Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5624412 Napisano: 29.03.2013 18:06:22 w Oddam za darmo
beniaminowa napisał(a):

Kody z Kinder oddam w dobre ręce emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5624409 Napisano: 29.03.2013 18:01:36 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):


Beniaminowa, kurcze dopiero tez skojarzyłam że to Ty, toc zmieniłaś ten avatar i się połapac nie mogłam emotka


emotka I oplułam wyczyszczony laptop emotka
Mój też ugryzł ale można dokupić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5624392 Napisano: 29.03.2013 17:34:25 w Oddam za darmo
Kody z Kinder oddam w dobre ręce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5624331 Napisano: 29.03.2013 15:55:07 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

dianek my też mieliśmy kilka bidonów canpola i mogę polecić emotka
Maść choleresterowa u nas na recepte grosze, bez recepty ta sama 40 zł

Młody rano zaczął puchnąć, uczulenie w oczach pojawiało się, pojechaliśmy do naszej lekarki i mieliśmy wybór, albo szpital, albo silny zastrzyk sterydowy. Dostał zastrzyk ( zresztą sama powiedziała, że ona to radzi), jakby dalej coś się działo mamy jechać w święta na dyżur i mówić, żeby dali zastrzyk. Nie wiadomo od czego to, wszystkie moje podejrzenia lekarka obaliła, już zastanawiamy się, czy może jakiś pająk lub coś podobnego go nie użarło emotka Na prawdę była masakra emotka Kilka minut po zastrzyku opuchlizna zaczeła schodzić i uczulenie cofać się.
To co używałam, mam używać, a do tego zmieniony ma syrop na silniejszy + wapno dla alergików + maść sterydowa, którą nigdzie nie chcieli zrobić na już ( dopiero po świętach), więc dostaliśmy w zastępstwie na te kilka dni o połowe mniejsze stężenie.

emotka Teraz już będzie coraz lepiej emotka (ja trzymam kciuki emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5624325 Napisano: 29.03.2013 15:47:16 w Giełda Kodów ; )
Mam kody z Kinder (5 dużych i 4 małe) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5624308 Napisano: 29.03.2013 15:20:52 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

kucze, nigdzie nie mogę znaleźć oznaczenia plastiku tego canpola emotka

czy któraś z Was co ma ten bidon, może zerknąć na spód i zobaczyć jaki jest tam numerek (od 1 do 7) lub oznaczenie literowe (1-3 literki) ?

to w wolnej chwili na spokojnie, będę bardzo wdzięczna, bo chciałabym kupić przez neta, ale w ślepo plastiku nie wezmę


PP 5 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5624228 Napisano: 29.03.2013 13:34:47 w Konkursowiczki w ciąży
Hehhe to sama nie wiem emotka A maść witaminowa to to samo?
W każdym bądź razie ja mam na receptę w cenie ok. 7 - 7,50 za dużą tubkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5624149 Napisano: 29.03.2013 11:36:29 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

o! beniaminowa właśnie o czymś takim myślałam
tylko pytanie - czy rurka jest czymś otoczona, żeby młody nie mógł jej łatwo wyjąć?


Młody jej nie da rady wyjąć... Jest zabezpieczenie emotka A co do mycia jest łatwo go umyć emotka Są nawet specjalne zestawy do czyszczenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5624073 Napisano: 29.03.2013 09:56:39 w Konkursowiczki w ciąży
dianek ja mam taki i u mnie się świetnie sprawdził: http://www.nokaut...a-canpol-56-113.html także polecam emotka
A co do maści to u mnie opakowanie inaczej wygląda i jak idę to nie dają mi z półki tylko robią... To może z czymś mieszają?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5624031 Napisano: 29.03.2013 08:26:14 w Konkursowiczki w ciąży
size napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):


Maść cholesterowa, sprzedawana jest bez recepty emotka



Poważnie? Beniaminowa pisała wczoraj, ze na receptę...


size ja miałam na receptę... Nie wiedziałam że można bez emotka nigdy o to nie pytałam, ale na receptę na pewno będzie tańsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5623860 Napisano: 28.03.2013 20:35:51 w Konkursowiczki w ciąży
Kali ja patrząc na zdjęcia na FB podejrzewałabym pot i kurz emotka Szalony junior emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5623699 Napisano: 28.03.2013 16:57:01 w Konkursowiczki w ciąży
benasia ja bym zrezygnowała z J&J, nawet w szpitalu nam mówili że często uczula...
A byłam ostatnio z dziećmi u dentysty (mam kuzynkę która z mężem mają prywatny gabinet) i jak zobaczył młodego powiedział że ma atopowe policzki i przy ząbkowaniu mu to będzie bardziej widać (faktycznie jak mu wyszły dolne dwójki to rumieńce są bledsze - albo sugestia zadziałała emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5623433 Napisano: 28.03.2013 11:48:49 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

size ale u nas już z miesiąc takie objawy i nie możliwe że od dworu bo zawsze małego smaruję emotka

Fryteczka u nas takie same objawy...

Katrin mój mleka nie chce wcale - pije 120ml tylko o pólnocy jak śpi... Kiedyś jadł jogurt naturalny i normalne i nic mu nie było... Teraz jak z naturalnym to nie wiem ale po zwyklym nieciekawie...
Kasiu Mikołaj je na śniadanie i czasami na kolacje kaszki mleczno-ryżowe te na wodę z nestle.
Zwykłych nie je. Nawet ryzu na mleku nie tknie... emotka


A czym małego smarujesz? Nie było problemów po nasmarowaniu? U nas małego najpierw smaruję wazeliną a dopiero później Niveą bo inaczej go sypie... Teraz jest suche powietrze (przynajmniej u nas) i to znacznie pogarsza sprawę... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5623182 Napisano: 27.03.2013 23:12:10 w Konkursowiczki w ciąży
Maść jest na receptę i jest bardzo tania (u nas ok 7 zł za sporą tubkę) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5623178 Napisano: 27.03.2013 22:59:33 w Konkursowiczki w ciąży
I podobno z jabłkiem też bywa ciężko (ale u mnie nie zauważyłam żeby któregoś szkodnika sypało)... Ale lekarz zwraca właśnie uwagę na te dwie rzeczy - jabłko i marchewkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5623163 Napisano: 27.03.2013 22:45:47 w Konkursowiczki w ciąży
U nas AZS też się zaczęło od policzków emotka I nam lekarz zabronił używania czegokolwiek z rumiankiem (także size nie kupuj emotka ) Zauważyłam że młody reaguje na marchewkę (podobno często uczula) a wszystko łagodzi kąpiel w Emolium i maść cholesterolowa... Czyli każde dzieciątko ma inaczej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5619233 Napisano: 22.03.2013 18:31:24 w Giełda Kodów ; )
Mam kody z Kinder (5 dużych i 4 małe) może ktoś w zamian pomoże wygrać maskarę? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5615567 Napisano: 18.03.2013 14:27:06 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

Mąż po wizycie a ja zszokowana. Poprosiłam żeby zapytał co moge używać na opryszczkę kiedy jeszcze karmię, Pani doktor skomentowała że należy już przestać karmić skoro mała ma 11 miesięcy...mąż nie zapytał dlaczego ...ale ja się nurtuję dlaczego emotka
chciałam karmić ją do roku a póżniej przez pł roku ograniczyć do wieczornych karmień, wiecie może o jakiś przeciwskazaniach?


emotka rachel ja miałam mega opryszczkę jak karmiłam (Młody miał ze dwa miesiące i ja dostałam zapalenia a jak mam gorączkę to od razu opryszczkę na ustach) byłam w aptece i bardzo miła pani powiedziała że jest tego tak dużo (dosłownie całe usta, w środku i jeszcze w nosie) że bez recepty nic nie pomoże... Był piątek wieczorem i odesłała mnie na pogotowie. Tam kolejna miła pani przepisała mi Heviran (bardzo silny lek ale nie było wyjścia - sprawdzała w książkach czy można przy tym karmić) i od tamtego czasu mam spokój. Nie słuchaj tej babki i idź do innego (mój rodzinny też powiedział że nic nie można). Na pewno jest maść (chyba Hascovir) którą możesz stosować dostępna w aptece bez recepty (i w aptece panie też na pewno coś doradzą) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5613987 Napisano: 16.03.2013 00:07:18 w Konkursowiczki w ciąży
Kali ja też strasznie strasznie chciałam SN (dlatego tyle leżałam po OXY i płakałam jak szłam "pod nóż") Teraz patrząc na to z odległej (a co! młody ma już ponad 13 miesięcy) perspektywy nic bym nie zmieniła emotka Widocznie tak miało być emotka Z blizną nie mam problemów, dzieciaki też ok... A o minusach nie ma co myśleć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5613980 Napisano: 15.03.2013 23:59:01 w Konkursowiczki w ciąży
Przekręci się emotka U mnie się przekręcił (ale i tak nie chciał wyjść to go wyciągnęli emotka ) Kali w razie czego (tfu tfu) CC nie jest straszne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0