Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5311554 Napisano: 02.08.2012 08:18:39 w Konkursowiczki w ciąży
Ja nawet nie byłam na zewnątrz tylko mąż jak wrócił z pracy to mówił że w domku przyjemny chłodek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5311535 Napisano: 02.08.2012 08:04:47 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wkurza mnie, że nie mam kota, a tak lubię koty,
ale nie zamierzam męczyć zwierzaka w mały mieszkaniu w bloku


Oj, mnie też to wkurza emotka Kocham koty, ale mam dwóch alergików i jedno drugie wyklucza. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5311530 Napisano: 02.08.2012 08:01:39 w Konkursowiczki w ciąży
eywa napisał(a):

ja przechodziłam półpaśca jak mała miała 5 tygodni i nie zaraziła się ospą, karmiłam piersią,ale uważałam na kontakt z miejscem,gdzie sie wysypał, ale stres miałam niesamowity

mam nadzieję,że u was wszystko szybko się skończy, domyslam się jak trudno nie drapać:(


Karmiłaś piersią więc dawałaś przeciwciała emotka Także istnieje szansa że u mnie młodszy się nie zarazi.
Ufff... Kolejny dzień za nami - szkodniki śpią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5310959 Napisano: 02.08.2012 12:36:21 w Konkursowiczki w ciąży
ninka28 napisał(a):

A papiście mi jakie są pierwsze objawy zanim pojawi się wysypka można coś zauważyć?


U nas gorączka emotka I wiedzieliśmy że będzie ospa bo mały miał kontakt z bratanicą która chorowała. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5310890 Napisano: 02.08.2012 11:43:20 w Konkursowiczki w ciąży
emotka W końcu to facet - blizny przykryje zarostem emotka
Mam nadzieję że teraz już z górki (o powikłaniach nawet nie myślę). Jeszcze parę dni i strupki zaczną odpadać emotka
A Adi? Według lekarza przez to że ja chorowałam to on otrzymuje przeciwciała z moim mlekiem. Jakby miał mieć parę krostek to wolałabym żeby się zaraził - miałabym już ospę z głowy a nie za dwa lata powtórkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5310852 Napisano: 02.08.2012 11:14:51 w Konkursowiczki w ciąży
Ja też miałam parę krostek. Ale Benio ma ich mnóstwo. Próbowałam zliczyć te na twarzy i poddałam się bo naliczyłam 80 na połowie twarzy emotka
Co do blizn to właśnie będzie miał przy brwi, przy ustach i na czole. Babka mi mówiła że z tym już nic nie zrobię emotka Pilnuję go jak mogę ale bidulek się drapie nawet jak śpi... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5310821 Napisano: 02.08.2012 10:52:56 w Konkursowiczki w ciąży
ninieczka a gancjana pomaga na drapnie? Bo ja mam mu smarować gancjaną krostki co ma w buzi i odbyt. Na buzi już są 3 które zostawią bliznę emotka Gdyby gancjana miała pomóc to mogę go nawet w niej wykapać emotka byle się tylko bidulek nie drapał. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5310772 Napisano: 02.08.2012 10:36:03 w Konkursowiczki w ciąży
size napisał(a):

Będzie lepiej emotka Nie martw się.
A powiedz,drapie się bardzo? Jak to powstrzymujecie? Ten robiony pudokrem pomaga przezwyciężyć swędzenie?
Pytam profilaktycznie.
Olka jak pójdzie do przedszkola pewnie zaraz złapie...

A dziewczyny,zapytam tak a'propos, zamierzacie szczepić dziecko przeciwko ospie? Tyle słyszałam, czytałam, rozmawiałam, ale mam wątpliwości. We wczesnych latach lepiej przejść to choróbsko, więc może czekać...


Kurczę wcale nie jest lepiej emotka Cały w krostkach i pojawiają się nowe... Jedyny plus to Benio jest wesoły i nie ma gorączki.
Co do drapania - obcięłam i spiłowałam paznokcie na zero ale to mało pomaga. Puder chyba też mało (ale ma się szybciej goić). Generalnie to chodzę za nim i mu mówię żeby się nie drapał...
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5310257 Napisano: 01.08.2012 09:33:17 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa jak Benio?


Na razie (odpukać) śpi, ale niespokojnie emotka Bidulek emotka Wieczorem znowu gorączka... Mam nadzieję że od jutra będzie już tylko lepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5309673 Napisano: 01.08.2012 02:41:26 w Konkursowiczki w ciąży
A my właśnie wróciliśmy od lekarza emotka Benio ma okropna tą ospę emotka Krostki ma dosłownie wszędzie (nawet w nosku, uszach, w buzi - nie mówiąc już o pupie emotka ) i jest ich bardzo dużo i cały czas przybywa... Ma brać Heviran i poza tym maść na oczy (tu też krostki) gancjana do buzi i na pupę, maść na buzię i robiony puder na resztę ciała... Zakaz kąpieli. Zakaz wychodzenia z domu. Dobrze że chociaż gorączka mu przeszła... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5309359 Napisano: 01.08.2012 11:27:00 w Rossmann
xjustx napisał(a):

Mam pytanko, orientujecie się może czy ktoś inny może odebrać za mnie nagrodę w Rossmanie gdybym napisała upoważnienie?


Tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5309135 Napisano: 01.08.2012 09:20:13 w Wkurza mnie...
kadjas123 napisał(a):


Mało-ale tyle ile chciałam, a ma to dla Ciebie jakieś znaczenie?


Ma. Bo się zastanawiam czy wiesz o czym piszesz emotka I ile to jest dla Ciebie zaraz?
A wkurza mnie ospa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5309112 Napisano: 01.08.2012 09:08:58 w skojarzenia
0 0

beniaminowa

#5309110 Napisano: 01.08.2012 09:07:44 w Wkurza mnie...
kadjas123 napisał(a):

postscript napisał(a):


zona po urodzeniu dziecka ma sie szybko pozbierac, zeby moc sie jak najszybciej oddawac mezowi, bo on ma swoje potrzeby.



A co nie mówiła prawdy? Mąż /a także kobieta-no chyba, że jestem nienormalna emotka /nie ma ochoty na seks zaraz jak się urodzi dziecko? Przecież to delikatna i najpiękniejsza przyjemność w życiu..
Nie idealizujcie współczesnych facetów, że niby mają mniejsze potrzeby niż Ci z XIX wieku. No chyba, że teraz starcza im komputer i gry
emotka


Ile masz dzieci? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5308114 Napisano: 31.07.2012 04:50:32 w Oddam za darmo
Kod Cola:
LKR4HX3LWP4NMHEF Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5307443 Napisano: 31.07.2012 10:53:26 w Konkursowiczki w ciąży
agusia 59 głos emotka
katrin 54 głos emotka i dziękujemy za wsparcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5307136 Napisano: 31.07.2012 08:37:12 w Konkursowiczki w ciąży
Dzwoniłam do mojego lekarza (wczoraj byliśmy w przychodni a dziś dzwoniłam tam gdzie chodzimy prywatnie) i:
-absolutny zakaz wychodzenia na zewnątrz a wręcz mam pilnować żeby w domu nie było przeciągu
- jak będzie miał więcej krostek to konieczna jest wizyta bo prawdopodobnie trzeba będzie podać leki przeciwwirusowe
-nie przegrzewać, często zmieniać koszulkę (jeśli się spoci)
-zamiast kąpieli szybki prysznic
I jeśli będzie miał tylko te parę krostek co ma to tylko 10 dni siedzenia w domu.
A co do małego to wiem że nie ma reguły, nawet mi to lekarz mówił ale będzie ciężko emotka Benio co chwilę całuje małego po rączkach, przytula się etc... No i jak zachoruje konieczna i natychmiastowa wizyta.
Powiedziała że mam małe te dzieci i trzeba uważać.
Co do odwiedzin to wiem że nie wolno i mam zamiar się tego trzymać (a mam urodziny siostrzenicy emotka ) ale jakby mi wolno było pospacerować (chodzimy a nie siedzimy na placu zabaw) to wydaje mi się że nikogo by nie zaraził. No ale mogę sobie tylko gdybać bo i tak siedzimy w domu i kropka.
Chorować na szczęście obydwoje z mężem chorowaliśmy. Ja jako niemowlak a mąż jak chodził do szkoły i ciężko to przeszedł. Podobno lepiej przejść za młodu bo później się ciężej przechodzi i częściej występują powikłania. A my możemy się teraz zarazić i mieć połpaśiec emotka Generalnie mam uważać emotka
No i z jednej strony się cieszę że będę mieć to już za sobą, ale z drugiej strony jestem przerażona emotka i włączyło mi się panikowanie emotka
A epidemia to faktycznie chyba jest bo u mojej bratowej też całe przedszkole chorowało a ja mam od jej córki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5306879 Napisano: 30.07.2012 10:34:31 w Konkursowiczki w ciąży
size napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

A to nie jest tak że dziecko zaraża zanim mu kopki wyskoczą? emotka Wolałabym pospacerować a nie siedzieć 2 tygodnie w domu emotka



Podobno, póki każda krosta nie przyschnie, chory zaraża.


Faktycznie. Już doczytałam emotka Chyba mnie chłopaki wykończą przez te 2 tygodnie. A jak jeszcze mały złapie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5306862 Napisano: 30.07.2012 10:19:50 w Konkursowiczki w ciąży
A to nie jest tak że dziecko zaraża zanim mu kopki wyskoczą? emotka Wolałabym pospacerować a nie siedzieć 2 tygodnie w domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5306254 Napisano: 30.07.2012 03:54:25 w Konkursowiczki w ciąży
benasia Super że już wszystko ok emotka

A u nas ospa emotka I mam pytanko. Wychodzić czy sztywno się trzymać zakazu? Zadzwonię jeszcze jutro do mojego pediatry ale chciałam jeszcze zapytać Was o zdanie.

Aha i gratuluję pierwszych kroczków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0