Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5855612 Napisano: 28.04.2014 19:01:45 w GFK
Szukam kogoś kto zamawiał nagrodę z panelu gfk zakupy emotka Mam pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5845406 Napisano: 03.04.2014 19:46:25 w Konkursowiczki w ciąży
Nie wszędzie się da wjechać wózkiem, wtedy nosidło się przydaje. Będziesz mieć ręce wolne i dzidzi będzie blisko Ciebie (lub taty) emotka Cena jest przystępna, możesz jeszcze zapytać o firmę (ja polecam Lenny Lamb). Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5845404 Napisano: 03.04.2014 19:39:04 w Konkursowiczki w ciąży
Warto emotka Ja żałowałam że nie kupiłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5841256 Napisano: 24.03.2014 21:10:49 w Pomocy!!!!
Może jest ktoś kto umie mi pomóc <prosi> Czy jest taka możliwość żeby sprawdzić firmę czy nie jest zadłużona i czy wypłacalna? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5840038 Napisano: 20.03.2014 17:32:57 w Giełda Kodów ; )
Mam 10 kodów z Danio, 3 z Danone i 1 z Tic Tac - wymienię na głosy w konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5838531 Napisano: 17.03.2014 18:34:37 w Udane wymiany - polecane nicki:)
katoda napisał(a):

Udana wymiana kodów z beniaminowa i 29renata emotka


katoda szybka i miła wymiana - zdecydowanie polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5837951 Napisano: 16.03.2014 11:35:40 w Giełda Kodów ; )
Dziękuję za szybką i miłą wymianę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5826462 Napisano: 19.02.2014 11:26:59 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

a ile miał Benio i Twoj synek Monika jak tak robil? znow usnał bez piersi w płaczu, ukryzł kilka razy nie az tak mocno próbuje kontrolować ( chociaz mowienie do 5,5 miesieczniaka ze nie wolno - to watpie ze pojmie), widze ze sam odtraca pierś nie chce zasypiac przy niej:( histeryzuje ze zmeczenia... ech ze tez cos takiego musiało Nas spotkać


Benio też miał pół roku. Nie są fajne takie sytuacje, ale postaraj się nie denerwować - młody to czuje. Może mu ząbki idą i dlatego nie chce piersi... Ja smarowałam dziąsła maścią Dentinox i dopiero później podawałam pierś. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5826400 Napisano: 19.02.2014 10:13:50 w Konkursowiczki w ciąży
Mnie gryzł Benio. Od babeczki z poradni uzyskałam taką poradę (u mnie bardzo szybko pomogło): Jak karmisz i Cię ugryzie to wyciągasz mu pierś z buzi, przytrzymujesz za rączkę i patrząc mu w oczy stanowczo mówisz: "Nie wolno!" i tak do skutku. Tak jak pisałam u mnie szybciutko pomogło ale nie miał tego odruchu kąsania (też pierwszy raz słyszę). Wiadomo że każdy dzieciaczek jest inny, ale trzymam kciuki żebyście się jeszcze pokarmili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5825489 Napisano: 17.02.2014 22:05:20 w GFK
emilka211288 napisał(a):

monikar napisał(a):

wypełniłam megadługą ankietę a alkoholu i otrzymałam całe...10 punktów emotka


ja też emotka


Cytat z maila " W ciągu ostatnich dni wysylalismy ankietę: drinki i napoje
Ze względu na trudnosci techniczne wyjątkowo w tym badaniu punkty będą dopisywane z kilkudniowym opóznieniem.

W dodatku mail z zaproszeniem do ankiety jest mylący. W rzeczywistości niektórzy z Panstwa będą mieli ankietę dlugą, 20-minutową, za którą zapiszemy 136 punktów a niektórzy dostaną ankietę krótką, do 4 minut, za która dopiszemy 35 punktów.


**** Przepraszamy za niedogodność **** "
Mam nadzieję, że punkty będą doliczone
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5817522 Napisano: 04.02.2014 10:16:36 w Konkursowiczki w ciąży
Mój Aduś ma 2 lata emotka Nie dawno miał urodziny emotka
Jest duży i dużo rozumie ale i tak traktuje go jak maluszka emotka Zawsze będzie mniejszy niż Benio emotka
Moje od urodzenia śpią w swoich łóżeczkach. Benio wywędrował do swojego pokoju jak miał 1,5 roku a Aduś nie dawno do niego dołączył emotka Faaaajjjjjniieeee jest mieć sypialnię dla siebie ale jak czasem któryś przychodzi to tak miło się przytulić do malutkiego i cieplutkiego ciałka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5808684 Napisano: 18.01.2014 12:42:02 w Wkurza mnie...
alamak napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Mysle,ze wiekszosc z nas by ta kase oddalo. A wkurza mnie doslownie wszystko. Moze macie jakies rady,doswiadczenie ,bo mam taki problem z moim 7 latkiem,ze nie chce robic kupy -mowiac brzydko. Popuszcza w majtki,a na ubikacje nie chce,zawsze byl problem ,ale teraz to juz masakra,widze,ze chce,ale ja wstrzymuje. Bylam u lekarki ona nie widzi problemu, minie mu i juz,ale mi sie to nie podoba


Tez miałam podobny problem z dzieckiem w tym wieku. Lekarka przepisała mu jakiś lek, po którym po prostu "musiał" iść do łazienki, niestety nie pamiętam co to było.
W żadnym razie nie strasz go, bo po 1. to i tak nie pomoże, a po 2. jeszcze jakiegoś urazu się nabawi i do psychologa będziesz musiała chodzić...
Aha, jeszcze mi się przypomniało. Jest taka świetna książeczka dla dzieci "O kupie", nie pamiętam w tej chwili autora, chyba jakaś Szwedka. Może poczytajcie razem, tam jest wszystko bardzo dosłownie opisane, może się odblokuje.


Ja mam młodszego szkodnika ale mieliśmy podobny problem. Dostał syrop Duphalac i pomogło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5808451 Napisano: 17.01.2014 18:04:41 w Popraw sobie humor...
izak1000 napisał(a):

Kto dokończy powiedzenie (stwierdzenie):
"na dwie rzeczy nie ma lekarstwa " - na śmierć i na ..... . emotka


głupotę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5802554 Napisano: 07.01.2014 16:49:47 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
magnus napisał(a):

A jak ich znaleźć na FB ?


https://www.faceb...m/3czekolady?fref=ts emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5801156 Napisano: 04.01.2014 18:51:15 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Asiu mój też śpi w normalnej piżamce, ale w nocy straszny z Niego zmarzluch i nie ważne, że mamy ciepełko, budzi się z płaczem, a rączki i kark ma chłodne. Ja na noc zakładam Mu rajtuzy lub spodnie piżamowe, body z dł. rękawem i na to 2 cienkie bluzeczki i wtedy jest OK, dziecko przesypia całą noc, nie jest spocone, chociaż jak zasypia, to jest cały mokry co dziwne jest chyba..

size Córę masz już podchowaną emotka A jaka byłaby radocha i pomoc Twojej Oli przy bobasie emotka


Kasiu, mój Benio też się tak mocno pocił. Miało to związek z dawkowaniem vit.D. Może zapytaj swojego lekarza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5787837 Napisano: 07.12.2013 21:36:57 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

mój zimowy wkurz to ludzie, odśnieżający swoje samochody w następujący sposób: odśnieżam tylko przednią szybę (najlepiej wycieraczkami), boczne i ewentualnie lusterka. Resztę mam gdzieś. A potem te hałdy śniegu z dachu podczas jazdy spadają komuś jadącemu z tyłu na szybę. Ale co mnie to obchodzi...
Wrrrr, jak mnie to wkurza.
A wczoraj widziałam delikwenta, który nawet nie odśnieżył prawego lusterka i spokojnie sobie jechał, przy żadnej widoczności z prawej strony. Debilizm niektórych kierowców mnie przeraża.


Nie wiem czy to prawda, ale za nieodśnieżenie auta można dostać mandat. Sama byłam świadkiem jak tafla zmożonego śniegu spadła z dachu auta dostawczego na osobówkę. Cud że tylko przednia szyba poszła... Jak widzę jadące nieodśnieżone auto, które mi sypie śniegiem "po oczach" mam ochotę zadzwonić na policję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5780314 Napisano: 26.11.2013 15:30:06 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mąż emotka
A poza tym jest mi strasznie przykro bo zbierałam głosy (a to mój drugi konkurs klikany - bardzo mi zależało na wygranej - żeby nie było że to jakaś hiper wypaśna nagroda tylko buty profilaktyczne dla dziecka) i przegrałam emotka Miałam, głupia nadzieję emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5777086 Napisano: 21.11.2013 09:12:53 w Oddam za darmo
Oddam kod z Puchatka. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5774815 Napisano: 18.11.2013 17:48:56 w Konkursowiczki w ciąży
dolluś czytałam Was ale chyba mnie dopadła jakaś jesienna deprecha bo nie miałam sił żeby coś napisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5774777 Napisano: 18.11.2013 16:44:35 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

U mnie jest różnica 2,5 roczku i niestety są na etapie wyrywania włosów, rozwalania wszystkiego po domu, i diabłowania choć zdarza się im bawić razem i nie bić o zabawkę emotka


U mnie jest 1,5 roczku i etap ten sam - ZDARZA się im nie kłócić o zabawkę emotka Ale poza tym to sama radość emotka No i młody już odpieluchowany emotka Jestem z niego dumna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0