Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dromader

dromader

#6049356 Napisano: 27.07.2015 12:36:36 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali już z konkursu Top Market "Mój toast"?
https://www.e-kon...st.html#.VbYJEka2pFU Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#6048037 Napisano: 23.07.2015 09:04:08 w SZUKAM....
Też jestem ciekawa, czy w "Ciasteczko i w drogę" przychodzą potwierdzenia na maila, bo ja nic takiego nie otrzymałam, a w regulaminie jest zapis:
"Organizator powiadomi Uczestnika o wpłynięciu jego Zgłoszenia w wiadomości wysłanej pocztą elektroniczną, na adres wskazany w
Zgłoszeniu."
Ktoś otrzymał potwierdzenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#6009322 Napisano: 25.04.2015 10:57:09 w Czas na zmiany...
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć to zjawisko:
- dlaczego po wpisaniu w wyszukiwarkę jednego słowa CARREFOUR w wynikach pojawiają się niezwiązane z nim konkursy? emotka

Przykład: http://www.e-konk...he.html#.VTIp9vDwjLs

http://www.e-konk...niki?item1=CARREFOUR - takie wyszukiwanie chodzi?
Bo ja go tutaj nie widzę... dlatego ciężko mi znaleźć problem...

Może fraza Carrefour siedzi w linkach do: "Chcesz wziąć udział w konkursie" Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#6003708 Napisano: 11.04.2015 17:20:37 w Paragony
Mogę kupić wodę Muszyna za doładowanie 10 zł (PW) Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#6003383 Napisano: 10.04.2015 17:44:51 w Wygraj mi / Wygram za...
Pomogę wygrać w żołądkowej (za doładowanie). Zapraszam na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#5977332 Napisano: 08.02.2015 20:55:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

brudny napisał(a):

napisał(a):edzia21 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):loczeq napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):kaskaderka1 napisał(a):http://www.krakowczywarszawa.pl/
Dziwny konkurs,coś mi się w nim nie podoba.Raczej widzę tu wyłudzenie danych. emotka


Nie ma tu nic dziwnego - zobacz sobie na organizatora. Operator linii autobusowych wchodzi na polski rynek i jest to pewna forma reklamy. Tzn. do tej pory oferował tylko połączenia międzynarodowe pod marką Simple Express.

Dokładnie! W ten "genialny sposób" wymyślili sobie tworzenie bazy potencjalnych klientów, fanów na fejsie itd. Nikt ich z tych nagród nie rozliczy, nie udowodni...a pamiętacie Sferis? Ich też melanż poniósł z ilością i wartością "nagród głównych". Syf i tyle. 

najlepiej im zaśmiecać profil na fb, żeby opublikowali wyłonione prace, żeby inni też wiedzieli, że to tylko farma do zbierania bazy @ oraz fanow

I tak się dziwie, że nie wpadli jeszcze na pomysł "stworzenia pseudo prac" i opublikowania ich dla spokoju ducha ... ręce opadają. A jakie nagrody sobie powymyślali - LOL (żadne inne okreslenie nie przychodzi mi do głowy). Ciekawe który fejk wygra "pincetkę". 

Moim zdaniem to przekręt - nie ma tam nagród. Czy użytkownik franksvenatra z tego forum kogoś Wam nie przypomina?
http://www.multic...et-users-clara-shih/
Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#5912220 Napisano: 03.09.2014 15:05:14 w Paragony
mia napisał(a):

kammaro napisał(a):


Nie wspieram oszustów, wspieram kreatywnych, którzy napisali lepiej niż ja i wbili się w gust komisji emotka

Basiu, wiesz, że Cię lubię, ale tym razem piszesz bzdury. emotka
Chyba kreatywnych inaczej. emotka
Co wysłali setki zgłoszeń z setek maili, na istniejące i nieistniejące numery telefonów, wiedząc, że zawsze w tym wątku znajdą się łosie, które wysłały tyle zgłoszeń, ile miały paragonów...
Pomijam naprawdę sporadyczne przypadki losowe.



I kto to mówi?
mia sama we wszystkich ostatnich konkursach Nescafe: Intermarche, Tesco i Carrefour szukałaś paragonów... no ale w Twoim przypadku to były zapewne "naprawdę sporadyczne przypadki losowe" emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#5868721 Napisano: 31.05.2014 19:34:27 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

dromader napisał(a):

gocha542 napisał(a):

pisałam,że Gryfice są obdzwonione...babeczka tak mówiła,a Kołobrzeg niby listy nie otrzymał jeszcze.Czy ktoś mógłby to potwierdzić?


Wczoraj około 17 dzwoniłam do Kołobrzegu i mi babka powiedziała, że zwycięzcy zostali już poinformowani emotka

To jeszcze zależy z kim rozmawiałaś, bo większość personelu w tych sklepach, za przeproszeniem, g...o wie... emotka


Nie wiem, czy była to kierowniczka, czy kasjerka, ale na pewno była opryskliwa i nieuprzejma. Powiedziała, że zwycięzcy poinformowani, a następnie zapytała mnie o nazwisko, ja jej na to: dlaczego pyta, skoro już zwycięzcy poinformowani, na co ona burknęła, że przecież nie wszyscy odebrali telefon, po czym rzekła z dziką satysfakcją, że mojego nazwiska na liście nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#5868708 Napisano: 31.05.2014 17:20:43 w Inne mniejsze markety
gocha542 napisał(a):

pisałam,że Gryfice są obdzwonione...babeczka tak mówiła,a Kołobrzeg niby listy nie otrzymał jeszcze.Czy ktoś mógłby to potwierdzić?



Wczoraj około 17 dzwoniłam do Kołobrzegu i mi babka powiedziała, że zwycięzcy zostali już poinformowani emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#5633173 Napisano: 11.04.2013 23:14:32 w Wygraj mi / Wygram za...
wódeczkę już mam, teraz marzą mi się okulary ze Stock Prestige. Ktoś potrafi? Mam 2 kody. Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#5614519 Napisano: 16.03.2013 23:15:41 w Biedronka
Czy ktoś może podrzucić nr tel. do agencji organizującej ten konkurs? Może jak będą mieli jeszcze więcej zgłoszeń, to może w końcu coś z tym zrobią.
A to, że 2 numery paragonów mogą się powtórzyć, to tylko śmiemnianie co niektórych - owszem 2, 3 a nawet 4 numery mogłyby być identyczne, ale już 1000 takich samych numerów, to chyba dziwne.
Wystarczyłoby, żeby organizator zrobił sobie zestawienie wysłanych numerów paragonów pod kątem ich powtórzeń - ale by się zdziwił emotka
A ciekawe co na to sponsor - oni też mogą sobie łatwo policzyć: Biedronka wzięła od nich towaru za np. 10 mln zł, a ludzie wg paragonów kupili za 100 mln.
Takie cuda, to tylko u nas (no może na wschód od nas też). Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#5341826 Napisano: 27.08.2012 12:14:23 w Kaufland konkursy
A ten pierwszy bon, to z jakiego kodu? Może Białogard? To by się wtedy zgadzała teza o alfabecie.
fryteczka napisał(a):

jak dzwonia alfabetycznie to juz nie mam co liczyc na 2 bon ..


Wyświetl w wątku >>
0 0

dromader

#4734488 Napisano: 06.10.2011 10:54:49 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie mogę prześliznąć się więcej niż 1 metr w Dove. Nie wiecie dlaczego? emotka
http://img440.imageshack.us/img440/3043/doveq.jpg Wyświetl w wątku >>
0 0