Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika saint81

saint81

#5941037 Napisano: 08.11.2014 07:56:06 w Paragony
Sprzedam paragon Nivea Tesco.
Propozycje na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

saint81

#5937955 Napisano: 31.10.2014 14:43:59 w Kaufland konkursy
pamal73 napisał(a):

saint81 napisał(a):

Czy ktoś byłby tak dobry i podesłał mi regulamin tego konkursu? Albo chociaż ten 13 pkt o którym piszą w smsie? emotka
Pierwszy raz wygrałem te bony i nie wiem jakie dane ode mnie chcą a regulaminu już na stronie nie ma emotka
Z góry dzięki.



13. W ciągu 10 dni od dnia wyboru najciekawszych zgłoszeń, Organizator poinformuje potencjalnych laureatów poprzez wysłanie informacji SMS na numer telefonu, z którego dokonano zgłoszenia
o potencjalnej wygranej. Potencjalni laureaci zostaną poproszeni o nadesłanie w terminie 5 dni od dnia wysłania informacji SMS na adres kaufland@tqg.pl: czytelnego skanu dowodu zakupu, imienia, nazwiska, pełnego adresu zameldowania, numeru telefonu z którego dokonał zgłoszenia, zgodę na przetwarzanie danych osobowych (Załącznik Nr 2).
Załącznik Nr 2

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu „Troszczymy się o Twoje jesienne wydatki”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TQ Group Sp. z o.o.zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.), tylko i wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia konkursu „Troszczymy się o Twoje jesienne wydatki”.



Dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

saint81

#5937943 Napisano: 31.10.2014 14:39:21 w Kaufland konkursy
Czy ktoś byłby tak dobry i podesłał mi regulamin tego konkursu? Albo chociaż ten 13 pkt o którym piszą w smsie? emotka
Pierwszy raz wygrałem te bony i nie wiem jakie dane ode mnie chcą a regulaminu już na stronie nie ma emotka
Z góry dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0