Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#4965869 Napisano: 20.01.2012 02:05:12 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Eeee... Jeszcze nie emotka Synka przenosiłam 2 tygodnie, także jeszcze mam czas emotka


Ja od 36 tygodzia codziennie dopatrywałam się oznak porodu i każdy dzień przeżywałam na zasadzie o mam skurcz dzisiaj góra jutro rodze Kiedy przyszedł taki dzień, że nie mialam czasu na myślenie o rodzeniu i akurat wtedy mi to nie pasowało to urodziłam:) także kochana nie zarzekaj się:)


Nie zarzekam się emotka Wiem że jak przyjdzie czas to urodzę emotka Ale nie spieszy mi się emotka
sonata napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Eeee... Jeszcze nie emotka Synka przenosiłam 2 tygodnie, także jeszcze mam czas emotka


Życzę Ci tylko aby poród rozpoczął się sam. U mnie jeśli tydzień przed wszystko będzie zamknięte na cztery spusty to będzie CC. Żadnych kroplówek z oxy, masaży szyjki i wywoływania na siłę.


Hmm... Pierwszy się zaczął sam a później oxy i na końcu CC. Nie chciałabym powtórki emotka
Więc życzcie mi szybkiego porodu i powrotu do domu emotka A najlepiej tego wszystkiego bez bólu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4965853 Napisano: 20.01.2012 01:59:30 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

BeniaminowaŻeby była jasność - też nie kupuję, to był przykład. Doskonale wiem jak ta ekologia nieszczęsna w większości przypadków wygląda. I, że dla swoich jest lepsze niż dla obcych. Tam gdzie się zaopatruję, znajomi nie prowadzą żadnego wielkiego biznesu, ale wszystkich odbiorców traktują tak samo. Kupują u nich ludzie, których dzieci mają np. alergię na inne mięso czy warzywa a na te od nich nie.


Tylko pozazdrościć... Jak szukałam królika czy indyka czy nawet kurę taką swojską to nikt (z tych co wiem że mają dobre) to nie sprzedawał. Kobiecie chcę zapłacić 50 zł za kurę a jej szkoda emotka Trzeba sobie jakoś radzić i zazdroszczę tym co mają skąd taką zdrową żywność brać. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4965820 Napisano: 20.01.2012 01:44:29 w Konkursowiczki w ciąży
Eeee... Jeszcze nie emotka Synka przenosiłam 2 tygodnie, także jeszcze mam czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4965801 Napisano: 20.01.2012 01:36:10 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

Bez żadnych się nie da, ale oby było ich jak najmniej emotka W drugą stronę wkurza mnie cena kurczaka EKO, np. 40 zł za kilogram emotka Hodowany pewnie w jakiejś bazie kosmicznej - zero zanieczyszczeń. Jeśli nie mamy u siebie, czy znajomych produktów z podwórka przy odrobinie wysiłku można takowe znaleźć.


Masz pewność że tak jest? Znam człowieka który hoduje zwierzęta. Na wsi- czyli EKO, mają tzw. wolny wybieg czyli powinno być wszystko ok. Tylko że te które są dla znajomych są inaczej karmione. Bez pasz i tych wszystkich gotowych mieszanek. Wydaje mi się że to raczej jest norma ale specjalistą nie jestem.
Też czasem lubię śmieciowe jedzenie (marzy mi się kebab emotka ) ale dziecka długo nie wezmę do McDonalda jak dorośnie i tak się tam nachodzi emotka
Mam działkę i uprawiam jakieś warzywa ale wszystkiego się nie da... A płacenie za kurczaka eco 40 zł to nie dla mnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4965745 Napisano: 20.01.2012 01:16:50 w Konkursowiczki w ciąży
Najlepiej by było dawać maleństwu tylko to co się samemu wyhodowało... Niestety mało kto ma takie możliwości. Ja musiałam podawać synkowi słoiczki. Do tej pory nie mogę mu gotować kurczaka kupionego w sklepie, bo jest jeszcze gorszy niż to co jest w słoiczku. Nie możemy popadać w paranoję emotka nie da się wychować dziecka bez żadnych niezdrowych dodatków. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4965192 Napisano: 20.01.2012 09:30:05 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

A mnie dziś od rana mdli... niby jestem głodna ale jak spojrzę na jakieś jedzenie to mnie mdli. emotka


Ja zjadłam śniadanie ale nie czuję się z tym dobrze... Też mnie tak jakoś muli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4965176 Napisano: 20.01.2012 09:22:27 w Konkursowiczki w ciąży
Ufff... Dziś już mniej opuchnięta jestem emotka Więc po prostu wczoraj jakiś gorszy dzień miałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4964564 Napisano: 19.01.2012 08:08:56 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze... Jak się gorzej poczuję lub bardziej spuchnę to wtedy zrobię badania. W pierwszej ciąży też pod koniec chodziłam opuchnięta tylko wtedy było 30 stopni emotka ...



To wtedy mogłaś zwalić na upały emotka Dla pocieszenia ci powiem, że mnie nogi makabrycznie puchną, czasem już rano i palce u rąk, że musiałam pozdejmować biżuterię emotka


:) I już mi lepiej emotka Widocznie pod koniec to już normalne jest... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4964522 Napisano: 19.01.2012 07:54:11 w Konkursowiczki w ciąży
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze... Jak się gorzej poczuję lub bardziej spuchnę to wtedy zrobię badania. W pierwszej ciąży też pod koniec chodziłam opuchnięta tylko wtedy było 30 stopni emotka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4964377 Napisano: 19.01.2012 06:55:39 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

beniaminowa, ja na twoim miejscu zrobiłabym sobie badanie ogólne moczu (albo od lekarza albo płatne, u mnie kosztuje całe 9zł)

jak coś jest nie tak to od razu wyjdzie


zrobiłabym tylko nie wiem czy zdążę odebrać wyniki
emotka to już 40 tydzień... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4964347 Napisano: 19.01.2012 06:43:40 w Konkursowiczki w ciąży
Ciśnienie mam 135/65 (jak na mnie to urosło emotka ) także ok emotka Białka nie miałam ale ostatnie badanie chyba ze 3 miesiące temu. Ogólnie dobrze się czuję. Mam nadzieję że tylko tak spuchłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4964298 Napisano: 19.01.2012 06:20:38 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Byłam dziś na KTG... Położna jak mnie zobaczyła powiedziała że strasznie spuchłam. Jak stanęłam na wadze okazało się że od ostatniej wizyty (9dni temu) przytyłam 4 kg emotka Wiem że to woda ale i tak w szoku jestem emotka


tylko żeby nie okazało się ze to zatrucie ciążowe.


A jak to cholerstwo rozpoznać? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4964283 Napisano: 19.01.2012 06:10:43 w Konkursowiczki w ciąży
Byłam dziś na KTG... Położna jak mnie zobaczyła powiedziała że strasznie spuchłam. Jak stanęłam na wadze okazało się że od ostatniej wizyty (9dni temu) przytyłam 4 kg emotka Wiem że to woda ale i tak w szoku jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4962154 Napisano: 18.01.2012 05:51:43 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

beniaminowa czemu sie darlas???, kurcze mnie az tak nie bolalo, jedynie jak wspominalam przy wstawaniu


Naprawdę mnie bolało... Jak mi się wkłuwali w kręgosłup to nie mogli trafić (miałam co najmniej 3 ukłucia) i miałam wrażenie że znieczulenie nie do końca zadziałało emotka Nawet jak mnie wiozły już po na salę to przy każdym przejeździe przez próg tak bolało że się modliłam żeby mi już dali spokój... Wydaje mi się że nie powinnam nic czuć a tu taki ból emotka Wstawanie tak nie bolało...


chyba trafiłaś na anestezjologa- amatora....
Mnie anestezjolog pytała czy czuję coś i stała koło głowy non stop. Jak mi się wkłuwała to nic nie czułam, jedynie dwa razy tarfila na iiny nerw i mnie w nogi kopało.


No mistrzem to on nie był emotka Tamto mam już za sobą emotka tylko teraz stresik emotka A co do chęci posiadania to się zgadzam w 100% Benia nie planowałam a teraz nie dałabym rady żyć bez niego i mam wrażenie że wcześniej to moje życie jakieś puste było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4962097 Napisano: 18.01.2012 05:24:16 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

dziewczyny, wy jak wy, bo jesteście w ciąży, ale ja NIE jestem, a wczoraj mi się śniło, że jestem po cesarce, brzuch miałam ciachnięty od boku do boku (a dziecko malutkie), rwało mnie, bolało, chciałam masować, ale doszłam do wniosku, że masowanie po jednej dobie od cc to raczej marny pomysł.

Później mnie bolało, jak przy bolesnym okresie, ale dało się wytrzymać, za to nie miałam w ogóle instynktu do opiekowania się dzieckiem.

Za to byłam świadkiem pierwszej kupki, mówię i co? pierwsza kupka, w dodatku bez pieluchy?? no to teraz dupka pod kran a dziecko na to nieee i się roześmiało emotka emotka emotka

skąd takie sny? w dodatku nie czytałam waszego tematu od jakiegoś czasu, więc odpada zasugerowanie się wpisami

(okresu też nie mam i problemów z jelitami też)


To już CZAS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4962096 Napisano: 18.01.2012 05:23:16 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

beniaminowa czemu sie darlas???, kurcze mnie az tak nie bolalo, jedynie jak wspominalam przy wstawaniu


Naprawdę mnie bolało... Jak mi się wkłuwali w kręgosłup to nie mogli trafić (miałam co najmniej 3 ukłucia) i miałam wrażenie że znieczulenie nie do końca zadziałało emotka Nawet jak mnie wiozły już po na salę to przy każdym przejeździe przez próg tak bolało że się modliłam żeby mi już dali spokój... Wydaje mi się że nie powinnam nic czuć a tu taki ból emotka Wstawanie tak nie bolało...



Teraz się naczytam waszych straszeń i cholera boję się jeszcze bardziej emotka emotka


Nie chciałam straszyć emotka i sama się boję emotka Aga urodzisz naturalnie i później będziesz nam tu pisać że wcale tak źle nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4962057 Napisano: 18.01.2012 05:05:02 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa czemu sie darlas???, kurcze mnie az tak nie bolalo, jedynie jak wspominalam przy wstawaniu


Naprawdę mnie bolało... Jak mi się wkłuwali w kręgosłup to nie mogli trafić (miałam co najmniej 3 ukłucia) i miałam wrażenie że znieczulenie nie do końca zadziałało emotka Nawet jak mnie wiozły już po na salę to przy każdym przejeździe przez próg tak bolało że się modliłam żeby mi już dali spokój... Wydaje mi się że nie powinnam nic czuć a tu taki ból emotka Wstawanie tak nie bolało... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4962041 Napisano: 18.01.2012 04:55:28 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Zaczęłam się pakować emotka Śniło mi się dziś że urodzę w niedzielę emotka Dobrze że zaczęłam dziś bo paru rzeczy mi jeszcze brakuje emotka




Mi poród też się śnił emotka


Mąż mówił że krzyczałam przez sen i on się bał że trzeba jechać na porodówkę emotka Niech przynajmniej tyle ma stresu emotka



Haha, mój cały zielony na samo wspomnienie o porodzie emotka No i stresuje chyba bardziej niż ja.


:) Dla mojego to już drugi poród ale po pierwszym się przyznał że chyba by jednak nie dał rady (jakbym rodziła SN)... Przy CC się darłam więc nie wiem co by było przy naturalnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4962009 Napisano: 18.01.2012 04:41:22 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Zaczęłam się pakować emotka Śniło mi się dziś że urodzę w niedzielę emotka Dobrze że zaczęłam dziś bo paru rzeczy mi jeszcze brakuje emotka




Mi poród też się śnił emotka


Mąż mówił że krzyczałam przez sen i on się bał że trzeba jechać na porodówkę emotka Niech przynajmniej tyle ma stresu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4961867 Napisano: 18.01.2012 03:46:22 w Konkursowiczki w ciąży
Zaczęłam się pakować emotka Śniło mi się dziś że urodzę w niedzielę emotka Dobrze że zaczęłam dziś bo paru rzeczy mi jeszcze brakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0