Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#4769758 Napisano: 20.10.2011 12:30:50 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

agulecece napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

agulecece napisał(a):

ja z cora w 43 tygodniu wyladowalam na prowokacji caly dzien oksytocyny jej nie wygonil,po 3 ndiach lezenia na patologi wzielam mega goracy prysznic i po 2 godzinach wody mi odeszly a za nastepne 23 mala byla na swiecie


uff... pozazdrościć... emotka to mnie męczyli tylko 12 h...


zastanawiam sie czy tez na taki dlugi i meczacy porod nie miala wplywu moja 2 miesieczna abstynencja seksualna,bo jakos stracha mialam


może... podobno w spermie są zawarte hormony które powodują skurcze macicy... więc może było by szybciej...



Możliwe że coś w tym jest... Ale mnie to libido ostatnio jakoś się osłabiło i nawet nie mam ochoty myśleć o seksie, wolę się poprzytulać emotka A jak już cokolwiek to bardziej by mężowi radość sprawić emotka


A mi teraz chyba nie wolno (babka mi nic nie mówiła ale poczytałam że przy skróconej szyjce zaleca się całkowitą abstynencję) to od razu mi się chce emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4769748 Napisano: 20.10.2011 12:28:28 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agulecece napisał(a):

moze anemia?na pewno rutinoscorbin ci nie zaszkodzi


20tc... chyba czas najwyższy na jakieś niedobory, szczególnie teraz po tym przeziębieniu


o rutinoscorbinie nie pomyślałam - a na pewno nie zaszkodzi


ja w poprzedniej ciąży i teraz też tak mam... to coś ze słabszymi naczynkami... czytałam kiedyś o tym i nie ma się co przejmować (u mnie samo przeszło) chyba że jest duże krwawienie to trzeba się skonsultować... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4769733 Napisano: 20.10.2011 12:25:52 w Konkursowiczki w ciąży
Hmm... Wolę zdać się na współczesną medycynę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4769719 Napisano: 20.10.2011 12:22:28 w Konkursowiczki w ciąży
agulecece napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

agulecece napisał(a):

ja z cora w 43 tygodniu wyladowalam na prowokacji caly dzien oksytocyny jej nie wygonil,po 3 ndiach lezenia na patologi wzielam mega goracy prysznic i po 2 godzinach wody mi odeszly a za nastepne 23 mala byla na swiecie


uff... pozazdrościć... emotka to mnie męczyli tylko 12 h...


zastanawiam sie czy tez na taki dlugi i meczacy porod nie miala wplywu moja 2 miesieczna abstynencja seksualna,bo jakos stracha mialam


może... podobno w spermie są zawarte hormony które powodują skurcze macicy... więc może było by szybciej... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4769711 Napisano: 20.10.2011 12:20:58 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

hehehe, kto by pomyślał, że facet taki przydatny w tych sprawach emotka


u nas na SR sie kobitki śmiały że on zaczął to i niech on skończy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4769682 Napisano: 20.10.2011 12:15:33 w Konkursowiczki w ciąży
agulecece napisał(a):

ja z cora w 43 tygodniu wyladowalam na prowokacji caly dzien oksytocyny jej nie wygonil,po 3 ndiach lezenia na patologi wzielam mega goracy prysznic i po 2 godzinach wody mi odeszly a za nastepne 23 mala byla na swiecie


uff... pozazdrościć... emotka to mnie męczyli tylko 12 h... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4769653 Napisano: 20.10.2011 12:09:56 w Konkursowiczki w ciąży
agulecece napisał(a):

tez myslalam o molestowaniu dzis meza hehe ja wczoraj strzelilam sobie dluuga bardzo ciepla kapiel z olejkiem lawendowym co by mnie cos ruszyło a tu nic dzis maz pojdzie w ruch


u mnie nic nie pomagało emotka mąż szeroko chodził emotka a dzidzia nie chciała wyjść... jak już byłam po to dziewczyna obok powiedziała że lampka wina może pomóc (ja do picia w ciąży nie jestem przekonana) ona wypiła i w nocy jej odeszły wody i następnego dnia po południu urodziła... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4769526 Napisano: 20.10.2011 11:41:31 w Konkursowiczki w ciąży
dianek jak chcesz to ja się wymienię emotka a chciałabym wiedzieć jak sobie można zbadać szyjkę... może niepotrzebnie się stresuję... nawet się zastanawiam czy nie iść na konsultację do innego lekarza... tylko się boję że ten drugi mi każe leżeć... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4768983 Napisano: 20.10.2011 09:05:41 w Konkursowiczki w ciąży
agulecece napisał(a):

oj leci czas ja codziennie budze sie z nadzieją ze moze dzis urodze ...


skąd ja to znam... emotka niestety nie da się tego przewidzieć ani przyspieszyć...

efelinkaaa napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Tego się nie da przegapić emotka Jedzie się do szpitala po odejściu wód, regularnych skurczach co 15 min, często po odejściu czopu śluzowego, jak się jest więcej niż tydzień po terminie no i w przypadkach zaniku ruchów dziecka i za wskazaniem lekarza prowadzącego...


mi położna przebijała pęcherz przed samym porodem emotka więc odejście wód w moicm przypadku, w sumie to w wielu przypadkach się nie sprawdziło emotka


U mnie też przebijał lekarz pęcherz (nic to nie pomogło) ale generalnie chodziło mi o to że jak samoistnie odejdą wody to trzeba jechać ze względu na możliwość przedostania się bakterii... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4768973 Napisano: 20.10.2011 09:02:35 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ja do terminu daleko, ale mam wrażenie że coś przeoczę itp. Wolę być doinformowana, zwłaszcza że wy mi tu powiecie prawdę emotka A nie że naczytam się bzdur na jakimś innym forum. Zdaje mi się, że czas tak szybko leci, że nie nadążam za tym, a z każdym tygodniem coraz mniej siły i ochoty na cokolwiek...

Do tego jutro wpada teściu, a ja muszę mieszkanie ogarnąć. Kuchnia wygląda jak po wojnie emotka



A pytałam bo robiłaś badanie glukozą więc pewno termin mamy zbliżony emotka ja na koniec stycznia... a Ty? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4768905 Napisano: 20.10.2011 08:34:05 w Konkursowiczki w ciąży
agusia a na kiedy masz termin? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4768893 Napisano: 20.10.2011 08:29:23 w Konkursowiczki w ciąży
Tego się nie da przegapić emotka Jedzie się do szpitala po odejściu wód, regularnych skurczach co 15 min, często po odejściu czopu śluzowego, jak się jest więcej niż tydzień po terminie no i w przypadkach zaniku ruchów dziecka i za wskazaniem lekarza prowadzącego... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4766278 Napisano: 19.10.2011 10:30:36 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Ważne żeby nie przesadzić, ja bym naszykowała na twoim miejscu bodziaki, jakiś pajacyk,czapeczke kombinezonik i wrazie brzydkiej pogody kocyk.
Nie ma co za ciepło ubierać emotka


Też bym tak zrobiła emotka jest warstwowo ale nie za dużo tego... W samochodzie można dzidziusia odkryć ewentualnie (zależy od temperatury) rozpiąć kombinezonik... a co do pępuszka to nie musisz się go obawiać, po tym jak widziałam jak w szpitalu się z nim obchodzą stwierdzam że to dzidziusia nie boli i raczej nie odczuwa dyskomfortu...
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4765792 Napisano: 19.10.2011 07:59:14 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Beniaminowa pewnie masz racje emotka Choc moj lekarz uwaza ze jesli szyjka sie skraca to trzeba to potwierdzic badaniem USG by niepotrzebnie nie stresowac pacjentki a i samemu miec obraz sytuacji.


USG mam mieć 18 listopada i wtedy się wszystkiego dowiem emotka generalnie sobie wmawiam że będzie dobrze bo trochę mnie ta informacja zestresowała... Nie znam nikogo kto by tak miał i nie za bardzo wiem co robić... Badanie wyglądało tak że powiedziała że mam bardzo krótką szyjkę i mam się oszczędzać... No i jeszcze dodała że dzidziuś jest ułożony główkowo... Teraz bym się jej wypytała co i jak ale wtedy byłam w szoku... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4765319 Napisano: 18.10.2011 09:04:18 w Rossmann
bachacz napisał(a):

Udało się załapać na torbę. emotka emotka emotka


też mam emotka ale się cieszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4765306 Napisano: 18.10.2011 09:00:15 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Beniaminowa a jaka masz dl szyjke ?


tego to nie wiem emotka nie powiedziała mi... ale myślę że gdyby było bardzo źle to by mi kazała coś brać i leżeć... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4764972 Napisano: 18.10.2011 07:02:02 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

no zobaczymy kiedy mój się zdecyduje przyjśc na świat emotka


oj, pamiętam jak strasznie chciałam już urodzić emotka a tu problemy wychowawcze od samego początku... nic mnie synek nie słuchał i sobie leżał wygodnie w brzuszku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4764958 Napisano: 18.10.2011 06:57:39 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

benasia u mnie na szczęście nie ma rozwarcia tylko ta szyjka... A musiałaś brać jakieś leki? Czy to po prostu trzeba uważać i byle do 36 tygodnia? emotka


ja miałam minimalne rozwarcie ale musiałam już uważać, rąk nie podnosić (m.in. nie wieszać prania bo dzieci nie mam oprócz synka w brzuszku emotka )
leki najpierw oprócz luteiny nie brałam ale potem brzuch zaczął twardnieć i nie przestawał i bóle podbrzusza miałam i dlatego doktor kazał najmniejszą dawkę brać Fenoterol i Isoptin -właśnie do 36 tyg (czyli u mnie miesiąc czasu) ale dziś równo 36 tyg i jutro idę do doktora i odstawiamy emotka
ogólnie trzeba się oszczędzać i dużo odpoczywać i leżeć.


kurczę, gdyby to było takie proste emotka staram się uważać ale mieszkam na 4 piętrze bez windy i muszę nosić synka... na razie nie mam brać żadnych leków... pewno jak się pogorszy to będziemy coś myśleć emotka że też synkowi się tak nie śpieszyło na ten świat emotka (urodził się 2 tygodnie po terminie) Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4764905 Napisano: 18.10.2011 06:44:16 w Konkursowiczki w ciąży
benasia u mnie na szczęście nie ma rozwarcia tylko ta szyjka... A musiałaś brać jakieś leki? Czy to po prostu trzeba uważać i byle do 36 tygodnia? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4764894 Napisano: 18.10.2011 06:41:08 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):


Ja też usłyszałam taką diagnozę w 1 ciąży, ale po prostu zwyczajnie uważałam ( nie przesadnie) i było ok czego i Tobie życzę emotka Teraz 2 ciąża i też synek nie rozumie że mama nie może go nosić ale ograniczam jego noszenie do minimum i mam nadzieje że też będzie ok.


Myślę że w pierwszej ciąży byłoby mi łatwiej bo nie musiałam nosić drugiego dziecka. Jestem dobrej myśli... Tylko tak pytam czy to groźne emotka

dianek u mnie podobno 26 tydzień i badanie na fotelu... usg nie miałam ale mi się wydaje że tylko namacalnie to można stwierdzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0