Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mgrzel

mgrzel

#5781084 Napisano: 27.11.2013 15:30:41 w PLAGIATY
depakinka napisał(a):

asante napisał(a):

Odnośnie plagiatów w Ferrero - nie rozumiem tego. Z regulaminu wynikało, ze hasła będą publikowane. I co, ludzie tak sie nie boją i kradną? Nie pojmuję...



najwidoczniej osobie która splagiatowała hasło infernalii wydawało się, że ze względu na to samo imię może pozostać niezauważona, a nóż autorka nie będzie sprawdzała wyników...


Pewnie tak było, bo na poczatku na forum tak myśleliśmy. Dopiero kiedy infernalia się dołączyła do dyskusji okazało się, że ktoś na bezczela wygrał jej hasłem... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5781042 Napisano: 27.11.2013 14:16:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infernalia napisał(a):

w regulaminie Lay's nie było zapisu o utracie praw - a w regulaminie Ferrero standardowo - Uczestnik jest autorem tekstu, do którego posiada pełne i niczym nieograniczone prawa autorskie - więc jeśli nie utraciłam praw na rzecz Lay's... no zobaczymy co zrobi Ferrero emotka


Trzymam mocno kciuki, bo każda kradzież a w tym przypadku hasła, powinna zostać ukarana. Ludzie to mają tupet! Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5780965 Napisano: 27.11.2013 13:33:13 w Intermarche
kammaro napisał(a):

Dzięki, ale myślę, że nie wszystkie eski posłali. Tam było ok 80 nagród!


Obyś miała rację emotka ale raczej myślę, że esek nie puszczają pojedynczo. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5780954 Napisano: 27.11.2013 13:25:08 w Intermarche
U mnie pusto - smska brak. No trudno, ale GRATKI dla kammaro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5780369 Napisano: 26.11.2013 16:52:10 w Intermarche
barszcz napisał(a):

Reni napisał(a):

staszek napisał(a):

barszcz napisał(a):

I co z Lierene,puścili jakieś sms-ki emotka


chyba nie



cisza emotka wg regulaminu mają czas do jutra emotka


No to czekamy emotka


Przyłączam się do czekających emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5779959 Napisano: 26.11.2013 06:57:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jenny21 napisał(a):

Czy ktoś dostał info o wygranej w konku Cukier królewski za I etap? Dzis mieli wysłać mejle


Ktoś w mdw się chwalił zestawem do pieczenia. U mnie nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5779397 Napisano: 25.11.2013 13:14:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Czy ktoś już może coś wie o I etapie Cukru Królewskiego? Dzisiaj mieli wybierać zwycięzców za I tydzień, ale w regulaminie nie napisali kiedy będą powiadamiać, więc zakładam, że w dniu wyboru.



a w tym konkursie cukru trzeba mieć paragon na zakup cukru pudru jak się wygra emotka W regulaminie nic chyba o tym nie ma,ale Mama się napaliła na tego kitchenaida i zamierza zagrać emotka


Trzeba zakupić 2 produkty, cyt. regulaminu " § 4
Rywalizacja konkursowa polega na dokonaniu zakupu co najmniej dwóch opakowań Produktu, upieczeniu własnego wypieku, ozdobieniu takiego wypieku Produktem i następnie wykonaniu fotografii udekorowanego Produktem wypieku, na której będą również widoczne opakowania Produktu, i przesłaniu jej do Koordynatora Konkursu zgodnie z dalszymi postanowieniami niniejszego Regulaminu celem wyłonienia przez Komisję konkursową, o której mowa poniżej, zwycięzców Konkursu, tzn. osób których wypieki utrwalone na nadesłanych zdjęciach zostaną ocenione przez Komisję konkursową jako najbardziej pomysłowo lub najładniej udekorowane Produktem."


Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5779387 Napisano: 25.11.2013 13:07:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już może coś wie o I etapie Cukru Królewskiego? Dzisiaj mieli wybierać zwycięzców za I tydzień, ale w regulaminie nie napisali kiedy będą powiadamiać, więc zakładam, że w dniu wyboru. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5774558 Napisano: 18.11.2013 12:00:34 w Intermarche
koza.k90 napisał(a):

a ten wcześniejszy, Unilever z bonami po 500 i 100 zł, już wysłany emotka


Ja jeszcze bonów nie dostałam. Z tego co pamiętam to w regulaminie nie określili daty, do której mają wysłać bony. Do 7.11 można było odsyłać dane i paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5773211 Napisano: 15.11.2013 11:01:45 w Biedronka
merynosek napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Nieodebrane połączenia wczoraj to jednak E emotka Dzwonili przed chwilą emotka Mam tablecik, ale jestem szczęśliwa!!!


Gratki!:)
Pewnie oddzwaniają już te nieodebrane emotka


Dziękuję bardzo i trzymam kciuki, żeby jeszcze dzwonili nie tylko z nieodebranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5773204 Napisano: 15.11.2013 10:56:15 w Biedronka
Nieodebrane połączenia wczoraj to jednak E emotka Dzwonili przed chwilą emotka Mam tablecik, ale jestem szczęśliwa!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5773115 Napisano: 15.11.2013 07:01:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katthlyn napisał(a):

mgrzel napisał(a):

bruce napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Mam pytanie, czy ktoś też otrzymał maila z Kakao Pucatek z prośbą o odesłanie kodów i paragonów?


emotka Nie przerażaj! Ja nie dostałam, a nawet - wręcz przeciwnie - napisali, że wyślą nagrodę pod wskazany adres, rozumiem zatem, że - bez odsyłania kodów i paragonów.... emotka


Trochę mi ten mail nadziei narobił, ale nie ma w nim żadnych innych informacji oprócz tego, że mam odesłać kody z paragonami. Do dziś mieli powiadomić zwycięzcę I etapu, ale ten mail napewno taką informacją nie jest...



W regulaminie jest napisane, że mieli dzwonić do zwycięzcy ... a masz te paragony?


Pewnie, że mam paragony,jakoś bez paragonów nie umiem grać. Też czytałam, że do zwycięzcy mieli dzwonić, więc dużej nadziei nie mam, ale ten mail mnie zdziwił i stąd moje pytanie czy też ktoś taki mail dostał. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5772804 Napisano: 14.11.2013 17:29:25 w Biedronka
Jak rano zobaczyłam, że mam nieodebrane połączenie z prywatnego to byłam pewna, że to tablecik z E, ale do tej pory nikt do mnie drugi raz nie zadzwonił emotka Mam jeszcze nadzieję, że to E i może jutro będą oddzwaniać jeśli ktoś dzisiaj nie odebrał telefonu... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5772709 Napisano: 14.11.2013 15:39:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

mgrzel napisał(a):

Mam pytanie, czy ktoś też otrzymał maila z Kakao Pucatek z prośbą o odesłanie kodów i paragonów?


emotka Nie przerażaj! Ja nie dostałam, a nawet - wręcz przeciwnie - napisali, że wyślą nagrodę pod wskazany adres, rozumiem zatem, że - bez odsyłania kodów i paragonów.... emotka


Trochę mi ten mail nadziei narobił, ale nie ma w nim żadnych innych informacji oprócz tego, że mam odesłać kody z paragonami. Do dziś mieli powiadomić zwycięzcę I etapu, ale ten mail napewno taką informacją nie jest... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5772696 Napisano: 14.11.2013 15:27:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie, czy ktoś też otrzymał maila z Kakao Pucatek z prośbą o odesłanie kodów i paragonów? Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5772499 Napisano: 14.11.2013 12:21:45 w Biedronka
Mam nieodebrane z zastrzeżonego o 10:28, coś czuję, że to E emotka Teraz czekam aż oddzwonią... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5762180 Napisano: 26.10.2013 15:49:51 w Intermarche
izak1000 napisał(a):

Ja osobiście nie mam się czym martwić..moje hasło, które wygrało jest efektem "mojej i wyłącznie mojej twórczości"...


U mnie tak samo. Wymyśliłam, wysłałam i wygrałam. Pierwszy raz w ITM emotka , bo nigdy w ich konkursach nie miałam szczęścia. Duma mnie rozpiera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5761645 Napisano: 25.10.2013 15:42:42 w Intermarche
ivanotta napisał(a):

odsyłacie już formularz czy jeszcze będą słać smsy z informacją?

formularz tutaj:
http://promocjesms.pl/page-for-form/


Ja już odesłałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5761619 Napisano: 25.10.2013 15:30:35 w Intermarche
joan napisał(a):

Niewygodnie się szuka swoich zgłoszeń na liście laureatów, ale... "mam bony i jestem zadowolony" emotka


Ja też miałam problem, ale gdzieś przy końcu znalazłam swoje hasełko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5756470 Napisano: 17.10.2013 12:23:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiu napisał(a):

Ponieważ zadziwiało mnie milczenie w Ferrero, postanowiłam napisać do organizatora z zapytaniem, czy informowali zwycięzców. Odpowiedź: Dziś dopiero będą informować za ostatni tydzień. A więc czekamy (choć ja tylko 1 zgłoszenie posłałam, więc raczej nie czekam).


Ja posłałam 3 zgłoszenia w tamtym tygodniu, ale też raczej przy moim mizernym ostatnio szczęściu nie liczę na zbyt wiele. Jak się jest na konkursowej fali to człowiek wierzy w swoje możliwości i wtedy w każdym konkursie coś się wygrywa a jak z fali się spadnie to nadzieja coraz mniejsza. Tamten rok to był wspaniały a ten porażka. Przecież aż tak bardzo mój umysł nie stępiał emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0