Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika violka88

violka88

#6536973 Napisano: 11.10.2018 09:43:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie o loterię  płatków Nestle  Loteria pełna złotych
mam kupiony opakowanie promocyjne z naklejką ale nie mogę znależć kodu?????
nie wiem czy ja nie widzę czy jej tam nie ma
ktoś pomoże????? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6536949 Napisano: 11.10.2018 08:27:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

jokan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

jokan napisał(a):

haima napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie - próbuje wysłać zgłoszenie z winiary
i wyskakuje mi komunikat
Podawane przez Ciebie imię i nazwisko zostało już wcześniej użyte z innym adresem email, numerem telefonu oraz numerem konta bankowego.
Upewnij się, czy wpisujesz poprawne imię i nazwisko. Wróć do formularza i
popraw dane, aby móc wysłać swoje zgłoszenie.
Nie wiem co zrobić - bo jeszcze nic nie  wygrałam z winiary - wysłałam na początku wrzesnia tylko 1 zgłoszenie i ono było w rezerwie i NIC nie wygrałam wiec chcę wysłać nowe zgłoszenie z wczorajszych zakupów winiary i nie mogę wysłać - czy ktoś mi doradzi co mam zrobić????

Najwidoczniej jednym przechodzi, innym nie. Spróbuj skontaktować się z agencją. 

jesli bylo w rezerwie i nic nie wygralas, to juz nie mozesz drugi raz na te same dane - najlepiej zagraj na czlonka rodziny = inne imie i nazwisko, inny numer konta

mi się wydaje że można zagrać jeszcze raz wystarczy zmienić numer telefonu i adres e-mail

ja to bede sprawdzac, bo musze z biedronki fakture odebrac (ciekawe czy sie uda, dam znac)

ja też planuje sprawdzić, regulamin mówi, że nie może się powtarzać numer telefonu i e-mail czyli po zmianie zgłoszenie powinno przejść 

i co Wam się udało- bo mnie nie  udało się - nawet jak zmieniłam dane - zostało tylko to samo konto - chyba blokada na konto mimo, że nic nie wygrałam......
czyli mam dwa paragony bez użyteczne których nie mogę wysłać i tak nic nie wygrałam Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6536945 Napisano: 11.10.2018 08:22:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

Czy były już wyniki z Colorino?

jeszcze nie 
w regulaminie zapis
Komisja dokona rozstrzygnięcia Konkursu w terminie do dn. 22 10.2018 r Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6536744 Napisano: 10.10.2018 16:09:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
u  mnie to samo - Potwierdzenie wygranej z T-mobile..tylko aparat  
a ciekawe czy doładowania też poszły? Wyświetl w wątku >>

violka88

#6536639 Napisano: 10.10.2018 11:13:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

haima napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie - próbuje wysłać zgłoszenie z winiary
i wyskakuje mi komunikat
Podawane przez Ciebie imię i nazwisko zostało już wcześniej użyte z innym adresem email, numerem telefonu oraz numerem konta bankowego.
Upewnij się, czy wpisujesz poprawne imię i nazwisko. Wróć do formularza i
popraw dane, aby móc wysłać swoje zgłoszenie.
Nie wiem co zrobić - bo jeszcze nic nie  wygrałam z winiary - wysłałam na początku wrzesnia tylko 1 zgłoszenie i ono było w rezerwie i NIC nie wygrałam wiec chcę wysłać nowe zgłoszenie z wczorajszych zakupów winiary i nie mogę wysłać - czy ktoś mi doradzi co mam zrobić????

Najwidoczniej jednym przechodzi, innym nie. Spróbuj skontaktować się z agencją. 

jesli bylo w rezerwie i nic nie wygralas, to juz nie mozesz drugi raz na te same dane - najlepiej zagraj na czlonka rodziny = inne imie i nazwisko, inny numer konta

Dzięki za info emotka
bez sensu - jesli nie wygrałam to już nie moge grać - ten konkurs bardzo dziwny Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

violka88

#6536635 Napisano: 10.10.2018 11:07:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie - próbuje wysłać zgłoszenie z winiary
i wyskakuje mi komunikat
Podawane przez Ciebie imię i nazwisko zostało już wcześniej użyte z innym adresem email, numerem telefonu oraz numerem konta bankowego.
Upewnij się, czy wpisujesz poprawne imię i nazwisko. Wróć do formularza i
popraw dane, aby móc wysłać swoje zgłoszenie.
Nie wiem co zrobić - bo jeszcze nic nie  wygrałam z winiary - wysłałam na początku wrzesnia tylko 1 zgłoszenie i ono było w rezerwie i NIC nie wygrałam wiec chcę wysłać nowe zgłoszenie z wczorajszych zakupów winiary i nie mogę wysłać - czy ktoś mi doradzi co mam zrobić???? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6534757 Napisano: 04.10.2018 10:50:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Nie wiecie czy Karlsbad jeszcze dziś dzwoni, czy wczoraj wszystkich poinformował?

też się zastanawiam bo moje zgłoszenie wysłałam w przedostatnim dniu konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6533851 Napisano: 01.10.2018 23:31:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
w konkursie Astry w Dino tyle nagród - a u mnie znów ZERO nic nie wygrałam.....
z Winiary wszyscy wygrywają - ale nie ja...
z netto dużo nagród- ja NIC.....
z lindt - oczywiście nie wygrałam....
z nivea - tyle zgłoszeń wysłanych - bez wygranych
z loterii Kamis przy każdych zakupach do koszyka 3przyprawy pakuję - już w kuchni wszyskie półki Kamisem wypełnione - ale WYGRAĆ nie mogęemotka
i tak mogę wymieniać i wyliczać emotka i bez nagród i bez wygranych nadal jestememotka nadzieja na wygrane już umiera....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6532296 Napisano: 26.09.2018 21:08:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

aguagu napisał(a):

soulfly napisał(a):

aguagu napisał(a):

soulfly napisał(a):


W ubiegłym Roku dzwonili tylko z nagrodami wyższego stopnia.

Nie tylko, do mnie dzwonili a miałam doładowanie. 

Miałem tez doładowanie ale nie dzwonili.

A ja miałam też rzeczowe i dzwonili. Co nie zmienia faktu, że zadzwonili, chcieli dane (łącznie z PESELEM), a nagrodą okazało się być doładowanie. 

ja miałam i rzeczowe i doładowania i dzwonili żeby wziąć dane tylko do tych pierwszych 

tak potwierdzam - ostatnio dzwonili TYLKO dla nagród rzeczowych - jak wygrałam doładowanie NIE dzwonili. Wyświetl w wątku >>

violka88

#6528577 Napisano: 14.09.2018 21:28:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ostatnio same porażki konkursowe emotka
już nawet nie mam sił wyliczać ile zgłoszeń wysłałam z różnych konkursów i loterii i NIC nie wygrałamemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6528490 Napisano: 14.09.2018 17:06:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Mail z @nivea dla domu
ma tylko jedna osoba? Czy wszyscy skromni i nikt sie nie chwali?

No właśnie. Może ta osoba trafiła główna, a reszty jeszcze nie poinformowali...

nie, mam maila o 200 zł z godziny 16.26 

No to mega dziwne. Myślałam, ze na forum będzie wysyp nagrod

no nie i znów u mnie  kolejna konkursowa klęska nawet z Niveaemotka
chyba że będą wysyłać pojedynczo?
pamięta ktoś jak oni wysyłają info wszystkim czy pojedynczo ? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6524330 Napisano: 31.08.2018 14:55:44 w Albedo Marketing
bruce napisał(a):

haima napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

haima napisał(a):

Czy bierze ktoś udział w loterii Kamis? 

ja mam zamiar emotka

Ja już wysłałam parę zgłoszeń, ale pewnie skończy się tak, że zostanę z zapasem przypraw i kupą kasy na minusie  emotka
Chociaż wolę takie konkursy niż te, gdzie trzeba coś napisać, bo widać z profesjonalistami nigdy nie uda mi się wygrać..  emotka

Ja też wysłałam parę zgłoszeń (bodajże trzy) i raczej mam niewielkie szanse na wygrane, ale - spokojne sumienie, że spróbowałam. emotka Co do kreatywnych, ostatnio coraz bardziej się zrażam - znowu są niby na jedno zdanie, albo hasło, a potem laureatami zostają autorzy elaboratów (nawet z błędami językowymi emotka ). 

a sądzę że oni po prostu wybierają losowo!!! mimo, że w regulaminie jest to konkurs kreatywny.
no jak po jednym czy po dwóch dniach można ogarnąć tysiące zgłoszeń..więc aby wygrać trzeba mieć DUUUżżżo szczęścia. - to moje zdanie Wyświetl w wątku >>
2 brucee, rufus 0

violka88

#6520469 Napisano: 20.08.2018 16:41:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jak wy to robicie że wygrywacie z Kinder  inne nagrody nić tylko ksiązeczki ????
ja tyle zgłoszeń wysłałam i tylko książki wpadłyemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

violka88

#6520300 Napisano: 20.08.2018 11:34:01 w Albedo Marketing
ciekawe czy z winiary bedzie jeszcze jakaś rezerwa z ostatnich dni?
byłam na wakacjach więc grałam tylko w ostatnie dni ale nic się nie udało złapać a tak marzę o takiej huśtawce emotka
mogliby też w innych konkursach takie nagrody rozdawać....
no nic żywię nadzieję na rezerwę.. nadzieją umiera ostatnia... Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6520298 Napisano: 20.08.2018 11:28:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie czy wożą już nagrody  z konkursu Żywca w ITM to znaczy leżaki, ręczniki   (Smolar) bo dzwonił kurier że coś wiezie ,a tylko na tą nagrodę czekam,  czy tak szybko smoral się uwinął z taką ilością nagród????

Ja dostalam recznik 14.08 

a czyli jednak to zapewne leżak - dziękuję za info emotka Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

violka88

#6520296 Napisano: 20.08.2018 11:24:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
super!!! moje z serca płynące gratulacjeemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6520294 Napisano: 20.08.2018 11:21:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie czy wożą już nagrody  z konkursu Żywca w ITM to znaczy leżaki, ręczniki   (Smolar) bo dzwonił kurier że coś wiezie ,a tylko na tą nagrodę czekam,  czy tak szybko smoral się uwinął z taką ilością nagród???? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6512620 Napisano: 24.07.2018 15:56:59 w Smolar
Tradycyjnie po sprawdzeniu wyników na stronie smolar  - info NIE WYGRAŁEŚemotka Wyświetl w wątku >>
0 1 kreatia

violka88

#6510742 Napisano: 18.07.2018 13:32:16 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się z moich wygranych wakacji od dwóch tygodni odpoczywam sobie z rodzinką na afrykańskiej wyspie Sal należącej do Wysp Zielonego Przylądka Ocean Atlantycki jest cudowny️tutaj jest raj na ziemi Wyświetl w wątku >>

violka88

#6509243 Napisano: 13.07.2018 20:31:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

violka88 napisał(a):

emotka Mam pytanie dotyczące loteri Milką i oreo w carrefour- czy wiadomo już coś się wygrało ? 

tak-to co kurier Ci przywiezie emotka

Obecnie jestem na wakacjach i nie mogę się dowiedzieć co mi kurier przywiózł Wyświetl w wątku >>
1 andii 0