Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mgrzel

mgrzel

#5847161 Napisano: 08.04.2014 13:17:23 w Biedronka
I jeszcze jedno, żal mi judytkak, że nie może się tak w 100% cieszyć wygraną, bo te podejrzenia to raczej podważają wartość jej wygranego hasła i z pewnością odbierają humor... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5847157 Napisano: 08.04.2014 13:14:16 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

joan napisał(a):

A tak z ciekawości & w ramach statystyki: wygrał ktoś w Edenie zgłoszeniem z ostatniego dnia? emotka



właśnie nie...z pisałam z dużą ilością osób i pokazywały swoje prace - były naprawdę świetne i nic. Dodatkowo kilka osób wygrało swoimi jak to określiły "najgorszymi" pracami zgłoszonymi na początku, a te wysyłane później przepadły...

judytkak ja wiem, że Ty wygrałaś głóną i szczerze Ci jej gratuluję. Jesteś dobra w te klocki i nie sądze żeby Cię wylosowali. Jednak po tak krótkim czasie na wybór, setką wiadomości od innych, którzy tu w postach też sie nie wypowiadali - dziwna sprawa. Po prostu byłam ciekawa jakie odpowiedzi wygrały, tym bardziej że dzwoniąc do nich informowali, że zgłoszenia będą pokazane, nie pokazali - dziwne. Wiadomo, teraz jest tak, że każdy kto wygrał będzie bronił, kto nie będzie narzekał, jednak ja jestem jedynie ciekawa. emotka

a niejeden plagiat, który być może coś wygrał...to już swoją drogą emotka


Ja wygrałam za ostatni dzień emotka Edzia masz rację, że ten kto wygrał będzie bronił wyników. Mój tekst nawet mi wyszedł, czułam, że się uda emotka Podobno w agencji czytali na bieżąco zgłoszenia, więc może warto uwierzyć, że jednak losowania nie było. Ja przynajmniej w to wierzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5845545 Napisano: 04.04.2014 06:45:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję lawendowej Prowansji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5845197 Napisano: 03.04.2014 13:07:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
violka88 napisał(a):

czy już powiadamiali laureatów z konkursu
Wygraj wakacje w Prowansji - smolar??? emotka


No właśnie nikt się nie chwalił, więc pewnie jeszcze nie. Ja do tej pory we wszystkich persilowo-lawendowych konkursach wielkie pudło. Nie potrafię się z tą świeżością wstrzelić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5844860 Napisano: 02.04.2014 17:55:27 w Hochland
Ja pisałam wczoraj -rzutem na taśmę. Tworzyłam, myślałam i chyba przekombinowałam, bo pusto w skrzynce aż boli emotka A wygrał ktoś za wczorajsze zgłoszenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5844847 Napisano: 02.04.2014 17:48:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hochland zero, Persil zero a tyle się na tworzyłam.... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5844739 Napisano: 02.04.2014 15:38:49 w Biedronka
judytkak napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy to naprawdę się zdarza, są tacy szczęściarze na świecie?



Zdarza się emotka I mam głęboką nadzieję, że to nie kwestia szczęścia i przypadku, a fajnego pióra po prostu emotka Dziękuję za wszystkie gratulacje, to naprawdę miłe. Trochę radości zabrało sugerowanie, że wygrana to wynik losowania, bo przyłożyliśmy się z mężem bardzo do tekstu... No cóż, udało się przełknąć niektóre komentarze emotka Mocno życzę wszystkim naszej wczorajszej ekscytacji emotka


Tak myślałm, że może być Ci trochę przykro jak czytałaś te podejrzenia. Ja wierzę, że nagrodzono Twoją kreatywność i jeszcze raz gratki. Zresztą może nie popierałam teorii o losowaniu, bo sama wygrałam suszarkę i też się nad tekstem napracowałam, cieszę sie, że zauważono mój wysiłek . emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5844738 Napisano: 02.04.2014 15:35:24 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

A swoją drogą to koleżanka judytkak ma niebywałe szczęście w konkursach Biedronki. Pozazdrościć i pogratulować. Trafiła główną-termomix w konkursie E i główną w Edenie, w ciągu 1 tygodnia główne 2 nagrody w tej samej sieci. Czy to naprawdę się zdarza, są tacy szczęściarze na świecie? Ma widać dziewucha jakiegoś haka na Biedronkowe konkursy. Judytkak, daj cynk, jak to robisz? emotka emotka


Są tacy szczęściarze i to idzie właśnie takimi falami emotka Teraz jest na fali Jutytkak a zobaczysz, że za chwilę będzie fala innej osoby z forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5844516 Napisano: 02.04.2014 10:17:51 w Biedronka
bartula napisał(a):

Dziękuję, może przy większych nagrodach chcą paragon?


Trzeba się zapytać judytkak czy u niej na główną chcą paragon. U mnie na suszarkę też nie chcą - tylko dane do wysyłki. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5844332 Napisano: 01.04.2014 22:13:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
mia napisał(a):

Tym razem już się chyba nie pomylę... emotka
Judytkak, gratulacje Meksyku, czy gdzie się tam wybierasz (bo chyba wybór jest?) emotka emotka emotka


Również WIELKIE GRATULACJE!!! Istne szaleństwo taka wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5844327 Napisano: 01.04.2014 22:08:55 w Biedronka
Ja mam maila z 20:36 o wygranej suszarce elektrycznej na pranie emotka Czyli znowu byłam blisko... Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5843833 Napisano: 01.04.2014 06:49:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
judytkak napisał(a):

edith napisał(a):

Wczoraj byłam na spacerze nad wodą i widzialam jak mlodzi ludzie budowali wieże z Jogobelli ale ta praca mnie powaliła mistrzostwo i szacun emotka emotka
http://www.jogobe...585/page/3/tydzien/5



emotka emotka emotka Jest mega! emotka


Jak wczoraj zobaczyłam tą pracę to stwierdziłam, że pasuję emotka Osobiście mój faworyt do głównej. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5841981 Napisano: 26.03.2014 16:18:14 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

http://www.wiosna.../biedronka/zwyciezcy są wyniki emotka


U mnie pudło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5841171 Napisano: 24.03.2014 17:51:02 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

ewelka1979 napisał(a):

patrząc po mdw wychodzi na ot ze już po ptokach

Znaczy kolejny konkurs u Smolara wtopiłam. emotka
Najwyraźniej mnie odlubili. emotka
Dobrze chociaż, że kapsułki miały naprawdę rewelacyjną cenę.


U mnie też nic, nawet zestaw nie wpadł. A wydawało mi się, że tak smolarowo napisałam emotka Tylko jedna osoba się pochwaliła, ale raczej nie ma co się łudzić, pewnie większość jeszcze telefonów nie sprawdzała. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5841088 Napisano: 24.03.2014 14:09:26 w Inne mniejsze markety
beata21 napisał(a):

Czy ktoś ma zapisany regulamin Persil (Polomarket)?
Bo ze strony zniknął emotka
Do kiedy mają czas na poinformowanie ?


Nie zapisałam, ale pamiętam, że powiadamiać mieli w ciągu 2 dnich roboczych od 21 marca czyli mają czas do jutra. Chyba, ze to zniknięcie regulaminu wiąże się z jakimiś jego zmianami. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5839261 Napisano: 19.03.2014 08:17:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loara napisał(a):

mgrzel napisał(a):

2 miejsce w PS3 emotka
Ale byłam blisko autka... Chyba nigdy mi się nie uda z samochodem, zawsze blisko, ale za daleko emotka



gratuluję

tak myślę, że to jakaś ustawka z tym konkursem i możliwe że nikt w rzeczywistości tych aut nie wygra...


Dzięki emotka
Zawsze zakładam uczciwość organizatorów, bo inaczej bym nie grała, ale jak wiadomo różnie z tym bywa. Ja jednak mam nadzieję, że jeszcze ktoś na forum pochwali się autkiem z tego konkursu. Parę tygodni zostało a może nawet w tym autko trafił jakiś forumowicz. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5838670 Napisano: 18.03.2014 06:59:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Niebo płacze i ja też jestem w smuteczkach emotka Przydałby się jakiś znak, że jednak dam radę coś wygrać... Nie wiem jak Wam, ale mi tej pozytywnej adrenaliny strasznie brakuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5837015 Napisano: 13.03.2014 12:19:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
Avatea, cudowna wiadomosć! Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5836431 Napisano: 12.03.2014 10:25:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Może grzeszę swoim dzisiejszym wpisem tutaj, bo patelnia z oleju wpadła, ale tak się ostatnio natrudziłam w wierszykach i innych tworach i wielkie NIC! I w PS3 pewnie znowu będzie pudło, więc na zapas się już żalę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mgrzel

#5836376 Napisano: 12.03.2014 06:59:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
maria1980 napisał(a):

mia napisał(a):

andziabid napisał(a):

moja największa wygrana a zarazem prezent Walentynkowy - urodziłam ślicznego i zdrowego synka Oskarka - w same Walentynki, sam sobie wybrał dzień narodzin
emotka emotka emotka


Andziabid, gratulacje największej możliwej wygranej! emotka emotka emotka
Niech Maleństwo zdrowo się chowa i nie daje Mamie mocno w kość! emotka emotka emotka


Również GRATULACJE!!! Niech synek rośnie na pociechę mamusi emotka

Gratuluję emotka Niech rośnie zdrowo emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0