Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika romecky81

romecky81

#4985168 Napisano: 30.01.2012 09:35:20 w Reklamacje wyników konkursów
Witam serdeczne grono. Mój pierwszy post, więc gorąco pozdrawiam konkursowiczów!

Zaczynam.
W jednym z konkursów Stock laureat nagrody głównej został wybrany niezgodnie z regulaminem o czym poniżej. Niesmak jest tym większy, że nagrodą główną był samochód.
Teraz o konkursie - komisja konkursowa wybierała jedno hasło, które w jej odczuciu było najlepsze w całym okresie trwania konkursu. Dodatkowo ta sama komisja wybierała codziennie jedną nagrodę dodatkową - dzienne najlepsze hasło.
Odpowiednie zapisy regulaminu konkursu:
1. W ciągu 14 dni od zakończenia Konkursu, spośród wszystkich prawidłowo zgłoszonych i spełniających wymogi Regulaminu Odpowiedzi, Komisja Konkursowa wybierze Odpowiedź, która w ocenie Komisji będzie najlepsza. Uczestnik Konkursu, którego Odpowiedź zostanie uznana za najlepszą otrzyma Nagrodę Główną.
2. Komisja Konkursowa będzie przyznawała również Nagrody Dodatkowe. Odpowiedzi zgłoszone codziennie (z zastrzeżeniem zdania następnego) do godz. 24:00 będą oceniane przez Komisję Konkursową, która w odniesieniu do wszystkich Odpowiedzi z danego dnia (z zastrzeżeniem zdania następnego) przyzna jedną Nagrodę Dodatkową za Odpowiedź, którą uzna za najlepszą.

I teraz rzecz, która się stała - nagrodę główną otrzymała osoba, która nie wygrała nagrody dodatkowej. Odpowiedź tej osoby nie była najlepsza w danym dniu a jednak była najlepsza w całym konkursie. Dla mnie to ewidentna sprzeczność, sprzeczność z cytowanym powyżej regulaminem. Tym bardziej, że wyboru dokonywała ta sama komisja. Czytając regulamin byłem święcie przekonany, że samochód wygra ktoś, kto wcześniej wygrał nagrodę dodatkową (był najlepszy w danym dniu). Przecież to bezpośrednio wynika z zapisów regulaminu. Wśród tych dodatkowo nagrodzonych byłem także ja...

Wysłałem odpowiednią reklamację, ale jedyną odpowiedzią było to, że wg organizatora nie było żadnego uchybienia i wszystko przebiegło poprawnie. Ja jednak chcę dociekać swoich praw - być może laureat nagrody głównej to jakiś przekręt, a sam konkurs z góry był ukartowany...
I tutaj liczę na Waszą pomoc. Co mogę dodatkowo zrobić? Do kogo skierować taką sprawę?
Może jest ktoś kto miał podobny przypadek, bądź ma doświadczenie w tego typu sprawach... Wyświetl w wątku >>
0 0