Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika r_olo

r_olo

#6175614 Napisano: 22.03.2016 08:32:07 w Czy informują/ informowali?
Czy dostał ktoś maila z gadżetomanii z ZENsacyjnego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6168786 Napisano: 04.03.2016 13:38:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola26 napisał(a):

Hello, czy ktoś mógłby spróbować zalogować się teraz na chip.pl? Chciałam sprawdzić,czy są już wyniki Produktu Roku, ale nie akceptuje mi hasła, choć na pewno jest dobre, nawet zresetowałam je emotka   Wyczyściłam ciacha w przeglądarce, nawet spróowałam na Firefoxie choć używam Opery i nic emotka  

Nie ma wyników, zresztą mają też informować mailownie "niezwłocznie po wyborze" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5794054 Napisano: 17.12.2013 17:51:35 w Wkurza mnie...
luk1990 napisał(a):

joan napisał(a):

r_olo napisał(a):

joan napisał(a):

Visa to nie jest loteria, tylko quiz na czas. Nie jesteś wystarczająco szybki, to nie graj - taka brutalna prawda.


A co to wnosi do tego co napisałem, że wciąż wygrywają ci sami? Naprawdę myślisz, że to o szybkość chodzi? Że to uczciwe wygrane? Albo jesteś strasznie naiwna albo należysz do tego grona cwaniaków...


Są akcje, gdzie można wygrać jedną nagrodę na gospodarstwo domowe, są akcje, gdzie jedna osoba może wygrać kilka nagród. W czym problem, bo nie rozumiem? Przecież regulamin jest jasny dla każdego uczestnika.

Nie jestem naiwna. Nie grałam w loterii Visa. Nazywając laureata "cwaniaczkiem" tylko dlatego, że on wygrał, a nie Ty, wystawiasz sobie jednoznaczną cenzurkę.



a ja sie zastanawiam,czy pojda w koncu po rozum do glowy i zmienia formule swoich konkurssow,czy nie...to juz ktorys niewypal z rzedu....kiedys w tym kon kursie dalo sie normalnie wygrac-teraz bez kombinowania sie nie obejdzie i ja poniekad rozumiem to oburzenie-chociaz nadmienie,ze sama odpuscilam coby oszczedzic sobie niepotrzebnych nerwow emotka )



Formuła zdecydowanie nietrafiona emotka A co do nerwów? Chwilowe. Napisałem co mnie denerwuje bo chciałem, a teraz pewnie zrobię tak jak Ty, czyli sobie odpuszczę ten konkurs emotka Pozdr. Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5794049 Napisano: 17.12.2013 17:47:44 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

r_olo napisał(a):

joan napisał(a):

Visa to nie jest loteria, tylko quiz na czas. Nie jesteś wystarczająco szybki, to nie graj - taka brutalna prawda.


A co to wnosi do tego co napisałem, że wciąż wygrywają ci sami? Naprawdę myślisz, że to o szybkość chodzi? Że to uczciwe wygrane? Albo jesteś strasznie naiwna albo należysz do tego grona cwaniaków...


Są akcje, gdzie można wygrać jedną nagrodę na gospodarstwo domowe, są akcje, gdzie jedna osoba może wygrać kilka nagród. W czym problem, bo nie rozumiem? Przecież regulamin jest jasny dla każdego uczestnika.

Nie jestem naiwna. Nie grałam w loterii Visa. Nazywając laureata "cwaniaczkiem" tylko dlatego, że on wygrał, a nie Ty, wystawiasz sobie jednoznaczną cenzurkę.



Nie wiedziałem, że istnieje tu stanowisko adwokata z urzędu, który broni "niewinnych", a winnych poucza na co mogą być wkurzeni, a na co nie. Nie obraź się, ale gdybym chciał słuchać "mądrych" rad to bym o nie poprosił. Napisałem co mnie wkurza (wygrywanie przez te same osoby z powodu beznadziejnego regulaminu), bo miałem do tego prawo, po to jest ten wątek. Nazwałem ich cwaniakami, bo tak uważam, to moje zdanie i nic Tobie do niego. Czegoś nie rozumiesz? Nie musisz, masz prawo nie rozumieć. To wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5793953 Napisano: 17.12.2013 15:49:12 w Wkurza mnie...
spursman napisał(a):

joan napisał(a):

r_olo napisał(a):

Nawet nie wkurzają, a wk...ją mnie wyniki loterii VISA, gdzie codziennie wygrywa jakiś Bogacki czy Czapiga. Ja pier... czy nie można tak stworzyć regulaminu by dana osoba mogła wygrać jedną tylko nagrodę, a nie codziennie te same nazwiska?! K... jak mnie coś takiego rozwala...


Visa to nie jest loteria, tylko quiz na czas. Nie jesteś wystarczająco szybki, to nie graj - taka brutalna prawda.


Dokładniej to quiz z odrobiną loterii (tak mi się wydaje) A W ogóle to skąd wiesz jakie nazwiska wygrywają?? Przecież wyniki nie są prezentowane nigdzie



Po lewej stronie jest zakładka Zwycięzcy. Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5793950 Napisano: 17.12.2013 15:48:09 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

r_olo napisał(a):

Nawet nie wkurzają, a wk...ją mnie wyniki loterii VISA, gdzie codziennie wygrywa jakiś Bogacki czy Czapiga. Ja pier... czy nie można tak stworzyć regulaminu by dana osoba mogła wygrać jedną tylko nagrodę, a nie codziennie te same nazwiska?! K... jak mnie coś takiego rozwala...


Visa to nie jest loteria, tylko quiz na czas. Nie jesteś wystarczająco szybki, to nie graj - taka brutalna prawda.




A co to wnosi do tego co napisałem, że wciąż wygrywają ci sami? Naprawdę myślisz, że to o szybkość chodzi? Że to uczciwe wygrane? Albo jesteś strasznie naiwna albo należysz do tego grona cwaniaków...
Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5793933 Napisano: 17.12.2013 15:24:21 w Wkurza mnie...
Nawet nie wkurzają, a wk...ją mnie wyniki loterii VISA, gdzie codziennie wygrywa jakiś Bogacki czy Czapiga. Ja pier... czy nie można tak stworzyć regulaminu by dana osoba mogła wygrać jedną tylko nagrodę, a nie codziennie te same nazwiska?! K... jak mnie coś takiego rozwala... Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5678529 Napisano: 18.06.2013 09:18:41 w Rossmann
Nie wiecie jak mają być ogłoszone wyniki w grze adidasa? Z ciekawości pytam, bo za bardzo się nie angażowałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5658856 Napisano: 22.05.2013 12:26:22 w Rossmann
ja kiedyś wygrałem w podobnym konkursie adidasa (strzały na bramkę), a spowalniaczy nie używam, nigdzie emotka A w tej grze mam coś około 450 tys., ale na pewno można spokojnie ugrać więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5658658 Napisano: 22.05.2013 08:46:48 w Rossmann
jeszcze nie udało mi się przejść drugiego poziomu emotka ale gram rzadko, raz, dwa dziennie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5544592 Napisano: 08.01.2013 11:39:34 w Połączenia nieodebrane
600 365 246 przed 21-szą już 2 razy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5385180 Napisano: 02.10.2012 09:14:32 w Rossmann
ajax vigor listerine neutrogena emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5383634 Napisano: 01.10.2012 08:55:51 w Rossmann
amaranta86 napisał(a):

anielllka napisał(a):

r_olo napisał(a):

Pytanko mam, jak jest z podatkiem od tych bardziej wartościowych nagród, bo nie mogę znaleźć regulaminów do zakończonych konkursów? emotka




i ja sie zastanawiam jak to jest rozwiązane - nigdy nie wygralam w rossie wartosciowej nagrody.. Czy dane podaje się kurierowi czy trzeba będzie jakiś list wysłać?



a powiedzcie mi od jakiej kwoty należy podatek od nagrody uiścic?




760 PLN emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5383565 Napisano: 01.10.2012 07:57:34 w Rossmann
Pytanko mam, jak jest z podatkiem od tych bardziej wartościowych nagród, bo nie mogę znaleźć regulaminów do zakończonych konkursów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5380468 Napisano: 28.09.2012 09:39:53 w Rossmann
eveline poszły maile. Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5378841 Napisano: 27.09.2012 10:35:20 w Rossmann
dzięki za info. zestaw fajny, przyda się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#5378828 Napisano: 27.09.2012 10:32:34 w Rossmann
Kto pamięta co było do wygrania w Soraya?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0