Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika damiangoogle

damiangoogle

#5402093 Napisano: 14.10.2012 10:18:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

damiangoogle napisał(a):

Dzisiaj widziałem, jak człowiek zgarniał kilkadziesiąt ,,zgrzewek Alepn Golda pakowane po 42 czekolady w markecie. Ja sobie ten konkurs odpuściłem. Są zawodowcy jak w tym plastycznym biura podróży...Sam miałem kupić kilka.. ale sobie odpuściłem.


To dobrze, że zrezygnowałeś, bo każdy powinien angażować się w to, do czego ma predyspozycje & odpowiednie warunki, mądra decyzja emotka
A gościa ze sklepu się nie bój, on te czekolady dla żony kupował, bo w ciąży jest, zostaniesz ojcem, to zrozumiesz emotka



Jestem Ojcem. emotka . Ale widocznie moją Żona to inna jakaś jest, bo nie miała i nie ma takich zachcianek.
Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5402090 Napisano: 14.10.2012 10:17:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

damiangoogle napisał(a):

Dzisiaj widziałem, jak człowiek zgarniał kilkadziesiąt ,,zgrzewek Alepn Golda pakowane po 42 czekolady w markecie. Ja sobie ten konkurs odpuściłem. Są zawodowcy jak w tym plastycznym biura podróży...Sam miałem kupić kilka.. ale sobie odpuściłem.


Może ma dużo dzieci? emotka



Jeżeli zakład cukierniczy - to by pasowało. Ale cukiernie nie stosują takiej czekolady, tylko przemysłową i ekstrakt kawowy.
Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5402089 Napisano: 14.10.2012 10:15:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nikogo nie mam zamiaru odstraszyć. Ale fakt, że będąc w sklepie widziałem gościa który robi hurtowe zakupy, to świadczy o tym, że jak gościu wstuka te kody 1 dnia... to on sam wrzuci pewnie z 200-300 kodów. A pomijam, że zawodowi gracze zaopatrzą się w hurtowniach albo od przedstawicieli handlowych. Więc zwykli śmiertelnicy jak my to raczej szans nie mają. A tenisówki z 3bita to dobre dla gimnazjalistów. Ostatnio mnie albo jesień dopadła, albo fakt, że w konkursach nie mam szans... Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5402024 Napisano: 14.10.2012 08:54:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiaj widziałem, jak człowiek zgarniał kilkadziesiąt ,,zgrzewek Alepn Golda pakowane po 42 czekolady w markecie. Ja sobie ten konkurs odpuściłem. Są zawodowcy jak w tym plastycznym biura podróży...Sam miałem kupić kilka.. ale sobie odpuściłem. Wyświetl w wątku >>
0 0