Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cc_investigator

cc_investigator

#6304417 Napisano: 23.12.2016 15:44:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
petunija1 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Albedo mi zj....ło humor przed wigilia emotka

Mnie również. emotka

Piątusia...
Jedną ręką odkurzałam, drugą wstawiałam pranie, a ... trzecią zmieniałam starterki.
Moje dziecię ma 6-te urodzinki, a mamuńka se humor psuje pierd.ołami.
Wyświetl w wątku >>
2 mia, petunija1 0

cc_investigator

#6304367 Napisano: 23.12.2016 13:28:08 w Intermarche
Podnoszę wątek ITM, żebyśmy mogli ogarnąć Albedo dzwoniące z Kamis ITM.
Do tej pory pojawiły się wpisy o robotach z 08.12, 19.12 i jeden lakoniczny wpis "Kamis ITM dzwoni - robot?".
Nikt nie wpisał z czego dzwonią.
Nie pojawiły się wpisy o bonach.
Wygląda jakby zaczęli od robotów, a bony miały pójść w 2 rzucie (podobnie obdzwaniali w wakacje skutery i kosze). Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6304361 Napisano: 23.12.2016 13:12:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

Mo drodzy drogie - czy moglibyście napisać z czego dzwoni Kamis ITM (618, zastrzeżony?), czy obdzwania roboty (jakie dni?) czy może juz bony?

I przyznam szczerze, mam trochę żalu, sami wiecie, jak ważne jest z czego dzwonią (niektóre startery niewłożone nie rejestrują zastrzeżonych), z jakich dni, żeby ogarnąć logistykę, szczególnie, że albedo zawsze dzwoni schematami (tylko czasem od przodu, czasem od tyłu, czasem na 2 talefony, a nawet 3). Wiem Ziółko o co chodzi, dzięki, że przeniosłaś, ale w mojej opinii nie są to pytanie niepotrzebne, w odróżnieniu do drabinek z powtarzających się potwierdzam, potwierdzam, potwierdzam... na które zgoda najwyraźniej jest. Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6304344 Napisano: 23.12.2016 12:46:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mo drodzy drogie - czy moglibyście napisać z czego dzwoni Kamis ITM (618, zastrzeżony?), czy obdzwania roboty (jakie dni?) czy może juz bony?
Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6304237 Napisano: 23.12.2016 08:39:18 w Lay's
joan napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Czy ja mogę poprosić o jakiś skrót o co kaman?
Bo mi się to "zjawisko" przewija tutaj od kilku dni, a na ichniejszym fejsie widzę tylko słitfocie, bez interesującej treści.


O ile dobrze pamiętam, to kupili 1000 dużych paczek Laysów, żeby posłać 500 zgłoszeń i sprawdzić wiarygodność tego konkursu emotka

Łeee. 
Tylko tyle?
Autpromocja i reklama.
Na mnie nie działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6304199 Napisano: 22.12.2016 22:22:46 w Lay's
joan napisał(a):

mczarna napisał(a):

"Bez Kanału 400 unikalnych a reszta kopie najlepszych tekstów. Zrobiliśmy to w 24h ale jeszcze nie w tym odcinku. To jest zapowiedź."     


Jakkolwiek im nie kibicuję, chętnie zobaczę te teksty, szczególnie owe "kopiowane NAJLEPSZE" emotka
Dajcie znać, gdy pojawi się filmik emotka

Pewnie będzie srylion komentarzy, że konkurs był ustawiony emotka Ale Lidio & Co., wybaczcie mugolom - my wiemy, że dzielnie pracujecie, bo przecież regularnie Was sprawdzamy emotka

Czy ja mogę poprosić o jakiś skrót o co kaman?
Bo mi się to "zjawisko" przewija tutaj od kilku dni, a na ichniejszym fejsie widzę tylko słitfocie, bez interesującej treści. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6303956 Napisano: 22.12.2016 12:10:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiaj dostalam maila z oswiadczeniem na noz. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6303753 Napisano: 21.12.2016 20:03:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Masza86 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Masza86 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

noemi napisał(a):

Carrefour - Lubella - ktoś jeszcze czeka na oświadczenie, które mieli przesłać? Gdzieś mi mignęło na forum, że rozsyłali, a nawet informowali o wysyłce. A u mnie cisza kompletna  emotka

Do mnie nie doszły oświadczenia na noże...

a ja garnki mam już w domu , wzór oświadczenia mam jeśli ktoś chce  emotka   Miła pani przesyłała  kilka razy oświadczenie  i nie dochodziło ! ,   aż wreszcie podałam pocztę męża i doszło ! Radze się upomnieć bo chyba maja jakieś małe problemy emotka  

Garnki też mam w domu - główne "obrabiała" chyba inna Pani, dzwoniła z innego numeru. Podobno w oświadczeniu na noże jest słowo "nóż", a to na garnki wygląda na takie ogólne, aczkolwiek różni się leciutko od tego z regulaminu.

na przesłanym oświadczeniu jest  nr pesel i nr dowodu osobistego, pewnie dla skarbówki emotka

Na noże podobno też - mimo wartości nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6303751 Napisano: 21.12.2016 20:00:25 w Lay's
oryginalny80 napisał(a):

U mnie jedno zgłoszenie i wygrana piłka, ale maila odczytałem po dłuższym czasie i nagroda przepadła  emotka

I nie wysłałeś oświadczenia?
Wyślij dzisiaj, myślę, że jest szansa, że piłka dotrze jednak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6303741 Napisano: 21.12.2016 19:43:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Masza86 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

noemi napisał(a):

Carrefour - Lubella - ktoś jeszcze czeka na oświadczenie, które mieli przesłać? Gdzieś mi mignęło na forum, że rozsyłali, a nawet informowali o wysyłce. A u mnie cisza kompletna  emotka

Do mnie nie doszły oświadczenia na noże...

a ja garnki mam już w domu , wzór oświadczenia mam jeśli ktoś chce  emotka   Miła pani przesyłała  kilka razy oświadczenie  i nie dochodziło ! ,   aż wreszcie podałam pocztę męża i doszło ! Radze się upomnieć bo chyba maja jakieś małe problemy emotka  

Garnki też mam w domu - główne "obrabiała" chyba inna Pani, dzwoniła z innego numeru. Podobno w oświadczeniu na noże jest słowo "nóż", a to na garnki wygląda na takie ogólne, aczkolwiek różni się leciutko od tego z regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6303711 Napisano: 21.12.2016 18:36:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noemi napisał(a):

Carrefour - Lubella - ktoś jeszcze czeka na oświadczenie, które mieli przesłać? Gdzieś mi mignęło na forum, że rozsyłali, a nawet informowali o wysyłce. A u mnie cisza kompletna  emotka

Do mnie nie doszły oświadczenia na noże... Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6302726 Napisano: 19.12.2016 20:20:32 w SZUKAM....
Bardzo dziękuję, czyli trzeba czekać i sprawdzać maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6302722 Napisano: 19.12.2016 20:11:51 w SZUKAM....
joan napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Szukam informacji odnośnie konkursu Lubelli - w przypadku wygranej noża.
Mąż odebrał telefon i uprzejmie mi doniósł, że mam wysłać maila z danymi i w ramach odpowiedzi automatycznie dostanę oświadczenie do wypełnienia.
Wczoraj odesłałam maile na 2 noże i oświadczeń brak na obydwu mailach.
Czy są to te same oświadczenia, które dostawało się na garnki, bo te wyglądają dosyć uniwersalnie.


Również się nad tym zastanawiam, bo oświadczenie dot. noża mejlem zwrotnym nie przyszło. Możliwe, że pani odpowiedzialna za kompletowanie dokumentów jest na urlopie. Ale myślę, że jeśli będą potrzebowali tego oświadczenia, prześlą smsa emotka

BTW: czy na makarony również trzeba było coś odsyłać? emotka

Na garnki prosili o maila juz przy rozmowie, tego samego dnia pani wyslala oswiadczenie (telefon z zupełnie innego numeru, niż przy nożach i makaronach).
"Noże" odbierał tylko mąż - miał być automatyczny mail z oświadczeniem - maila brak.
Na "makarony" kazali odesłać dane i paragon, o oświadczeniu się Pani nie zająknęła. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6302701 Napisano: 19.12.2016 19:39:53 w SZUKAM....
Szukam informacji odnośnie konkursu Lubelli - w przypadku wygranej noża.
Mąż odebrał telefon i uprzejmie mi doniósł, że mam wysłać maila z danymi i w ramach odpowiedzi automatycznie dostanę oświadczenie do wypełnienia.
Wczoraj odesłałam maile na 2 noże i oświadczeń brak na obydwu mailach.
Czy są to te same oświadczenia, które dostawało się na garnki, bo te wyglądają dosyć uniwersalnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6302547 Napisano: 19.12.2016 15:19:28 w Lay's
targicola napisał(a):

Piłeczka za dzień 74(czwartek) i telefoniczna weryfikacja.I bardzo dobrze-mysz,chomik czy inna papuga telefonu raczej nie odbierze  emotka

A o co pytają? emotka
Czy tylko informują o wygranej - bo tak to raczej marna weryfikacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6302035 Napisano: 18.12.2016 10:40:40 w Intermarche
U mnie z playa idzie normalnie i zwrotki przychodzą. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6301875 Napisano: 17.12.2016 18:51:52 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię kody lays na inne paragony Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6301041 Napisano: 15.12.2016 21:33:46 w Czy informują/ informowali?
taalvikki napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

taalvikki napisał(a):

dzwoniła już lubella na nieodebrane z wczoraj? 

U mnie nie... Zdziwiło mnie to, bo wczoraj zaczęli dzwonienie od nieodebranych z przedwczoraj.


no właśnie cały dzień z telefonem w łapie biegam, bo w regulaminie jest napisane, że zadzwonią kolejnego dnia. a tu nic. no to nic, czekamy dalej.

Miła pani wczoraj odbierała telefon (końcówka 281) i nawet chyba sprawdzała nr, który dzwoni, bo po odebraniu od razu mówiła, który stopień nagrody emotka Więc może jutro oddzwoń sama, bo takie czekanie bywa bardzo uciążliwe, nie zawsze można odebrać. Wyświetl w wątku >>

cc_investigator

#6301013 Napisano: 15.12.2016 20:02:35 w Czy informują/ informowali?
taalvikki napisał(a):

dzwoniła już lubella na nieodebrane z wczoraj? 

U mnie nie... Zdziwiło mnie to, bo wczoraj zaczęli dzwonienie od nieodebranych z przedwczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

cc_investigator

#6300837 Napisano: 15.12.2016 14:55:03 w Biedronka
joan napisał(a):

arya napisał(a):

(...) Uwielbiam rurki waflowe  emotka


Niestety, ja również emotka Nawet moja kicia ma jakąś gerardofazę: potrafiła w nocy wyjść z łóżka i zacząć wyżerać okruszki waflowe z opakowania, które akurat leżało na stole emotka Dlatego dobrze, że to już koniec konkursu emotka

Ja mam faze na herbatniki z misiami. Najlepiej sie udal moj maz, konkursowicz pelna para z kilkuletnim doswiadczeniem w robieniu zakupow na x paragonow i objawami konkursoholizmu, przyniosl mi z duma paragon z 1 opakowaniem misiow.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0