Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5323350 Napisano: 11.08.2012 11:49:17 w Konkursowiczki w ciąży
Mam kuzynkę dentystkę według niej na początku sama woda wystarczy emotka Ale odkąd Benio skończył roczek używamy Elmex.

Adi chyba ma ospę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5321640 Napisano: 09.08.2012 09:55:33 w Konkursowiczki w ciąży
A mój właśnie się obudził emotka Lecę... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5321621 Napisano: 09.08.2012 09:40:54 w Konkursowiczki w ciąży
aha emotka
A tak z innej beczki. Czy Wy też tak macie że jak położycie dziecko spać to się tak błogo czujecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5321615 Napisano: 09.08.2012 09:36:13 w Konkursowiczki w ciąży
Bo mój jak mi spał tak po godzince to go przerzuciłam na jedno długie spanie - szedł spać ok 12 i wstawał 15-16. Tak mi było wygodniej i Benio też nie narzekał emotka Ale nie pamiętam ile miał miesięcy emotka Chyba coś ok roku...

fryteczka pamiętasz ile mają forumowe dzieciaczki? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5321612 Napisano: 09.08.2012 09:30:05 w Konkursowiczki w ciąży
A o której rano wstaje i idzie później spać? I ile ma miesięcy? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5321581 Napisano: 09.08.2012 09:08:38 w Konkursowiczki w ciąży
Ja sobie jeszcze nie wyobrażam oddać syna do przedszkola a co dopiero innej kobiecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5321565 Napisano: 09.08.2012 08:55:09 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

katrin siedzę w domu to mam tyle czasu na naukę że hej emotka Ale już mam dość emotka Spacerów mi się chce emotka Ale jutro jadę z małym na kontrolę to skoczę do mamuśki - zawsze to jakaś rozrywka. I Benio się ucieszy emotka


Nie wiem jak u Was, ale u nas pogoda bardzo się popsuła, było zimno i burzowo, także nasz spacerek trwał z 30 minutek, bo zaczęło padać.
A jak tam Benio się czuje, zeszły krostki?


Dziś było słonecznie i ok 24 stopni emotka W sam raz na spacer. A krostek na buzi już prawie nie ma - zostały te co rozdrapał emotka Trochu na brzuszku, pleckach i niestety sporo na pupie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5321561 Napisano: 09.08.2012 08:53:11 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka musisz próbować emotka Mój jak widział że ja jem to też chciał emotka A i zazdroszczę imienia emotka Jakub(Kuba) mi się strasznie podoba emotka Ale brat ma syna o takim imieniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5321548 Napisano: 09.08.2012 08:47:29 w Konkursowiczki w ciąży
katrin siedzę w domu to mam tyle czasu na naukę że hej emotka Ale już mam dość emotka Spacerów mi się chce emotka Ale jutro jadę z małym na kontrolę to skoczę do mamuśki - zawsze to jakaś rozrywka. I Benio się ucieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5321531 Napisano: 09.08.2012 08:38:13 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

moj je i danonki i pije kubusie emotka
pije tez własne kompociki i je gotowane przeze mnie obiadki. Je owoce ze słoiczków i świeże przygotowane przeze mnie . Je też obiadki ze słoiczków .

Parówke też jadł ale taką extra cielęcą emotka
papieru toaletowego w foli nie jemy emotka


emotka emotka emotka
A ja się pochwalę że mój mały dziś dziś sam usiadł emotka co prawda musiałam go ratować bo się prawie od razu wywracał ale i tak cała dumna jestem emotka
No i Benio woła siku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5321083 Napisano: 09.08.2012 02:40:17 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

SPAM.. ledwo weszłam na forum i już jakieś reflinki!
Szkoda, że nie ma opcji bycia zalogowanym i ukrytym jednocześnie emotka

za SPAM powinny być karniaki!


Jestem ZA! Wiem że admini nie mogą kontrolować tego co dostajemy na PW ale za reflinki powinien być karniak emotka I jeszcze głowa mnie boli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5320617 Napisano: 09.08.2012 10:21:27 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

chyba nieco ważniejsze jest co podajemy dziecku, a mniej ważne gdzie to kupujemy


To najlepsze podsumowanie emotka Wiadomo że każda z nas chce jak najlepiej a na forum się tylko wymieniamy poglądami i ja absolutnie nie chcę nikogo pouczać ani obrażać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5320527 Napisano: 09.08.2012 09:49:11 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Synio raczkuje emotka


Silny skubaniec emotka Młodszy od mojego a już raczkuje emotka Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5320490 Napisano: 09.08.2012 09:33:27 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Katrin a indyka skad bierzesz? Masz dojscia do swojskiego ? Jakby tak popadac w takie myslenie a bo banan to cos tak a kurczak to hormony to czy jestes pewna ze Twoja ziemia z ogrodka jest w pelni zdrowa ? Rozumiesz o co chodzi ?A co jesli nie starczy Ci warzyw ogrodkowych ? Organizm musi sie przystosowac do normalnego jedzenia, wiecznie nie bedziesz chodowala jarzyn i kupowala krolika od sasiadow. Oswajaj malego z normalnym jedzeniem bo pozniej przy starciu z rzeczywistoscia mały moze doznac szoku. Bo teraz to tak zyje sterylnie.Z mlekiem tez sie bałas i widzisz niepotrzebnie emotka Wiecej odwagi emotka
P.S. Jarzyny mozesz kupowac na targu, nie musisz w markecie emotka z owocami to samo.


Tutaj się w pewnym stopniu nie zgodzę emotka Katrin też ma alergika i ja (z zalecenia lekarza) nie kupowałam innego mięsa niż królik i indyk. Oczywiście trwa to tylko przez jakiś czas. Teraz już Benio wtrynia wszystko. Stopniowo wprowadzałam mu warzywa i mięso ze sklepu emotka Myślę że warto takiego maluszka chronić przed chemią (na ile to możliwe). Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5320365 Napisano: 09.08.2012 08:09:41 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

tak emotka ten sam + acidum folicum

Wiem,ze w czerwonym miesie jest duzo szczeg.w wolowinie ale jak napisam wyzej chciałam urozmaicić produkty z żelazem podajac np szpinak,brukselke czy watróbkę


Ja tego drugiego chyba nie podawałam, ale dokładnie nie pamiętam emotka Na pewno podawałam wit C w kropelkach emotka
A co do szpinaku i brokułów to bardzo dobrze że podajesz emotka Absolutnie nie chciałam tego negować. Tam też jest żelazo a poza tym to warzywa - więc zdrowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5320344 Napisano: 09.08.2012 07:57:34 w Konkursowiczki w ciąży
Mój mały też miał morfologię i żelazo robione. I ma za mało żelaza (ma 53 ug/dl a norma 59-158) ale HGB 11,3 g/dl (norma 11,2-14,6) więc tu jest w miarę ok. Pewno dostanie syropek. Benio miał Ferrum (chyba tak się to pisało).
fryteczka Wy też takie macie?

O tych naturalnych zasobach żelaza nie wiedziałam dopóki mnie lekarz nie wysłał na badania. W szoku byłam że takie małe dziecko może mieć anemię emotka

I co do szpinaku to się zgadzam w 100%. W ciąży miałam anemię i chciałam dostarczać żelaza w naturalnej postaci (nie cierpię tabletek emotka ) I zaczęłam czytać w czym jest najwięcej. I tak jak grusia pisała nie dość że w szpinaku jest go mało (choć jak na roślinę to dużo) to jeszcze jest gorzej przyswajalne emotka Najwięcej jest w mięsie czerwonym. I koniecznie trzeba też dostarczać witaminę C bo się lepiej przyswaja. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5319126 Napisano: 08.08.2012 11:15:05 w Konkursowiczki w ciąży
Ja najpierw musiałam dawać kawałek pomidorka bez skórki do zupki jarzynowej a dopiero później pomidorówka emotka Pomidory lubią uczulać więc może lepiej najpierw w małej dawce? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5318792 Napisano: 08.08.2012 08:29:22 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Dziewczyny ja uważam, że najlepszym sposobem na oduczenie pieluchy jest zachęcenie malca, że to nocnik jest fajniejszy.
Jak kupujecie nocnik idźcie z dzieckiem niech pokaże który mu się podoba - pamiętam, że mój syn zlapał taki, który mi sie nie podobał, ale wziełam go z myślą, że jak nie będzie funkcjonalny to wymienie.
Przy każdym sukcesie w domu była głośna radość - klaski i chwalenia ( to działało cuda, aż siadał czasem i usilnie czekał, aż coś zrobi, żeby tylko usłyszeć tą radość). W domu pościągać dywany itp i puki jest ciepło puszczać malca bez pieluchy ( z majteczkami), a jak to nie pomaga to z tetrą - dziecko musi poczuć, że załatwianie się na nocnik jest wygodniejsze.

Mój syn miał około 1,5 roku kiedy w domu załatwiał się ( pampka zakładałam na dłuższe wyjścia i na noc) a kilka miesięcy później potrafił wstrzymać się nawet na dworze, gdy nie było gdzie go wysadzić


U mnie bicie brawo troszeczkę pomaga emotka Największą radością dla niego jest jak wylewamy siku do WC a może sobie spuścić wodę emotka Ale niestety nie kontroluje się jeszcze i jak się bawi to zapomina o nocniku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5318759 Napisano: 08.08.2012 08:07:49 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Malenka zanim wstaniesz zjedz biszkopta czy sucharka ale zrób to tak byś miała to pod ręką i nie musiała się podnosić, zjedz i poleć chwile. Pomagał mi też zapach imbiru emotka może być w postaci herbaty.


Miałam mdłości może ze 3 razy ale wtedy właśnie biszkopt pomógł emotka Zjadłam go leżąc jeszcze w łóżku. A w ciągu dnia możesz podjadać migdały lub właśnie imbir (ja nie lubię i nie próbowałam, ale czytałam że pomaga) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5318543 Napisano: 07.08.2012 10:36:49 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

fryteczka napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Wkurza mnie wiadomość na PW o konkursie gdzie jest 200 rowerów do wygrania. Jest tam też link emotka Ciekawe co się pod nim kryje emotka


link polecajacy . jak wejdziesz przez niego do gry ta osoba dostanie punkty emotka


Tak myślałam emotka Ile osób dostało? Może jakiś karniaczek w nagrodę emotka


Tu masz nowy temat w tym temacie emotka
https://www.e-konkursy.info/forum/post-870394-cat-5-pg-3.html#f5318480


emotka dobre emotka

wsciekly emotka Wyświetl w wątku >>
0 0