Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5302326 Napisano: 26.07.2012 05:38:56 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Beata i przyjmuje też dorosłych? Czy coś źle zrozumiałam?


Pewno tak. Mój też tak robi, jest pediatrą ale mnóstwo dorosłych chodzi do niego i kolejki są masakryczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5302272 Napisano: 26.07.2012 04:55:34 w Konkursowiczki w ciąży
Ja też bym poszła do innego lekarza. Nie żebym nie wierzyła lekarzowi z pogotowia ale czułabym się pewniej po konsultacji z innym. Ja mam o tyle dobrze że oprócz pediatry rodzinnego chodzę jeszcze prywatnie. Jak mi się nie podoba decyzja rodzinnego to dzwonię lub jadę na prywatną wizytę. To kosztuje ale mam do tej babki zaufanie (nigdy mi źle nie doradziła) i nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń. No i zna moje dziecko.
Wiem też że często jest problem ze znalezieniem dobrego lekarza rodzinnego - dlatego mimo iż ten mój jest podobno najlepszy, chodzę prywatnie.

A dziś byliśmy pobrać małemu krew na badanie. Starszy w jego wieku miał fizjologiczną anemię i mały tez może mieć a poza tym poczuję się pewniej bo ja też z tych przewrażliwionych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5302098 Napisano: 26.07.2012 03:03:14 w Konkursowiczki w ciąży
Dzięki wielkie za życzenia emotka Zapraszam na emotka i emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5301626 Napisano: 26.07.2012 10:48:23 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Benasia na ulotce musi pisac ile mozna dac max.
Kule troche dziwne ze nie spada. A okłady robiłas ? Ja bym chyba zamowila jakas prywatna wizyte, martwilaby mnie ta niespadajaca temperatura. No sama nie wiem emotka

Beniaminowa sto lat emotka Przyznaj sie ile Ci stukneło emotka ?


benasia na moich czopkach jest napisane że max 4 czopki na dobę w odstępach min 4 h a najlepiej 6 h.

grusia dzięki emotka 18 oczywiście emotka a tak serio to 28 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5301538 Napisano: 26.07.2012 10:07:56 w dzis mam urodzinki
Przyszła i na mnie pora emotka Ale ja już stara jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5299904 Napisano: 24.07.2012 09:58:34 w Konkursowiczki w ciąży
Katrin ja też myślę że to ząbki. Mój tak ma. Jak zaczyna ząbkować od razu ma rzadkie i straaasznie śmierdzące kupy. Normalnie robi jedną kupę dziennie a przy ząbkowaniu jest ich 3-5 i momentalnie go odparzają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5298254 Napisano: 23.07.2012 01:04:49 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam wiem o czym mówisz... Też niedawno wróciłam znad morza. Super było emotka
A co do ząbków to u nas też pierwsze wyszły bez rewolucji. Zobaczyłam je jak zazgrzytały o łyżeczkę emotka Niestety im synek straszy tym jest gorzej emotka Gorączkuje, miewa katar, łapie zapalenie jamy ustnej i ma straszne odparzenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5298164 Napisano: 23.07.2012 12:08:17 w Konkursowiczki w ciąży
Też potwierdzam że Dentinox najlepszy emotka Sprawdzony emotka U nas też ząbkowanie... Ale u starszego emotka Idą mu piątki (jedna już się przebiła przez dziąsło). Także w komplecie z buntem - mam w domu dyskotekę emotka A mały też się ślini i gryzie, ale u niego jeszcze nic się nie wybiło... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5292005 Napisano: 18.07.2012 01:58:40 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

moj synek juz 11m emotka wczoraj przeszedl az 12 kroczkow. Tak to robi 4-5. Dumna jestem strasznie emotka


Gratulacje emotka Wiem jak to cieszy emotka Mój starszy też zaczął chodzić jak miał 11 miesięcy, a na młodszego muszę jeszcze poczekać - ma 5,5 miesiąca. I nie długo zaczniemy rozszerzać dietę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5291998 Napisano: 18.07.2012 01:56:20 w Konkursowiczki w ciąży
bubulina napisał(a):

katrin22 napisał(a):

http://www.bebikl...ja/galeria/entry/303

dziewczyny proszę o klik jeśli możecie emotka emotka


5 głosów ode mnie emotka


ode mnie też 5 klików emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5290809 Napisano: 17.07.2012 05:22:40 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

http://www.bebikl...ja/galeria/entry/303

dziewczyny proszę o klik jeśli możecie emotka emotka


5 klików ode mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5288832 Napisano: 16.07.2012 02:03:55 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

ziolko napisał(a):



dzięki za odp..
właśnie coś takiego chodzi jej po głowie

a jak to wygląda, jak ktoś ma firmę jednoosobową? czy może zatrudnić moją koleżankę? i jak to wygląda z pensją?



Może.


Z tego co ja wiem to może emotka A ja miałam pensję na papierze. Można jeszcze iść na chorobowe to wtedy pieniążki są z ZUSu - tylko to musi być ponad miesiąc chorobowego, najlepiej jakby poszła na chorobowe np od 6 miesiąca do końca ciąży.
Jest jeszcze samozatrudnienie i opłacanie wysokich składek a później się dostaje wysokie macierzyńskie. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5288401 Napisano: 16.07.2012 10:49:50 w Konkursowiczki w ciąży
A co do wit D3 to chyba najlepiej słuchać lekarza. Mój starszy przestał brać jak byliśmy na bilansie 2 latka. Babka go co jakiś czas badała i ustalała dawkę (w zależności od ciemiączka i pogody).
A małemu podaję 2 kropelki chyba że jest na słoneczku (w krótkim rękawku i spodenkach) min 2 h to wtedy ma wolne od kropelek emotka Ale przedawkowanie jest groźne i uważam żeby mu nie podać za dużo... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5288396 Napisano: 16.07.2012 10:44:51 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

dziewczyny mam pytanie

moja koleżanka zaszła w ciążę, nieplanowaną, choć chcianą emotka
ale jest problem, bo jest bezrobotna.

Co może zrobić, żeby otrzymywać później kasę na macierzyńskim?


Może się dogadać z kimś kto ma firmę żeby ją zatrudnił. Ona sobie będzie opłacać składki a później dostanie macierzyński i jak nie przekroczy dochodów to wychowawczy.
Ja się zatrudniłam na 1/4 etatu i płaciłam składek ok 120 zł, macierzyńskiego miałam ok 280 zł. Niewiele na tym skorzystałam bo nie dostałam wychowawczego emotka Musi sobie wyliczyć czy się jej to opłaci... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5282057 Napisano: 11.07.2012 07:25:11 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

benasia u mnie się nie da emotka jak wciskam zagłosuj to cały czas jest napisane że jeszcze nie polubiłam tej strony ale gratka (mimo że jest przeze mnie polubiona emotka )
quaqua gratulacje emotka


TO jak wyskakuje ci polub ta alegratka to wcisnij napisa alegratka i jak przekieruje to bezposrednio na ich profilu polub i wtedy mozesz zaglosowac.

Ale wszak dzięki za chęci emotka


214 emotka Udało się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5281977 Napisano: 11.07.2012 06:00:24 w Konkursowiczki w ciąży
benasia u mnie się nie da emotka jak wciskam zagłosuj to cały czas jest napisane że jeszcze nie polubiłam tej strony ale gratka (mimo że jest przeze mnie polubiona emotka )
quaqua gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5281062 Napisano: 11.07.2012 09:02:26 w Konkursowiczki w ciąży
nniewidzialnaa napisał(a):

Malenka gratulacje!! emotka

Ja mam pytanie do mam - Mateusz nie chce pić z kubka niekapka, mamy i próbujemy już dość długo z niekapkiem firmy MAM, http://sklep.mamb...m_trainer_220ml.html
ale chyba ustnik ciągle nie jest dla niego zbyt odpowiedni. Żeby nie kupować na marne, czy któraś z was mogłaby doradzić butelkę z dość miękkim ustnikiem?


Ja miałam Avent z miękkim ustnikiem i młody dawał radę emotka
Dianek ja podawałam na leżąco, na pewno sobie poradzicie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5280947 Napisano: 11.07.2012 08:04:54 w Konkursowiczki w ciąży
malenka89 napisał(a):

Hej dziewczyny emotka I u mnie wczoraj 2 kreseczki na teście emotka Jeszcze niedawno wypytywałam Was o przygotowanie do ciąży, a tymczasem już wtedy byłam w stanie błogosławionym emotka

Informacja jeszcze nie potwierdzona u lekarza, ale zrobiłam 3 testy w różnym czasie, więc myślę, że to tylko formalność emotka

Mam zatem do Was pytanie, kiedy warto wybrać się do ginekologa na USG? Tak żeby było coś widać?

Oraz czy też mieliście takie dziwne objawy jak przed okresem? Okres powinnam dostać 3-4 dni temu, i w sumie od dwóch dni boli mnie brzuch i mam takie skurcze jakby przed okresem. Czytałam, że to normalne, no ale chciałabym się upewnić emotka


emotka emotka emotka GRATULACJE emotka
Mi pierwsze USG robiła przy pierwszej wizycie - jak się wybrałam żeby się upewnić czy jestem w ciąży. Niestety mało widać emotka A objawy były takie jakbym miała okres dostać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5280926 Napisano: 11.07.2012 07:58:18 w Konkursowiczki w ciąży
dianek spróbuj podać z kubka niekapka. Ja jak odstawiałam to nie podawałam butelki tylko kubek (młody załapał praktycznie od razu). Kubki są wygodne i później nie musiałabyś przestawiać z butelki na kubek emotka Ja miałam z miękkim ustnikiem i taki polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5277080 Napisano: 07.07.2012 09:52:08 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie sinice w morzu emotka Taka ładna pogoda a do morza wejść się nie da emotka Wyświetl w wątku >>
0 0