Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#4987234 Napisano: 01.02.2012 09:10:31 w Konkursowiczki w ciąży
Dziś już była spokojna noc emotka Karmienie co 3-3,5 godziny emotka Także wyspana jestem emotka
Czytałam to co pisałyście wcześniej i u mnie to wyglądało w ten sposób że na początku nic nie miałam robić, bo było wszystko ok. Później chyba coś się zaczęło dziać bo pediatra powiedziała że trzeba ściągać. Pokazała jak to robić i kiedy (oczywiście po kąpieli). Mniej więcej po 5 miesiącach już było wszystko dobrze i odpukać tak jest do tej pory emotka Więc chyba najlepiej słuchać swojego pediatry (oczywiście zaufanego i takiego który zna nasze dziecko). Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4986221 Napisano: 31.01.2012 04:04:08 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

Oj tam bolało... Najgorszy ze wszystkiego jest cewnik i pierwsze siusianie igłami po jego wyjęciu emotka


Nooo... Cewnik to masakra, ale teraz zmieniła się obsługa( byłam w szoku że Panie są takie miłe emotka ) i przy zakładaniu wstrzymałam powietrze i przez to mniej bolało... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4986190 Napisano: 31.01.2012 03:48:50 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

dianek napisał(a):

beniaminowa przestań bo mnie skręca.. ja już chcę Berndzika! a tu jeszcze z miesiąc... emotka




Popatrz na to z innej strony to jeszcze TYLKO miesiąc emotka emotka emotka


Dokładnie emotka Ja się nie ze wszystkim wyrobiłam ale to co zostało to już mało ważne... No i to jeszcze miesiąc kiedy się wyśpisz emotka A poza tym to takie mrozy emotka poczekaj aż będzie cieplej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4986185 Napisano: 31.01.2012 03:46:29 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Kurka emotka Co chwila do Was zaglądam... Z pierwszym dzieckiem nie miałam tyle czasu emotka Generalnie jest super... A tak się bałam. No i starszy mówi na małego Adu emotka emotka emotka





A jaka różnica wieku między synkami ??


Prawie dokładnie 20 miesięcy emotka
katrin22 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Kurka emotka Co chwila do Was zaglądam... Z pierwszym dzieckiem nie miałam tyle czasu emotka Generalnie jest super... A tak się bałam. No i starszy mówi na małego Adu emotka emotka emotka


Beniaminowa to lepiej zniosłaś tą CC, czy wcześniejsze?


Hmmm... Dobre pytanie... Odpowiem tak bardziej bolało ale szybciej doszłam do siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4986131 Napisano: 31.01.2012 03:16:51 w Konkursowiczki w ciąży
Kurka emotka Co chwila do Was zaglądam... Z pierwszym dzieckiem nie miałam tyle czasu emotka Generalnie jest super... A tak się bałam. No i starszy mówi na małego Adu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4985932 Napisano: 31.01.2012 01:33:25 w Konkursowiczki w ciąży
Pierwsza noc w domu za nami emotka Lekko nie było emotka No i rano wizyta w poradni laktacyjnej emotka Ale ogólnie jest super emotka Zdecydowanie lepiej niż z pierwszym dzieckiem... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4984682 Napisano: 30.01.2012 04:32:20 w Konkursowiczki w ciąży
A i dzięki za gratki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4984680 Napisano: 30.01.2012 04:31:59 w Konkursowiczki w ciąży
U nas szybko wypuszczają emotka Synek ma na imię Adrian.
W sumie miałam tak jak chciałam emotka Zaczęło się pojechałam i urodziłam emotka Pojechałam z rozwarciem na 4 palce emotka A co do CC to na razie przemilczę bo są tu dziewczyny jeszcze przed porodem... Najważniejsze że już po i w domu emotka No i to że dobrze się mamy emotka A i pochwalę się że mały od razu załapał cyca i odpukać na razie nie mamy większych problemów z karmieniem emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4984531 Napisano: 30.01.2012 03:24:24 w Konkursowiczki w ciąży
Jestem dziewczyny emotka Już rozpakowana emotka Synek urodził się 27.01 przez CC. Waży 3340 i ma 55 cm... Najważniejsze że zdrowi i w domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4978780 Napisano: 27.01.2012 07:17:42 w Konkursowiczki w ciąży
Jadę dziewczyny... Całą noc mnie skurcze męczyły... Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze i sprawnie poszło... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4978113 Napisano: 26.01.2012 06:33:34 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

sonata napisał(a):

U nas jest pewne ryzyko pęknięcia macicy niestety emotka Lekarz tłumaczył mi, że własne skurcze nie są takie złe i można próbować SN, jednak taki poród jest specjalnie monitorowany. Bardzo niedobre dla szytej macicy i dla maluszka są skurcze po oxy... U mnie po kroplówkach było rozwarcie na 5-6 i skurcze parte emotka i biegiem na stół.


No właśnie tego pęknięcia się boi moja gin... Jak bym wiedziała że nie dam rady urodzić SN to w poniedziałek bym poszła pod nóż... A tak to głupia mam cały czas nadzieję...



Pocieszające jest to, że teraz kroją nie wzdłuż a w poprzek, dzięki czemu wszystko lepiej i szybciej się goi, ale chyba nie chciałabym mojego pierwszego dzieciaczka rodzić przez cc.


Wtedy było mi już wszystko jedno... Byle urodzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4978059 Napisano: 26.01.2012 06:01:18 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

U nas jest pewne ryzyko pęknięcia macicy niestety emotka Lekarz tłumaczył mi, że własne skurcze nie są takie złe i można próbować SN, jednak taki poród jest specjalnie monitorowany. Bardzo niedobre dla szytej macicy i dla maluszka są skurcze po oxy... U mnie po kroplówkach było rozwarcie na 5-6 i skurcze parte emotka i biegiem na stół.


No właśnie tego pęknięcia się boi moja gin... Jak bym wiedziała że nie dam rady urodzić SN to w poniedziałek bym poszła pod nóż... A tak to głupia mam cały czas nadzieję... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4978041 Napisano: 26.01.2012 05:54:16 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

beniaminowa ile Twój synek miał miesięcy jak zaszłaś w 2 ciążę??


11 emotka nie cały roczek... Chciałam mieć mały odtęp między dziećmi ale nie myślałam że się nam uda za pierwszym razem emotka


Ja 14 a i tak był opitol, że za wcześnie emotka


U mnie gin powiedziała że są takie tabletki anty które można brać jak się karmi emotka Chyba nie myślała że to planowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4978037 Napisano: 26.01.2012 05:52:53 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

fryteczka napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

Katrin próbuj i czekamy na relacje:) a beniaminowa w 2-paku? czy znów na zwiedzaniu szpitala?:) emotka


moze juz sie rozpakowala emotka ile mozna emotka
zostaje nam czekac az sie pojawi - chyba,ze ktos ma z nia kontakt


Jestem emotka W 2packu emotka Byłam dziś na USG/KTG... Skurczy brak (tzn czasem co godzinę się jakiś przypląta emotka ) a dzidzi już nisko i duże szanse na poród SN są tylko maleństwo ułożone twarzą do spojenia łonowego emotka ale może się jeszcze przekręci... Moja gin mimo wszystko sugeruje CC, bo dzidzi duże (3660 czyli nie kolos) i mały odstęp od ostatniego CC... Sama nie wiem co robić emotka


A jaką miałaś przerwę od ostatniego cc? Ważne, że Ty i dzidzi dobrze się czujecie emotka Moja dzidzia bardzo się wierci raz głaskam plecki a raz czuję kolanka i łokietki emotka


Synek się urodził 10.06.2010 chyba zalecają 2 lata... U mnie wszystko ok emotka Tylko męczy mnie ta niepewność to dziś czy jeszcze nie? CC czy SN? Masakra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4978027 Napisano: 26.01.2012 05:49:56 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa ile Twój synek miał miesięcy jak zaszłaś w 2 ciążę??


11 emotka nie cały roczek... Chciałam mieć mały odtęp między dziećmi ale nie myślałam że się nam uda za pierwszym razem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4977962 Napisano: 26.01.2012 05:23:20 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

Katrin próbuj i czekamy na relacje:) a beniaminowa w 2-paku? czy znów na zwiedzaniu szpitala?:) emotka


moze juz sie rozpakowala emotka ile mozna emotka
zostaje nam czekac az sie pojawi - chyba,ze ktos ma z nia kontakt


Jestem emotka W 2packu emotka Byłam dziś na USG/KTG... Skurczy brak (tzn czasem co godzinę się jakiś przypląta emotka ) a dzidzi już nisko i duże szanse na poród SN są tylko maleństwo ułożone twarzą do spojenia łonowego emotka ale może się jeszcze przekręci... Moja gin mimo wszystko sugeruje CC, bo dzidzi duże (3660 czyli nie kolos) i mały odstęp od ostatniego CC... Sama nie wiem co robić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4975909 Napisano: 25.01.2012 05:16:14 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Jestem emotka Wylądowałam w nocy (2:50) na porodówce ze skurczami ale przeszły emotka Wyszłam na żądanie i jak na razie nic nie boli... Ciekawe kiedy urodzę emotka


hehe, beniaminowa, czy Ty już nie masz co robić po nocach ? emotka imprezy po szpitalach? ładnie, ładnie...


Eh... Super impreza była emotka Mam nadzieję że nie będzie powtórki emotka Jak już pojadę to urodzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4975736 Napisano: 25.01.2012 04:00:14 w Konkursowiczki w ciąży
Ja jeszcze mam 2 dni do terminu... A wywoływanie w pierwszej ciąży to była masakra. Dziś wzięli dziewczynę na wywoływanie i po paru godzinach wróciła na salę... Biedna tylko się wymęczyła a porodu nie było... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4975696 Napisano: 25.01.2012 03:42:36 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Jestem emotka Wylądowałam w nocy (2:50) na porodówce ze skurczami ale przeszły emotka Wyszłam na żądanie i jak na razie nic nie boli... Ciekawe kiedy urodzę emotka


Czy kazali Ci się zgłosić po terminie na wywoływanie?


Nie chcieli wypuścić... Mam się zgłosić jak wrócą skurcze lub odejdą wody/czop śluzowy ale nic nie mówili o wywoływaniu... Na razie bym się nie zgodziła. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4975678 Napisano: 25.01.2012 03:31:11 w Konkursowiczki w ciąży
Jestem emotka Wylądowałam w nocy (2:50) na porodówce ze skurczami ale przeszły emotka Wyszłam na żądanie i jak na razie nic nie boli... Ciekawe kiedy urodzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0