Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5087952 Napisano: 21.03.2012 11:17:05 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

a ja używam ecokul i nie mam problemów z alergiami, niedopieraniem etc emotka

btw - wczoraj wieczorem poszła butla
mleka mi brakło totalnie a Berni jeszcze chciał jeść emotka wypił całe 10ml i poszedł spać, obudził się po 4h... co za chłop emotka


Może jest taki jak mój? emotka Skubany zje ile wlezie (a nawet część uleje) a i tak mu się jeszcze cycuś marzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5087939 Napisano: 21.03.2012 11:14:02 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):


Beniaminowa
mnie właśnie Jelp nie dopiera plam, także chyba nie jest dobry aaaaaa i ostatnio koleżanka mi mówiła, że po praniu w Jelpie rury musiała przeczyszczac, bo ponoc nie dokładnie sie rozpuszcza i skawala- tego nie zauważyłam w takim stopniu u siebie, ale może cos w tym jest


Dzięki emotka Dobrze wiedzieć. Nie będę kupować droższego Jelpa skoro i tak nie dopierze...
Może spróbuję Vizira? Kiedy przestałyście prać dzieciom ubranka w proszkach dla dzieci? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5087810 Napisano: 21.03.2012 10:25:11 w Konkursowiczki w ciąży
A co do proszku to używam Loveli. O ile młodszemu wszystko ładnie schodzi to starszego ciuszki są niedoprane... emotka Po paru praniach szarzeją emotka Tylko on jest alergikiem i mogę jeszcze prać w Jelpie. On jest droższy. Ktoś go używa? Dopiera wszystko? Tylko nie chodzi mi o ciuszki na maleństwo (bo wtedy mu prałam i było ok) tylko na większe dziecko. Takie co już wszystko je i się wszystkim brudzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5087802 Napisano: 21.03.2012 10:20:23 w Konkursowiczki w ciąży
Biedactwo emotka Dla maluszka katarek to straszna rzecz... Ale do niedzieli już powinno przejść i malutki będzie baaardzo grzeczny emotka My trzymamy kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5086745 Napisano: 20.03.2012 07:01:24 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa nieźle ważył emotka Oj to wyobrażam, że ciężko było nosić takie bobaska emotka


Benio był baaaardzo grzeczny... Do pół roku tylko jadł i spał. Dosłownie. Nakarmiłam go, przewinęłam i do łóżeczka (lub na spacer). Chwilkę ze mną pogadał a później pozytywka i sam zasypiał. Ale mi teraz tego brakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5086724 Napisano: 20.03.2012 06:54:02 w Konkursowiczki w ciąży
nniewidzialnaa napisał(a):

my dzisiaj byliśmy na 3 szczepieniu i Mateusz teraz waży 7,420, przez 6 tyg. przytył 2kg., na co moja pani dr, że może w nim się zaczynać otyłość emotka Młody nosi teraz jeszcze ubranka w rozmiarze 74. Wiadomo,że przez te 6 tyg. urozmaiciłam mu nieco dietę, ale żeby zaraz otyłość emotka ciekawe po kim :>


Mój jak miał 5 miesięcy ważył 9 kg
emotka Był straszny klocek z niego i żaden lekarz mi nic o otyłości nie mówił emotka Teraz ma 21 miesięcy i jest normalnej wagi i budowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5086645 Napisano: 20.03.2012 06:16:56 w Konkursowiczki w ciąży
[quote=benasiamój ma niecałe 5 miesięcy i faktycznie jakos chrumka czy furkota w nosku. sprawdzam nosek ale nic nie chce sie frida dac wyciagnac wiec nie wiem... psikac mu sprayem nie psikam tylko po 1 kropli wody daje zeby sprawdzic czy cos ma i ewentualnie koze wyciagnac....
To pewno jeszcze wiotkość... Jak będzie siedział i raczkował to już tego tak nie słychać. Najgorzej u mojego było jak był zły i musiał leżeć emotka Wtedy to aż charczał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5086629 Napisano: 20.03.2012 06:11:49 w Konkursowiczki w ciąży
Katrin masz rację emotka Nie podawaj aż mu ten katarek nie minie. Na pewno jest marudny i jak mu podasz nowe mleko i będzie go bolał brzuszek to nie będziesz wiedzieć. A Bebilon Pepti masz na receptę z refundacją? Bo ja też kupowałam po 11 zł a to było rok temu... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5086588 Napisano: 20.03.2012 05:56:55 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

Benasia moja malutka miała tak, że jak jej się ulało i dostało troszkę do noska, to potem coś jej w nosku furkotało. Pytałam o szpital bo bałam się, że Ninka zarazi się katarkiem od Róży emotka


Mojemu też się ulewa emotka Jak byliśmy na USG wyszło że ma refluks. Na szczęście wyrośnie z tego i z każdym tygodniem coraz mniej i rzadziej mu się ulewa... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5086579 Napisano: 20.03.2012 05:54:40 w Konkursowiczki w ciąży
Benasia a ile ma dokładnie Twój bąbelek? Mój pierwszy miał wiotkość i zanikła dopiero ok 10-11 miesiąca z tym że jak już raczkował nie było tego tak bardzo słychać. A drugi ma nisko osadzone siodełko noska (czy jakoś tak emotka ) i też potwornie chrumka. Pani doktor powiedziała że będzie to brzmiało jak by miał zapakowany katarkiem nosek. Mam mu to zakrapiać solą fizjologiczną i tyle... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5082312 Napisano: 18.03.2012 08:52:02 w Konkursowiczki w ciąży
grusia25 napisał(a):

Kobietki pragnę Was poinformować,że 15 marca o godz. 23.25 przyszła na świat moja córeczka Michalinka waga 3560 i 54 cm - zdrowiutka śliczność emotka emotka emotka emotka

Poród siłami natury pierwsza faza 12 godz, druga 25 min ( ogólnie poród bardzo bolący ale zakończenie superowe emotka nie nacinali mnie nie pękłam ani nawet nie szyli- więcej szczegółów jutro. Dzisiaj jesteśmy pierwszy dzień w domku!


Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5082182 Napisano: 18.03.2012 07:57:35 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Dziewczyny? Kto trzyma dziecko do chrztu?


Są różne szkoły emotka Ale ja trzymałam sama obydwóch. Gdyby mnie ręce bolały to przekazałabym mężowi.
Jak pójdziesz do kancelarii to (przynajmniej u nas tak jest) będziesz mieć pogadankę na ten temat i tam Ci powinni powiedzieć. A jak nie to zrób jak Ci będzie wygodnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5081985 Napisano: 18.03.2012 06:03:49 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

żebym ja jeszcze kapustę miała emotka
ciepłe okłady, karmienie i masaże pomagają na ból

z częstym karmieniem jest mały problem - młody śpi prawie cały czas, je najczęściej co 2h (zazwyczaj co 3), za to obie piersi idą do dna
tylko w prawej coś boli emotka

z temperaturą też nie jest źle bo się waha między 36.8 a 37.2

mam nadzieje, że przez noc nie podskoczy...


Ja wyczuwasz zgrubienie to spróbuj to wymasować... Ale Ci ładnie śpi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5081953 Napisano: 18.03.2012 05:40:28 w Konkursowiczki w ciąży
Przechodziłam niedawno i tak mi się zaczynało emotka Dianek ratuj się! Często karmiłam małego z tej piersi co też przynosiło ulgę, a później ciepły prysznic i delikatny masaż... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5081328 Napisano: 18.03.2012 09:18:33 w Konkursowiczki w ciąży

Agusia ale teścia masz spoko, czy mi się coś pomyliło? emotka
Ja liczę że 3 będzie córka, ale to dopiero za parę lat emotka Teraz to by mi teściowa żyć nie dała, bo nie ma jeszcze wnuczki i pewno by mi sie zwalała na głowę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5080535 Napisano: 17.03.2012 04:23:30 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

beniaminowa lecz to, jeśli lekarka pozwoliła brać, to bierz.
Ja olałam swoją, przemywając tylko bo zaraz zejdzie przeniosła mi się na brodę i miałam taką masakre, ze co zjadłam/mówiłam itp to mi wszystko pękało.
Teraz już jest lepiej tak jak pisałam smarowałam spirytusem zalicylowym (najpierw zrywałam strupek jak był luźny) a później smarowałam maścią, tą o której wczoraj pisałam. Teraz całe szczęście zaczyna się goić i mam nauczkę, żeby odpoczątku leczyć to draństwo.


A załapałaś pewnie też od tego, że jesteś osłabiona, u mnie zdarza się raz na kilka lat, ale ostatnio dużo chorowałam i przypałętało się emotka


Nawet dwóch lekarzy kazało brać. Biorę. Chciałabym to wyleczyć ale można tylko uśpić emotka A próbowałaś TRIBIOTIC? U mnie się świetnie sprawdzał, strupki nie pękały i wszystko się ładnie i szybko goiło. Teraz nie smaruję bo to nie dla ciężarnych i karmiących. A kosztuje ok 1,5-2 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5080501 Napisano: 17.03.2012 03:55:41 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agasiam napisał(a):

A my dziś byliśmy na spacerku nad morzem. Mały nawdychał się jodu a teraz spi przy mamie. Super pogoda czlłowiek może naładować baterie.


Zazdroszczę emotka tego morza, u nas na dolnym śląsku 20 st ciepła i my też na spacerku byliśmy, najpierw w nosidełku a potem jeszcze z babcią w wóziu pojechali i mogłam sobie posprzątać.


Dokładnie... Tez zazdroszczę emotka Ale jedziemy tam na wakacje to powdychamy emotka A na razie muszę wdychać to koło bloku emotka Ale pogoda jest SUPER emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5080376 Napisano: 17.03.2012 02:22:22 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

kobitki - kiedy pierwszy raz obcinałyście swoim maluchom paznokcie?

Berni ma strasznie długie, już połowę ponadłamywał i nie wiem co z tym zrobić emotka


Podobno trzeba poczekać parę dni. Pierwszemu obcięłam zaraz po powrocie ze szpitala, a drugiemu po 5 dniach. Strasznie się chłopaki drapali po buźce, a poza tym zahaczali o pieluchę, kocyk i bałam się że sobie coś zrobią... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5080044 Napisano: 17.03.2012 10:11:20 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

wrzuć w google opryszczkowe zapalenie jamy ustnej - wszędzie piszą, że musisz stosować leki przeciwwirusowe, inaczej się nie da


a nie chcesz chyba, żeby wirusy przeniosły się dalej??

więc niestety albo małego będzie bolał brzuszek (a może nie będzie tak źle?) albo go odstawisz na czas leczenia

ile on ma m-cy?


Ma 7 tygodni... Mąż już przyniósł wieści. Mogę stosować ale 2x800mg. Czyli o połowę mniej. A pani doktor powiedziała że najwyżej będzie go bolał brzuszek, i tak go boli więc myślę że nie będzie tak źle.
Też bym to cholerstwo wolała wyleczyć niż co chwila się z tym męczyć emotka
Do smarowania mam Vratizolin a jak będą bardzo pękać to wazeliną posmaruję. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5080005 Napisano: 17.03.2012 09:53:13 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

ziolko odstawienie od cyca nie takie proste, jak jest mały ssak to butli nie będzie chciał.

beniaminowa Ty masz tą opryszczkę w jamie ustnej, tak? bo tak zrozumiałam.


Na ustach i w środku. Te na ustach już trochę przyschły ale za to nie mogę się ani uśmiechać ani szeroko otwierać, te w środku pieką i nie mogę nic zjeść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0