Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#4764870 Napisano: 18.10.2011 06:33:57 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Dziewczyny mam problem emotka Byłam dziś na kontrolnym badaniu i wyszło że ma krótką szyjkę emotka miała tak któraś? Co się robi w takiej sytuacji? Bo babka mi powiedziała że mam się oszczędzać i nie nosić (nawet synka)... Tylko ciekawe jak ja mam to zrobić?!
A z dobrych wiadomości to wyniki z krwi ok (nawet mi hemoglobina podskoczyła emotka ) cukier po obciążeniu glukozą też dobrze i w moczu nic nie ma emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4764839 Napisano: 18.10.2011 06:20:47 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny mam problem emotka Byłam dziś na kontrolnym badaniu i wyszło że ma krótką szyjkę emotka miała tak któraś? Co się robi w takiej sytuacji? Bo babka mi powiedziała że mam się oszczędzać i nie nosić (nawet synka)... Tylko ciekawe jak ja mam to zrobić?!
A z dobrych wiadomości to wyniki z krwi ok (nawet mi hemoglobina podskoczyła emotka ) cukier po obciążeniu glukozą też dobrze i w moczu nic nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4753097 Napisano: 13.10.2011 08:32:49 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ejj a tą glukozę to trzeba sobie samemu przynieść czy na miejscu dają? No i jak dokładnie to wygląda?


Samemu się kupuje w aptece 75g, kosztuje ok 5zł. A wygląda to tak, że się przychodzi i pobierają krew na czczo (mi pozwolili zjeść śniadanie tylko bez użycia cukru). Później wypija się tą glukozę (rozpuszczoną w szklance wody - co nie należy do przyjemności) i czeka 2 godziny. No i znowu się pobiera krew... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4752892 Napisano: 13.10.2011 07:07:49 w Konkursowiczki w ciąży
Byłam dziś na badaniu glukozą... Samo wypicie nie było złe (chociaż pod koniec były takie małe kryształki i myślałam że zwymiotuję)najgorsze było podwójne pobieranie krwi emotka mam dwa siniaki w zgięciu ręki i boli emotka W poprzedniej ciąży musiałam wypić 50g a teraz 75g... No i to pobieranie krwi i czekanie 2 godz... Mam nadzieję że nie trzeba będzie robić powtórki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4749572 Napisano: 12.10.2011 03:01:19 w Konkursowiczki w ciąży
dianek a który tydzień u Ciebie? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4749570 Napisano: 12.10.2011 03:00:31 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):


właśnie znalazłam że SR w moim szpitalu jest w 100% za free emotka i że mają bardzo fajny program prorodzinny emotka więc styczeń/luty też będziemy się szkolić emotka


no to super emotka u mnie było tak że robiło się wpłatę na konto szpitala... 200 zł ale nikt tego nie sprawdzał emotka ja dla spokojnego sumienia zapłaciłam bo jestem naprawdę zadowolona ze SR. No i do dziś maleństwo kąpie mąż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4749399 Napisano: 12.10.2011 01:56:35 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

błeczki żytnie czy razowe też uwielbiam - zwłaszcza takie w stylu włoskich focaccii emotka

właśnie zapisaliśmy się na warsztaty
z noszenia dzieci w chustach - na 20.11 (60zł za parę)
z naturalnego pieluzkowania - na 10.12 (30za za parę)

szkoła rodzenia na 90% mnie ominie (póki co serduszko nie nadaje się na poród sn emotka ), więc się nauczymy już jakiś podstaw obsługi dzieciaka emotka no i zawsze to jakieś wspólne spędzanie czasu emotka


dianek ale szkoła rodzenia to nie tylko sam poród... U nas było karmienie, kąpanie, przewijanie i cała masa innych czynności które się wykonuje przy noworodku... No i jeszcze było o BB... Mi się przydało emotka A poza tym u nas SR była w szpitalu w którym rodziłam więc czułam się lepiej bo zwiedzaliśmy porodówkę i wiedziałam co gdzie jest... I Pani która prowadziła z nami zajęcia miała też poradnię laktacyjną (bezpłatną) więc też skorzystałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4749099 Napisano: 12.10.2011 12:32:40 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Dianek jesli interesuja Cie takie ksiazki to na własnej skorze wyprobowalam rady Giny Ford Jak usypiac i Jak nauczyc sie korzystania z nocniczka w 7 dni emotka A Hogg wogole ma ciekawe ksiazki emotka


możesz podrzucić linka do tej o korzystaniu z nocnika? właśnie dziś przyniosłam takowy sprzęt ze sklepu emotka a straszy leniwiec jestem i nie za bardzo wiem jak toto szukać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4748358 Napisano: 12.10.2011 08:32:23 w Zostań testerem.
sanu napisał(a):

i ja mam witaminki?:-) a z kubusia info nie było??? bo ja bym tego kubusia strasznie chciała:-)

a i z wojaka ktoś ma info o nadaniu przesyłki? bo u mnie póki co cisza:-(


Z FB Drodzy Wojacy! Do końca dnia dzisiaj potwierdzamy adresy, a potem w ciągu tygodnia dotrą do Was paczki. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4748348 Napisano: 12.10.2011 08:28:53 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

.
ps. ile tak mniej więcej od podania kroplowki jest poród? Wiem, że to sprawa indywidualna, ale może któraś z Was miała coś takiego?


Dokładnie emotka to sprawa indywidualna... U mnie po 10 godz leżenia pod oxytocyną zdecydowano się na CC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4746536 Napisano: 11.10.2011 12:58:05 w Rossmann
loki409 napisał(a):

a czy byly wyniki konkuru nivea gdzie mozna bylo wygrac 750 toreb nivea bo nie iwdze wynikow


podobno jutro o 12 mają być.... też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4746027 Napisano: 11.10.2011 10:15:30 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):




zastanawiamy się z mężem czy się nie wybrać na warsztaty noszenia dzieci w chustach lub warsztaty naturalnego pieluszkowania
http://www.koala....rona,WarsztatyChusty
http://www.koala....a,Naturalne_pieluchy

trochę kosztuje, ale z drugiej strony tematyka ciekawa no i kolejny sposób na nieco aktywności i spędzenia czasu razem...
myślicie, że warto?


Też chciałam iść na warsztaty noszenia dziecka w chuście... Super sprawa. Niestety u mnie akurat się takowe nie odbywały emotka Musiałam się sama nauczyć wiązać chustę i wkładać do niej maleństwo... Gorąco polecam i jak dla mnie noszenie synka w chuście to była sama przyjemność i wygoda a i synek był zadowolony bo praktycznie cały czas spał jak go nosiłam (naturalne kołysanie - jak u mamy w brzuszku emotka ) i z tego co czytałam chusty są bezpieczne i zdrowe w przeciwieństwie do niektórych nosidełek. Także dianek jak masz możliwość to śmigaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4743840 Napisano: 10.10.2011 01:21:47 w Rossmann

beniaminowa

#4743832 Napisano: 10.10.2011 01:17:22 w Rossmann
Dzięki emotka no to mam nadzieję emotka a wiecie kiedy mają być wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4743814 Napisano: 10.10.2011 01:10:23 w Rossmann
Czy z torbami z Nivea był jeden konkurs? Czy może były dwa etapy i mogę mieć jeszcze nadzieję że torba i mi się dostanie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4719723 Napisano: 30.09.2011 12:24:54 w Rossmann
2904314 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

2904314 napisał(a):

W konkursie 7 róż napisałam, że wadą jest to, że za mało wygrywam w konkursach i wpadła pierwsza wygrana hahaha emotka

Z oral-b zestaw III stopnia emotka


są już wyniki z konkursu 7 róż?



Nie ma emotka Docenili mnie w oral-b emotka



aha emotka gratki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4719715 Napisano: 30.09.2011 12:22:32 w Rossmann
2904314 napisał(a):

W konkursie 7 róż napisałam, że wadą jest to, że za mało wygrywam w konkursach i wpadła pierwsza wygrana hahaha emotka

Z oral-b zestaw III stopnia emotka


są już wyniki z konkursu 7 róż?
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4712211 Napisano: 28.09.2011 07:34:23 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Po naturalnym to min na czas połogu czyli ok 6 tyg... Po CC się dużo mniej krwawi i ten czas się skraca i chyba nie ma takich przeciwwskazań i takiego dyskomfortu jak przy naturalnym emotka


No nie wiem czy sie mniej krwawi po CC - organizm musi sie oczyscic tak czy siak - wiele zalezy właznie od organizmu. Ja po SN krwawilam a raczej plamilam przez tydzien ( juz ze szpitala wychodzilam w podpasce ).
Osobiscie uwazam ze warto poczekac na zakonczenie połogu ( 6-8 tyg w obu przypadkach bez znaczenia jak sie rodzilo - to czas dojscia organizmu do rownowagi po porodzie i cofniecia sie zmian jakie zaszly w czasie ciazy - nie chodzi tu o rany,kobiety ktore urodzily bez naciecia tez maja taki czas powrotu do normalnosci ) i wizyte u lekarza ktory sprawdzi stan blizny po CC,stopien zagojenia i czy nic sie złego z nia nie dzieje no i da zielone swiatło.Bałabym sie wczesniej chocby dlatego ze rana moze sie rozejsc itd.


Hmm... Tak mi się wydaje i w moim przypadku tak było... Jak wychodziłam ze szpitala (po 3 dobach) same wkładki mi wystarczyły. Przy CC dużo łatwiej jest urodzić łożysko i (tak nam na szkole rodzenia mówili) dlatego mniej się krwawi. Ale to też pewno zależy od wielu czynników... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4711728 Napisano: 27.09.2011 09:15:47 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

ziolko napisał(a):

zupa kurkowa knorr


No ale na stronie Knorra na FB nie widzę tej aplikacji... albo jestem ślepa emotka


http://www.facebook.com/GoracyKubek i po lewej O kurka! Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4711723 Napisano: 27.09.2011 09:13:06 w Konkursowiczki w ciąży
Po naturalnym to min na czas połogu czyli ok 6 tyg... Po CC się dużo mniej krwawi i ten czas się skraca i chyba nie ma takich przeciwwskazań i takiego dyskomfortu jak przy naturalnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0