Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5060480 Napisano: 08.03.2012 09:20:00 w Konkursowiczki w ciąży
endzi1984 napisał(a):

wczoraj o 19:15 przyszedl na swiat moj kochany synek Natan waga 2880 i 53 cm dlugi, dostal 8 punkcikow choc w pierwszej minucie dano mu tylko 3, nie mogl zlapac oddechu bo brziszek mial owiniety pępowinka. Narazie jest w inkubatorku ale juz za 2godz ma byc ze mna.


Gratulacje emotka Mój też leżał w inkubatorze a teraz chłop jak dąb emotka Będzie dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5059040 Napisano: 07.03.2012 03:33:27 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a do mnie dzis zawitał listonosz z:
-mamo to ja (mam zaprenumerowane)
-paczka od bobovity
-paczka z hippa ( to ta kolejna po ankiecie z szpitala a w niej m.in. kupony -20% na produkty hippa w rossmanie)
-i kupony rabatowe z tesco na produkty dla dzieci
ale wysyp emotka


Eh... A u nas nie było żadnych ankiet emotka Jak urodziłam pierwsze dziecko to dali Alantan, a teraz nic emotka No i z pierwszym dzieckiem chodziłam na SR to tam dali trochę gadżetów... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5053463 Napisano: 05.03.2012 08:27:45 w Konkursowiczki w ciąży
My już po chrzcinach.. Jak ja się cieszę że już po emotka A mały cała mszę przespał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5051451 Napisano: 03.03.2012 05:05:18 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

ola2493 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Kobitki, ale skoro mój ma na razie tylko uczulenie na mleko krowie, to jednak skaza, nie?
Bo lekarz stwierdził AZS, ale żadnych testów nie robiliśmy. Ja wtedy wszystko jadłam i trudno było stwierdzić co go uczuliło, na podstawie diety eliminacyjnej już wiem, że jak zjem coś z nabiału to mały już ma zmiany skórne.


Tego się nie da na 100% stwierdzić... Skoro lekarz orzekł AZS to trzeba mu wierzyć. AZS i skaza mają takie same objawy, z tym że skaza jest tylko na białko a AZS może być na białko i np na kurz...
A co do refundacji to teraz widać jak dobrze jest karmić piersią. Ja też jeździłam prywatnie do lekarza i płaciłam za to ciężkie pieniądze...


Popieram,karmienie piersią to same korzyści
emotka



Korzyści korzyściami, ale nie ma sensu potępiać kogoś za to, że swoje dziecię karmi butlą.


Ja już to kiedyś pisałam - NIKOGO nie potępiam a nic w tym stylu... Każdy karmi jak chce. Znam zalety karmienia piersią i wiem jak wygodne jest karmienie butlą. Mam swoje zdanie na ten temat i na szczęście w Polsce jest wolność słowa i mam prawo je wyrażać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5050643 Napisano: 02.03.2012 09:27:38 w Konkursowiczki w ciąży
ewachem napisał(a):


na szczescie etap karmienia juz mam daawno za soba. wkurza mnie jedynie fakt, ze ludzie majacy male pojecie o przyczynach niemoznosci karmienia maja na ten temat tyle do powiedzenia. jestem naukowcem zawodowo zwiazanym z medycyna i uwierz przewalilam kilkadziesiat publikacji naukowych i powodow, dla ktorych kobiety nie karmia jest mnostwo. z mojej strony koniec tematu


Ja nie mam tyle do powiedzenia na ten temat. Przerabiam teraz karmienie po raz drugi. Przy pierwszym było cholernie trudno ale nie poddałam się. Chodziłam do poradni gdzie pracuje świetna babka, która jest specjalistą w tej dziedzinie, i to ona mnie uświadamiała o co chodzi w karmieniu a ja jej wierzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5050620 Napisano: 02.03.2012 09:14:23 w Konkursowiczki w ciąży
ewachem napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

grusia napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

A co do refundacji to teraz widać jak dobrze jest karmić piersią.


Takie zdania dzialaja na mnie jak płachta na byka wiec ugryze sie w jezyk .


A dlaczego? Bo Ty nie karmisz? Twój wybór.


Zanim zaczniesz wypowiadac jakiekolwiek zdania na temat wyborow matek czy karmic czy nie wez pod uwage fakt, iz czasem jest to bolesne dla niektorych matek, ktore nie karmia. I nie wazne czy nie karmia bo nie chca czy nie karmia bo NIE MOGA. I nie masz prawa pisac, ze to jest WYBOR kobiety, bo sa takie ktore by chcialy a nie moga.
Pozdrawiam,
Matka...prawie nie karmiaca i nie dlatego ze nie chciala tylko dlatego ze nie mogla
emotka


I o co się wkurzasz? Każdy wie że karmienie nie jest łatwe a jest mało powodów przez które nie można karmić. Nie będę wnikać dlaczego nie możesz, ale jak ktoś nie karmi z wyboru to JEGO sprawa a ja mogę mieć zdanie na ten temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5050577 Napisano: 02.03.2012 08:35:12 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

A co do refundacji to teraz widać jak dobrze jest karmić piersią.


Takie zdania dzialaja na mnie jak płachta na byka wiec ugryze sie w jezyk .


A dlaczego? Bo Ty nie karmisz? Twój wybór. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5050574 Napisano: 02.03.2012 08:34:24 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa a Twój starszy synuś już wyrósł z alergii? A jak malutki, juz dobrze odkąd trzymasz dietę?


Jak na razie nie ma objawów ale niestety to nie znaczy że już jest zdrowy emotka
A malutki już ok emotka Czasem jeszcze marudzi ale to już nie to co było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5050539 Napisano: 02.03.2012 08:15:05 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Kobitki, ale skoro mój ma na razie tylko uczulenie na mleko krowie, to jednak skaza, nie?
Bo lekarz stwierdził AZS, ale żadnych testów nie robiliśmy. Ja wtedy wszystko jadłam i trudno było stwierdzić co go uczuliło, na podstawie diety eliminacyjnej już wiem, że jak zjem coś z nabiału to mały już ma zmiany skórne.


Tego się nie da na 100% stwierdzić... Skoro lekarz orzekł AZS to trzeba mu wierzyć. AZS i skaza mają takie same objawy, z tym że skaza jest tylko na białko a AZS może być na białko i np na kurz...
A co do refundacji to teraz widać jak dobrze jest karmić piersią. Ja też jeździłam prywatnie do lekarza i płaciłam za to ciężkie pieniądze... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5046889 Napisano: 29.02.2012 05:34:41 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

grusia napisał(a):

Katrin a jak lyzeczka stukniesz to slychac i jest bialy ? Poki sie nie pzrebije niby nie mozna mowic ze pojawil sie zabek - niestety taki dziad pod skora moze siedziec jeszcze i siedziec i meczyc dziecko emotka albo wypuklosc - moja ma cale dziaselka pofalowane jak jej palcem przejade


mój też ma całe pofalowane, stukać sobie nie da bo wszędzie język daje.
a dziś był tak straaaasznie marudny że szok. to niechybnie zęby...
jak mu dotykałam i masowałam palcem to chwilowo był cicho - tata kupił mu jakiś żel Dentinox N. miał ktoś?


U mnie się sprawdził... Wcześniej miałam Bobodent i nie działał, a po Dentinoxie mały się uspokajał emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5046256 Napisano: 29.02.2012 11:05:48 w GFK
Jak długo czeka się na doładowanie z GFK? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5046023 Napisano: 29.02.2012 08:57:45 w Konkursowiczki w ciąży
Dianek mi położna po takim fałszywym alarmie powiedziała że w ciągu 7-10 dni urodzę emotka Miała rację bo urodziłam po 2 dniach. Szykuj się emotka
A podczas tych przepowiadających skurczy zrobiło mi się małe rozwarcie, to pewno u Ciebie też już się coś dzieje... Trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5045884 Napisano: 29.02.2012 07:23:39 w Konkursowiczki w ciąży
emotka Dlatego chcę poczekać parę lat i jeszcze jedno mieć emotka Może dla odmiany córeczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5045843 Napisano: 29.02.2012 06:41:41 w Konkursowiczki w ciąży
size napisał(a):

beniaminowa napisał(a):



Pochwalę się swoimi pociechami emotka



Piękne dzieciaki emotka Zazdroszczę takiej udanej dwójki i być może już zrealizowanego planu dot. wielkości rodziny emotka


Dzięki emotka W planach miałam co najmniej 3 emotka ale po ostatnim porodzie powiedzieli że lepiej gdybym więcej dzieci już nie miała emotka ale zobaczymy co będzie za parę lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5045289 Napisano: 28.02.2012 08:01:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):


emotka kiedy to się unormuje...
Nawet tabletek nie jem, żeby nie zaburzać, a tu i tak już zaburzony!


Mi się nie unormowało bo byłam w drugiej ciąży jak jeszcze karmiłam, ale pamiętam że najgorsze było pierwsze pół roku... A Ty jeszcze karmisz w nocy tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5045141 Napisano: 28.02.2012 06:56:26 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

sonata napisał(a):

Katrin może okres jest inny bo ogólnie jesteś trochę osłabiona. Ja zgodnie z zaleceniami męża odpoczywam, choć osobiście uważam, że nie mam od czego odpoczywać. emotka


zmartwiły mnie te bardzo minimalne plamienia, to tak jakby lekko brązowawy śluz a ból jak na okres, a pojawiło się to w dniu spodziewanej miesiączki, mam nadzieję, że to normalne jest, bo jak nie to jadę do gina emotka


Katrin po pierwszym porodzie też tak miałam... Raz okres, raz małe plamienie a czasem w ogóle brak. Zazdroszczę dziewczynom które nie mają okresu przez cały czas karmienia, też bym tak chciała emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5045072 Napisano: 28.02.2012 06:20:57 w Konkursowiczki w ciąży
Dzięki emotka Mi się wydaje że starszy ma straaasznie dużą głowę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5044823 Napisano: 28.02.2012 03:56:52 w Konkursowiczki w ciąży


Pochwalę się swoimi pociechami emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5043386 Napisano: 27.02.2012 07:01:44 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Kupiłam te Pampersy Newborn. Huggies mi przeciekają. Ale mam jeszcze opakowanie. Happy zaś za duże były. Ale mam jeszcze 3 opakowania, więc je też zużyjemy.


My używamy Pampers Premium Care i jestem zadowolona, ale jak troszeczkę podrośnie to się przerzucę na Activ Baby. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5043090 Napisano: 27.02.2012 04:40:05 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

dolly napisał(a):

Dziewczyny, czy któras z Was stosowała pulneo u dzieciaczków? TO jakis syropek na kaszel...


Ja stosowałam u synka jak skończył roczek... Jednak wiele lekarzy go nie poleca i jakbym wiedziała to co teraz wiem to w życiu bym go nie dała maleństwu...


a czemu? jest szkodliwy?


Ano myśli emotka
Lekarz do którego chodzę prywatnie stwierdził że jest niezbyt bezpieczny... między innymi przyśpiesza akcje serca emotka Przepisał go nam lekarz w przychodni i zadziałał od razu, więc niby ok, ale drugi raz go nie podam. Wyświetl w wątku >>
0 0