Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5098618 Napisano: 25.03.2012 07:35:14 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

no właśnie nie wiem ile ma cm bo nie mierzą na szczepieniu a czy samemu jak się zmierzy bedzie wiarygodnie? Ubranka nosi 74 choć niektóre są już na styk więc pomału trzeba będzie przejśc na większe.


Ja sama nie umie mierzyć emotka A mam wpis jak był szczepiony i myślałam że sobie porównam emotka Jaki rozmiar ubranek nosił to już nie pamiętam, ale w sumie to mało ważne emotka Najważniejsze że rosną i zdrowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5098556 Napisano: 25.03.2012 07:07:11 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a ja się pochwalę iż synek jutro kończy 5 miesięcy -dzis go przed kąpaniem ważylismy na wadze dla niemowląt i waży 8,300kg emotka
duży chłopczyk nam rośnie aczkolwiek nie jest grubaskiem bo nie widac wg mnie po nim, jest dosyć cieżki ale jest długi emotka


Mój we wtorek 2 miesiące... Ale ten czas leci emotka
A co do wagi to mój miał 9 kg ale był klocek, taki napakowany że hej emotka Twój pewno długi to nie widać emotka Nie wiesz ile ma cm? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5098377 Napisano: 25.03.2012 05:38:25 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

kurcze, moja szwagierka (i przy okazji Przyjaciółka) jest na porodówce od południa, pojechała z 8cm, cieszyłyśmy się, że szybko pójdzie... tyle czasu minęło, rozwarcie nadal na 8cm, skurcze regularne, ale według lekarzy zbyt słabe i czekają.. Jak to? Może się zatrzymać rozwarcie na tak długo? Przecież to prawie końcówka?! Martwię się strasznie o Nią i bardzo to przeżywam (wiem, że to jest nic w porównaniu z tym, co przezywa Ona)..
Z dzidziusiem jest wszystko dobrze, ale ile to może jeszcze trwać? Może któraś z Was miała podobną sytuację i niepostępujący poród?? Długo lekarze mogą tak czekać na rozwój akcji?


Ja też pojechałam z takim rozwarciem... Doszło do dłoni i koniec. Z małym było kiepsko i mnie wzięli na CC. Ale to trwało ok 8 h. Także dopóki będzie wszystko ok to pewno będą czekać, ew. dadzą coś na przyśpieszenie... Nie ma się co martwić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5096101 Napisano: 24.03.2012 03:21:57 w Konkursowiczki w ciąży
Dzięki emotka Dam spokój i zobaczymy. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5095999 Napisano: 24.03.2012 01:42:44 w Konkursowiczki w ciąży
Dalej mam problem ze zdiagnozowaniem czy mały ma katar emotka Wygląda to tak: śpi i je normalnie, jak leży to często (ale nie zawsze) mu gra w nosku ale tak głęboko, jak mu zakropię wodą to coś wyciągnę (muszę ciągnąć długo i mocno emotka ) przeważnie są to kózki ale czasem jest odrobinkę bezbarwnego (chyba) kataru. Jak go poniosę do pionu to już nic mu nie gra w nosku... Czy to jest katar? emotka emotka Pomóżcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5091034 Napisano: 22.03.2012 12:02:38 w Konkursowiczki w ciąży
Hmmm... To pozostanę na razie przy zakrapianiu solą i odciąganiu. Zaszkodzić mu nie zaszkodzę. Najwyżej jak się pogorszy to wtedy będę kombinować... Ale może być ciężko bo starszemu cieknie z noska i o zarażenie nietrudno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5090937 Napisano: 22.03.2012 11:26:46 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa,
Nie polecam Ci jeszcze Nasivinu przy lekkim katarku, jak coś to używajcie wody morskiej i maść majerankowa, jak już będzie małemu zatykać nosek wtedy Nasivin ten o którym dziewczyny napisały, bo ja mam w takim razie jakiś inny emotka


Na razie jeszcze nie używam, jak się pogorszy to wtedy zapytam jeszcze w aptece. I mam jeszcze taki problem że do końca nie wiem czy to katar emotka Gra mu w nosku (ale to ma od urodzenia) jak mu zakropiłam rano nosek to później wyciągnęłam kózki... Nie wiem jak wygląda katar u takiego maluszka emotka Starszy miał pierwszy katar jak miał 11 miesięcy. I teraz też ma emotka Tylko że jak dziecko jest w pionie to widać bo wycieka, a u takiego maluszka? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5090849 Napisano: 22.03.2012 11:03:29 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

jesli chcesz to sa jeszcze kropelki Nasivin w dawce 0,01%

Sa dla niemowlat. od 5 tyg do roczku stosuje sie 1-2 krople 2-3 razy na dobe


Nasivin mam ale 0,025%. Od 1 roku. Jak będzie gorzej to kupię, tylko myślę żeby zobaczyć czy mu się poprawi (oby) czy pogorszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5090819 Napisano: 22.03.2012 10:57:36 w Konkursowiczki w ciąży
beata21 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

dolly napisał(a):

wit. C w kropelkach np. Cebion


Takiemu 2 miesięcznemu można?


Mozna 3-5 kropli na dobe, jeszcze masc majerankowa bedzie pomocna


Maść mam, ale niestety witamina mi się skończyła, muszę poczekać aż mąż wróci z pracy.
Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5090730 Napisano: 22.03.2012 10:39:21 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

wit. C w kropelkach np. Cebion


Takiemu 2 miesięcznemu można? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5090655 Napisano: 22.03.2012 10:21:19 w Konkursowiczki w ciąży
Kurczę, chyba katar załapaliśmy emotka emotka A jeszcze nasz pediatra na urlopie emotka Małemu zakrapiam nosek solą i odciągam Fridą coś jeszcze można zrobić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5090377 Napisano: 22.03.2012 09:03:59 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):


Widziałam reklamę takich bucików - dr Fabio, ceny już od 40 zł. Może obejrzyj i poczytaj sobie o nich emotka


Oj jakby takie tanie były emotka Ja niestety mam mu kupować buty z TOMBUT i to określony rodzaj, ostatnie jakie kupowaliśmy to 107 + koszty wysyłki... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5090281 Napisano: 22.03.2012 08:26:03 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Beniaminowa, a ile lat ma starsze dziecko, że te butki korekcyjne potrzebne?


Ma 21 miesięcy. Już chwilę ma te buty. Ciekawa jestem jak długo je trzeba nosić emotka I jeszcze teraz na wiosnę też mam mu jakieś dobre kupić (z tego co pamiętam to z Bartka a oni mają dosyć drogo). Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5089329 Napisano: 21.03.2012 06:04:12 w Konkursowiczki w ciąży
Różnica jest i to spora... Pierwszy jest alergikiem. Każda wizyta u lekarza to 100 zł + lekarstwa. Jedzenie tylko ze słoiczków, czyli za wszystko trzeba było płacić. Teraz jeszcze krzywo stawia nogę i znowu wizyty i buty korekcyjne (kolejne 100 zł). Za wszystko trzeba płacić emotka Drugi jest jeszcze malutki, karmię piersią więc za mleko nie płacę. Ale wizyta u lekarza, USG to już jest 200 zł. Za pampersy też trzeba płacić. Jak się okaże że też jest alergikiem to koszty wzrosną. A kredyt do spłacenia jest i rata nie maleje tylko rośnie emotka I to jest najgorsze. Patrzę na dzieci przez pryzmat tego czy mnie jeszcze stać na kolejne... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5089064 Napisano: 21.03.2012 04:48:15 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Wow nieźle emotka Ale chyba fajnie wychowywać się z takim licznym rodzeństwem?


Fajnie emotka Dlatego ja też chcę mieć dużą rodzinkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5088188 Napisano: 21.03.2012 12:30:34 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

Beniaminowa - no wiem, trochę przewrażliwiona jestem emotka


emotka Gdyby tak było to strach pomyśleć jak ja byłam wychowywana emotka (jestem siódmym dzieckiem) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5088134 Napisano: 21.03.2012 12:07:42 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

Jestem mamą trójki i zgadzam się, że jest łatwiej. To kwestia doświadczenia i organizacji. Nie zgodzę się natomiast, że przy pierwszym się panikuje, a przy trzecim na nic nie zwraca uwagi. Są rzeczy, które traktuje się priorytetowo nawet przy dziesiątym dziecku.


Myślę że to że nie się zwraca uwagi to tak żartobliwie ktoś napisał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5088131 Napisano: 21.03.2012 12:06:20 w Konkursowiczki w ciąży
U mnie pierwszy był grzeczniejszy ale z drugim mi się łatwiej ogarnąć emotka Myślałam że będzie dużo gorzej a tak naprawdę jest super emotka Mały już za kilka dni będzie miał 2 miesiące emotka Czas ucieka i za chwilę pójdą do szkoły.
W planach mam co najmniej 3. Obawiam się tylko o swoje zdrowie (przy drugim porodzie pani doktor powiedziała żeby nie mieć więcej dzieci emotka ale poczekam parę lat i mam nadzieję że się uda) i o to czy podołamy finansowo emotka to niestety też problem który ma wiele par... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5088032 Napisano: 21.03.2012 11:37:20 w Konkursowiczki w ciąży
ewachem napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

dolly napisał(a):


Beniaminowa
mnie właśnie Jelp nie dopiera plam, także chyba nie jest dobry aaaaaa i ostatnio koleżanka mi mówiła, że po praniu w Jelpie rury musiała przeczyszczac, bo ponoc nie dokładnie sie rozpuszcza i skawala- tego nie zauważyłam w takim stopniu u siebie, ale może cos w tym jest


Dzięki emotka Dobrze wiedzieć. Nie będę kupować droższego Jelpa skoro i tak nie dopierze...
Może spróbuję Vizira? Kiedy przestałyście prać dzieciom ubranka w proszkach dla dzieci?


przy pierwszym dziecku po mniej wiecej roku, przy drugim dziecku piore w normalnym proszku od samego poczatku emotka


emotka Tak to właśnie jest emotka Na pierwsze się chucha i dmucha a drugie się już normalnie traktuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5087995 Napisano: 21.03.2012 11:27:02 w Konkursowiczki w ciąży
Może to i głupie pytanie ale czy to nie jest tak że karmi się co 2,5 - 3 godziny? Jak karmiłam butlą to nawet nam nie dawali częściej mleka ze względu na to że może dziecko brzuszek boleć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0