Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#4711565 Napisano: 27.09.2011 08:31:11 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

agusia
blizna jest niemal niewidoczna i chowa się pod bielizną a nawet pod strojem kąpielowym... Ma ok 15 cm i jest cieniutka. Z tym mam najmniejszy problem emotka
katrin
Zalecają 3 lata... Ale co zrobić jak mi się zamarzyła mała różnica między dziećmi?! emotka Siostra ma podobnie (też ok 20 miesięcy różnicy) i u niej też dwa CC



I tak brzmi strasznie emotka


:) też się bałam no i poza tym nastawiałam się na poród naturalny emotka ale jak po nastu godzinach skurczy mi powiedzieli że się nie da i czy wyrażam zgodę na CC to się poryczałam... ale później doszłam do wniosku że jak bym takiego kloca miała wycisnąć to na pewno by bolało dłużej niż tydzień... A tak to go wyciągnęli różowiutkiego i nie zmęczonego porodem... Ale żeby nie było poród naturalny jest lepszy (oprócz wskazań medycznych) Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4711524 Napisano: 27.09.2011 08:20:01 w Konkursowiczki w ciąży
agusia
blizna jest niemal niewidoczna i chowa się pod bielizną a nawet pod strojem kąpielowym... Ma ok 15 cm i jest cieniutka. Z tym mam najmniejszy problem emotka
katrin
Zalecają 3 lata... Ale co zrobić jak mi się zamarzyła mała różnica między dziećmi?! emotka Siostra ma podobnie (też ok 20 miesięcy różnicy) i u niej też dwa CC Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4711483 Napisano: 27.09.2011 08:12:26 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa, a teraz czemu znów robią Ci CC??


nie wiem tego na 100%, ale pierwsze CC miałam w czerwcu 2010 i kolejny poród wypada na styczeń 2012 więc było mało czasu na regenerację macicy... lekarze boją się (i ja też) że może wszystko popękać emotka no i poza tym na usg wychodzi że znowu będzie duże dziecko... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4711473 Napisano: 27.09.2011 08:09:36 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Najgorzej było wstać (tu też pomogły ćwiczenia ze szkoły rodzenia)... Jak się już rozchodzisz to jest w miarę ok emotka Boli jak cholera ale jak masz już maluszka to nie zwraca się już tak na to uwagi emotka Po 3 dniach normalnie chodziłam a po tygodniu jest już po bólu emotka Ja i tak najbardziej się bałam znieczulenia w kręgosłup emotka



Cholercia, nie brzmi to dobrze. Ja najbardziej w świecie boję się bólu. W porównaniu z tym co moja głowa jest w stanie sobie wyobrazić to ja jestem w stanie poświęcić się i dac sobie wbić każdą igłę w dowolne miejsce ciala, byleby nie być krojonym ani szytym...


Naprawdę nie jest tak źle... Ale jak się dowiedziałam że będę mieć CC to się popłakałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4711465 Napisano: 27.09.2011 08:07:16 w Konkursowiczki w ciąży
bobilcia napisał(a):


tak czytam Was dziewczyny i wypowiem się w kwestii CC.
Synka urodziłam 3 lata temu, w 36 tygodniu.Nie byłam przygotowana na CC ale przez 12 godzin od odejścia wód nadal miałam 1 cm rozwarcia i zero postępu porodu.W końcu lekarz zadecydował, że cesarka.Miałam narkozę, synek urodził się o 14.35,pamietam że już ok 16 dzwoniłam do męża( nie był ze mną bo bronił się na uczelni 180 km ode mnie).Owszem bolało mnie ale już o 22 sama wstałam z łózka i poszłam do umywalki umyć twarz.Następnego dnia rano poszłam sama pod prysznic.
Ale przyznaję wkurzyło mnie jak jedna z połoznych powiedziała do męża że żona jest stworzona do porodów, bo nie było po mnie widać że dobę wczesniej miałam CC.


U mnie było podobnie... Podali mi oxytocynę i po nastu godzinach leżenia nadal miałam rozwarcie na jeden palec emotka no i poza tym dziecko duże... Urodziłam o 19:10 a po 12 h sama pod prysznic... Bolało ale da się to wytrzymać... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4711444 Napisano: 27.09.2011 08:03:29 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):


PO tygodniu to nawet szybko emotka
Pocieszyłaś mnie emotka


Teraz będę mieć trochu gorzej emotka pewno też będzie CC a już nie będzie tak łatwo jak przy jednym dziecku... Jak na razie nie wyobrażam sobie zostawić synka w domu (jak pojadę rodzić) strasznie mnie to gnębi emotka Ma teraz 16 miesięcy i jak pojadę rodzić to będzie miał ok 20... Na pewno będzie chciał do mamy na ręce... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4711405 Napisano: 27.09.2011 07:54:54 w Konkursowiczki w ciąży
Najgorzej było wstać (tu też pomogły ćwiczenia ze szkoły rodzenia)... Jak się już rozchodzisz to jest w miarę ok emotka Boli jak cholera ale jak masz już maluszka to nie zwraca się już tak na to uwagi emotka Po 3 dniach normalnie chodziłam a po tygodniu jest już po bólu emotka Ja i tak najbardziej się bałam znieczulenia w kręgosłup emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4711367 Napisano: 27.09.2011 07:45:14 w Konkursowiczki w ciąży
katrin maluszek jest ułożony pośladkowo?
W pierwszej ciąży tak miałam... Skubaniec nie chciał się odwrócić emotka Na szkole rodzenia mieliśmy ćwiczenie które pomagają zmienić położenie maluszka... Synek się odwrócił w 40 tyg... Mimo że jak się urodził to miał 58 cm i ważył 4170g, także wielkością się nie przejmuj emotka Jak będzie chciał to da radę emotka emotka A u mnie i tak się zakończyło CC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4698907 Napisano: 23.09.2011 01:30:14 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

AMOL z całego serca polecam, rozgrzewa maxymalnie i udrażnia nos, u mnie zawsze w sypialni tylko Amolem pachnie, bo ja czoło smaruję, by zatoki puściły.


nigdy nie stosowałam... muszę spróbować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4698842 Napisano: 23.09.2011 01:14:35 w Oddam za darmo
beniaminowa napisał(a):

kod cola i kod Tymbark PW


kody z coli oddane... mam jeszcze z Tymbarka (chyba że już nieaktualny?!) Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4698820 Napisano: 23.09.2011 01:08:51 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):


Tak by było najlepiej. Próbuj, teraz musisz się wygrzać, to może puści.



Chętnie bym poleżała w łóżeczku ale mały szkodnik nie daje... Synek się męczy jeszcze bardziej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4698810 Napisano: 23.09.2011 01:06:03 w Oddam za darmo
kod cola i kod Tymbark PW Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4698802 Napisano: 23.09.2011 01:04:21 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Ja jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to już tylko antybiotyk, ale Ciebie dopiero bierze, więc musisz się ratować, Wit. C, Miód, i coś do smarowania zatok (czoła) i gardła, u mnie skutkuje Amol, nos odtyka, zatoki rozgrzewa, i gardełko też smaruj Amolem i apaszka!



Spróbuję... Wolałabym uniknąć antybiotyku... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4698735 Napisano: 23.09.2011 12:51:01 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny ratujcie... Co brałyście jak Was rozkładało? Potwornie boli mnie gardło i cieknie mi z nosa... A do tego moje maleństwo ma zapalenia uszu, spojówek i krtani emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4696854 Napisano: 22.09.2011 07:57:19 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

kalisto - 1 raz widze ale kupie. serce mi peka jak placze przy czyszczeniu noska.



ja taki miałam kiedyś w mamo to ja były do wygrania
zapewne lepszy od gruchy


nie boje się tego nazwać genialnym !

Wydaje się dziwne, bo mama ciągnie to ustami emotka
ale nic, a nic nie dostaje się do ustnika, wyciąga wszystko z noska, bez bólu, na prawde bardzo, bardzo polecam emotka



ja też polecam... mam go od trzeciego dnia życia mojego maluszka. Moim zdaniem nie ma nic lepszego i delikatniejszego. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4655968 Napisano: 06.09.2011 08:52:36 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

a buuu ostatnia sekunda meczu mnie wkurzyła!


a spodziewałeś się że wygramy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4654839 Napisano: 06.09.2011 12:48:37 w Rossmann
ruda88 napisał(a):


Kody możesz podać te co były bo można je wykorzystać kilka razy, a jak wejdziesz tutaj http://www.rossnet.pl/Okazja_dnia.aspx to możesz pobrać sobie swój o ile jeszcze będzie(na każdy produkt jest 1000 kodów dziennie, czasem szybko się kończą). Jest też podane jaka zniżka jest dzisiaj i co będzie w następnych dniach emotka


Jeszcze raz dzięki emotka właśnie sprawdziłam i kosztują 39.99 emotka REWELACJA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4654821 Napisano: 06.09.2011 12:40:06 w Rossmann
ruda88 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Może mi ktoś napisać jak działają kody na pampersy? emotka Właśnie pilnie ich potrzebuję...


Spisujesz kod na kartce i dajesz pani przy kasie jak już masz pampersy wzięte z półki, ona skasuje Ci te pampersy, wklepie ten kod i dostaniesz zniżkę. emotka



super emotka dzięki wielkie emotka i jeszcze jedno pytanko... kilka postów wyżej jest kod na te pampersy. Mogę podać tamten czy muszę mieć nowy? I jaka ta zniżka jest? emotka uffff... mam nadzieję że nie męczę za bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4654803 Napisano: 06.09.2011 12:34:33 w Rossmann
Może mi ktoś napisać jak działają kody na pampersy? emotka Właśnie pilnie ich potrzebuję... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4625552 Napisano: 22.08.2011 04:23:32 w Oddam za darmo
kod Cola i Hellena PW Wyświetl w wątku >>
0 0