Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika czeko

czeko

#6272272 Napisano: 20.10.2016 08:39:31 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam takie pytanko- nie chce dostać bana więc się upewnie:) Konkurs sie skonczył, ja zapomniałam wysłać zgłoszenia. Czy moge się oglosic z tym paragonem jeśli jeszcze nie ma wyników? Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6270458 Napisano: 17.10.2016 10:44:12 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon carrefour almette Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6269425 Napisano: 14.10.2016 11:39:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
gwizdor napisał(a):

kwadracik napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

madlette napisał(a):

joan napisał(a):

madlette napisał(a):

Ciekawe czy ktoś wygrywa w tej loterii prince polo... emotka  bo ja już straciłam nadzieje emotka


Nadzieję łatwo stracić, kilogramy - trudniej emotka

Ktoś wygrywa, ale nie ja emotka

 O kilogramach to już nie mówię emotka  Pieniądze w portfelu też łatwo na te wafelki tracę emotka

Przede wszystkim polecam przeprowadzić się do Nowego Dworcu Mazowieckiego. Stawiam, że jest duże prawdopodobieństwo, że ta miejscowość pojawi się niebawem znowu emotka

Ja wygrałam emotka I nie jestem z Nowego  Dworu Mazowieckiego emotka

Mi się udało raz wygrać, ale jak patrze na wyniki to od połowy listy sam CHORZÓW.
Mają talent ..

Ja dałam spokój puściłam dużo paragonów i nic! Widać, że jakaś kombinacja tutaj jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6269088 Napisano: 13.10.2016 15:59:15 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragony na loterię KIWI, nie wiem dlaczego u mnie na żadnym urządzeniu nie pojawia się obrazek z kodem ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6269052 Napisano: 13.10.2016 15:27:42 w SZUKAM....
rzepkam napisał(a):

czeko napisał(a):

Szukam kodu rabatowego do zalando ktoś coś ma, wie?:)

Z4AUPUN46   -5 %

dziękuje emotka   wykorzystam jeśli nie znajdę większego rabatu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268876 Napisano: 13.10.2016 12:52:38 w Biedronka
aleks1983 napisał(a):

czeko napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

lager napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kalka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Mariolu a ja stwierdziłam , że wlasnie w kazdej akcji będę brała udział emotka  po tym jak zrobili sensacje z tego, ze kupowalam 30 sztuk coli na oddzielne paragony, chyba cała obsługa biedronki trąbiła dlatego mam ich gdzies. Jest akcja mam prawo wziąc udział więc wezmę na bank  emotka

Po to są w końcu akcje konsumenckie (w tym też konkursy), żeby konsumenci brali w nich udział i jestem w 100% pewna, że nikt na nich nie traci, a wręcz przeciwnie! Organizator zyskuje znacznie więcej niż konsument (bo wiadomo, że za darmo to boli gardło) i skoro firmy, banki itp robią promocje w stylu niby "darmowych" prezentów, zakupów, maskotek, to bądźcie pewni, że zyskują na tym więcej niż nam konsumenckim mugolom się wydaje. 
Chochliczko jeśli zaś chodzi o zakupy na oddzielne paragony (robiłam je w Biedronce przy ubiegłorocznej loterii Coca-coli  emotka  ), to prosiłam o otworzenie dodatkowej kasy i nigdy nie było z tym problemu i frustrowania zniecierpliwionych klientów.

Ale ja tez o to proszę zawsze, ostatnio kasjerka stwierdziła do mnie, że : mam co innego do roboty niz nabijanie każdej coli oddzielnie...Tak sie dziwnie poczulam, bo co za roznica czy nabija mnie czy 10 klientow innych? Ale była zla, ze poprosilam o otworzenie kasy dla mnie i stad ten tekst. Ja tak sobie mysle, czy  pracownicy maja w ogole prawo obgadywac klientom tyłek co kto kupował?Czy naprawde nie maja swojeg ozycia, skoro zajmuja sie tym co kto i ile kupil?

Ja bym takie zachowania na bank zgłosiła do głównej siedziby, dostaną upomnienie to zaczną szanować klientów i robotę emotka  j

ja nigdy nie zapomnę jak ponad 2 godziny tłumaczyłam kierownikowi sklepu że "wygrałam" darmowe czteropaki, 
masakra
kasa stanęła oni nabić nie potrafią tego kuponu,
kierowniczek poleciał na zaplecze, potem stał przy mnie z telefonem w ręku i wczytywał się w notatki, by powiedzieć mi że potrzebuje wygranego paragonu (którego nomen omen nie miałam bo wysłałam do agencji), 
nie wytrzymałam po prostu złapałam jego identyfikator i zaczęłam spisywać jego dane, prosząc by na kartce napisał mi informację ze on mi nie wyda tych piw (chodziło o dwa czteropaki) niech się podpisze da pieczątkę i ja już sobie to dalej załatwię
to ten chyba się zdygał i powiedział że jeśli ja mu podpiszę oświadczenie że wygrałam i że odbieram to wtedy on mi wyda te nieszczęsne piwska

dwie godziny  najdłuższe w moim życiu nigdy tego nie zapomnę dlatego nie bawię się w te zwroty bo w mojej mijescowości kierownicy nic nie wiedzą a ja czuję się jak złodziej lub jakiś menel koszmar ||

także odpuszczam sobie te testowania bo szkoda mojego zdrowia i nerwów 

U mnie to samo, kierowniczka do mnie z tekstem, że to podejrzane się wydaje bo ostatnio kawy brałam! Też się musiałam z godzinę ostać, żeby zwrot dostac..

A co ją to interesuje? Powiedz, że na następny raz złozysz skargę i tyle. Masz prawo do zwrotu to zwracasz i tyle.A ją nie powinno to obchodzić co i kiedy zwracasz i co za to dostajesz:( Oj dziwne te niektóre kierowniczki Waszych Biedronek. U mnie akurat w pobliskiej Biedronce jest taka fajna kierowniczka, że sama napisała mi smsa(przy akcji z kawą), że dostali kody na maila, bo byłam w pn i jeszcze nie mieli a widziała, że jestem z małym dzieckiem to powiedziała, że da mi znać kiedy będą żebym nie musiała chodzić. Podała mi swój numer żebym się dopytała, napisałam w pn wieczorem jeszcze nie mieli, a rano o 8 sama dała mi znać: "proszę przyjść, mamy kody":)

Wiem to, dlatego ten zwrot dostałam, ale swoje musiałam odstać ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268869 Napisano: 13.10.2016 12:48:58 w SZUKAM....
Szukam kodu rabatowego do zalando ktoś coś ma, wie?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268864 Napisano: 13.10.2016 12:42:15 w Biedronka
do.ta.3 napisał(a):

lager napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kalka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Mariolu a ja stwierdziłam , że wlasnie w kazdej akcji będę brała udział emotka  po tym jak zrobili sensacje z tego, ze kupowalam 30 sztuk coli na oddzielne paragony, chyba cała obsługa biedronki trąbiła dlatego mam ich gdzies. Jest akcja mam prawo wziąc udział więc wezmę na bank  emotka

Po to są w końcu akcje konsumenckie (w tym też konkursy), żeby konsumenci brali w nich udział i jestem w 100% pewna, że nikt na nich nie traci, a wręcz przeciwnie! Organizator zyskuje znacznie więcej niż konsument (bo wiadomo, że za darmo to boli gardło) i skoro firmy, banki itp robią promocje w stylu niby "darmowych" prezentów, zakupów, maskotek, to bądźcie pewni, że zyskują na tym więcej niż nam konsumenckim mugolom się wydaje. 
Chochliczko jeśli zaś chodzi o zakupy na oddzielne paragony (robiłam je w Biedronce przy ubiegłorocznej loterii Coca-coli  emotka  ), to prosiłam o otworzenie dodatkowej kasy i nigdy nie było z tym problemu i frustrowania zniecierpliwionych klientów.

Ale ja tez o to proszę zawsze, ostatnio kasjerka stwierdziła do mnie, że : mam co innego do roboty niz nabijanie każdej coli oddzielnie...Tak sie dziwnie poczulam, bo co za roznica czy nabija mnie czy 10 klientow innych? Ale była zla, ze poprosilam o otworzenie kasy dla mnie i stad ten tekst. Ja tak sobie mysle, czy  pracownicy maja w ogole prawo obgadywac klientom tyłek co kto kupował?Czy naprawde nie maja swojeg ozycia, skoro zajmuja sie tym co kto i ile kupil?

Ja bym takie zachowania na bank zgłosiła do głównej siedziby, dostaną upomnienie to zaczną szanować klientów i robotę emotka  j

ja nigdy nie zapomnę jak ponad 2 godziny tłumaczyłam kierownikowi sklepu że "wygrałam" darmowe czteropaki, 
masakra
kasa stanęła oni nabić nie potrafią tego kuponu,
kierowniczek poleciał na zaplecze, potem stał przy mnie z telefonem w ręku i wczytywał się w notatki, by powiedzieć mi że potrzebuje wygranego paragonu (którego nomen omen nie miałam bo wysłałam do agencji), 
nie wytrzymałam po prostu złapałam jego identyfikator i zaczęłam spisywać jego dane, prosząc by na kartce napisał mi informację ze on mi nie wyda tych piw (chodziło o dwa czteropaki) niech się podpisze da pieczątkę i ja już sobie to dalej załatwię
to ten chyba się zdygał i powiedział że jeśli ja mu podpiszę oświadczenie że wygrałam i że odbieram to wtedy on mi wyda te nieszczęsne piwska

dwie godziny  najdłuższe w moim życiu nigdy tego nie zapomnę dlatego nie bawię się w te zwroty bo w mojej mijescowości kierownicy nic nie wiedzą a ja czuję się jak złodziej lub jakiś menel koszmar ||

także odpuszczam sobie te testowania bo szkoda mojego zdrowia i nerwów 

U mnie to samo, kierowniczka do mnie z tekstem, że to podejrzane się wydaje bo ostatnio kawy brałam! Też się musiałam z godzinę ostać, żeby zwrot dostac.. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

czeko

#6268819 Napisano: 13.10.2016 11:35:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
monisss napisał(a):

czeko napisał(a):

Prince Polo 0/75 !!!!

u mnie przed 6 też pudło. no i moje "kochane ferrero" w nocy pudło. odpuszczam emotka wolę konkursy.
p.s. mam takiego farta w loteriach, że coś czuję, że mnie nigdy w tych kiwi, paczkach, gladach nie wylosują... chociaz od 4.10 codzień mam szansę:D haha

Masakra emotka Ja akurat w takiej ilości brałam udział bo te batony potrzebne mi są, ale chyba bym się pochlastała jakbym tyle zainwestowała,a  tu nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268749 Napisano: 13.10.2016 10:09:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Agnes napisał(a):

otwiera się Wam tam jakiś konkurs w tym
Konkurs "#WŁOSYMOICHMARZEŃ"?

u mnie strona główna Elseve i nic o konkursie

otwiera się. Musisz zjechać na sam dół i tam jest "dowiedz się więcej"

i to elseve mozna w dowolnym sklepie kupić?

z regulaminu wynika, ze tak:) Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268725 Napisano: 13.10.2016 09:32:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Prince Polo 0/75 !!!! Wyświetl w wątku >>

czeko

#6268399 Napisano: 12.10.2016 15:55:25 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

czeko napisał(a):

jokan napisał(a):

Po ile kupujecie jogurty do nowej kampanii Trnd? Wg moich wyliczen aby zmiescic sie w kwocie 55, jogurt musiałby mieć cenę 1,71 max, a po ile te jogurty są? I na ile razy mozna podzielic zakupy?

Widziałam po 1,69 zł emotka , ktoś też pisał ze jest gdzies promocja że 4, albo 3 wychodzi gratis

a nie wiecie na ile zakupy mozna podzielic? bo cos nie doczytalam emotka , ide czytac emotka

nie wiem, niestety emotka też nie doczytałam, bo ja kupię na raz Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268389 Napisano: 12.10.2016 15:39:45 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

Po ile kupujecie jogurty do nowej kampanii Trnd? Wg moich wyliczen aby zmiescic sie w kwocie 55, jogurt musiałby mieć cenę 1,71 max, a po ile te jogurty są? I na ile razy mozna podzielic zakupy?

Widziałam po 1,69 zł emotka , ktoś też pisał ze jest gdzies promocja że 4, albo 3 wychodzi gratis Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268278 Napisano: 12.10.2016 13:37:42 w Zakupy na konkursy - usługi
Dzisiaj o 18 będe w Carrefour!:) Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268277 Napisano: 12.10.2016 13:36:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

czeko napisał(a):

monisss napisał(a):

czeko napisał(a):

monisss napisał(a):

natka91 napisał(a):

czeko napisał(a):

Czy komukolwiek udało się coś upolować w loterii Prince polo? Powoli zaczynam tracić nadzieje;p

Mam tak samo  emotka  Dziś kolejnych parę paragonów wklepanych i nic ... Chyba sobie odpuszczam tę loterię emotka

mi , 1 dnia emotka ale potem kilka, chyba kilkanaście prób i nic ...

puszczam o różnych godzinach i odstępach czasu i na około 70 prób nic!

łoooo.. a w nocy też? ja kiedys przed 5 puszczałam , zresztą dzieciak mnie budzi w nocy na mleko wiec mogę o różnych porach ale nie wiem jaki to ma sens emotka

Do 2 w nocy  kilka razy, i udalo się przed 5?

no właśnie mi nie! też wtedy puszczałam na herbapol i prince polo i nic emotka  

W takim razie puszcze ostatnie kody jutro i dam spokój z tym, tyłek mi tylko urośnie;p Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268272 Napisano: 12.10.2016 13:31:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

czeko napisał(a):

monisss napisał(a):

natka91 napisał(a):

czeko napisał(a):

Czy komukolwiek udało się coś upolować w loterii Prince polo? Powoli zaczynam tracić nadzieje;p

Mam tak samo  emotka  Dziś kolejnych parę paragonów wklepanych i nic ... Chyba sobie odpuszczam tę loterię emotka

mi , 1 dnia emotka ale potem kilka, chyba kilkanaście prób i nic ...

puszczam o różnych godzinach i odstępach czasu i na około 70 prób nic!

łoooo.. a w nocy też? ja kiedys przed 5 puszczałam , zresztą dzieciak mnie budzi w nocy na mleko wiec mogę o różnych porach ale nie wiem jaki to ma sens emotka

Do 2 w nocy  kilka razy, i udalo się przed 5? Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268268 Napisano: 12.10.2016 13:28:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Nie mogę znaleźć wątku, bo wyszukiwarka na forum jest beznadziejna, więc spytam tutaj: Gdzie najtaniej można znaleźć Ferrero konkursowe? emotka  

Dobre pytanie:) własnie też się zastanawiałam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268225 Napisano: 12.10.2016 12:17:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

natka91 napisał(a):

czeko napisał(a):

Czy komukolwiek udało się coś upolować w loterii Prince polo? Powoli zaczynam tracić nadzieje;p

Mam tak samo  emotka  Dziś kolejnych parę paragonów wklepanych i nic ... Chyba sobie odpuszczam tę loterię emotka

mi , 1 dnia emotka ale potem kilka, chyba kilkanaście prób i nic ...

puszczam o różnych godzinach i odstępach czasu i na około 70 prób nic! Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268211 Napisano: 12.10.2016 12:05:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komukolwiek udało się coś upolować w loterii Prince polo? Powoli zaczynam tracić nadzieje;p Wyświetl w wątku >>
0 0

czeko

#6268097 Napisano: 12.10.2016 10:11:16 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

Halszka napisał(a):

A co powiecie na powiadomienie w formie jakiegoś alertu, ew. wiadomości o tym, że za 2 dni powinieneś dodać nowy konkurs, by móc dalej korzystać ze wszystkich wątków forum?
Dziś zaskoczyła mnie inf o braku dostępu, bo "wyszedł" mi konkurs emotka

Moim zdaniem zbędny kwiatek do kożucha - wystarczy informacja o braku dostępu. To też dyscyplinuje zapominalskich i działa jak kubeł zimnej wody - raz się natnie, to na przyszłość się nauczy (być może).

Czego zbędny? Moim zdaniem przydałoby się takie coś Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0