Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5118909 Napisano: 03.04.2012 08:08:43 w Konkursowiczki w ciąży
Ja mam taką poduszkę. Jak dla mnie jest super. Wygodna i kręgosłup mniej boli emotka No i dziecko też ma wygodnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5118334 Napisano: 02.04.2012 07:47:54 w Konkursowiczki w ciąży
Zawsze, od urodzenia szedł spać zaraz po kąpieli... Najpierw było to 19-20 a teraz 20-21. I wczoraj szok emotka Ale myślę że było to spowodowane tym że w dzień długo spał i wieczorem mieliśmy gości no i się rozbrykał. Dziś już go położyłam i jak na razie cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5117950 Napisano: 02.04.2012 05:51:33 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Moje bobo poszło już spać emotka ah jak milusio emotka


Mój straszy poszedł wczoraj o wpół do pierwszej (w nocy) emotka Obawiam się co to będzie dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5117151 Napisano: 02.04.2012 02:23:30 w Konkursowiczki w ciąży
Ja czasem podawałam. Zwłaszcza jak był ciepły (nie mierzyłam czy ma gorączkę) i kładłam go spać... Dawałam mu mniejszą dawkę i przynajmniej się biedaczek wyspał. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5117029 Napisano: 02.04.2012 01:58:03 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a te zęby tak męcza małego że masakra -taki maruda... gryzie, marudzi, czasem płacze... emotka
mam nadzieję że te 3 czy może i czwarty wyjdą i dadzą trochę odpocząc...


U nas tak właśnie szły po 3-4 na raz i przerwa... Współczuję, wiem jak się dziecko męczy a Ty razem z nim. U nas troszeczkę pomagał Dentinox.
A Benio ma już prawie 22 miesiące i niedawno mu wyszły dwójki i kły na dole emotka Tak nie książkowo ząbkuje emotka Teraz jeszcze tylko piątki i koniec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5116697 Napisano: 02.04.2012 12:50:52 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

beniaminowa Dicoflor mamy emotka Bernard teraz też robi po 12 kup dziennie... więcej się chyba nie da emotka (nie zrobi jednej dużej tylko po trochu, żeby mama więcej prania miała emotka )


No tak emotka Jeszcze by Ci się nudziło albo co emotka
Berni jest malutki to robi tak dużo, mój jak dostał Dicoflor to miał ok 3 miesięcy. Wcześniej robił jedną kupę na dzień (a czasem raz na 2 dni) a po Dicoflorze zaczął robić jak noworodek emotka nie wyrabiałam z przebieraniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5116424 Napisano: 02.04.2012 11:27:32 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

no i po wizycie u pediatry, brzuszek skontrolowany
młody ma po tatusiu nietolerancję laktozy wynikającą z niedojrzałego układu pokarmowego

mam odstawić nieprzetworzone mleko i nic więcej, wszelkie jogurty, serki itp. można mi jeść a nawet należy

a młodego hartujemy, na rzadkie kupki dostał kleik marchwiankowy i do tego probiotyk na wyregulowanie flory bakteryjnej i tak aż zauważymy, że jogurty lub produkty z mlekiem (np. ciasto) nie robią na nim wrażenia emotka


Macie Dicoflor? My to dostaliśmy i sprawił się rewelacyjnie (tylko mały na początku robił po 12 kup dziennie emotka ).
A po wizycie przynajmniej wiesz że to nietolerancja. Wyrośnie z tego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5116051 Napisano: 02.04.2012 09:14:56 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):


A tak w ogóle pochwalę się że Mikołaj ma 3 ząbki - jak nie było to nie było a teraz 3 na raz emotka
2 na dole i 1 na górze, tak mi się wydawało że po po prawej ma, ale teściowa wczoraj potwierdziła metalową łyżeczką - słychać stukanie i są 3 emotka


emotka 3 na raz? emotka Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5112956 Napisano: 31.03.2012 03:04:07 w Konkursowiczki w ciąży
beata21 napisał(a):


kurcze, bo u mnie corka przyniosla z przedszkola, dwa dni miala temperature i gardlo ja bolalo, a dzis rano juz ja wysypalo emotka
I sie zastanawiam, po ilu dniach synek sie zarazi emotka



Może się nie zarazi emotka A jeśli się zarazi to będziesz mieć z głowy (niektórzy organizują ospaparty emotka ) A tak serio, to chyba jak go nie wysypie przez 2 tygodnie to się nie zaraził. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5112842 Napisano: 31.03.2012 02:24:40 w Konkursowiczki w ciąży
beata21 napisał(a):

Powiedzcie mi jak dlugo trwa ospa ?


U mojej siostry dzieci miały i przez 2 tygodnie nie wychodzili (zalecenie lekarza) z domu emotka Ale ile trwa to nie wiem.

A smoczek-gryzaczek mój jak był mały to dostał. Nie chciał go gryźć. Dopiero teraz go masakruje i ma z tego niezłą zabawę emotka Ale myślę że wszystko zależy od dziecka... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5112156 Napisano: 31.03.2012 07:50:27 w Konkursowiczki w ciąży
Ja w pierwszej ciąży piłam 50g a w drugiej 75g i też dwa razy pobierali mi krew.

A co do łóżeczka to u mnie też mąż rozkładał jak urodziłam. Wróciłam do domu na gotowe emotka A było używane także nie musiałam wietrzyć, jedynie umyłam a pościel wyprałam, wyprasowałam i schowałam do szafki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5110997 Napisano: 30.03.2012 04:33:31 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

sonata - tylko że ja od wczoraj nie jem nabiału w ogóle, a tu żadnej zmiany emotka

katrin - dobrze wiedzieć, w takim razie w poniedziałek po wizycie u lekarza jak nic specjalnie nie wymyśli to zaryzykuję z odrobiną wiórek i sprawdzimy reakcję

strasznie mam ochotę na ciasto - biszkopt, budyń waniliowy na kompocie jabłkowym + gruba warstwa z wiórków kokosowych emotka


Dianek mi lekarz powiedział że zanim się organizm oczyści to parę dni musi minąć... Mojemu, jak przestałam jeść nabiał, to prawie od razu mu przeszła kolka ale kupki długo jeszcze takie dziwne robił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5110034 Napisano: 30.03.2012 11:04:04 w Konkursowiczki w ciąży
nniewidzialnaa napisał(a):


beniaminowa te obawy mogłyby wynikać tylko z kwestii badań tego mleka?


Raczej tak, ale to też jakaś blokada psychiczna...

Co do opłat to raczej powinno się płacić - bo za jakieś pieniądze trzeba to mleko przechowywać i badać. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5109998 Napisano: 30.03.2012 10:55:04 w Konkursowiczki w ciąży
Ja szczerze powiedziawszy miałabym obawy... Właściwie nie wiem dlaczego, mleko na pewno byłoby przebadane emotka . Sam pomysł jest super emotka I gdybym miała nadmiar to oddałabym. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5108959 Napisano: 29.03.2012 07:43:29 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ale mi się filmik udał: http://youtu.be/oLTaZkXBbvA


Śliczny i jaki duży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5108172 Napisano: 29.03.2012 04:14:44 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

benasia napisał(a):

ale takiemu małemu 5-miesięcznemu dawać? a jak się zakrzytusi kawałkiem? bo on nie umie jeśc nic oprócz papek...


Osobiscie bym sie nie odwazyla, nawet jesli bedziesz pilnowac to rozmokniety kawalek moze sie oderwac i klopoty gotowe.Moja znajoma daje swojemu polrocznemu dziecku np jablko lub bananka do takiego gryzaka/siatki na owoce - ciekawy patent.U nas poki co sprawdza sie cooler i zabawki.


Ja też się bałam i nie podawałam.

Dianek u mnie był ten sam problem najpierw pieniste a później też śluz emotka Po wizycie u lekarza musiałam odstawić nabiał itp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5108101 Napisano: 29.03.2012 03:55:29 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

no masuje palcem i on to lubi, a jak ma możliwość to gryzie mi rękę emotka


No to ząbki idą, ale to może potrwać zanim wyjdą emotka Skórka od chleba jest super (ja się bałam i nie dawałam to teraz mam za swoje...) mojemu pomaga nawet teraz - ostatnio wyszły dwójki i kły na dole. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5108070 Napisano: 29.03.2012 03:41:40 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

ja tak napisalam ? emotka nie pamietam emotka


hehe... faktycznie to wpis grusi emotka coś mi się poprzestawiało emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5107859 Napisano: 29.03.2012 02:38:39 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

A mi tak dobrze było bez tych oznak ząbkowania...
czy rozpulchnione cieżko stwierdzić bo mały jezyczkiem zaraz merda i nic nie widac... emotka


Tak jak fryteczka napisała często się zwala marudzenie dziecka na ząbkowanie (sama tak robiłam). Może być marudny bo pogoda fatalna emotka Jeśli nie ma gorączki to dobrze emotka A dziąsełka możesz sprawdzić w ten sposób że wkładasz małemu palec do buzi i tak jakby mu masujesz. Czasem można wyczuć zęba, a mój to uwielbiał (bo ja mam zimne dłonie co mu pomagało) i jak szły ząbki to tak jakby szedł za moim palcem i chciał go gryźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5105279 Napisano: 28.03.2012 03:05:30 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

kobitki, strasznie mi się słodkiego chce ostatnio... jakieś pomysły co można wszamać karmiąc dwutygodniowego brzdąca?


Ja wcinałam biszkopty... Unikałam ciemnej czekolady (na kostkę białej sobie pozwalałam od czasu do czasu), orzechów, cytrusów (np w musli). A słodkiego się strasznie chce jak się karmi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0