzekania to od razu mi lepiej, bo to znaczy, że nie tylko ja mam takie problemy. Razem zawsze raźniej - oby do lepszego jutra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5639840 Napisano: 22.04.2013 19:21:23 w Hochland
taki piękny wierszyk a piłeczki brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5638509 Napisano: 20.04.2013 07:56:53 w Hochland
mereszka napisał(a):

ponawiam pytanie czy dostaliście @ od środy o wygranych piłkach emotka


Ja wysyłałam w czwartek i nadal cisza. Coś chwilowo nie wysyłają maili. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5637298 Napisano: 18.04.2013 06:55:51 w TESCO konkursy
kammaro napisał(a):

kammaro napisał(a):

anava napisał(a):

Coś słychać z wynikami http://konkurstesco.parys.pl/ ??


Do jutra maja czas emotka


I dostał ktoś dzisiaj od nich jakieś info?


U mnie cisza, ale hasło miałam takie sobie więc raczej nie liczę na nagrodę. Wydaje mi się, że podadzą wyniki dopiero za tydzień. Kiedyś tak było, ze podali wyniki dokładnie w dniu wymienionym w regulaminie czyli w tym wypadku 24.04. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5634269 Napisano: 13.04.2013 16:05:09 w Konkursy ABC
luko922 napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

magdaa napisał(a):

luko922 napisał(a):

powiadamiali już o ipodach z hallsów ?


z łikendu (pt-nd) w poniedziełek.



ale te powiadomienia to z konkursu ogólnopolskiego

z ABC chyba dopiero po zakończeniu



Właśnie z ABC mi chodzi:D


W regulaminie jest inaczej napisane, że wybiorą laureatów dopiero po zakończeniu konkursu. W takim razie nie mam co liczyć, bo wysłałam chyba 2 dnia konkursu. A jeśli to nie jest tajemnicą z jakiego dnia dostałeś smsa. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5634139 Napisano: 13.04.2013 10:01:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
morela napisał(a):

edith napisał(a):

nesteaa napisał(a):

mia napisał(a):

radosna napisał(a):

Mam pytanie do tych osób, które wygrały torbę Hochland - jakiej mniej więcej długości były Wasze wiersze? Bo nie wiem, czy się rozpisywać czy też pisać krótko.


O właśnie - podbijam! emotka
Wysłałam do tej pory raptem jedno zgłoszenie, oczywiście wygrałam piłkę, natomiast torby nie - i teraz medytuję, czy dlatego, że na chybcika napisane, czy dlatego, że krótkie (dł. smsa). emotka


ja wygrałam torbę, miałam dość długi wierszyk, nie pamiętam dokładnie, ale ok. 10 wersów emotka


Moj wiersz rymowany wesoly około 12 wersów emotka



u mnie 10 wersów, też żartobliwie, na wesoło emotka



Ja też chyba 10 - 12 wersów, dokładnie nie pamiętam i też na wesoło. Ogólnie cieszę się bardzo, bo wysłałam jedno zgłoszenie i piłeczka i torba wygrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5631160 Napisano: 09.04.2013 15:45:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Straszna pustkaaaa! Kolejna porażka. Oj przydałoby się coś na poprawę nastroju... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5631159 Napisano: 09.04.2013 15:42:12 w TESCO konkursy
bianco napisał(a):

luko922 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

Największe rozczarowanie - nic a nic, a zgłoszeń kilka.



U mnie to samo, a liczyłem, że się uda.



u mnie też pusto emotka


U mnie też puściutko emotka Jednak niektórym się udało, wiec GRATULACJEę Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5621740 Napisano: 26.03.2013 12:47:09 w Konkursy ABC
No to pierwsza lodówka z Kasztelana juz przyznana, w mdw się chwalono. Więc tylko kufelek wpadł. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5617910 Napisano: 21.03.2013 11:04:38 w Konkursy ABC
kachakacha napisał(a):

Wysyłają smsy o wygranej nagrodzie dziennej w Kasztelanie.


Też mam kufelek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5598090 Napisano: 28.02.2013 14:09:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jenny21 napisał(a):

Nie moge doczekac sie wynikow z Pudliszek na FB. Na razie trwają obrady jury, wyniki mają być dzisiaj..Ktoś też czeka?


Ja też czekam. Właśnie przed chwilką sprawdzałam, ale nadal cisza. Czekajmy razem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5596158 Napisano: 26.02.2013 15:40:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

ania1234 napisał(a):

deva napisał(a):

jak informuje ing? ktoś sie chwalił w mdw



Sprawdź konto emotka



wszyscy zwycięzcy już powiadomieni?


Podejrzewam, że tak. Ja miałam informację na koncie dzisiaj koło południa, ania1234 raczej też. Nikt się więcej nie chwalił, ale może jeszcze nie zaglądali na konta. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5585382 Napisano: 15.02.2013 09:01:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie też nic... A najgorsze jest to, że magia tego wątku chyba przestała na mnie działać emotka Ten 2013 rok jest bardzo pechowy a dopiero się zaczął. Liczę tylko, że to tylko złe dobrego początki. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5579009 Napisano: 09.02.2013 07:05:00 w Konkursy ABC
Czy ktoś może jeszcze czeka na bon z konkursu wygraj zakupy na cały rok? Z tego co widzę to prawie wszyscy już dostali a ja nadal czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5578283 Napisano: 08.02.2013 12:22:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

mgrzel napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

miriam napisał(a):

yaagatka napisał(a):

izak1000 napisał(a):

moni250 napisał(a):

słuchajcie bo ja nie kumam jak dziś kupiłam rexonę to zgłoszenie mogę dziś posłać czy dopiero jutro?


od jutra do końca konkursu..tak jest wg. regulaminu..


przepraszam, ale nie otwiera mi się regulamin -
w jakimkolwiek sklepie wystarczy zeby na paragonie było coś z rexony?



musi być dezodorant rexona woman


i może być w ten sam dzień zgłoszenie...w następny dzień należy zgłosić jeśli bierzesz udział w Promocji „Gwarancja pewności siebie – Rexona Women”(czyli żądasz zwrotu pieniedzy,bo jesteś niezadowolona), a nie w konkursie „Wygrywaj pewnością siebie – Rexona Women”-mylicie promocje z konkursem... emotka


W regulaminie konkursu również jest taki zapis w punkcie 8 : zgłoszenie powinno być wykonane nie później niż ostatniego dnia trwania konkursu, przy czym w żadnym przypadku nie wcześniej niż w dniu następnym po dniu zakupu Produktu. Więc raczej nikt nie myli promocji z konkursem, tylko w obu regulaminach jest ten sam zapis.


przeprosiłam wyżej ku woli ścisłości jak juz zauważyłaś...


Wiem, wiem, odpowiedzi innych i Twoja pojawiły sie w trakcie jak pisałam a że pisałam dłuuugo to wyszło jak wyszło. Nie chciałam być złośliwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5578226 Napisano: 08.02.2013 11:31:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

miriam napisał(a):

yaagatka napisał(a):

izak1000 napisał(a):

moni250 napisał(a):

słuchajcie bo ja nie kumam jak dziś kupiłam rexonę to zgłoszenie mogę dziś posłać czy dopiero jutro?


od jutra do końca konkursu..tak jest wg. regulaminu..


przepraszam, ale nie otwiera mi się regulamin -
w jakimkolwiek sklepie wystarczy zeby na paragonie było coś z rexony?



musi być dezodorant rexona woman


i może być w ten sam dzień zgłoszenie...w następny dzień należy zgłosić jeśli bierzesz udział w Promocji „Gwarancja pewności siebie – Rexona Women”(czyli żądasz zwrotu pieniedzy,bo jesteś niezadowolona), a nie w konkursie „Wygrywaj pewnością siebie – Rexona Women”-mylicie promocje z konkursem... emotka


W regulaminie konkursu również jest taki zapis w punkcie 8 : zgłoszenie powinno być wykonane nie później niż ostatniego dnia trwania konkursu, przy czym w żadnym przypadku nie wcześniej niż w dniu następnym po dniu zakupu Produktu. Więc raczej nikt nie myli promocji z konkursem, tylko w obu regulaminach jest ten sam zapis. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5569366 Napisano: 31.01.2013 07:22:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
asiabuczkowska napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Muszę trochę ponarzekać. Same porażki emotka Brak tablecika, w Heliosie też NIC... No strasznie mi smutno...


te same porażki emotka a jesli nie wygram pralki z Monnari to juz niewiem.... emotka zwłąszcza, że moja się popsuła parę dni temu emotka


Też czekam na Monnari, ale nie wiem jak Ty ale ja mam złe przeczucia... Wyświetl w wątku >>
0 0