Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bezaczek7

bezaczek7

#6117609 Napisano: 23.11.2015 00:50:30 w Zakupy na konkursy - usługi
może komuś coś potrzebne ze stopki? okazjonalne nieprędko odwiedzę, więc one nie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6116947 Napisano: 21.11.2015 01:25:30 w Wkurza mnie...
zamówiłam wreszcie buty NB za bon activii. wybrałam piękne, jedne z dwóch, które jako tako mi się podobały (jestem wybredna i mocno jednokolorowa). po paru dniach, podaniu kodów z bonów, pan mi pisze, że jest zmuszony anulować zamówienie, bo była ostatnia para w rozmiarze i przy pakowaniu odkryli, że zniszczona. okej, zdarza się. myślę sobie, popatrzę na te długości wkładek, może rozmiar większe wezmę? wchodzę, a tam model całkowicie usunięty. ja się pytam-dlaczego? mój rozmiar na pewno nie był jedynym dostępnym podczas kupowania. wykupili wszystkie inne za te 4 dni? zostałam z bonami ze zdrapanymi kodami i bez butów. wkurzałam się wczoraj, dziś mi zwyczajnie smutno emotka  ale i tak musiałam się wyżalić.

i jeszcze wkurza mnie, że nie potrafię iść spać wcześniej jak o drugiej w nocy! Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6116675 Napisano: 20.11.2015 20:05:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cydrofan, koszulki
wszyscy już dostali, zwłaszcza z ostatnich dni? jedna nie dotarła, ale nie wiem czy numeru mieszkania nie pomyliłam. pisać do nich czy olać? tam było ograniczenie na adres, tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6115745 Napisano: 19.11.2015 22:08:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
trochę smutno z powodu biedronki... i lajkonika... i itm ogółem... grałam we wszystkim, co ostatnio rozwiązują, no i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6115438 Napisano: 19.11.2015 15:51:13 w Pomocy!!!!
taalvikki napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

hahaha. ja byłam kasjerką, ale akurat w "moim" sklepie konkursów nie było. zdarzały się osoby, co prosiły na dwa paragony, "bo to dla starszej osoby, chcę się rozliczyć, bo ona z domu nie wychodzi" i ja już miałam skasowane i wydaną resztę, a osoba jeszcze mówiła dlaczego na dwa paragony, a nie na jeden.
nie przesadzajmy. ja raz wyszłam ze sklepu i wróciłam się, bo w jednej biedrze napoje w małych butelkach stały za kasą i zobaczyłam je stojąc już w kolejce, nie chciało mi się wracać na sklep i odkładać dużych butelek. miałam z tego więcej paragonów  emotka
uważam, że postawienie ograniczników wystarcza. można wspomnieć, że proszę na osobne paragony tak, jak towary są rozdzielone. 
raz widziałam, że facet się rozglądał okropnie w której kolejce będzie miał szybciej. w mojej było mniej osób, ale uprzejmie poinformowałam, że będę chciała 4 paragony z moich kilku produktów, więc jeśli mu zależy na czasie, to niestety, ale nie w mojej kolejce  emotka
bucem bym była, gdybym pana nie poinformowała, bo ewidentnie się mu spieszyło!
tyle ode mnie emotka


a ja, jeżeli robiłabym masowe zakupy konkursowe, to przepuściłabym osoby, które się spieszą. z resztą, nawet jeżeli moje zakupy nie są konkursowe, ale spore, to przepuszczam osoby, które się spieszą i mają w koszu jedną pietruszkę. ale cóż, każdy ma swoje normy...

osobiście nie dziwię się osobom, które czekają w kolejce i się irytują, że ktoś sobie nagle chce nabić każdy z dwudziestu produktów na osobny paragon. dlatego, tak, jak mówiłam, trzy paragony można przełknąć, ale masowość to już chamstwo i, według mnie, wypada wejść drugi raz i kupić coś raz jeszcze, a nie się bździć albo cieszyć z tego, że specjalnie dla mnie kasę otwierają. wyjść i wejść to nie taki straszny wysiłek, naprawdę, drogie panie. emotka

a kiedy mówiłam o pytaniu do kasjerki, to nie chodziło mi o tłumaczenie się przez godzinę, ale o zwykłe, kulturalne zapytanie pt: 'czy mogłabym mieć te rzeczy nabite na osobny paragon?'. i tyle. gdybym tego nie powiedziała, czułabym się jak ordynarny pajac.

będzie długi post, ale żeby była widoczna cała rozmowa. otóż nie czułam się odpowiedzialna za przepuszczenie pana przede mnie, gdyż dwie minuty wcześniej usłyszałam, że pani przede mną również będzie brała produkty na 3 czy 4 paragony, a produktów miała po ok 10 na każdy paragon. niewiele by mu to dało podczas gdy w kolejce obok były dwie osoby z dużo mniejszą ilością produktów. kiedy potrzebowałam dosłownie 20 pojedynczych produktów na 20 paragonów (ach te przysługi emotka  ), poprosiłam panią, która ledwie co odeszła od swojej wolnej kasy, czy mogłaby mnie skasować, bo potrzebuję każdy produkt osobno. wróciła się, pieniądze położyłam na ladzie, dobierała sobie drobne z kupki i dokładała resztę. ja miałam 20 paragonów, kasa obok normalnie kasowała normalnych ludzi, każdy zadowolony. nie ma co sobie życia komplikować. a jeśli kasjerka na twoje pytanie odpowie "nie"? co wtedy? ja tam wolę się "ubezpieczyć" i stwierdzić, że potrzebuję na osobne, niż pytać emotka  pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6115421 Napisano: 19.11.2015 15:36:12 w Połączenia nieodebrane
olunka napisał(a):

mmagd napisał(a):

malutka456 napisał(a):

olunka napisał(a):

a o 10 - nieznany, może ktoś wie co to mogło być?

u mnie tez ok. 10 zastrzezony emotka

i u mnie, więc pewnie jakiś telemarket...

zapewne

mówicie? a już się cieszyłam, że wreszcie coś emotka  wczoraj na inny nr koło 14-15 też coś z zastrzeżonego. szkoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6113814 Napisano: 18.11.2015 03:26:53 w SZUKAM....
shell napisał(a):

shell napisał(a):

1. Czy są tu zwycięzcy z konkursu Jesień  z Alpen Gold, który wygrali zgłoszeniami po 25 października?

2. Czy odsyłając paragon trzeba pisać formułkę odnośnie przetwarzania danych osobowych ? W regulaminie nic takiego nie widzę.

03.11. emotka  formułkę wpisałam prostą-wyrażam zgodę na przetwarzanie w związku z konkursem. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6113813 Napisano: 18.11.2015 03:22:43 w Zakupy na konkursy - usługi
do 11:00 zbieram zamówienia na paragony kaufland oraz intermarche. paragon z wymaganymi 20 zł sprzedam za 15 zł, inne do dogadania. mogę być też w innych ze stopki. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6112499 Napisano: 16.11.2015 12:42:43 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
pionas napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

a dałoby radę coś zrobić z etapami konkursów? chociażby jakiekolwiek zaznaczenie, że są etapy różne, bo czasem jak się wchodzi ostatniego dnia, to się okazuje, że albo trzeba było brać udział systematycznie (czyli odpowiedź w każdym z etapów), albo chyba najczęstsza przypadłość-data zakończenia podana na forum to koniec drugiego etapu, którym jest np wybieranie spośród opinii już po przetestowaniu jakiegoś produktu, a zgłoszenia były przyjmowane np 2 tyg wcześniej. już nie wymagam, by były tabelki do wpisywania daty końca każdego etapu choć na pewno wiele by to ułatwiło emotka

Staram się to sprawdzać, ale to też prośba do Was, jeśli wiecie że jest takie rozdzielenie to podawajcie datę zakończenia pierwszego etapu emotka
Albo jak już jest błąd to raportujcie go klikając w koniczynkę i "zgłoś błąd"

Tak jest, staramy sie zglaszac, tylko jesli jest to odkryte np godzine przed koncem konkursu, to juz na to za pozno. Chce wiedziec czy jest mozliwosc dodania jakiegos okienka, jesli sie je zaznaczy, to obok informacji o konkursie pojawi sie napis "etapowy" albo jakies inne oznaczenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6112303 Napisano: 16.11.2015 03:38:20 w Zakupy na konkursy - usługi
w środę będę w itm i kaufie, mogę zrobić zakupy. 15zł za paragon, na którym muszą być produkty warte min 20zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6112291 Napisano: 16.11.2015 00:43:25 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
a dałoby radę coś zrobić z etapami konkursów? chociażby jakiekolwiek zaznaczenie, że są etapy różne, bo czasem jak się wchodzi ostatniego dnia, to się okazuje, że albo trzeba było brać udział systematycznie (czyli odpowiedź w każdym z etapów), albo chyba najczęstsza przypadłość-data zakończenia podana na forum to koniec drugiego etapu, którym jest np wybieranie spośród opinii już po przetestowaniu jakiegoś produktu, a zgłoszenia były przyjmowane np 2 tyg wcześniej. już nie wymagam, by były tabelki do wpisywania daty końca każdego etapu choć na pewno wiele by to ułatwiło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6111566 Napisano: 13.11.2015 18:23:41 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że tablet mi się tnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6111526 Napisano: 13.11.2015 17:24:19 w Intermarche
czy w nestle jest ograniczenie na gospodarstwo lub osobę? Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6110862 Napisano: 12.11.2015 18:49:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tyros27 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

hej, w loterii paczka-sprzątaczka za którym razem trafiliście?Ja 3 razy pudło i zaczynam się zastanawiać czy dalej inwestować? emotka

Głowa do góry oni losują z wszystkich zgłoszeń jeszcze trochę losowań przed nami, więc szanse są.

u mnie 1/2. więcej nie ślę, czekam na rezerwę jak kiedyś kiedyś nivea co te zestawy dawali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6110810 Napisano: 12.11.2015 17:10:37 w Paragony
Sprzedam paragon
A naleczowianka
B graal
C itm nestle Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6110471 Napisano: 12.11.2015 00:33:42 w Wkurza mnie...
Ella_111 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

http://www.e-konk...el.html#.Vj1DNtIvet9 się właśnie wkurzyłam emotka  ja nie wiem, ale 8 koło 29 raczej nie leży emotka

ale raczej nie ma czego żałować,i tak przeszły takie zgłoszenia że wstyd się przyznać do wygranej

no to może bym właśnie wygrała i się nie przyznała emotka  paragon nabyłam nawet wcześniej niechcący. potem się zainteresowałam konkiem, par już miałam. trochę szkoda.

meduza2015 ja nie mam jeszcze miski. wygrałam jakoś z początku konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6110470 Napisano: 12.11.2015 00:30:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktoś się orientuje czy zwracają jeszcze za żel dove?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6110465 Napisano: 12.11.2015 00:14:38 w Zakupy na konkursy - usługi
będę jutro na pewno w kauflandzie, na statoilu i orlenie, prawdopodobnie w żabce, biedronce, delikatesach centrum, rossmannie, a także w małym tesco i nie wiem czy nie zahaczę o lewiatana, naturę oraz spar  emotka  mogę też kupić rzeczy niewymagane w konkretnych sklepach, pod warunkiem dostępności. jak coś komuś potrzeba, to max do 9 czekam na pw, przy czym proszę od razu o określenie się ile dacie radę zapłacić za paragon, żebym wiedziała czy mam jechać w konkretne miejsce czy nie. w jedną stronę mam ok 20 km, inne rzeczy po drodze, więc proszę o wyrozumiałość. preferuję wymaganą kwotę/kwotę za konkretny produkt, ale można proponować coś poniżej. wejdę tylko o 9 przeczytać pw, odpiszę czy kupię czy nie i jadę, bo mam dużo rzeczy do załatwienia  emotka  mogę na pw podać numer kom do kontaktu jeśli ktoś nie będzie zdecydowany. zapraszam emotka  ps jak najbardziej wysyłam od razu poleconym, 4,50 za taką usługę emotka
okazuje się, że w itm również będę, odkryłam w okolicy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6109446 Napisano: 09.11.2015 17:38:13 w Allegro.pl - bez linków
jgxp napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

powiedzcie mi jak to jest z tym inpostem, kiedy sprzedaję i chciałabym dodać tą opcję do swojej aukcji. w moim mieście są tylko paczkomaty, nie ma "punktu" czy innego "okienka". czy dobrze myślę, że żeby nadać inpostem, muszę się udać do ichniej placówki i tam nadać, tak jak w okienku na poczcie? czy jest jakaś możliwość nadać polecony w paczkomacie? ktoś się orientuje?  emotka  

Inpost polecony możesz nadać tylko w oddziale inpostu lub punkcie inpostu, który przyjmuje przesyłki. Paczki do paczkomatu nadajesz w paczkomacie lub punkcie.

czyli dobrze myślałam, dzięki. ta opcja nie dla mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6109338 Napisano: 09.11.2015 15:46:59 w Wkurza mnie...
https://www.e-kon...el.html#.Vj1DNtIvet9 się właśnie wkurzyłam emotka  ja nie wiem, ale 8 koło 29 raczej nie leży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0