Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ladyinred

ladyinred

#5823293 Napisano: 13.02.2014 15:17:37 w Rossmann
ehhh a u mnie nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5822185 Napisano: 11.02.2014 17:15:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw ambi pur Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5821973 Napisano: 11.02.2014 13:05:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
prawie 3 tygodnie bez nagrodów emotka czas chyba zejsc z bialą flagą Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5821669 Napisano: 10.02.2014 20:56:45 w Kaufland konkursy
Juz wszystko bylo? 26-200 tez? emotka niech ktos nawet na pw powie. Kurcze chyba wypadam z gry. Mam miesiac mugola;( nic nie wygrywam Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5820012 Napisano: 07.02.2014 23:08:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

edzia21 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Tak z innej beczki
Mam pytanie do osób,którym udało sie wygrać na str.Wizaz.niekoniecznie w tych ostatnich konkursach tylko w ogole .
Ciekawa jestem czy na ocenę ma wpływ np.aktywnosc na tym portalu,na forach np.,zamieszczanie recenzji itp.wiecie o co chodzi??
Czy biorą to pod uwagę oceniając prace konkursowe ?
Jak myślicie ??


nie ma wpływu... kiedyś kiedyś założyłam konto i tego samego dnia wziełam udzial w konkursie i wygralam jedna z glownych nagrod (nie mialam zadnej aktywnosci) emotka



Dziękuje

Czyli po prostu moje odp.sa do d...
emotka



wlasnie mialam zadac podobne pytanie:

ja jestem tam aktywna na forum (nie dla konkursow), uwielbiam niektóre watki

- kiedys tam cos wygralam

a od jakichs ponad 2 lat pustka: zadnych testów (a są non stop z duza iloscia kosmetyków) , zadmych kreatywnych (zazwyczaj w takich sie specjalizuję)


Zastanawiam się czy mam tam jakiegos bana na wygrywanie, bo o ile w kiepski poziom wypowiedzi i niepodpasowanie jury jestem w stanie uwierzyc to jakim spposbem nie zalapuję się do zadnych testów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5818461 Napisano: 05.02.2014 19:00:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
luty wielka pustka tak samo jak 2 polowa stycznia
Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5817698 Napisano: 04.02.2014 14:16:47 w Rossmann
fiona123 napisał(a):

anetka2a napisał(a):

Ale się wkurzyłam - wczoraj mąż robił zakupy w ross i oprócz kilku rzeczy kupił kaszkę Bobovita dla naszego szkraba - Mały zawsze takie wcina emotka I co? Nie dostał paragonu niefiskalnego emotka I nie wiem czy po prostu go nie wydrukowało, czy jakaś sprytna pani kasjerka zobaczyła, że chłop zakupy robi i mu go nie dała emotka Już skrobię do nich maila emotka



Hehe,skąd ja to znam;)już 2x ta sama kasjerka w Rossmanie spojrzała na mnie i po wydrukowaniu paragonu za zakupy i za płatność kartą grzecznie i z uśmiechem podziękowała i schowała paragony niefiskalne pod ladę.(pewnie pomyślała ze nie bawię się w konkursy-a tu zonk!)nie wiedziałam na początku o co z tymi paragonami chodziło,wiec odpuściłam jej,a za 3 razem poszłam i celowo kupiłam produkt promocyjny i gdy po raz kolejny zrobiła dokładnie tak samo,wyszłam ze sklepu i zadzwoniłam do tego Rossmana i rozmawiałam z Panią kierownik o zaistniałym fakcie z przed 20 min.W niedziele zamykali wcześniej i już nie miałam jak wrócić.Umówiłyśmy się na następny dzień w celu odebrania paragonu.Kierownik miała porozmawiać z pracownica i chyba rozmawiała,bo ostatnio ta sama dziewczyna(chyba się kapnęła ze ja nakablowałam;)bo grzecznie wydała mi paragon niefiskalny i jeszcze objasniła do czego on służy;)))
Sytuacja nr 2.Jestem w innym sklepie i kupuje 3 produkty promocyjne(akurat mi sie kosmetyki pokończyły)pani paragony niefiskalne szt.3 wyrzuca przy mnie do kosza stojącego pod jej stolikiem i na moje pytanie,,a czy moge otrzymac paragony do konkursu''?patrzy na mnie zaskoczona i pyta czy jestem w ogole zalogowana na stronce?!!Gdy odpowiadam że oczywiście,schyla się pod stolik i podaje mi zmiętolone 2 paragony i z łaską mówi,,PROSZĘĘ''.Biorę,rozwijam je juz na podwórku,patrzę a tam niespodzianka...2 paragony dla konkursu o kocie i jeden Xenna!!!!Normalnie masakra piłą motorową.Wracam do sklepu i rozmawiam z kierownik drogerii,Pani kierownik jest tak zbulwersowana ze jej ręce latają,gubi słowa i nie może uwierzyć ze tak się dzieje na sklepie...po czym bierze kosz na śmieci tej kasjerki(która ma minę nietęgą i znajduje mi moje 3 paragony za moje zakupy!Domyślacie się co było w jej koszu?Moze z 30 różnego rodzaju paragonów do konkursów.....Nigdy,przenigdy bym nie nakablowała,wstydzę sie nawet zwrócić do sklepu serek po terminie,ale sytuacja mnie przerosła...Moze i bym nie wziela udziału w tych konkursach,ale panie kasjerki nie powinny za mnie o tym decydować.Jakie jest Wasze zdanie?



ja nie kabluje,nie mam potrzeby

jesli kupuje produkt konkursowy i mam zamiar brac udzial w konkursie pilnuję, zeby mi go dano. Zazwyczaj tak bywa, raz sie upomnialam, bo jeszcze sie drukowwal, a pani zaczela obslugiwac moja kolezanke.
wydaje mi się, ze jesli komus bardzo zalezy to niech pamieta, aby mu go dano.
jedynie 1% moich znajomych bierze udzial w konkursach, ludzie zazwyczaj od razu wyrzucaja to do kosza. Wydaje mi sie, ze kobiety przy kasie sa do tego przyzwyczajone i odruchowo same to robia. Badzmy szczerzy wiecej na swiecie jest mugoli niz konkursowiczow. Moi znajomi sa przekonani, ze wszystkie konkursy to sciema i do konca nie wierza mi, ze czasem cos wygram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5817382 Napisano: 03.02.2014 21:25:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

Czy ktoś wie gdzie znajdę regulamin do konkursu Avon na RMF? Widzę że zwycięzca głównej nagrody z dziś jest już wybrany i nie wiem czemu



Nie ma regulaminu, szukalam juz dawno temu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5815717 Napisano: 31.01.2014 18:33:37 w Rossmann
paolka napisał(a):

mam pytanie co rozumiecie przez nagrodę "10 realizacji kociego marzenia opisanego w odpowiedzi na pytanie konkursowe o wartości do 500zł brutto" emotka emotka czy może być SPA dla kota? emotka



tez sie nad tym zastanawialam emotka chyba ze lot balonem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5813545 Napisano: 27.01.2014 22:55:03 w Kaufland konkursy
ja tez zwrotke mialam w ciagu paru sekund Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5813390 Napisano: 27.01.2014 19:03:48 w Rossmann
to nie pierwszy raz, ze w ostatnim dniu trwania konkursu są jakies cyrki, juz chyba bylo kiedys, ze strona sie nie ładowała albo po wysylaniu wypowiedzi wywalalo. Nauczylam się, zeby tam nie zostawiac na ostatni dzien. I staram się o tym pamietac. Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5811366 Napisano: 23.01.2014 18:22:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
buzkowa patelnia Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5807284 Napisano: 15.01.2014 17:46:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj karta prepaid, dzis nagroda pocieszenia z konkursu avon-rmf Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5806923 Napisano: 14.01.2014 23:23:42 w Carrefour konkursy
koza.k90 napisał(a):

Wprost i inne gady trzeba by zaalarmować, żeby było głośno jak kiedyś o Mysiorkach

przecież robią w bambuko wszystkich konsumentów, którzy:
- mieli w rękach gazetki z konkursem i nawet przypadkowo zrobili konkursowe zakupy
- porządnych konkursowiczów, którzy czytają regulaminy i robią zakupy w konkursowych sklepach


to jawne wprowadzenie w błąd, które daje podstawy do unieważnienia konkursu



o tak przy temacie emotka a co z "moją ulubienicą" Mysiorek. Dawno nie widzialam zadnego konkursu, czy ja cos przeoczyłam w reg. czy sie schowali w mysią dziurę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5806524 Napisano: 14.01.2014 12:14:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nique napisał(a):

zestaw Dove za "Piękne życzenia" z FB - DPD



i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5805007 Napisano: 10.01.2014 21:59:14 w Rossmann
dziewczyny dostalam od kuzynki paragony do konku Lirene (ona jest niekonkursowa) i zdziwila mnie 1 rcz

wydrukowalo niefiskalny, a ona kupowala zel do mycia twarzy. Wg. regul. trzeba kupic krem emotka To po kiego diabla drukuje nieiskalny? Bo chyba nie moge brac udzialu? Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5804824 Napisano: 10.01.2014 16:28:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
marnie w styczniu jak na razie Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5804371 Napisano: 09.01.2014 22:04:43 w MC - Agencja inna niż wszystkie
moj pobliski c4 express jest na liscie, pojde sprawdzic z czystej ciekawosci czy jest palmolive emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5803403 Napisano: 08.01.2014 16:17:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ostatnie już filiżanki Wyświetl w wątku >>
0 0

ladyinred

#5802643 Napisano: 07.01.2014 17:51:18 w co chcielibyście wygrać?
auto emotka
laptop
bony na paliwo, sklepow meblowych
tv emotka
kasę (ale nie pancerną) Wyświetl w wątku >>
0 0