Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika r_olo

r_olo

#6210085 Napisano: 08.06.2016 13:25:33 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

r_olo napisał(a):


Wniosek do szefa po prostu przemilczę emotka Jak działa świat rozumiem niestety aż za dobrze, dlatego wiem, że nie działa on najlepiej (delikatnie mówiąc). Nikogo nie wyzywam, każdy to odbierze jak chce, jeden bardzo osobiście (ciekawe dlaczego), po innym to spłynie emotka Jeżeli napiszesz na przykład, że wszyscy kradną, nie będę ci odpisywał, bo i po co, skoro mnie to nie dotyczy emotka

Wnioskując z tego i wcześniejszego wpisu o moim emocjonalnym i osobistym odbiorze Twojego posta spieszę z wyjaśnieniem: TO BYŁA IRONIA i nic a nic mnie nie obchodzi co ktoś obcy o mnie i o moim konkursowaniu myśli, dla mnie liczy się tylko moja hierarchia wartości i mój własny, długo wypracowywany kodeks moralny. 


Ahaaaa... Ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6210056 Napisano: 08.06.2016 13:02:47 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

r_olo napisał(a):

Wniosek do szefa po prostu przemilczę emotka Jak działa świat rozumiem niestety aż za dobrze, dlatego wiem, że nie działa on najlepiej (delikatnie mówiąc). Nikogo nie wyzywam, każdy to odbierze jak chce, jeden bardzo osobiście (ciekawe dlaczego), po innym to spłynie emotka Jeżeli napiszesz na przykład, że wszyscy kradną, nie będę ci odpisywał, bo i po co, skoro mnie to nie dotyczy emotka


A szkoda, bo gdybyś złożył taki wniosek, może doznałbyś olśnienia emotka A gdybyś wiedział, jak funkcjonuje świat, nie pisałbyś gupot emotka

Nie odbieram tego osobiście, ale irytują mnie posty podżegaczy siejących zamęt emotka


O widzisz, możesz o tym napisać w wątku "Wkurza mnie". Oh, wait... emotka Olśnienie po złożeniu wniosku? Prędzej poczułbym.. strach emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6210053 Napisano: 08.06.2016 12:56:13 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

r_olo napisał(a):

asantesana napisał(a):

Niczego się o sobie nie dowiedziałaś emotka Napisałem co napisałem, przeczytałaś i tyle. A że odebrałaś to tak osobiście i emocjonalnie to już nie mój problem emotka

A co to, jakaś terapia podprogowa emotka ? O diagnozę nikt tu nie prosi.

Toteż nikt jej nie stawia emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6210040 Napisano: 08.06.2016 12:40:49 w Wkurza mnie...
r_olo napisał(a):

delvitto napisał(a):

r_olo napisał(a):

Będzie jazda, ale... Wkurzają mnie osoby "chore na konkursy". Nieważne co, nieważne jak. Przyda mi się, czy nie, gram! Chodzi mi o takie sytuacje, teoretycznie, przykładowo: Jest konkurs z fajną nagrodą. Coś idealnie dla mnie, coś co bardzo chciałbym wygrać. Nie wygrywam, zdarza się, normalna rzecz. Ale potem czytam, że wygrał ktoś komu do niczego nagroda się nie przyda i od razu oferuje ją na sprzedaż. Nosz k... Albo jeszcze lepiej ktoś wygrywa po kilka takich samych nagród. Dla mnie to choroba psychiczna i zwykłe świństwo, nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Bo czy normalna jest postawa: cera mi poleciała, ale jem te chipsy na kilogramy (jak nie je i wyrzuca to jeszcze gorzej), bo muszę wygrać? Paranoja! Wiele jest podobnych przykładów, sami dobrze o tym wiecie. na przykład zabieranie biletów na euro komuś kto o nich marzy choć na pewno się nie pojedzie. Ale przecież sprzedam komuś, kasa kasa kasa. Oczywiście święty nie jestem, zdarzyło mi się raz czy dwa zagrać o coś co mi nie było potrzebne, ale od nałogu jestem o lata świetlne. Ile osób może tak z czystym sercem o sobie powiedzieć? Tak, wiem, też mogę tak robić, po prostu zazdroszczę, gdybym być najlepszy (mądrzejszy, sprytniejszy, inteligentniejszy, kreatywniejszy) to bym wygrywał. Jasne emotka

niekoniecznie masz rację... Ja np. marzę o wycieczce, ale nijak nie mogę wygrać żadnego vouchera, chociaż próbuję i bardzo się przykładam. Czy wobec tego, wielkim złem byłoby, jeśli wygram bilety na euro, tv w laysach, i konsolę też w laysach? Na mecz nie pojadę, tv mam dobre, konsola mi nie potrzebna:) Sprzedam więc to wszystko, i wykupię sobie wymarzony urlop emotka  osiągnę swój cel, a że trochę dookoła? ktoś kupi ode mnie taniej i będzie też zadowolony. To, że wygram, nie znaczy, że komuś zabieram? Albo, jeśli np chcę grać o wycieczkę do Mediolanu, w laysach, ale wpadnie ta konsola, to co - mam podziękować i jej nie odebrać tylko dlatego, że nie o taką nagrodę walczyłam? 


Nie o to mi chodzi emotka Rozumiem twój punkt widzenia i jest on ok. Ale jeśli wygrasz w konkursie, w którym jedyną nagrodą będzie np. piękna suknia ślubna, a ty już masz kochaną żonę i tym samym podeptasz marzenia setek panien, to jesteś świnia i patologia konkursowa. Rozumiesz? emotka

O przepraszam, pomyliłem płeć, jakoś z De Vito mi się... ten... emotka Szybciutko zamieniam suknię na smoking, a panny na kawalerów :-D Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6210037 Napisano: 08.06.2016 12:37:18 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

r_olo napisał(a):

Będzie jazda, ale... Wkurzają mnie osoby "chore na konkursy". Nieważne co, nieważne jak. Przyda mi się, czy nie, gram! Chodzi mi o takie sytuacje, teoretycznie, przykładowo: Jest konkurs z fajną nagrodą. Coś idealnie dla mnie, coś co bardzo chciałbym wygrać. Nie wygrywam, zdarza się, normalna rzecz. Ale potem czytam, że wygrał ktoś komu do niczego nagroda się nie przyda i od razu oferuje ją na sprzedaż. Nosz k... Albo jeszcze lepiej ktoś wygrywa po kilka takich samych nagród. Dla mnie to choroba psychiczna i zwykłe świństwo, nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Bo czy normalna jest postawa: cera mi poleciała, ale jem te chipsy na kilogramy (jak nie je i wyrzuca to jeszcze gorzej), bo muszę wygrać? Paranoja! Wiele jest podobnych przykładów, sami dobrze o tym wiecie. na przykład zabieranie biletów na euro komuś kto o nich marzy choć na pewno się nie pojedzie. Ale przecież sprzedam komuś, kasa kasa kasa. Oczywiście święty nie jestem, zdarzyło mi się raz czy dwa zagrać o coś co mi nie było potrzebne, ale od nałogu jestem o lata świetlne. Ile osób może tak z czystym sercem o sobie powiedzieć? Tak, wiem, też mogę tak robić, po prostu zazdroszczę, gdybym być najlepszy (mądrzejszy, sprytniejszy, inteligentniejszy, kreatywniejszy) to bym wygrywał. Jasne emotka

niekoniecznie masz rację... Ja np. marzę o wycieczce, ale nijak nie mogę wygrać żadnego vouchera, chociaż próbuję i bardzo się przykładam. Czy wobec tego, wielkim złem byłoby, jeśli wygram bilety na euro, tv w laysach, i konsolę też w laysach? Na mecz nie pojadę, tv mam dobre, konsola mi nie potrzebna:) Sprzedam więc to wszystko, i wykupię sobie wymarzony urlop emotka  osiągnę swój cel, a że trochę dookoła? ktoś kupi ode mnie taniej i będzie też zadowolony. To, że wygram, nie znaczy, że komuś zabieram? Albo, jeśli np chcę grać o wycieczkę do Mediolanu, w laysach, ale wpadnie ta konsola, to co - mam podziękować i jej nie odebrać tylko dlatego, że nie o taką nagrodę walczyłam? 


Nie o to mi chodzi emotka Rozumiem twój punkt widzenia i jest on ok. Ale jeśli wygrasz w konkursie, w którym jedyną nagrodą będzie np. piękna suknia ślubna, a ty już masz kochaną żonę i tym samym podeptasz marzenia setek panien, to jesteś świnia i patologia konkursowa. Rozumiesz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6210030 Napisano: 08.06.2016 12:32:42 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

asantesana napisał(a):

Dowiedziałam się, że jestem:
- chora na konkursy
- chora psychicznie
- świnia
- prezentuję nienormalną postawę
- jestem paranoikiem
- zabieram nagrody tym, którzy o tym marzą
- nie mogę nic o sobie powiedzieć z czystym sercem
I kurka w dodatku wcale się tego nie wstydzę emotka

emotka Ja i bez prowokacyjnego wpisu R_olo wiem, że taka jestem. emotka
A teraz potraktuję sprawę śmiertelnie poważnie... Fakt, często wygrywam nagrody, które są mi całkiem nieprzydatne, ale - po pierwsze: "mi", nie znaczy "innym" - uwielbiam bowiem prezentować krewnym i znajomym to, co wygram (czasami wręcz już przystępując do konkursu planuję sobie, że np. - jeśli tylko się uda - ten mikser czy pokaźna waliza będzie jak znalazł na prezent dla kogoś bliskiego; kiedyś cudem w realu wygrałam trzy kartony kosmetyków i obdarowałam nimi pod choinkę moją klasę w szkole - co ja bym sama z tym zrobiła?), po drugie - jak mogę przewidzieć, co wygram? - cieszy mnie nawet przysłowiowa smycz czy długopis z reklamą organizatora, a wśród nagród są nieraz te, na które się latami czeka, oraz te, których się zwyczajnie nie chce, po trzecie - nagroda może nagle okazać się niepotrzebną (np. voucher turystyczny czy bilet na mecz wobec nagłej niemożności wyjazdu), po kolejne - jeśli ktoś ma sporo kasy, zwisa mu i powiewa, że może niepotrzebne wygrane komuś sprzedać i na tym zarobić, ale jeśli zdarzy się możliwość sprzedania (może całkiem okazyjnie) rzeczy zbędnej, o której ktoś inny marzy, a ja przy tym też coś tam zarobię? emotka
Defed - dzięki za ten wpis!; moi znajomi od jakiegoś już czasu podsyłają mi na FB skany artykułów o takich libacjach rodziców, którzy pobrali sporo kasy na swoje dzieci. To straszne... emotka Podobno jednak - jak pamiętam zapowiedzi rządu - miały być jakieś kontrole urzędników z MOPS-u odnośnie tych wydawanych pieniędzy. Gdzie zatem one są? emotka

Prowokacyjnego? W żadnym wypadku emotka Argumenty konkretne i logiczne, a prezentowanie się chwali. Nie chodziło mi o postawę taką jak twoja, chodziło mi o konkursową patologię. Kto chce zrozumie emotka

Tragicznie mi dzis chodzi forum, opóźnienie mam godzinne... może mnie to wkurzać, czy... nie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6210024 Napisano: 08.06.2016 12:26:29 w Wkurza mnie...
jkkp napisał(a):

asantesana napisał(a):

r_olo napisał(a):

Będzie jazda, ale... Wkurzają mnie osoby "chore na konkursy". Nieważne co, nieważne jak. Przyda mi się, czy nie, gram! Chodzi mi o takie sytuacje, teoretycznie, przykładowo: Jest konkurs z fajną nagrodą. Coś idealnie dla mnie, coś co bardzo chciałbym wygrać. Nie wygrywam, zdarza się, normalna rzecz. Ale potem czytam, że wygrał ktoś komu do niczego nagroda się nie przyda i od razu oferuje ją na sprzedaż. Nosz k... Albo jeszcze lepiej ktoś wygrywa po kilka takich samych nagród. Dla mnie to choroba psychiczna i zwykłe świństwo, nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Bo czy normalna jest postawa: cera mi poleciała, ale jem te chipsy na kilogramy (jak nie je i wyrzuca to jeszcze gorzej), bo muszę wygrać? Paranoja! Wiele jest podobnych przykładów, sami dobrze o tym wiecie. na przykład zabieranie biletów na euro komuś kto o nich marzy choć na pewno się nie pojedzie. Ale przecież sprzedam komuś, kasa kasa kasa. Oczywiście święty nie jestem, zdarzyło mi się raz czy dwa zagrać o coś co mi nie było potrzebne, ale od nałogu jestem o lata świetlne. Ile osób może tak z czystym sercem o sobie powiedzieć? Tak, wiem, też mogę tak robić, po prostu zazdroszczę, gdybym być najlepszy (mądrzejszy, sprytniejszy, inteligentniejszy, kreatywniejszy) to bym wygrywał. Jasne emotka

Dowiedziałam się, że jestem:
- chora na konkursy
- chora psychicznie
- świnia
- prezentuję nienormalną postawę
- jestem paranoikiem
- zabieram nagrody tym, którzy o tym marzą
- nie mogę nic o sobie powiedzieć z czystym sercem
I kurka w dodatku wcale się tego nie wstydzę emotka

emotka  też tak mam, o kurka muszę się leczyć, no i przepraszam za parę piłek wygranych bo pewnie je rozdam dzieciom w ramach zawodów sportowych, a TY pewnie je chciałeś dla siebie, aż mi wstydemotka


nie, nie chciałem, mam piłkę, kopię czasem z synem emotka Jak rozdasz dzieciakom to bardzo fajny gest z twojej strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6209994 Napisano: 08.06.2016 11:54:49 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

ace napisał(a):

defed napisał(a):

Wkurzają mnie osoby, które zarabiają pieniądze i je wydają. Skoro zarabiają pieniądze, to powinni je wpłacać na konto i je mieć, a nie wydawać na przedmioty, usługi... emotka


emotka a mnie wkurzają ci ludzie co zarabiają więcej niż potrzebują. A skoro już zarabiają więcej niż potrzebują powinni oddawać innym, bo ktoś inny marzy o takich pieniądzach...


Brawo Wy, kocham Was emotka

r_olo - pamiętaj, żeby koniecznie w tym tygodniu iść do szefa z wnioskiem o obniżkę pensji, bo Ci co miesiąc pieniądze zostają; bądź fear, niech sobie te zbyteczne pieniądze weźmie ktoś bardziej potrzebujący, na pewno ktoś taki w firmie jest, może i nawet sam szef posiada jakieś marzenia emotka

PS: Wyzywanie ludzi od chorych psychicznie tylko dlatego, że się nie rozumie, jak działa świat -> to jest dopiero świństwo emotka


Wniosek do szefa po prostu przemilczę emotka Jak działa świat rozumiem niestety aż za dobrze, dlatego wiem, że nie działa on najlepiej (delikatnie mówiąc). Nikogo nie wyzywam, każdy to odbierze jak chce, jeden bardzo osobiście (ciekawe dlaczego), po innym to spłynie emotka Jeżeli napiszesz na przykład, że wszyscy kradną, nie będę ci odpisywał, bo i po co, skoro mnie to nie dotyczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6209988 Napisano: 08.06.2016 11:49:04 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

jokan napisał(a):

chciala

jokan napisał(a):

r_olo napisał(a):

Będzie jazda, ale... Wkurzają mnie osoby "chore na konkursy". Nieważne co, nieważne jak. Przyda mi się, czy nie, gram! Chodzi mi o takie sytuacje, teoretycznie, przykładowo: Jest konkurs z fajną nagrodą. Coś idealnie dla mnie, coś co bardzo chciałbym wygrać. Nie wygrywam, zdarza się, normalna rzecz. Ale potem czytam, że wygrał ktoś komu do niczego nagroda się nie przyda i od razu oferuje ją na sprzedaż. Nosz k... Albo jeszcze lepiej ktoś wygrywa po kilka takich samych nagród. Dla mnie to choroba psychiczna i zwykłe świństwo, nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Bo czy normalna jest postawa: cera mi poleciała, ale jem te chipsy na kilogramy (jak nie je i wyrzuca to jeszcze gorzej), bo muszę wygrać? Paranoja! Wiele jest podobnych przykładów, sami dobrze o tym wiecie. na przykład zabieranie biletów na euro komuś kto o nich marzy choć na pewno się nie pojedzie. Ale przecież sprzedam komuś, kasa kasa kasa. Oczywiście święty nie jestem, zdarzyło mi się raz czy dwa zagrać o coś co mi nie było potrzebne, ale od nałogu jestem o lata świetlne. Ile osób może tak z czystym sercem o sobie powiedzieć? Tak, wiem, też mogę tak robić, po prostu zazdroszczę, gdybym być najlepszy (mądrzejszy, sprytniejszy, inteligentniejszy, kreatywniejszy) to bym wygrywał. Jasne emotka


Z chipsami to moze masz racje, bo zdrowe toto nie jest, ale z tym pierwszym zupelnie nie rozumiem - to jej wygrana i moze z nia zrobic co chce, najczesciej sprzedaje. Ja tez sporo rzeczy sprzedaje (jak i sporo osob z forum) i nie widze w tym nic zlego.
Kiedys chcialam ugrac walizke z Carrefoura i sie nie udalo, a osoba z forum mi napisala, że ma 7 sztuk wygranych i co z tego? Wlozyla w to swoja kase, swoj pomysl i wygrala, to tylko pogratulowac ! Moze i to jest w jakims sensie nalog, ale ma to swoj cel.
Wkurza mnie ze nie wygralam biletow z konkursu lokalnego:(, troche szkoda, no ale trudno...

Ja mam taki niefart, że zazwyczaj wygrywam coś dla mnie nieprzydatnego, a to co bardzo chciałabym mieć omija mnie szerokim łukiem emotka  Ale co stoi na przeszkodzie, żeby sprzedać to co nieprzydatne, a za te pieniądze kupić to, czego nie udało mi się wygrać? Również nie rozumiem oburzenia, takie życie, nie wpasowałam się w gust jury, byłam za słaba - no trudno, może uda się następnym razem.
Miłego dnia wszystkim życzę i mniej wkurzania się emotka


Z tym sprzedawaniem nieprzydatnych i kupowaniem przydatnych to rzeczywiście jest jakiś argument, przyznaję, choć właściwie mojego punktu widzenia nie zmienia emotka A oburzenie jest moje, prywatne, nie trzeba go rozumieć. Pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6209975 Napisano: 08.06.2016 11:37:41 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

r_olo napisał(a):

Będzie jazda, ale... Wkurzają mnie osoby "chore na konkursy". Nieważne co, nieważne jak. Przyda mi się, czy nie, gram! Chodzi mi o takie sytuacje, teoretycznie, przykładowo: Jest konkurs z fajną nagrodą. Coś idealnie dla mnie, coś co bardzo chciałbym wygrać. Nie wygrywam, zdarza się, normalna rzecz. Ale potem czytam, że wygrał ktoś komu do niczego nagroda się nie przyda i od razu oferuje ją na sprzedaż. Nosz k... Albo jeszcze lepiej ktoś wygrywa po kilka takich samych nagród. Dla mnie to choroba psychiczna i zwykłe świństwo, nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Bo czy normalna jest postawa: cera mi poleciała, ale jem te chipsy na kilogramy (jak nie je i wyrzuca to jeszcze gorzej), bo muszę wygrać? Paranoja! Wiele jest podobnych przykładów, sami dobrze o tym wiecie. na przykład zabieranie biletów na euro komuś kto o nich marzy choć na pewno się nie pojedzie. Ale przecież sprzedam komuś, kasa kasa kasa. Oczywiście święty nie jestem, zdarzyło mi się raz czy dwa zagrać o coś co mi nie było potrzebne, ale od nałogu jestem o lata świetlne. Ile osób może tak z czystym sercem o sobie powiedzieć? Tak, wiem, też mogę tak robić, po prostu zazdroszczę, gdybym być najlepszy (mądrzejszy, sprytniejszy, inteligentniejszy, kreatywniejszy) to bym wygrywał. Jasne emotka

Dowiedziałam się, że jestem:
- chora na konkursy
- chora psychicznie
- świnia
- prezentuję nienormalną postawę
- jestem paranoikiem
- zabieram nagrody tym, którzy o tym marzą
- nie mogę nic o sobie powiedzieć z czystym sercem
I kurka w dodatku wcale się tego nie wstydzę emotka


Niczego się o sobie nie dowiedziałaś emotka Napisałem co napisałem, przeczytałaś i tyle. A że odebrałaś to tak osobiście i emocjonalnie to już nie mój problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6209924 Napisano: 08.06.2016 10:22:33 w Wkurza mnie...
Będzie jazda, ale... Wkurzają mnie osoby "chore na konkursy". Nieważne co, nieważne jak. Przyda mi się, czy nie, gram! Chodzi mi o takie sytuacje, teoretycznie, przykładowo: Jest konkurs z fajną nagrodą. Coś idealnie dla mnie, coś co bardzo chciałbym wygrać. Nie wygrywam, zdarza się, normalna rzecz. Ale potem czytam, że wygrał ktoś komu do niczego nagroda się nie przyda i od razu oferuje ją na sprzedaż. Nosz k... Albo jeszcze lepiej ktoś wygrywa po kilka takich samych nagród. Dla mnie to choroba psychiczna i zwykłe świństwo, nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Bo czy normalna jest postawa: cera mi poleciała, ale jem te chipsy na kilogramy (jak nie je i wyrzuca to jeszcze gorzej), bo muszę wygrać? Paranoja! Wiele jest podobnych przykładów, sami dobrze o tym wiecie. na przykład zabieranie biletów na euro komuś kto o nich marzy choć na pewno się nie pojedzie. Ale przecież sprzedam komuś, kasa kasa kasa. Oczywiście święty nie jestem, zdarzyło mi się raz czy dwa zagrać o coś co mi nie było potrzebne, ale od nałogu jestem o lata świetlne. Ile osób może tak z czystym sercem o sobie powiedzieć? Tak, wiem, też mogę tak robić, po prostu zazdroszczę, gdybym być najlepszy (mądrzejszy, sprytniejszy, inteligentniejszy, kreatywniejszy) to bym wygrywał. Jasne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6189165 Napisano: 27.04.2016 08:18:39 w Kupię...
r_olo napisał(a):

Kupię bon Itaki o nominale 1000 zł  emotka

Ktoś? Coś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6188897 Napisano: 26.04.2016 14:06:20 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

A co z kobietami które czują się mężczyznami/są w trakcie zmiany płci (albo na odwrót)? emotka A w ogóle to kobieta wąsa nie może już mieć?

Określenie że w konkursie mogą brać udział tylko kobiety lub mężczyźni to chyba nie byłoby zgodne z prawem? Bo dyskryminacja emotka To tak jakby powiedzieć, że w tym konkursie mogą brać udział tylko biali lub czarni emotka

To jest właśnie najśmieszniejsze, że kobiety zawsze wszystko wiedzą i pod siebie potrafią ustawić. Panowie, opiszcie swoje pierwsze golenie się (nie wiem co sie tak golenia uczepiłem...) - odp. Gdy mój mąż pierwszy raz się golił... Panowie, co czuliście, gdy pierwszy raz zobaczyliście swoje dziecko? - Odp. Gdy mój mąż pierwszy raz zobaczył nasze dziecko... itd. itp. Nosz k...  emotka  A z tą dyskryminacją to jest tak jak z krową Kalego...  Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6188886 Napisano: 26.04.2016 13:56:06 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

r_olo - a bo widzisz, każdy fanpejdż powinien mieć moderatora, który by konkursowe odpowiedzi niezgodne z ideą konkursu od razu kasował. Wtedy Ty (wchodząc na dany profil, by wziąć udział w konku) nie musiałbyś się denerwować emotka Ale to oczywiście zbyt piękne, by mogło zaistnieć, nazbyt trudne i skomplikowane wielce. Dlatego mnie wkurza, gdy np. w konkursie komentarzowym należy zmieścić się w 10 słowach (i jest to wyraźnie ujęte w regulaminie!), a ktoś Litanię Loretańską zamieszcza. I dotyczy to obojga płci.

To nawet nie chodzi o to, że ktoś zamieszcza litanię, ale o to, że jury, całkowicie ignorując swój własny regulamin, w ogóle bierze taki tekst pod uwagę i, co najgorsze, nagradza! Nie wiem, może ja jestem jakiś dziwny, ale w takim wypadku nawet bym na takie "dzieło" nie spojrzał, a autora oceniłbym krótko: debil... Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6188801 Napisano: 26.04.2016 11:56:33 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

r_olo napisał(a):

... pazerność kobiet. Nie wszystkich oczywiście. Ale zaobserwowałem, że choć stosunek konkursów dla mężczyzn do konkursów dla kobiet jest jak 1:10 (nie piszę o konkursach ogólnych, ale same Panie przyznacie, macie te swoje style, obcasy, wizaże, polki itp.) to gdy np. na fejsie pojawi się hasło: "Panowie, mamy konkurs specjalnie dla Was...", na typowo męskim profilu, lub też na neutralnym, na którym dzień wcześniej był konkurs specjalnie dla Pań, to około połowa odpowiedzi pochodzi od kobiet... Dla męża, dla brata, dla taty... Pytanie przykładowe, wolisz się golić jednorazówką, czy maszynką elektryczną? I odpowiedzi: Mój mąż to preferuje... A mój tata to się zawsze... No ja p...le, nie ogarniam tej pazerności, chciwości, braku kultury... Naprawdę jest to żałosne, dlaczego to robicie? I potem te płacze, gdy mądre jury przyznało nagrody tylko facetom, no jak to?! jak tak można?! ani jednej kobiety?! Szczerze, w takiej chwili mam ogromny szacunek do jury, są dla mnie wielcy... To tyle, takie moje przemyślenia, kto chce niech się obraża... P.S. To samo myślę oczywiście o odwrotnej sytuacji, choć zdarza się to o wieeeeele rzadziej...

Źle zaadresowałeś swoje żale emotka . To nie są konkursowiczki, konkursowiczka widząc zadanie wyłącznie dla mężczyzn, przeloguje się na konto męża, brata, ojca i odpowiada jako mężczyznaemotka

Ni dodać, nic ująć .... emotka

To nie żale, to zwykły wkurw emotka  Aha, panie przelogowujące się też się na ten wkurw łapią. Czy Wasi (tak ogólnie, nie że akurat Pani...) faceci są jacyś upośledzeni? Nie potrafią napisać kilku zdań od siebie? Czy też inteligencji nie starcza? Jeśli tak to współczuję...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6188749 Napisano: 26.04.2016 10:35:42 w Wkurza mnie...
... pazerność kobiet. Nie wszystkich oczywiście. Ale zaobserwowałem, że choć stosunek konkursów dla mężczyzn do konkursów dla kobiet jest jak 1:10 (nie piszę o konkursach ogólnych, ale same Panie przyznacie, macie te swoje style, obcasy, wizaże, polki itp.) to gdy np. na fejsie pojawi się hasło: "Panowie, mamy konkurs specjalnie dla Was...", na typowo męskim profilu, lub też na neutralnym, na którym dzień wcześniej był konkurs specjalnie dla Pań, to około połowa odpowiedzi pochodzi od kobiet... Dla męża, dla brata, dla taty... Pytanie przykładowe, wolisz się golić jednorazówką, czy maszynką elektryczną? I odpowiedzi: Mój mąż to preferuje... A mój tata to się zawsze... No ja p...le, nie ogarniam tej pazerności, chciwości, braku kultury... Naprawdę jest to żałosne, dlaczego to robicie? I potem te płacze, gdy mądre jury przyznało nagrody tylko facetom, no jak to?! jak tak można?! ani jednej kobiety?! Szczerze, w takiej chwili mam ogromny szacunek do jury, są dla mnie wielcy... To tyle, takie moje przemyślenia, kto chce niech się obraża... P.S. To samo myślę oczywiście o odwrotnej sytuacji, choć zdarza się to o wieeeeele rzadziej... Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6186207 Napisano: 20.04.2016 08:35:15 w Kupię...
Kupię bon Itaki o nominale 1000 zł  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6176735 Napisano: 25.03.2016 08:18:30 w Czy informują/ informowali?
perfumyfm2 napisał(a):

Witam !! Czy informowali o wygranych zegarkach G-shock z ckm.pl ...w egług regulaminu dziś powinny byc wyniki .. dziękluję za wszelkie info

Już są. Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6175660 Napisano: 22.03.2016 11:09:25 w Czy informują/ informowali?
asandraa napisał(a):

Informowali z konkursu CHIP  https://www.e-kon...ip.html#.VvELE3p_-cw ?

Na pewno nie, bo nie dostałem żadnego maila emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

r_olo

#6175638 Napisano: 22.03.2016 10:09:31 w Czy informują/ informowali?
cleo1985 napisał(a):

r_olo napisał(a):

Czy dostał ktoś maila z gadżetomanii z ZENsacyjnego? emotka

Tu jest info o wygranej w tym konkursie:
https://www.e-kon...strona/406/#p6174513
więc mail pewnie był.

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0