Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#4464796 Napisano: 20.06.2011 01:04:08 w Konkursowiczki w ciąży
nineczka17 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Jeeezu dziewczyny ale ja zielona jestem z tym wszystkim, patrzę na tą stronę z pakietami i oświećcie mnie co to są wkładki laktacyjne i podkłady poporodowe?


ja miałam te

http://www.dlapac....php/products_id/706

warto kupić sobie i też polecam majcie jednorazowe
http://www.tomi.p...po_porodzie_warszawa



Też je miałam emotka a te majtasy są teraz z siatki, podobno jeszcze lepsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4464771 Napisano: 20.06.2011 12:57:36 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

czy wśród pieluszek wycięcie na pępuszek posiadają tylko Happy NewBorn od 2 do 5kg? A jeśli dzidzia urodzi mi się większa i będzie jej ciasno? czy są też jakieś inne bo chciałabym się zaopatrzyć w paczkę z wycięciem emotka
a jeszcze mam pytanie idąc do szpitala musze od razu zabrać paczkę pampersów czy tam się jakieś na początek dostanie?


U mnie w szpitalu dawali pieluszki i ubranka... Myślę że najlepiej będzie jak się zapytasz co musisz ze sobą zabrać... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4464745 Napisano: 20.06.2011 12:53:48 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

postscript napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie, że Wsciekly zgarnął wszystkie dziewczyny do swojego haremu emotka



dawidekk, chodz tez sie przylaczymy. tylko nie jako eunuchy emotka moze pozwoli nam pelnic funkcje barmanow czy kogos w tym stylu emotka


będzie OT, ale trudno:
jako członkinię haremu, mnie już dzisiaj nic nie wkurza emotka emotka emotka emotka emotka



a mnie wkurza to że emotka nie chce mnie przyjąć do swojego haremu emotka A tak się starałam... buuuuu... emotka
slonko365 jak masz znajomości to może mnie polecisz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4462339 Napisano: 19.06.2011 04:59:19 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

mariolakal napisał(a):

wsciekly, jesli przyjmujesz do haremu starszaków to ja bym się chętnie zapisała... emotka



starszaków nie emotka emotka emotka

ale starszaczki kto wie emotka



a dużo już kobitek w tym haremie emotka bo jak coś to też się piszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4461969 Napisano: 19.06.2011 02:56:21 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

A w temacie wkurza mnie dziś prawie wszystko... emotka a zwłaszcza pogoda emotka



mój sąsiad twierdzi filozoficznie, że jacy ludzie, jaki świat taka... pogoda emotka



na szczęście dopiero dziś się u mnie zepsuła pogoda... więc może nie jestem taka zła emotka emotka emotka



a ten mój sąsiad, żeby było ciekawiej, jest synoptykiem i układa prognozy dla jednej ze stacji TV emotka emotka emotka



i już u mnie świeci słońce emotka emotka a wkurza mnie tradycyjnie loreal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4461760 Napisano: 19.06.2011 01:09:12 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

A w temacie wkurza mnie dziś prawie wszystko... emotka a zwłaszcza pogoda emotka



mój sąsiad twierdzi filozoficznie, że jacy ludzie, jaki świat taka... pogoda emotka



na szczęście dopiero dziś się u mnie zepsuła pogoda... więc może nie jestem taka zła emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4461567 Napisano: 19.06.2011 12:17:25 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

wsciekly napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

wsciekły nie wściekaj się tak, złość piękności szkodzi
privatedo to zapraszam, cały zlew Twój:))))



a kto siema złościć jak nie emotka ???

inaczej baby by mi na głowę weszły emotka emotka emotka


masz rację emotka nie musi wkurzać emotka a tak poważnie to nie przejmuj się emotka i na pocieszenie Ci powiem że dzięki Tobie zaczęłam czytać wszystkie regulaminy emotka



żartujesz emotka emotka



serio emotka ale chodzi mi o regulaminy konkursów w których biorę udział emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4461466 Napisano: 19.06.2011 11:48:31 w Wkurza mnie...
A w temacie wkurza mnie dziś prawie wszystko... emotka a zwłaszcza pogoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4461460 Napisano: 19.06.2011 11:46:09 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

cytrynkowa napisał(a):

wsciekły nie wściekaj się tak, złość piękności szkodzi
privatedo to zapraszam, cały zlew Twój:))))



a kto siema złościć jak nie emotka ???

inaczej baby by mi na głowę weszły emotka emotka emotka


masz rację emotka nie musi wkurzać emotka a tak poważnie to nie przejmuj się emotka i na pocieszenie Ci powiem że dzięki Tobie zaczęłam czytać wszystkie regulaminy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4460357 Napisano: 18.06.2011 08:28:21 w Wkurza mnie...
muzulmanka napisał(a):

merynosek napisał(a):

mia napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

W Tesco przy punkcie obsługi mozna to przeczytac ze jezeli sie pomylą zwracaja 3krotnosc roznicy..a mzoe byłą to 2 krotnosc..Nie pamięta i nie chce sie spierac ale ale zwracaja wiecej:)


W moim cudownym Tesco to ja tego napisu nigdzie nie widziałam... toć dawno by splajtowali emotka
Natomiast w Rzeszowie swego czasu, to nawet wykorzystałam tę ofertę emotka



Rzeszów? emotka Oj się tam działo daaawno temu emotka

A z tematu to sama siebie wkurzam...



co się u nas działo??? emotka emotka emotka

a mnie wkurza dwójka moich szkodników co z drobnostki robią wieeelką tragedię emotka


dramatyzujesz emotka pożyczyć Ci moich szkodników? ten większy jest gorszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4459999 Napisano: 18.06.2011 05:39:47 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

mam pytanie do mam które mają już dzidziusie lub starsze dzieci - w ile na początek trzeba się zaopatrzyć pampersów gdy dzidzia jest malutka i jaki najlepszy będzie rozmiar?
pytam bo są czasem w promocji a po co kupować gdy będzie trzeba w wyższej cenie emotka


Ja zaczynałam od takich http://allegro.pl...zja-i1656059646.html i bardzo je sobie chwaliłam emotka (żeby nie było to nie jest żadna reklama tej marki!:) w szpitalu dawali pieluszki Happy i one mają wycięcie na pępuszek i to też jest bardzo fajne emotka Co do rozmiaru to zależy jakiego dzidziusia urodzisz (przybliżoną wagę poda Ci lekarz przy USG)... Mój ważył 4170 więc zaczęłam od tego większego rozmiaru emotka Na szczęście tych małych pieluszek jest w paczce dosyć dużo bo faktycznie trzeba przebierać po 10 razy lub więcej emotka Na początku paczka wystarcza na ok 2 tyg... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4459942 Napisano: 18.06.2011 05:04:07 w Wkurza mnie...
bc14 napisał(a):

delfinka a gdzie jest taki zpais, ze oddaj 3x wiecej? gdzies na ich stronce, czy akurat Twoj sklep ma taka zasade?

Ja zuważayłam,ze co raz wiecej klientów zaczyna się klocic <i bardzo dobrze>, jezeli na półce jest inna cena a na kasie nabiają inną. Mamy prawo domagać się zakupu za ta cene która jest na półce i nikt łaski na nie robi w tej kwestii.


Pracowałam kiedyś w Tesco i wtedy zwracali dwukrotną różnicę w cenie emotka Regulamin jest dostępny w POKu... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4455058 Napisano: 16.06.2011 08:02:29 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

coś mnie wkurza emotka ale sam nie wiem co emotka


emotka
a mnie wkurza mąż który jak zwykle nie zdążył żeby wykąpać dziecko... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4444042 Napisano: 13.06.2011 07:24:40 w Oddam za darmo
beniaminowa napisał(a):

kody z coli emotka pw emotka

oddane w dobre ręce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4444035 Napisano: 13.06.2011 07:21:44 w Oddam za darmo
0 0

beniaminowa

#4437011 Napisano: 11.06.2011 11:30:19 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Wkurza mnie to że teściowa bez uprzedzenia przyjechała... Zadzwoniła domofonem i zapytała czy jestem... ?! Korciło mnie żeby powiedzieć że mnie nie ma... emotka



Opowiadaj jej przez cały dzień kawały o teściowych:
http://kawaly.tja.pl/?url=otesciowej


i już mi lepiej emotka dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4436578 Napisano: 11.06.2011 07:23:15 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to że teściowa bez uprzedzenia przyjechała... Zadzwoniła domofonem i zapytała czy jestem... ?! Korciło mnie żeby powiedzieć że mnie nie ma... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4436575 Napisano: 11.06.2011 07:21:36 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tutaj jest bezpośredni link http://wt010.wrzu...f1844ba6f81307719314


O ja pie**ole... Co za chorzy ludzie emotka emotka


emotka emotka emotka emotka emotka emotka


no szok
emotka jak można być tak zawistnym?!



heheeh smieszni jestescie, jak ta pani wygrywa to Was szlak trafia i nabijacie sie z niej, ze jakas blyskotke wyslala emotka ci ludzie mieli troche odwagi i napisali o tym. moze uzyli argumentow z du py wzietych, ale przynajmniej cos zrobili w tej sprawie ... to chore ze jak w konkursie pisze przeslij haslo, brane pod uwage sa dodatki, a nie haslo ;/


Wypraszam sobie... Nigdy się nie śmiałam i nie trafiał mnie szlak że pani Monika coś wygrała, bo po pierwsze nie brałam nigdy udziału w konkursie w którym brała udział pani Monika, a po drugie to zazdroszczę (bo fajnie jest coś wygrywać) ale pani Monika ma swoje pomysły na to jak wygrać i to jest sprawa pomiędzy nią a organizatorami konkursu i nic ni do tego! Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4435574 Napisano: 10.06.2011 06:58:30 w Wkurza mnie...
dorota19791 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tutaj jest bezpośredni link http://wt010.wrzu...f1844ba6f81307719314


O ja pie**ole... Co za chorzy ludzie emotka emotka


emotka emotka emotka emotka emotka emotka


no szok
emotka jak można być tak zawistnym?! Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4435224 Napisano: 10.06.2011 04:25:14 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

tutaj jest bezpośredni link http://wt010.wrzu...f1844ba6f81307719314


O ja pie**ole... Co za chorzy ludzie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0