Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5014426 Napisano: 13.02.2012 12:41:30 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny kiedy robiłyście pierwsze USG bioderek? Bo mi przy wyjściu ze szpitala powiedzieli że w 3 tż a według mojej babki i przychodni to po skończeniu 6 tż emotka
Katrin zerknęłam na Twój blog i za przeproszeniem język mi do d**y uciekł... Ale bym wsunęła torcik albo udko... Eh... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5011747 Napisano: 12.02.2012 08:55:31 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

PS. Dalej nie rodzę emotka


niedziela, to dzień wolny emotka poczekaj na dni robocze hehe

beniaminowa to dobrze, że czujesz się dobrze, ja też nie mogłam się przestawić na nocne karmienie i wstawanie co 1-2h, musiałam budzik włączać, ale i tak go na śpiąco wyłączałam, a teraz tylko smoczek wypluje to słyszę.


Dokładnie emotka Do wstawania się można szybko przyzwyczaić a jak już będzie tylko szybkie karmienie i z powrotem do spania to już będzie luzik emotka
Agusia ja strasznie chciałam właśnie dziś urodzić... Fajna data 12.02.12... Pierwszego urodziłam 10.06.10 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5011722 Napisano: 12.02.2012 08:28:52 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa raz już to przeszłaś to i dasz radę znów emotka oby ominęła Was tym razem skaza białkowa. Obserwuj języczek emotka i czyść go regularnie a ominie Was Nystatyna emotka
A w ogóle jak się Ty czujesz?


Ja SUPER... No może troszeczkę nie wyspana jestem, bo już zapomniałam jak to jest wstawać do karmienia w nocy (ale przyzwyczaję się), a ok 7 drugi synek już przychodzi po mnie i mimo że mały śpi to i tak ja muszę już wstawać. Z pierwszym dzieckiem było dużo gorzej. A teraz wszystko jakoś łatwiej mi przychodzi no i nie miałam BB emotka A co do AZS to moja babka powiedziała że wszystko się okaże po ok 3 miesiącach, ale mam być dobrej myśli... Tylko że jak już teraz ma problemy z trawieniem mleka to wydaje mi się że nas alergia nie ominie. Ale teraz już wiem jak to wygląda i jak sobie z nią radzić (oby tylko nie była gorsza niż u pierwszego synka). Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5011679 Napisano: 12.02.2012 07:04:47 w Konkursowiczki w ciąży
Noc za nami emotka Duuużo spokojniejsza. Odstawiłam mleko i to chyba pomogło... Zobaczymy co będzie dalej. Wypiłam też herbatkę z kopru i na mnie działa emotka to i może na maleństwo też emotka
I pleśniawki smaruję Aphtinem. Ładnie schodzi ten kożuch z języka. Eh... Ile tego jeszcze przede mną... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5010939 Napisano: 11.02.2012 06:19:00 w Konkursowiczki w ciąży
Ekspertem nie jestem ale teraz ma aż taki kożuch na języku... Wydaje mi się że to pleśniawki... Kupiłam Aphtin w aptece i tam też mówili że można. Rumianku się boję bo jak jest alergikiem to mu tylko zaszkodzę emotka Cyce mnie bolą to je też smaruję, a tak sobie myślę że jak mnie boli to pewno jego też emotka
A czytałyście o tym że przy kolce dobrze jest nie jeść mleka i jego przetworów? Nie wiem czy warto. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5010737 Napisano: 11.02.2012 04:40:03 w Konkursowiczki w ciąży
A i jeszcze ma biały nalot na języku czyli pewno pleśniawki... Czy to go może boleć? I od kiedy stosowałyście Aphtin? Bo Nystatyna to na receptę jest... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5010595 Napisano: 11.02.2012 03:41:21 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

A u nas kolka emotka macie jakieś sprawdzone sposoby? emotka





Suszarka, odkurzacz, masaż brzuszka
emotka


O właśnie, u nas się teraz dużo suszy i odkurza emotka
pomaga na marudzenie emotka


Kurka o 5 nad ranem nie bardzo mi się odkurzanie widzi emotka a co to takiego ten Plantex? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5010467 Napisano: 11.02.2012 02:58:16 w Konkursowiczki w ciąży
A u nas kolka emotka macie jakieś sprawdzone sposoby? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5007844 Napisano: 10.02.2012 11:36:43 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Dziewczyny jak u Was z powrotem do wagi? U mnie już ponad 15 w dół ale jeszcze z 15 przede mną emotka Na razie się nie przejmuję bo dopiero 2 tyg po porodzie, ale coś z tym trzeba zrobić emotka


U mnie waga jak z przed ciąży, no może ciut mniej z 1kg, ale już 3.5 miecha minęło, brzuch wisiał trochę, ale wrócił prawie do normy, widzę swoją bliznę po CC, to nie jest źle emotka Liczę, że zrzucę więcej, ale ciężko, bo karmię piersią, a wtedy nie mogę się ograniczać.


Ja żeby zobaczyć swoją bliznę muszę podnieść zwoje brzucha emotka oj ta skóra szybko mi nie zniknie... ja też karmię i chodzę głodna... marzy mi się kebab i cola emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5007730 Napisano: 10.02.2012 11:03:14 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny jak u Was z powrotem do wagi? U mnie już ponad 15 w dół ale jeszcze z 15 przede mną emotka Na razie się nie przejmuję bo dopiero 2 tyg po porodzie, ale coś z tym trzeba zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5007722 Napisano: 10.02.2012 11:01:02 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

moja koleżanka miała na wczoraj termin.. dzisiaj dzwoniła i mówiła, że ją okropnie kręgosłup boli, aż chodzić nie może - taki uścisk.. I tak jest od wczoraj właśnie.
Czy taki ból może zwiastować poród?? Ona sama nie wie co robić, lekarz nie przyjmuje dziś (ma się stawić w pon.), została tylko IP i pogotowie...?

ps. to nie są skurcze z brzucha i nic regularnego - ciągły, jednostajny ból..


może to te bóle krzyżowe? moja siostra jak rodziła nie miała typowych skurczy tylko ją właśnie kręgosłup bolał... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5002186 Napisano: 08.02.2012 09:11:42 w Konkursowiczki w ciąży
No to już gotowa emotka Jak ja miałam skurcze to mi prysznic pomógł... Trochu mniej bolało i rzadziej. A skurcze były już te prawdziwe bo miałam 4 palce rozwarcia. Także idź pod prysznic na pewno pomoże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5002165 Napisano: 08.02.2012 09:02:15 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ehh Kamilek chyba się zdatuje. Wątpię by urodzić ze skurczów co pół godziny...


To się jeszcze może zmienić emotka Spakowana? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4998413 Napisano: 06.02.2012 04:12:14 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

sonata napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

rachel napisał(a):

a czuć jakoś to obracanie się??


Mój pierwszy się obrócił bardzo późno ok 40 tygodnia i powiem że to czuć było emotka Tak mocno się wtedy wiercił i wydawało mi się że mi żebra wypchnie emotka


Mi to cały brzuch faluje emotka Przed samym porodem dziecko wstawia się delikatnie w kanał rodny. Widać to po tym, że brzuch się obniża. Moje maluszki nie chciały się wstawić nawet przy skurczach partych. Natomiast wcześniej, ok 30 tygodnia dzidziuś ustawia się w macicy główką w dół i ok 95% pozostaje już w tej pozycji.


dokładnie mi doktor mówił że do 30- 32 tyg dziecko powinno się obrócic, potem są coraz mniejsze szanse, aczkolwiek kto wie emotka


Mój przypadek potwierdza że wszystko jest możliwe emotka Drugi synek prawie cały czas był główką w dół. Ale i tak CC... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4998217 Napisano: 06.02.2012 03:16:04 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

a czuć jakoś to obracanie się??


Mój pierwszy się obrócił bardzo późno ok 40 tygodnia i powiem że to czuć było emotka Tak mocno się wtedy wiercił i wydawało mi się że mi żebra wypchnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4997504 Napisano: 06.02.2012 11:26:01 w Konkursowiczki w ciąży
spin napisał(a):

czy któraś z was walczyła z depresja poporodowa? jakies rady, sposoby na jej pozbycia sie?


Na temat depresji to nic nie wiem, ale wydaje mi się że raczej trzeba się specjalisty poradzić... Ja miałam dość ciężkiego BB emotka ale szybko przeszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4997493 Napisano: 06.02.2012 11:22:48 w Konkursowiczki w ciąży
Agusia a Ty się nie stresuj... Ja już nie pamiętam jak bolało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4997491 Napisano: 06.02.2012 11:21:40 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Ja nie zazdraszczam, nachapałam się już tym stanem emotka


Oj tam emotka Mi się podobało emotka Mam nadzieję że ta minimalna trójka mi się uda emotka


To moja trzecia dzidzia i teraz to już będę przeżywać ciąże moich córek emotka


Ja muszę emotka sobie najpierw urodzić córeczkę... No bo jak to tak?! Syn w ciąży chodził nie będzie a synowa to nie to samo emotka a zwłaszcza jak będzie mnie darzyć taką sympatią jak ja swoją emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4997428 Napisano: 06.02.2012 10:52:51 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Ja nie zazdraszczam, nachapałam się już tym stanem emotka


Oj tam emotka Mi się podobało emotka Mam nadzieję że ta minimalna trójka mi się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#4994230 Napisano: 04.02.2012 05:07:26 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

A ja dziewczyny byłam dziś na pierwszym USG. Jestem w 7 tygodniu 5 dniu. Maluszkowi pięknie serduszko bije, mierzy 1,4cm emotka Termin mam na 19 września.


Gratulacje emotka Fajnie było być w ciąży emotka Ale jeszcze lepiej jak takiego małego szkraba można już poprzytulać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0