Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika damiangoogle

damiangoogle

#5610351 Napisano: 11.03.2013 22:33:39 w Biedronka
A z tym się zgodze - BY AGENCJE TYLKO ZECHCIAŁY. Obawiam się tylko, że nie zechcą.


A co do tych zakresów IP - mysle ze oszust nie spodziewał się tak wspaniałego sukcesu i tak oszałamiającej skutecznosci, stad darował sobie zmienię IP. Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5610349 Napisano: 11.03.2013 22:31:48 w Biedronka
A wiec sytuacja, mamy 1000 różnych numerów telefonów, każdy z nich wysłał 400 tych samych paragonów, i adres IP dla wszystkich jest ten sam. Jeden z tych numerów wygrał samochód.
Wszystkie zgloszenia dokonano botem w ciągu 1 h. I voila. To jest tak grubymi nićmi szyte ze sie nie moze udać. Ktoś przedobrzył. Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5610345 Napisano: 11.03.2013 22:25:54 w Biedronka
Mówiac ze adres IP jest unikalny, miałem na mysli sytuację, że z jednego IP ktoś w jednej sesji zgłosił te same paragony, z tego samego IP, ale z roznych numerów, a odstępy czasowe to było kilka sekund.

Co więcej nie wiem jak przedstawia się sprawa cookie ze strony, jaki poziom danych zapisuje i jakie dane są zniego zczytywane. Ale organizator który nalezy do miedzynarodowej korporacji EURO RSCG mam nadzieję ze stanie na poziomie zadania.

Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5610342 Napisano: 11.03.2013 22:22:02 w Biedronka
W firmie w której pracuje, mamy proste skrypty na stronę które eliminują Boty i zmniejszają skalę ataków DDOS ( bo tych calkowicie sie niestety nie da wyeliminowac ).

Tutaj tylko wystarczy sprawdzić zakres adresó IP. Na bank bot wpisywał paragony, a wszystkie są jak najbardziej oryginalne, zakres paragonó wskazuje, że zainwestowano około 5000 zł w proszki. Jak teraz oszust zostanie wyeliminowany i nic nie dostanie, to już więcej się nie pojawi na tej agencji.

Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5610326 Napisano: 11.03.2013 22:08:53 w Biedronka
Pięknie. A więc najlepiej jak nikt nie poda danych, to zatrzymują samochód.

Odnośnie wyeliminowania oszusta to :

Wystarczy aby sprawdzili zapis adresów IP, ten adres ip który wygrał, porównać ile jeszcze razy zgłosił paragony, następnie żadać przekazania wszystkich. Dam sobie rękę uciąć, że wiekszość skopiowanych numerów padła z tego samego adresu IP, a więc ktoś musiałby dostarczyć miliony paragonó i voila. Adres IP jest unikalny. Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5610313 Napisano: 11.03.2013 21:59:19 w Biedronka
Pozostaje tylko zaatakowac ich facebooka :

http://www.facebo...MarkaEPolska?fref=ts

Jak Oni wydadza te nagrody , to ja jestem w szoku. W zyciu juz nic nie kupię marki E. Co prawda kupilem artykółów za 2000, to ze nic nie trafiłem - spoko. Ale taką ściemę to mi sie scyzork otwiera.... Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5610290 Napisano: 11.03.2013 21:37:11 w Biedronka
To samo dzieje sie na loterii ogolnopolskiej. Wygrywaja kolejne paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5610267 Napisano: 11.03.2013 21:22:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Spojrzcie na wyniki w konkursie e w biedronce

http://ejubileusz.pl/biedronka/zwyciezcy

Jedna osoba wygrałą wszystko, glowne nagrody w kolejnych po sobie paragonach, tak jakby udział wdzieło łącznie 50 zgłoszen i nikt więcej nic nie wysłał. Scima jakiej w zyciu nie widziałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5441352 Napisano: 08.11.2012 08:11:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Coż, z kilkoma osobami z tego forum, którzy co rusz wygrywają konkursy od dawna prowadze wymianę wiadomości. Dla nich to nic śmiesznego i głupiego. Ide równiez w ślady Miłej i zamilknę. Ukazują mi się tutaj niestety pewne cechy naszego narodu. ( że świstak siedzi, śmieszne i głupie to co piszę ). Nie będę każdemu podsyłał linków, tym bardziej że są ogólnie dostępne, a skorzystanie z wyszukiwarki nie boli. Większość fachowej literatury jest niestety ale w języku angielskim. Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło. Gdy dostanę wszystkie te trampki, to postaram się im zrobić 1 zdjęcie grupowe. Tak dla poskromienia tych, co są pierwsi do wyśmiewania. I idę mileczeć. Pozdrawiam.

Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5441251 Napisano: 08.11.2012 07:33:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie trampek - szanse na wygrywanie są moim zdaniem teraz największe, bo osobiście oceniam, że w chwili obecnej jest najmniej graczy, bo opadła pierwsza fala fascynacji.

I napisz miła proszę, przy ilu parach były dostępne numery. Bo jak przy 1-2 rodzaju na kilkadziesiąt, to te co Tobie się spodobały - ja omijałem. Bo bralem obecnie tylko te, które są najdroższe i najlepiej schodzą na allegro.

I Droga Miła, widzisz, chyba nawet nie przeczytałaś uważnie tego co napisałem powyżej. Więc ja znajdę dla Ciebie informacje, a są nawet na wikipedii.

http://pl.wikiped...ia_Messaging_Service

Fragment :
,,SMS-y są przesyłane jednym z kanałów sygnalizacyjnych.

,,Przesyłanie SMS-ów odbywa się kanałami odpowiedzialnymi za sygnalizację. Pozwala to na otrzymanie wiadomości nawet podczas prowadzenia rozmowy i wówczas jest ona przesyłana kanałem SACCH. W pozostałych sytuacjach wiadomość jest dostarczana kanałem SDCCH..

Zegarów atomowych na sieci jest kilka. Aktualizują się na bieżąco z poprawką na opóźnienie przesyłu. Jak ktoś siedzi na internecie mobilnym, niech zapomni że będzie miał aktualny czas ze względu na opóźnienia wynikające z ping`u.



I co to oznacza. Oznacza to :

SMS nie są i nie będą wysyłane po 3G. Tak są wysylane tylko iMassage w iPhonie ( ale to nie sa w rzeczywistosci sms, co mozna wyczytac pewnie na wikipedii). Czy kiedys mozna bylo wysylac sms tak aby dochodzily w ulamek sekundy ? TAK. Gdy w Polsce w 1999r spółka Polkomtel ( plus zakupila sprzęt do sms ktory pracowal w oparciu o 3G. Taka sytuacja miala miejsce jednak tylko przez około 1-2 mce i działo sie to w sumie eksperymentalnie w aglomeracji warszawskiej i krakowskiej. Wycofano sie z tego pomyslu z wielu powodow. Obecnie zadnen operator na swiecie nie swiadczy wysylania sms w oparciu o 3G. Tej praktyki się po prostu nie stosuje ( chyba ze eksperymentalnie).

Co nie zmienia faktu, że niektóre komórki wysyłają sms znacznie szybciej niż inne. Ale to już zupełnie inna bajka emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5441220 Napisano: 08.11.2012 07:17:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MILA - mylisz sie zasadniczo. Po pierwsze, warunki pogodowe nie mają żadnego znaczenia na wysyłanie sms. Na jakość rozmowy - olbrzymie.

Dlatego, że ( poszperaj na sieci a się dowiesz ), sms są wysyłane zupełnie innym kanałem niż są prowadzone rozmowy. Jest to kanał sygnalizacyjny. Gdybyś kiedyś pracowała przy zakładaniu masztów gsm i ich implementowaniu do sieci, to byś wiedziała.

Przy wysyłaniu sms znaczenie ma tylko to, czy mamy przeszkody do BTS ( nadajnika ), i siła ruchu w sieci. Ale dotyczy to tylko największych miast, gdy ktoś mieszka w mniejszej miescowosci, gdzie odbiornik jest 1 ( ale większej mocy) i znacząco oddalony i są po drodze przeszkody, to czas ten może się wzmocnić znacząco. Ale badałem to tylko w miejscach gdzie mieszkam.

Myślę, że jak poszukasz informacji, to znajdziesz odpowiedzi. I przestaniesz się mądrzyć, bo za grosz nie masz racji. Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5441204 Napisano: 08.11.2012 07:06:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeszcze jedna ważna wiadomość, bo mam wiele pytań jak wyliczyć czy wysłać w 3sekundy czy 3,5 sek ( a to w sumie robi rożnicę ).

http://mapa.btsearch.pl/

Na tej stronie można sprawdzić, jak daleko się mieszka od nadajnika BTS. Jeżeli juz znajdziecie swój najbliższy, i widzicie go z okna w lini prostej z komórka to 3 sekundy. A jak ktoś mieszka na parterze, jest przysłonięty kolejnym blokiem np. z wielkiem plyty, to komórka dłuzej wysyła pakiet kontrolny i wówczas to 3,5 sekundy.

Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5441170 Napisano: 08.11.2012 06:54:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja dzisiaj starałem się coś zamówić, i 37,38,39 nie znalezłem ani jednej pary. A jak ktos znalazł gdzieś jedną - to musiały to być jak ktoś wyżej wspomniał - takie inne nieco. Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5440947 Napisano: 08.11.2012 05:10:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kinga1603 - masz absolutną rację. Nie ma w czym już wybierać. Pzdr. Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5440907 Napisano: 08.11.2012 04:55:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeżeli ktoś chce brać udział w konkursie 3Bita, to z przykrością donosze, że zostały rozmiarówki od 42 do 46 i co najgrosze, napisali mi , że już wszystkie 1463 pary są w sklepie a wiec już nie bedzie nowych rozmiarówek.

Wygrać można najprosćiej wysyłająć sms około 56.5-57 sekunda ( sms idzie 3,5-3 sekundy do ich SMSC ). Przez sms udawało mi się wygrać co 4 kodem. I najmniej graczy jest wbrew pozorom ( wynika to z godzin w ktorych wygrywałem ) - 12-15 oraz 17-18. Nie brałem udziału od 6 do 9. O polnocy - jak się można domyslać gra bardzo wiele osob, bo kazdy mysli, ze inni juz odpuscili emotka

Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5412955 Napisano: 22.10.2012 11:22:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
3Bit informował dziś koło 12.40. Troszkę trampków wpadło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5412778 Napisano: 22.10.2012 10:16:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gratulujemy! Wygrałeś kultowe trampki...a na końcu jest kod z batona jaki trzeba odesłać. Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5412644 Napisano: 22.10.2012 09:15:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A w soboty i niedziele tez 3bit wysyla sms ? Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5411149 Napisano: 20.10.2012 06:02:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w weekendy IQ Marketing wysyła powiadomienia ? Dzieciak wysyłał wczoraj o każdej godzinie te trampki i nic. Cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

damiangoogle

#5408079 Napisano: 18.10.2012 11:51:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy jest gdzieś jakaś baza gdzie można sprawdzić czy hasło się gdzieś już pojawiało ? Wyświetl w wątku >>
0 0