Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika violka88

violka88

#6579707 Napisano: 12.03.2019 16:56:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
u mnie znów NICemotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6579680 Napisano: 12.03.2019 15:07:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie dotyczące konkursu POMALUJ SWOJĄ CHWILĘ Z  FANTASIA - Biedronka
czy tam wpisuje się nr paragonu ten obok daty czy im chodzi o nr transakcji albo nr systemowy??????
bo mam dylemat patrząc na ich wzór paragonu - przecież nr paragonu nie ma na dole

Ja wpisałam numer systemowy i wygrałam łyżeczkę. 

dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6579666 Napisano: 12.03.2019 14:15:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie dotyczące konkursu POMALUJ SWOJĄ CHWILĘ Z  FANTASIA - Biedronka
czy tam wpisuje się nr paragonu ten obok daty czy im chodzi o nr transakcji albo nr systemowy??????
bo mam dylemat patrząc na ich wzór paragonu - przecież nr paragonu nie ma na dole Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6578259 Napisano: 07.03.2019 21:01:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

mia napisał(a):

dysia napisał(a):

Kupiłam wczoraj plastry do przyklejania Duck
nagrody nie wygrałam,
6,79  w plecy
a w kiblu nawet piany nie zrobiło emotka

A czy to nie jest tak, że losują te zgłoszenia do końca loterii? Tak jak było poprzednio?

Też tak myślałam, ale wysłałam wczoraj zgłoszenie i zwrotka była taka: " Witaj, dziękujemy za udział w loterii „Wielkie sprzątanie”. 
Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane i weźmie udział w losowaniu nagród dziennych,
które odbędzie się w najbliższym dniu roboczym oraz w losowaniu finałowym, które zostanie przeprowadzone w dn. 26.04.2019 r.", 
więc sama nie wiem, co oznacza "w najbliższym dniu roboczym"...  emotka

ale wylosowane numery paragonów są z dni wcześniejszych, nie tylko z ostatniego dnia...  więc może będzie tak jak poprzednie lata, że codziennie będą brać udział.
Ja również wczoraj wysłałam zgłoszenie - dziś NIC nie wygrałam, ale mam nadzieję, że w najbliższych dniach jeszcze ten paragon wylosują..... Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6577692 Napisano: 06.03.2019 10:10:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy wczoraj informowano już laureatów z poniedziałkowego losowania Kinder Bueno? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6576843 Napisano: 03.03.2019 21:48:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy informowano już z wcześniejszych etapów z loterii rodzinny karnawał słodkości?????
chodzi o tą loterię
https://www.e-kon...ci.html#.XHw9GriEbis Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6575897 Napisano: 28.02.2019 15:16:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
i wreszcie pierwsza wygrana nagroda w tym roku dojechała i jak na razie JEDYNA nagroda
iPad z konkursu T-Mobile dojechała - kurier UPS
tak się cieszę z tej supeeer nagrody - mężusiowi podarowałamemotka Wyświetl w wątku >>

violka88

#6575476 Napisano: 27.02.2019 15:48:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś wie czy już  informowali już z konkursu walentynkowego lewiatan żory - wedel  o wygranym spa??????
według regulaminu dziś mieli dzwonić, wiec się zastanawiam czy jest jeszcze szansa - czy tradycyjnie kolejna porażka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6560985 Napisano: 04.01.2019 15:14:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Jacka wszystkie maile do laureatów już wysłali czy jest  jeszcze szansa na piwko???? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6554455 Napisano: 07.12.2018 12:21:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
u mnie TYLKO mail z info o wygranych skarpetkach z ABC (info w spamie ) w nocy ok. 2 wysłane. emotka
już tak długo się tutaj nie wpisywałam ale mam przynajmniej na zimowe wieczory skarpety emotka Wyświetl w wątku >>

violka88

#6554451 Napisano: 07.12.2018 12:16:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanie o heinekena
czy w tym konkursie może jedna osoba wygrać więcej nić jeden raz?
ja jeszcze w ogóle w tym konkursie nie wygrałam - i się zastanawiam czy wygrywają ciągle te same osoby (w różnych dniach) czy jedna osoba może zgarnąć zestaw tylko raz emotka
i może kiedyś trafi się piwko dla mojego męża emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6548759 Napisano: 19.11.2018 13:49:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Agnes napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

monisss napisał(a):

Agnes napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Agnes napisał(a):

lima napisał(a):

paolka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Tęsknię za czasami, gdzie trzeba było "oswoić emocje" i nie było problemu z tym, żeby podzielic sie sposobem na wygranie koszulki emotka   Mars, Twix rozdawali Nam mnóstwo słodyczy... Plus i Polsat rozdawali Motorole, a Timotei kosmetyki w koszyczku emotka   Teraz nie mam czasu na konkursy, mało gram-jeszcze mnie wygrywam, loterie bramkowe mnie wykańczają nerwowo i tak jakoś mam coraz mniej serca do tego wszystkiego  emotka

Łącze się w bólu i wspomnieniach emotka emotka emotka

Taaaa.... ten 2006 rok, gdzie Winiary rozdawało blendery, opiekacze i Nokie a Coca-Cola kamery JVC  emotka

oj tak kiedyś to było fajnie
nie wspomnę juz o tych tonach słodyczy Marsów twixów itp ale tez Winiary ktore dawało mnóstwo sprzętów agd i właściwie każdy wygrywał ale najbardziej miło wspominam te kursy gotowania od kamisa, kursy parzenia kawy od mkcafe i pozdrawiam wszystkich konkursowiczów których wtedy poznałam a i ta niesamowita wycieczka do Paryza 2 autokary samych konkursowiczów i mega wypasiony Sylwester w Wawie
oj te czasy nie wrócą

A kiedy to było?

dawno temu ale moim zdaniem najlepsze okresy to 2005- 2010

niestety mnie tu wtedy nie było emotka  ale nawet widzę różnicę pomiędzy 2016 a 2018.. prawie konkursów nie ma emotka   

kiedyś był konkurs gdzie się chyba batony mars czy snickers wygrywało kodami... każdy miał w domu kilkanaście kilogramów tego emotka

ja w pewnym momencie przestałam juz o te batony grac bo nie miałam gdzie kartonów chowac

Rewelacyjny był ten konkurs...

Może jakaś agencja to czyta: Bardzo prosimy o powrót konkursów/loterii sms, gdzie wygrywa osoba śląca jako pierwsza sms o pełnej godzinie/kwadransie  emotka  

fajne to było, takim sposobem pojawiłam się na planie serialu klan 14 lat temu Wow

Na pewno kiedyś dużo, dużo więcej wygrywałam - były to drobiazgi ale kurierzy we drzwiach się mijali ze stertą paczek,  a teraz czasem jedna skromna nagroda na miesiąc Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6547442 Napisano: 15.11.2018 09:02:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

staszek napisał(a):

UlCiAh napisał(a):

Pytanie do publiczności emotka : gra ktoś w ogóle jeszcze z Prince Polo? 
Cisza w MDW - nikt nawet o nich nie rozmawia  emotka

Ktoś się chwalił dzisiaj w MDW. Spróbuję jeszcze jutro, na pożegnanie emotka

Ja gram ale bramki mnie nie lubia!

tyle zgłoszeń wysłałam i same pudła - NIC nie wygrałam.... Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6546707 Napisano: 13.11.2018 11:44:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka emotka PORAŻKI  tylko porażki emotka
ach te bramki i loterie emotka auchan, prince polo, nestle, mk, duck, loys, rex, kamis, develey, itp
czy ja kiedyś coś wygramemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6545995 Napisano: 10.11.2018 17:52:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam  pytanie dotyczące loterii auchan
jaki numer transakcji wpisujecie  czy ten na przeciwko daty czy  nr systemowy?????? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6539587 Napisano: 17.10.2018 22:19:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myślicie, że już wszystkie torty rozdane? bo trochę ich było - 500 sztuk a tak trochę mało na forum się chwaliło.
Może jeszcze jutro jedna tura torcików pójdzie???? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6539581 Napisano: 17.10.2018 22:04:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
wygrane za cały konkurs kinder ponad 40 książeczek i NIC innego Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6537223 Napisano: 11.10.2018 18:09:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy wszystkie nagrody z konkursu BIC "I ja zostanę weterynarzem! zostały już rozdane????????? Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6537010 Napisano: 11.10.2018 10:49:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
u mnie płatki Nestle Loteria pełna złotych można kupić w sklepie spar Wyświetl w wątku >>
0 0

violka88

#6537009 Napisano: 11.10.2018 10:46:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atka79 napisał(a):

karkocka napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie o loterię  płatków Nestle  Loteria pełna złotych
mam kupiony opakowanie promocyjne z naklejką ale nie mogę znależć kodu?????
nie wiem czy ja nie widzę czy jej tam nie ma
ktoś pomoże?????

 Jasnoróżowy kod znajdziesz w miejscu, gdzie po zewnętrznej stronie jest czarny pasek- na dole opakowania

Nie wiem czy w każdym opakowaniu jest tak samo, ale u mnie było obok kodu kreskowego (oczywiście kod promocyjny był po wewnętrznej stronie opakowania). 


dzięki za info emotka
a jednak był kod - mąż znalazł - a mnie kazał iść do okulisty!!!! Wyświetl w wątku >>