Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#4946909 Napisano: 10.01.2012 04:35:26 w Konkursowiczki w ciąży
Byłam dziś na KTG i wpisać wyniki badania krwi. Zapis wyszedł ok ale hemoglobina mi spadła emotka Mam jeść Ascofer 3 razy dziennie po 2 tabletki... Jadłyście go może? W pierwszej ciąży jadłam jakieś inne żelazo i było mi po nim nie dobrze... Ciekawa jestem jak będzie po Ascoferze... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4941213 Napisano: 06.01.2012 09:36:25 w Konkursowiczki w ciąży
Hmm... Miałam nadzieję że tak jest i już mi nawet nie zaproponują... Ale co ma być to będzie emotka

A co do tlenu to miałam takie samo wrażenie emotka i poza tym mi śmierdział... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4941188 Napisano: 06.01.2012 09:20:41 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):

asik napisał(a):

Ja próbowałam urodzić SN rodziłam 19 godzin (brak postępu porodu nie miałam prawie rozwarcia 4 cm.) w strasznych bólach ( 3 razy zemdlałam) dodam że poród był wywoływany. Po około 13 miałam dosyć i prosiłam o cc lekarz nie chciał się zgodzić ,ale w końcu sie poddał i zrobił mi cc od tamtej pory mam traume i nie chce więcej dzieci, ale za to mam wspaniałego synka (waga:3820 dł:58cm). To wszystko pewnie dlatego że trafiłam to kiepskiego szpitala. Moim zdaniem nie ważne jak się rodzi tylko gdzie i jakie jest nastawienie lekarza i położnej.


Ja miałam podobną sytuację,poród wywoływany kroplówami,brak postępu,bóle krzyżowe,chodziłam na czworaka,nie dałam rady wstać,nikt się nie interesował,po ok 9 godz odeszły mi wody,błagałam o cc ,lekarz jeszcze zwlekał ok 2 godz,i zawiezli mnie na stół,znieczulenie od pasa w dół i poczułam straszną ulgę,nic nie bolało i tylko to się liczyło,a ból brzucha po cc to był dla mnie pikuś w porównaniu z bólami krzyżowymi.Synek miał 4400 i 60 cm,choć zawsze byłam szczupła,ale brzuch miałam ogromny.Myślę,że to,czy ktoś jest chudy,czy gruby nie ma wpływu na wielkośc dziecka,
mama też miała duże dzieci i siostra,ale chciałabym rodzić naturalnie,ale w życiu nie zgodzę się na wywoływanie oksytocyną emotka


A to nie jest tak że jak pierwszy poród jest wywoływany oksytocyną to przy drugim już nie dają? Moja siostra miała 2 CC i przy drugim dali jej jakiś zastrzyk w rękę bo powiedzieli że tylko raz można wywoływać oksytocyną... Także mam nadzieję że w razie czego teraz mi nie dadzą końskiej dawki oksytocyny a i tak się skończy CC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4940840 Napisano: 06.01.2012 05:02:28 w Konkursowiczki w ciąży
Moja np wpadła na wspaniały pomysł i chciała żebym jej napisała na kartce co Benio je o której śpi itd i... podrzuciła jej synka na 2 tyg?! emotka Masakra... Benio ma półtora roku i 24 h jest ze mną... Nie wiem jak by się to skończyło ale ja to bym chyba umarła! Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4940695 Napisano: 06.01.2012 03:19:15 w Konkursowiczki w ciąży
Moja też była nie zła emotka Opowiadała mi jak to rodziła syna (mojego męża)... generalnie masakra, ale najbardziej mi utkwiło w pamięci jak ją nacięli (parę razy) i później jej te szwy popękały i wszystko wypadło na wierzch, aż mi Józek (teść) musiał gancjaną smarować słabo mi się po tym zrobiło ale swoje sobie pomyślałam emotka Eh... Teściowe to największa kara a zwłaszcza w ciąży! Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4940573 Napisano: 06.01.2012 01:58:19 w Konkursowiczki w ciąży
I u nas po CC wstaje się po ok 12 godz. I to sama sobie musiałam poradzić. Nikt nie przychodzi i nie pomaga wstać. Ale w sumie to nie chciałabym żeby jakaś babka mnie ściągała na siłę z łóżka... Jak już wstałam i poszłam pod prysznic to później było już z górki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4940567 Napisano: 06.01.2012 01:53:14 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):


beniaminowa co jadłaś słodkiego na tej diecie?
bo ja na razie znam tylko przepis na szarlotkę i rogaliki z marchewką bez jaj i bez mleka.
I jaki kremik do twarzy stosowałaś, ja stosuję tylko oliwę z oliwek,ale miałam próbkę z oilatum i spróbowałam i czekam na rezultaty, bo KUbuś na jednym policzku miał suchą skórę.



Ja jadłam szarlotkę lub ciasto kruche + budyń (robiony na zalewie z brzoskwiń) i brzoskwinie z puszki... A tak na szybko to są biszkopty które nie mają nic z mlekiem i jajkiem...
A do twarzy miałam maść cholesterolową (niektórzy mówią witaminową) która była robiona w aptece i za pudełko (całkiem spore) płaciłam ok 5zł. Maść była rewelacyjna i mogłam nią smarować nawet jak szliśmy na spacer jak był mróz. I po niej synek miał gładziutką skórkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4939934 Napisano: 05.01.2012 10:36:39 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Byłam dziś na USG/KTG emotka Maleństwo waży prawie 3 kg i ułożone poprzecznie emotka Na poród się nie zanosi emotka Szyjka się nie skraca ani nie otwiera a poza tym brzuch wysoko... Ale w sumie to się cieszę im później się urodzi tym lepiej dla niego emotka A i KTG wyszło dobrze (na poprzednim wyszła tachykardia). Także mam jeszcze czas na pakowanie torby emotka


Oj kochana to nie wiadomo czy się odwróci, mój do końca miał wszytsko w d..ce emotka
chociaż z poprzecznego jest jeszcze szansa, gorzej z pośladkowego jak u mnie bo coraz mniej miejsca ma dzidziuś.
Ale nie ma się co martwić, CC da się przeżyć emotka


W sumie mi wszystko jedno emotka Pierwsze się odwróciło bardzo późno 39 albo 40 tydzień. A i tak mi CC zrobili emotka Teraz najważniejsze to żebym nie leżała tyle w szpitalu bo w domu będzie czekał na mnie synek... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4939447 Napisano: 05.01.2012 06:33:48 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Ja to teraz się boje i CC i SN emotka Z pierwszym tak nie panikowałam... Szok emotka Generalnie zależy mi na tym żeby jak najmniej czasu spędzić w szpitalu emotka A ból jest przy każdym porodzie i tego nie uniknę emotka



A który to tydzień?


37 emotka Już nie długo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4939402 Napisano: 05.01.2012 06:16:25 w Konkursowiczki w ciąży
Ja to teraz się boje i CC i SN emotka Z pierwszym tak nie panikowałam... Szok emotka Generalnie zależy mi na tym żeby jak najmniej czasu spędzić w szpitalu emotka A ból jest przy każdym porodzie i tego nie uniknę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4939370 Napisano: 05.01.2012 05:59:49 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Byłam dziś na USG/KTG emotka Maleństwo waży prawie 3 kg i ułożone poprzecznie emotka Na poród się nie zanosi emotka Szyjka się nie skraca ani nie otwiera a poza tym brzuch wysoko... Ale w sumie to się cieszę im później się urodzi tym lepiej dla niego emotka A i KTG wyszło dobrze (na poprzednim wyszła tachykardia). Także mam jeszcze czas na pakowanie torby emotka




Fajnie że wszystko ok emotka torbę lepiej mieć spakowaną wcześniej na wszelki wypadek
emotka


Z pierwszym spakowałam się ok 37 tygodnia a urodziłam w 42 emotka Leżała ponad miesiąc emotka Teraz jestem spokojniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4939305 Napisano: 05.01.2012 05:34:40 w Konkursowiczki w ciąży
Byłam dziś na USG/KTG emotka Maleństwo waży prawie 3 kg i ułożone poprzecznie emotka Na poród się nie zanosi emotka Szyjka się nie skraca ani nie otwiera a poza tym brzuch wysoko... Ale w sumie to się cieszę im później się urodzi tym lepiej dla niego emotka A i KTG wyszło dobrze (na poprzednim wyszła tachykardia). Także mam jeszcze czas na pakowanie torby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4935774 Napisano: 04.01.2012 09:09:19 w Konkursowiczki w ciąży
Ja przy drugim też się nie skuszę na dodatkowe szczepienia... Tak jak na szczepionki skojarzone. Może i popełniam błąd ale tak było od dawna i mi się wydaje że nie wszystko co nowe = lepsze. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4935742 Napisano: 04.01.2012 08:53:26 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Kobitki mój KUbuś został tydzień temu zaszcepiony na 1 szczepionkę, ze względu na sapkęi potem wypryski, następna szczepionka 8 lutego, i zapomniałam się spytać, jak to jest z tymi szczepionkami na rotawirusy i pneumokoki, do kiedy się dziecko na to szczepi?
Pytam teoretycznie zanim zadzwonię do lekarki.


A będziesz dawać dziecko do żłobka? z tego co wiem to chyba trzeba szybko zaszczepić... Chyba do pół roku ale na 100% nie jestem pewna...

A pytałam o żłobek bo u nas nawet kobitki które szczepią mówią że jak dziecko ma być w domu z mamą to nie warto szczepić... U mnie w rodzinie nikt nie szczepił, skusiła się tylko jedna koleżanka która oddała synka do żłobka (synek ma 7 miesięcy i już był szczepiony). Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4924749 Napisano: 29.12.2011 09:00:43 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

sonata napisał(a):

katrin22 napisał(a):

baniaminowa jadłaś jajka na swojej diecie? bo planuję spróbować pół gotowanego na twardo i obserwować małego.


Podobno przepiórcze jajka prawie nie uczulają.


Tylko skąd wziąść takie jajka emotka
JA na razie tylko żółtko mogę, ale tęsknię za ciuastem, np babką, a tam niestety potrzebne całe jaja.


Ja mogłam jeść tylko żółtko a jak rozszerzałam dietę maleństwa to dostał makaron z przepiórczych jajek więc coś w tym musi być emotka A teraz ma 1,5 roku i wcina jajka jak szalony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4923786 Napisano: 28.12.2011 07:05:29 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):


Dziś Kubuś był na 1 szczepieniu, i lekarka przepisała mu Bebilon Pepti.


Mojemu synkowi też to mleko przepisała... Na szczęście nie musiał go pić... Zapach okropny i smak też emotka Ze względu na to że mi nie wolno było pić zwykłego mleka piłam ten Bebilon Pepti , nie wiem jak teraz ale wtedy kosztował prawie 12 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4918170 Napisano: 24.12.2011 01:22:14 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

grazia1981 napisał(a):

I ja życzę WESOŁYCH ŚWI¡T
szkoda,że śniegu nie ma emotka



Ja mam błoto emotka też się można nim rzucać emotka Dziewczynki której pomóc w HIPP? Robię listę na 25 i 26 grudnia komu zagrać.


A co to za konkurs HIPP? emotka ja jak zwykle do tyłu emotka Wesołych Świąt ciężaróweczki i mamuśki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4917514 Napisano: 23.12.2011 05:35:17 w Oddam za darmo
beniaminowa napisał(a):

Kody Cola PW kto pierwszy... emotka


oddane Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4917501 Napisano: 23.12.2011 05:20:25 w Oddam za darmo
Kody Cola PW kto pierwszy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4916059 Napisano: 22.12.2011 06:56:23 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

fryteczka napisał(a):

allegro.pl/nosidelko-mei-tai-tuli-wzor-do-wyboru-i1960455108.html fantastyczne rozwiazanie


warto jeszcze wspomnieć że do niektórych nosideł Mei Tai czy nosideł ergonomicznych są dostępne dodatkowe wkładki, które pozwalają na noszenie młodszego dziecka (praktycznie od 2 tygodnia życia), czy dziecka, które ma jakieś problemy z kręgosłupem (np. wolniejszy rozwój mięśni podtrzymujących kręgosłup)

tylko ta cena emotka
chociaż widziałam używanego Mei Taia za 100zł
teraz trochę żałuję że nie kupiłam, bo był w bardzo dobrym stanie..


Tu jest całkiem niezły... Używany ale prawie jak nowy i firma którą znam emotka
http://allegro.pl...owe-i2006750086.html Wyświetl w wątku >>
0 0