Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#5684597 Napisano: 27.06.2013 00:35:27 w Rossmann
dochaaa napisał(a):

polarniczka napisał(a):

bridget napisał(a):

a mam pytanie oni czytają teksty? maja 2500 zgłoszen na jakiej zasadzie wybieraja?



tego nikt nie wiedział, nie wie i się nie dowie...

wydaje mi sie ze losuja okreslona pule i z niej np wybieraja...


zgadzam się emotka i tak jest - wiem to z pewnego źródła emotka a dla pocieszenia (dla tych, którym szczescie w losowaniach dopisuje) powiem, że tych "wylosowanych" prac jest jak na lekarstwo... Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5684407 Napisano: 26.06.2013 20:13:28 w Zostań testerem.
polarniczka napisał(a):

renia577 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

mam pytanie, czy dostał ktoś takie coś Ankieta Streetcom Deals i co to jest?


też mam , na razie nie wypełniałam, bo mam mieszane uczucia co do tego , rozumiem to tak, że mogę coś testować jak to sobie kupię po promocyjnej cenie



Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli \"zalapiemy się\" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka


ja też dostałam ale trochę się boję wypełnić,żeby później nie wyszło,że jednak trzeba zakupić te produkty



wypełniłam, ale mam 0 pkt za to



ja wypełniłam i mam 100 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5683429 Napisano: 25.06.2013 16:26:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Czy ktoś się może orientuje, czy na loterię Nivea można kupić też zestawy produktów Nivea ? Czy tylko pojedyncze produkty ?



a jesteś z Wejherowa? emotka emotka emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5683425 Napisano: 25.06.2013 16:20:38 w Rossmann
paolka napisał(a):

dochaaa napisał(a):

sa juz wyniki z meskiego adidasa



podasz link?
bo mi nie działa ten na rossnet



http://www.rossne....aspx?contestId=1364 Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5683420 Napisano: 25.06.2013 16:16:27 w Rossmann
ondine napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ondine napisał(a):

trampek napisał(a):

jak wygralam roz to w tych konkursach co bralam udzial juz mnie nie moga wybrac czy to liczy sie od nastepnego miesiaca?


Od teraz chyba emotka
Ja miałam 4 zaproszenia emotka



teoretycznie nie możesz wygrać w WYNIKACH konkursów, które będą ogłoszone w ciągu miesiąca od wyników różu. Ale nie takie cuda się działy ... te same osoby wygrywały nawet jednego dnia 2 nagrody w różnych wynikach konkursów emotka także kij ich wie, jak to tam jest.


Hah właśnie. Tu chyba wszystko jest możliwe emotka
Ed, co tam wygrałaś ostatnio w Ross, że nie masz różu (albo nie zauważyłam) emotka Pochwal się emotka



Aaa mam mam emotka gram incognito emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5683238 Napisano: 25.06.2013 13:10:47 w Rossmann
ondine napisał(a):

trampek napisał(a):

jak wygralam roz to w tych konkursach co bralam udzial juz mnie nie moga wybrac czy to liczy sie od nastepnego miesiaca?


Od teraz chyba emotka
Ja miałam 4 zaproszenia emotka



teoretycznie nie możesz wygrać w WYNIKACH konkursów, które będą ogłoszone w ciągu miesiąca od wyników różu. Ale nie takie cuda się działy ... te same osoby wygrywały nawet jednego dnia 2 nagrody w różnych wynikach konkursów emotka także kij ich wie, jak to tam jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5683010 Napisano: 25.06.2013 01:00:19 w Rossmann
dolly napisał(a):

Mia z tego co pamiętam to kolaże były usuwane



a nie prawda, nie jeden raz wygrałam kolażem w niejednym konkursie fotograficznym rosska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5682944 Napisano: 24.06.2013 22:12:43 w Kaufland konkursy
koza.k90 napisał(a):

linka do snu sobie życzysz emotka emotka emotka emotka emotka

nie podam emotka



już ogarnęłam, że tak owego nie ma jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5682879 Napisano: 24.06.2013 20:50:37 w Zostań testerem.
karkocka napisał(a):

klaryska napisał(a):

mam pytanie, czy dostał ktoś takie coś Ankieta Streetcom Deals i co to jest?


też mam , na razie nie wypełniałam, bo mam mieszane uczucia co do tego , rozumiem to tak, że mogę coś testować jak to sobie kupię po promocyjnej cenie



Tak, dokladnie emotka Wypełniamy ankiete, jeżeli "zalapiemy się" do odpowiedniej grupy docelowej to dostaniemy dalsze instrukcje, dotyczące zakupu danego produktu po PROMOCYJNEJ emotka cenie i jego testy...ale to jest możliwość zakupy, więc możemy odmówić. Jeśli chodzi o całokształt, to warto wypełniać, bo ankietki te są punktowane, a nikt do zakupu nas nie zmusi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5682876 Napisano: 24.06.2013 20:47:15 w Kaufland konkursy
koza.k90 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

koza.k90 napisał(a):

całą noc dręczył mnie... nowy konkurs w kafelku emotka

pamięta ktoś do kiedy mają wysyłkę bonów z ostatniego ?



A cóż to za nowy konkursik, że aż ściąga sen z powiek? emotka


no jak to ?

bony, bony, bony...



ło żesz kurka rurka! jak zwykle nie ograniam emotka Podzielisz się jakimś linkiem dla nieograów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5682871 Napisano: 24.06.2013 20:42:31 w Kaufland konkursy
koza.k90 napisał(a):

całą noc dręczył mnie... nowy konkurs w kafelku emotka

pamięta ktoś do kiedy mają wysyłkę bonów z ostatniego ?



A cóż to za nowy konkursik, że aż ściąga sen z powiek? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5681832 Napisano: 23.06.2013 02:02:33 w Biedronka
0 0

edzia21

#5681830 Napisano: 23.06.2013 01:52:21 w Biedronka
dolly napisał(a):

edzia21 napisał(a):



A ja dostałam karniaka (juz po raz drugi) za to ze komus chcialam POMÓC - tu akurat odpowiedzialam na pytanie, ze nie tzreba slac zgloszenia w dniu zakupu - karniak. Jak widac, nie warto pomagac - bo to niesie za soba kare ;] typowe polaczkowe myslenie. I kij z tym, jak tak ma byc, to po co to forum jest? Zeby soebie NIE pomagac? I nie wiem co ten caly mod czy ktos tam ma na mysli... za kazdym razem przed wypowiedzeniem sie (pomoca dla kogos) mam sprawdzac czy ABY NA PEWNO ten konkurs jest w jakiejs tam bazie - z której i tak nie korzystam? emotka emotka normlanie sekta emotka

A w temacie Biedronkowym (zeby nie bylo znowu karniaka) do kiedy trwa ta promocja z ta neste do coli.. bo u mnie ani widu ani słychu emotka



bo z pewnością wszystkie konkursy podrzucają Ci dobre koleżanki, aaa niee sorry sama je sobie wyszukujesz emotka



mozna uznac, ze sobie je "wyszukuje sama" patrzac na swoja tablice na FB, reklamy, gazetki, albo co inni pisza tu na forum w WĄTKACH o marketach, czy innych sklepach emotka chyba ze to jest nazwane ta slawną "bazą" ale wątpie. Moze tez dlatego gram w co 50-tym konkursie, ale niestety prowadzac firme i dom stac mnie tylko na tyle czasu emotka

ace napisał(a):

Udalo komus zarejestrowac na str zwiazana z konkiem coli? Bo ja probuje i mnie wywala emotka



mi równiez nie działa emotka juz myslalam ze wina kompa czy jakiegos wirusa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5681576 Napisano: 22.06.2013 14:25:48 w Carrefour konkursy
koza.k90 napisał(a):

padip napisał(a):

Tak sobie myślę...ile wysyłacie zgłoszeń?Chciałabym wiedzieć czy z Wytwornymi Graczami mam w ogóle szanse...



słyszałam o Wytwornym Graczu, który w tym konku obstawia wszystkie 80 sklepów

szans nie mamy, bo gra na chomiki emotka



a ja słyszałam o rybkach emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5681566 Napisano: 22.06.2013 14:02:45 w Biedronka
ace napisał(a):

asante napisał(a):

O, ja też dostałam karniaka, czuję się... dziwnie... już nie jestem dziewicą... emotka


to samo pomyslalam emotka zostalam rozdziewiczona...
Ale swoja droga jaka sprawiedliwosc? Dyskusja o konku na forum od pierwssego dnia konka - karniak, przyznanie sie do wygranej lub zapytanie o wyniki czy cokolwiek o konk ktory sie juz zakojczyl i nie bylo go w bazie i nikt na forum nigdzie o nim nie wspomnial -karniak. Dla mnie nauka z tego tak ze nie warto sie dzielic info o konkach i np dla Ktosia lepiej bylo przemilczec... Prawda jer taka ze jak dyskutuje 30 czy wiecej osob o danym konku nikt sie nie spodziewa ze nie ma go w bazie... No coz na przyszlosc.bedziemy madrzejsi...

A teraz wracajac do frugo to czy pytanie rzeczyswiscie sie nie.zmienia? Bo wreszcie chcialabym wziac udzial..



A ja dostałam karniaka (juz po raz drugi) za to ze komus chcialam POMÓC - tu akurat odpowiedzialam na pytanie, ze nie tzreba slac zgloszenia w dniu zakupu - karniak. Jak widac, nie warto pomagac - bo to niesie za soba kare ;] typowe polaczkowe myslenie. I kij z tym, jak tak ma byc, to po co to forum jest? Zeby soebie NIE pomagac? I nie wiem co ten caly mod czy ktos tam ma na mysli... za kazdym razem przed wypowiedzeniem sie (pomoca dla kogos) mam sprawdzac czy ABY NA PEWNO ten konkurs jest w jakiejs tam bazie - z której i tak nie korzystam? emotka emotka normlanie sekta emotka

A w temacie Biedronkowym (zeby nie bylo znowu karniaka) do kiedy trwa ta promocja z ta neste do coli.. bo u mnie ani widu ani słychu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5681357 Napisano: 21.06.2013 20:20:23 w Rossmann
dochaaa napisał(a):

marta757 napisał(a):

anet napisał(a):

somberprincess napisał(a):

są wyniki z Adidasa. Miałam 100% w grze i nie dostałam nawet perfum...... A jak u Was? emotka


Również miałam 100% i również beznagrodowo..po prostu na pewno dużo było osób, które miały maxa:)



ja tak samo...

widzicie w grze damskiej maks to 174 pkt i pewnie duzo osob mialo taki wynik, wiec wydaje mi sie ze z tych osob poprostu zrobili losowanie choc w przypadku kosmetykow powtarzaly sie naziwska i miejscowosci emotka w Zidane mozna bylo strzelac bramki do oporu... ciekawe jak to bedzie w grze meskiej.. moze robia weryfikacje i temu przesuneli termin...


ja miałam maxa zrobionego już w 2-gim dzniu konkursu (uczciwie) i liczylam, ze sie zalapie - ze beda nagradzac w kolejnosci - i sie przeliczylam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5679938 Napisano: 19.06.2013 23:00:53 w Biedronka
efelinkaaa napisał(a):

W konkursie Frugo chyba nie trzeba słać w tym samym dniu, no nie? Czytam i czytam regulamin i widzę tylko, że zgłoszenie trzeba słać po uprzednim zakupie Frugo...



nie trzeba emotka mój paragon też leży i kwiczy i czeka na lepszy czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5679838 Napisano: 19.06.2013 20:11:42 w Rossmann
mia napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Kaki, róż pewnie wygramy emotka
Swoją drogą, to dziwię się, że tak mało osób bierze udział w konkursie z colgate. Nagrody są fajne i jest ich 320, a zgłoszeń ok.800.


Hm, ja pewnie wezmę udział, choć ostatnio olewamy się z Rossnetem nawzajem, ale zastanawiam się, co dla nich znaczy zabawna stylizacja? emotka
W regulaminie "zabawna", a potem wygrają suknie ślubne, o czym się zresztą nie dowiemy? emotka

P.S.
Ja nawet różu nie wygram, bo po trzech zaproszeniach mi się odechciało. emotka



właśnie też mnie zastanawia sformułowanie "ZABAWNA" stylizacja.... czego oni tam oczekują? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5679564 Napisano: 19.06.2013 13:46:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aneta19790411 napisał(a):

koper napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Dzisiaj ma chyba obrady Kiora w związku z ich kilkoma konkursami, które się zakończyły, a pamięta ktoś jak szybko po obradach informują??



Podbijam emotka
Jak szybko od obrad Kiora informuje i w jaki sposób?
A jeszcze jakby mi ktoś napisał, czy mają u nich szanse dziecięce prace, czy wygrywają tylko dorośli, to też byłabym wdzięczna emotka


Moja 5-letnia córka wygrała u nich, rysowała sama, bez pomocy.



To chyba zależy, bo kiedyś, przypadkiem natknęłam się na ich wyniki konkursu - wygrywało 5 prac, a prace (niby dzieci) były tak zaaajebiaszcze, że nawet ja bym tak nie potrafiła narysować (a zdolności plastyczne mam troszkę ponad przeciętne emotka ) a przy pracach imiona dzieci i wiek - 3 latka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21