Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6845712 Napisano: 20.02.2022 15:50:12 w Avanti
juzef napisał(a):

Czy ktoś z osób które wygrały z Cheetos em może podpowiedzieć czy organizator prosi laureatów o odesłanie opakowania. Moja druga połówka wyrzuciła mój składzik opakowań zakładając że to śmieci emotka

Chcą tylko wypełnione oświadczenie. Jest o tym zapis w regulaminie. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6844540 Napisano: 15.02.2022 11:45:02 w Wkurza mnie...
incendio12 napisał(a):

ikropka napisał(a):

nikos napisał(a):

anaesth napisał(a):

Mi to by się przydało po prostu Intermarche, może być bez kas samoobsługowych emotka  

To samo pomyślałam emotka

U mnie też brak, a konkursy fajne

Ja mieszkam we Wrocławiu i są tu chyba wszystkie sieci sklepów, o jakich można pomarzyć, z wyjątkiem właśnie Intermarche  emotka  Żeby w takim dużym mieście nie było chociaż jednego, skandal  emotka

Oj tak, Wrocław żąda ITM! emotka
Ale przynajmniej Teściowa uradowana...bo częściej do Świdnicy wbijamy z lubym. A tam dwa interki - hulaj dusza. emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6842213 Napisano: 03.02.2022 03:07:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy w konkursach promocyjnych (zakup tych produktów na określoną kwotę), kiedy zapłacimy bonem i (rzecz jasna) za całą transakcję zapłacimy parę groszy, to nie będzie problemu z weryfikacją takiego paragonu w razie ewentualnej wygranej?

Nie będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6841429 Napisano: 30.01.2022 23:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Działa Wam formularz MARTINI? Cały czas mam "błąd podczas zapisywania zgłoszenia" emotka

jeszcze przed 21 działał

emotka  jak zwykle - pech. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6841426 Napisano: 30.01.2022 23:36:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Działa Wam formularz MARTINI? Cały czas mam "błąd podczas zapisywania zgłoszenia" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6841342 Napisano: 30.01.2022 10:51:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
gryszelm napisał(a):

No ja tez takiej informacji nie dostałam, ale byłam w takim miejscu na szkoleniu, gdzie internet bardzo słabo działał i pewnie jednak w tej sprawie dzwonili. Pewnie w poniedziałek skontaktują się. Moim zdaniem innego konkursu nie było i chodzi właśnie o ten od p. Daniela K.

Ok, dziękuję emotka
Może do mnie też dzwonili, ale numer już nieaktualny.
Mam nadzieję, że napiszą maila tak jak to @domika. Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

edzia21

#6841338 Napisano: 30.01.2022 10:45:52 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
domika napisał(a):

edzia21 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dawno, dawno, dawno temu (2020 rok) był konkurs MONSTER Energy...do wygrania były Xboxy, lodówki i gry na xboxa HALO.Czy ktoś z Was finalnie otrzymał grę? Premiera miała miejsce w grudniu...https://www.monsterenergy.com/pl/pl/promotions/halo-infinite-overlay-promotion-2020-poland

No ja nie otrzymałam, ale w piątek "dobijał się" do mnie Fortis (byłam cały dzień na szkoleniu i musiałam mieć wyłączony telefon) i myślę, że to w sprawie tej nagrody...no chyba, że w sprawie jakiejś rezerwy z Coca-coli...

Tego nie organizował fortis - była to jakaś inna agencja z magicznym Panem "Danielem", który pisał maile w sprawie nagród. 

Fortis.

O kurczę, to ja niczego nie mam.
A jest jakaś szansa, że był to inny konkurs?  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6841334 Napisano: 30.01.2022 10:38:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
gryszelm napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dawno, dawno, dawno temu (2020 rok) był konkurs MONSTER Energy...do wygrania były Xboxy, lodówki i gry na xboxa HALO.Czy ktoś z Was finalnie otrzymał grę? Premiera miała miejsce w grudniu...https://www.monsterenergy.com/pl/pl/promotions/halo-infinite-overlay-promotion-2020-poland

No ja nie otrzymałam, ale w piątek "dobijał się" do mnie Fortis (byłam cały dzień na szkoleniu i musiałam mieć wyłączony telefon) i myślę, że to w sprawie tej nagrody...no chyba, że w sprawie jakiejś rezerwy z Coca-coli...

Tego nie organizował fortis - była to jakaś inna agencja z magicznym Panem "Danielem", który pisał maile w sprawie nagród.  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6841329 Napisano: 30.01.2022 09:54:17 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dawno, dawno, dawno temu (2020 rok) był konkurs MONSTER Energy...do wygrania były Xboxy, lodówki i gry na xboxa HALO.
Czy ktoś z Was finalnie otrzymał grę? Premiera miała miejsce w grudniu...
https://www.monsterenergy.com/pl/pl/promotions/halo-infinite-overlay-promotion-2020-poland Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6841125 Napisano: 28.01.2022 19:14:33 w Avanti
oset napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Hmm. U mnie 2 główne i 4x500 w podwójnym.A teraz nagle ani 100 zł w cheetos. W star nic. Lay's dwa baaardzo dobre zgłoszenia i nic.Ban na nazwisko? Losowanie? Czy może ja nagle nie potrafię pisać? Nie wiem emotka
Jeszcze w 1 etapie cheetos wzięłam to na klatę i myślę sobie dobra... Może teksty nie były super. Ale w drugim etapie już nie miałam sobie nic do zarzucenia i dalej zero emotka
No cóż. Trzeba grać dalej. emotka

Sporo emotka
A co mają powiedzieć osoby, które nic nie wygrały? Mam bana ze względu na moje nazwisko? Kiedyś tylko wygrałam w Lays jakiś komin i tyle. A może trzeba zacząć grać na słupa. Multum paczek kupionych a zero wygranych u Avanti. Daliby cokolwiek, bo odniechciewa się brać udziału w jakimkolwiek konkursie u nich. 

Przecież to nie jest jakiś CARITAS, żeby dawać każdemu. W teorii wygrywają najlepsze prace - jest to KONKURS. Zgłoszeń jest multum, więc raczej ciężko wymagać...żeby wszystkich nagradzali. Zamiast się dołować - odpuść, poszukaj "porozumienia" w konkursach innych agencji emotka   Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6839684 Napisano: 24.01.2022 11:18:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smolar puścił przelewy z COREGI (przedostatni etap) - mBank Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

edzia21

#6839629 Napisano: 23.01.2022 23:26:18 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Mama uzyskała dzis pozytywny test na covida.Czy polecacie cos co można zażywać jak ma się koronę 

Wszystko zależy od tego jaki jest przebieg choroby. U mnie były to tylko zatoki, więc robiłam inhalacje z VICKS VapoRub + brałam komplet witamin i suplementów: witamina C, D, Cynk, kwercetyna i NAC. Nic poza tym. Po 4 dniach minęło. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6839474 Napisano: 22.01.2022 19:44:18 w Pomocy!!!!
tereniagno napisał(a):

melancholia napisał(a):

agnesse napisał(a):

Nie dotarła do mnie nagroda z konkursu i po rozmowie z Albedo dowiedziałam się, że zostałam negatywnie zweryfikowana- godzina na paragonie była późniejsza niż moje zgłoszenie. Nie pamiętam dokładnie chronologii całej sytuacji, bo miała miejsce we wrześniu, ale nigdy nie wysyłam zgłoszenia przed otrzymaniem paragonu. W sklepie powiedziano mi, że nie ma możliwości, aby godzina w kasie fiskalnej była źle ustawiona. Nie wiem, w jaki sposób mogę udowodnić, że moje zgłoszenie było zgodne z regulaminem. Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację? Czy jest możliwe, że u organizatora jest błąd w systemie?   

Z 30 na 31 października była zmiana czasu, może zwróc na to uwagę agencji? Jeśli sklep nie cofnął czasu, to mogłaś zrobić zakupy np. o godzinie 13:15, dodać zgłoszenie o 13:30, a na zegarze w systemie agencji była cofnięta godzina 12:30. Sklep się raczej do tego nie przyzna, ale sama miałam kiedyś złą datę na paragonie. 

Ale czegoś tu nie rozumiem.Rzekomo wysłałaś zgłoszenie zanim zakupiłaś towar?Dziwne,a skąd miałabyś mieć nr paragonu, skoro wysłałaś zgłoszenie, a nie miałaś jeszcze paragonu?
A może jesteś jasnowidzem, że będziesz miała nr na paragonie ten co wysłałaś?
Zadaj Organizatorowi takie pytanieemotka

Znając "politykę" Albedo - był to konkurs bez podawania numeru paragonu... emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6838503 Napisano: 18.01.2022 17:12:13 w Smolar
anialistopad napisał(a):

edzia21 napisał(a):

basiag napisał(a):

a Winiary są już podpięte ? wygrał ktoś? bo mi pokazuje tylko - niestety nie wygrałeś emotka

A co to za akcja z Winiary? Coś nowego? Chodzi o to "GRAJ W DZIELONE" z zakładki dla laureatów? 

Chyba o Knorr chodzi

To jeśli (być może) kupiła >WINIARY< to tym lepiej dla niej, że widzi napis "NIE WYGRAŁEŚ" emotka
Myślałam, ze chodzi o "GRAJ W DZIELONE", cóż to jest? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6838499 Napisano: 18.01.2022 17:06:04 w Smolar
basiag napisał(a):

a Winiary są już podpięte ? wygrał ktoś? bo mi pokazuje tylko - niestety nie wygrałeś emotka

A co to za akcja z Winiary? Coś nowego? Chodzi o to "GRAJ W DZIELONE" z zakładki dla laureatów?  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6838488 Napisano: 18.01.2022 16:31:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
siewcazamieszania napisał(a):

Czy Jagermeister zestaw 0,7+kieliszki idzie DPD? Dostałam maila o przesyłce, gdzie nadawcą jest DTL INTERNATIONAL i tylko ten jagermeister mi do głowy przychodzi. Ktoś coś...?

Tak, myślę że to Jaguś. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6838454 Napisano: 18.01.2022 15:16:42 w Informują
Informują z Konkurs "Knorr – świąteczny pomocnik" Auchan

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
SMS Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6838425 Napisano: 18.01.2022 14:24:54 w Smolar
notta napisał(a):

pimparimpa napisał(a):

A co z Knorrem? Do wczoraj miały być wyniki, a tu 14.15 i cisza.Jest szansa, że dziś jeszcze coś w tej kwestii się dowiemy do Smolara?

Czasami zakładkę podwieszają na koniec swojego dnia pracy po 16:00. Więc jest nadzieja

Aż dziwne, że profesjonalny SMOLAR zalicza takie wpadki...u nich zawsze wszystko "jak w zegarku". Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6838421 Napisano: 18.01.2022 14:17:06 w Smolar
monisss napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy dzisiaj jest deadline na KNORR & Hellmann's z Auchan?

tak

Coś ruszyło? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6838068 Napisano: 17.01.2022 15:06:35 w Smolar
Czy dzisiaj jest deadline na KNORR & Hellmann's z Auchan? Wyświetl w wątku >>
0 0