Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bezaczek7

bezaczek7

#6266575 Napisano: 09.10.2016 21:59:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnio zrobiłam błąd i w niedzielę profilaktycznie się nie wpisałam, a więc zaległości nadrabiam, niechaj poniedziałek sypnie nagród deszczem, a doleje we wtorek jeszcze. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6265494 Napisano: 07.10.2016 03:58:26 w Zakupy na konkursy - usługi
Mogę kupić Orlen za 11zł, coś w małym tesco. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6264481 Napisano: 05.10.2016 11:22:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos ma jakies informacje na temat promocji cenowych na Calgon? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6264095 Napisano: 04.10.2016 16:42:50 w Intermarche
Powiem wam, ze ta wiadomosc od Wedla byla tak mila, ze sie az usmiechnelam. Nie dlatego, ze ostatnio promocyjne mi nie ida i nareszcie cos sie udalo. Dlatego, ze na poczatku bylo dzien dobry, grtulacje, milo jest nam poinformowac, a na koncu czekamy na wiadomosc od ciebie. To takie, no, mile. Nie takie "suche" gratulujemy, wygrales. Niby zwykle dzien dobry, a zaraz jakos inaczej. Zaraz bon bardziej cieszy emotka Wyświetl w wątku >>

bezaczek7

#6264083 Napisano: 04.10.2016 16:23:05 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś wie, o co chodzi z tymi kartami "Moja Biedeonka" ? Dostałam ją przy kasie w sobotę, ale nijak nie mogę jej zarejestrować... Dzwoniłam też na infolinię, ale tam automat tylko klepie, że błędny PIN... Dzisiaj byłam ponownie w biedrze i wzięłam nową kartę prosząc Panią o zeskanowanie... I sytuacja taka sama: "logowanie nie powiodło się, spróbuj pponownie za chwilę"... A ja przecież nie chcę się logować tylko zarejestrować...  emotka

U mnie byl ten sam problem, bo dostalam karte do reki bez zeskanowania na kasie. Kupilam salate, wtedy pani zeskanowala i dopiero moglam zarejestrowac. Na pewno pani zeskanowala podczas zakupow a przed wyjsciem paragonu? Bo u mnie to pomoglo.

Byłam dziś w biedrze... Pani zeskanowała kartę podczas zakupów... I co ? I dooopa... Wciąż nie mogę jej zarejestrować...  emotka

no to nie wiem co jest grane. Wez inna przy nastepnych zakupach albo zamow z Chin maskotke za 20-25 zl i mozesz nawet wziac wtedy czosnek niedostepny w biedro a uwazam fajny emotka Wyświetl w wątku >>

bezaczek7

#6263775 Napisano: 04.10.2016 09:40:58 w Biedronka
monia24 napisał(a):

Z tego co wiem to kasjerka w biedronce z tymi naklejkami ma tak, że jak siada na kasę to wpisuje numer pierwszej, jak schodzi to ostatniej naklejki. Kiedy klient kończy zakupy musi wbić czy bierze naklejki czy nie, jeśli bierze wbija TAK i wyskakuje jej ile ma wydać. Musi się jej stan zgadzać. 

O faktycznie, sa numery na naklejkach emotka o wybieraniu tak czy nie przy naklejkach akurat pierwsze slysze. Kasjerka to wybiera czy klient na wyswietlaczu? Ciekawe czy wbijaja tak nawet gdy klient nie chce i zabieraja sobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6263693 Napisano: 04.10.2016 00:24:43 w Biedronka
shell napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

mariolakal napisał(a):


Ale jest plus, jeśli się ma kuponik na naklejkę więcej przy kolejnych zakupach, to możesz kupić byle co, nie musi być 40zł, i tak się dostanie jedną naklejkę, ja kupowałam zgrzewkę wody  emotka

Skąd wziąć te dodatkowe kupony? emotka

Swego czasu drukowały się z kasy jakoś chyba po wydruku ile się naklejek należy, ale od czego to zależy, to nie wiem. Widziałam na półce przy niektórych produktach karteczkę o dodatkowych punktach za zakup tego produktu, ale nie zwróciłam uwagi czy akurat go kupiłam i wtedy dostałam ten wydruk, czy to była jakaś promocja weekendowa, nie pamiętam już z kiedy mam karteczki, miałam ich ok 5. Oczywiście 1 naklejka po okazaniu karty, bez karty się nie dostanie, chociaż kuponik się posiada  emotka
A mnie ciekawi dlaczego tak skrupulatnie wydają te naklejki, czy te maskotki aż tak drogo ich wyszły przy produkcji? Czy na każdym zwoju naklejek jest ich tyle samo i kasjerki są rozliczane czy nie wydały za dużo? W Tesco czy innych czasem kasjerki jak rzucą, to i z 10 naklejek, choć przykładowo należały mi się 3 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6263691 Napisano: 04.10.2016 00:21:12 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Aha, czyli chodzi o to, żeby zdjęcia aktualnie widoczne były większe, a nie że się powiększą, przykładowo w nowym oknie, po kliknięciu? A to szkoda emotka  Takie powiększenie po kliknięciu mi by odpowiadało i to miałam na myśli. Trudno emotka
Po kliknięciu łapki strona wraca do łapkowanego postu. Po kliknięciu ankiety mogłaby wracać mniej więcej w okolice, w której ankieta się znajdowała. Ale to też takie moje widzimisię.
Czat oczywiście, że dla zarejestrowanych, ale chodziło mi o to, czy będzie jedno okno, które będą widzieli wszyscy zalogowani aktualnie użytkownicy, czy to będzie coś na zasadzie facebooka-mogę czatować z jedną osobą, a może w jednym oknie czatu np z pięcioma, które sobie do tego czatu dodam. Jeśli dla wszystkich i się zrobi z tego miejsce plotkowe, a często tak bywa, to po prostu nie sposób będzie wrócić do poprzednich wiadomości, a na forum jednak takie rozlewne pisanie typu emotka enter, no bo wiesz enter itd nie jest możliwe/mile widziane i jednak forum jest bardziej przejrzyste, poza tym można na forum wyszukać coś po słowie, a na czacie tego nie będzie. Podsumowując jestem przeciwko opcji czatu na forum, pw w zupełności wystarczy, a wątek WC może równie dobrze spełniać rolę tego czatu. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6263688 Napisano: 04.10.2016 00:11:48 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

czy na konkurs almette paragon musi być z danego etapu ?nie mogę otworzyć w tel regulaminu emotka a nie wiem czy się nadaje czy wyrzucić emotka

Był już temat i jeśli dobrze pamiętam stanęło na tym, że nie ma zapisu o konieczności posiadania paragonu z danego etapu. Jeśli coś przeoczyłam w rozmowie na forum, to mnie poprawcie. Też mam 3 paragony w domu i nadal czekają na lepsze czasy emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

bezaczek7

#6263687 Napisano: 04.10.2016 00:09:03 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy ktoś wie, o co chodzi z tymi kartami "Moja Biedeonka" ? Dostałam ją przy kasie w sobotę, ale nijak nie mogę jej zarejestrować... Dzwoniłam też na infolinię, ale tam automat tylko klepie, że błędny PIN... Dzisiaj byłam ponownie w biedrze i wzięłam nową kartę prosząc Panią o zeskanowanie... I sytuacja taka sama: "logowanie nie powiodło się, spróbuj pponownie za chwilę"... A ja przecież nie chcę się logować tylko zarejestrować...  emotka

U mnie byl ten sam problem, bo dostalam karte do reki bez zeskanowania na kasie. Kupilam salate, wtedy pani zeskanowala i dopiero moglam zarejestrowac. Na pewno pani zeskanowala podczas zakupow a przed wyjsciem paragonu? Bo u mnie to pomoglo.

Pani zeskanowała w ogóle bez zakupów... I tu jest cheeeba pies pogrzebany...  emotka

Bardzo możliwe. Weź kartę, którą masz, kup choćby jednorazówkę, chciej zeskanowania karty, jakby się czepiała to niech ci da nową spod lady a te sobie weźmie emotka  i powinno być w porządku. Mi pani na kasie mówiła, że przy zakupach musi zeskanować. Albo wyczytałam to, już nie pamiętam. Wiem tylko, że się wracałam z koszykiem na sklep, rejestrowałam na telefonie kartę stojąc na sklepie i wcale nie wyglądając podejrzanie dla ochroniarza, a potem i tak się okazało, że pieluchy nie liczą się do kwoty 40zł emotka  także tak czy siak dostałam tylko 2 naklejki wtedy. Ale jest plus, jeśli się ma kuponik na naklejkę więcej przy kolejnych zakupach, to możesz kupić byle co, nie musi być 40zł, i tak się dostanie jedną naklejkę, ja kupowałam zgrzewkę wody  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6263549 Napisano: 03.10.2016 19:55:47 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):


1) nadal NIE
2) To jest to samo, co pisałem o bociku emotka by wiadomości od niego były bardziej spersonalizowane, z użyciem tagów, które użytkownik wpisałby w swoje preferencje emotka
3) Brakuje mi możliwości przesłania zdjęcia kanałami PW. Nie wszystko chce się pokazywać via forum emotka emotka

O to to, zdjecia na pw! Chocby jedno do wiadomosci, zawsze mozna wyslac 3 wiadomosci emotka  jesli ktos kupuje u mnie paragon, to logowanie na poczte, wpisywanie adresow, bywa meczace. A na forum moznaby normalnie z komputera ladowac zdjecie? Nie znam sie na tym, ale teraz chyba trzeba je zamiescic gdzies w necie a potem jakos specjalnie wkleic link. Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

bezaczek7

#6263544 Napisano: 03.10.2016 19:50:04 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
A ten czat to by mial byc ogolnodostepny dla uzytkownikow czy pomiedzy dwoma  lub kilkoma osobami? Bo jesli ogolnodostepny, to wiem, ze jesli jest wiecej niz przykladowo 10 osob, to nie da rady nadazyc za wszystkimi wpisami, zwlaszcza ze tu byloby ogromnie duzo tematow. Ale co kto lubi. I gdzie ten czat pojawialby sie na urzadzeniach mobilnych?
Jestem za tym, by wiadomosci otwieraly sie na ostatniej, nie na pierwszej od danej osoby. Niedawno zwrocilam tez na to uwage.
Czy po przeladowaniu strony moglaby sie otwierac w kazdym przypadku w miejscu, w ktorym byla ostatnio? Tyczy sie ankiet i ogolnie wszystkiego, moze sie nawet na tej reklamie otwierac, mobilnie jest uciazliwe ciagle przewijac w dol.
Powiekszanie miniaturek, tak tak tak! Czesto pokazana jest wizualizacja nagrod, mi odpowiada obejrzenie ich z bliska. A avatary tez bylyby powiekszane? Niektore sa interesujace i chcialabym sobie obejrzec z bliska emotka

Aha, bylaby jednorazowa mozliwosc cofniecia wyczyszczenia? Raz sie rozpisalam i nie musze mowic co sie stalo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6263536 Napisano: 03.10.2016 19:35:42 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

Czy ktoś wie, o co chodzi z tymi kartami "Moja Biedeonka" ? Dostałam ją przy kasie w sobotę, ale nijak nie mogę jej zarejestrować... Dzwoniłam też na infolinię, ale tam automat tylko klepie, że błędny PIN... Dzisiaj byłam ponownie w biedrze i wzięłam nową kartę prosząc Panią o zeskanowanie... I sytuacja taka sama: "logowanie nie powiodło się, spróbuj pponownie za chwilę"... A ja przecież nie chcę się logować tylko zarejestrować...  emotka

U mnie byl ten sam problem, bo dostalam karte do reki bez zeskanowania na kasie. Kupilam salate, wtedy pani zeskanowala i dopiero moglam zarejestrowac. Na pewno pani zeskanowala podczas zakupow a przed wyjsciem paragonu? Bo u mnie to pomoglo. Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6263530 Napisano: 03.10.2016 19:28:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Oj, drogi watku, zdalam sie na los, los dal prztyczka w nos, 5 konkursow rozwiazanych, czas bys ty zadzialal... Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6263425 Napisano: 03.10.2016 17:02:30 w Giełda Kodów ; )
Mam 4 kody cola play, kod kinderki na 2 pkt, 2 zestawy po 7 naklejek na szklo Tesco, 8 naklejek na garnki ITM,  10 naklejek na Dormeo Kaufland
Przyjme naklejki na swiezaka z Biedronki, kody mentos, proponujcie co macie jesli cos z tego sie wam przyda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6262851 Napisano: 02.10.2016 13:16:29 w Zakupy na konkursy - usługi
Wszystkie sklepy ze stopki odwiedze do godziny, takze szybka decyzja czy ktos cos chce, do 14 musze wiedziec. Glownie kauf i itm Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6262468 Napisano: 30.09.2016 23:10:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

Ostatni paragon do loterii paragonowej wklepany, hurrra emotka  

Gratuluję, ja jestem w trakcie i wyskoczyły mi taksówki emotka  już po ptokach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6262458 Napisano: 30.09.2016 22:42:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam dylemacik, czy paragon na 10zł za hot dogi ze stacji paliw BP można podpiąć pod premiowaną branżę?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6262417 Napisano: 30.09.2016 21:49:12 w Paragony na trwające konkursy
bezaczek7 napisał(a):

Nivea SPH (dziś koniec) sprzedam za 10zł lub wymienię na jakiś inny paragon, chętnie np na kauflandową troskę.

aktualne! Do północy trwa! Oferta ważna do 23:40, potem sama wymyślam.

edit: a ma ktoś może paragon na kolory ITM? Wyświetl w wątku >>
0 0

bezaczek7

#6262373 Napisano: 30.09.2016 20:04:14 w Paragony na trwające konkursy
Nivea SPH (dziś koniec) sprzedam za 10zł lub wymienię na jakiś inny paragon, chętnie np na kauflandową troskę. Wyświetl w wątku >>
0 0