Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5327989 Napisano: 14.08.2012 09:42:59 w Konkursowiczki w ciąży
malenka89 napisał(a):

Długo nacieszyliśmy się naszym maleństwem emotka
Dzisiaj kolejne usg i słowa, które będę pamiętać do końca życia... tętno zniknęło emotka
Wieczorem kolejne usg, ten sam wyrok, eh.

Płód ma wielkość adekwatny do wieku ciąży, rozwija się, a serduszko przestało bić emotka

Tak mi się strasznie przykro zrobiło... na usg już nie tylko mała plamka, a maleńki człowieczek emotka

Nie życzę nikomu takich przeżyć emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5327281 Napisano: 14.08.2012 02:59:14 w Wkurza mnie...
kreatives napisał(a):

Są uprzejme osoby, do których wyśle się wiadomość i odklikają i nic nie chcą w zamian emotka

Takie osoby szanuje najbardziej bo widać, że ktoś może przeznaczyć chwilę bezinteresownie aby pomóc dla drugiego człowieka.

Chyba lepiej zamieścić *Nie klikam*, niż *Klikam* emotka


Znasz z autopsji? emotka Bo jak widać jesteś od bardzo nie dawna na forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5327157 Napisano: 14.08.2012 01:39:34 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kreatives napisał(a):

Wkurza mnie, że ludzi wkurza to, iż są wkurzani jak wysyłają do nich spam o kliki.

Wystarczy napisać w sygnaturce:

*Nie klikam*, a osoba, która rozsyła wiadomości, prośby o kliki pewnie będzie szanowała taką osobę.


To może umówimy się tak, że ten, kto klika, da sobie w sygnaturce opis KLIKAM i tylko do tych ludzi będziecie słali prośby? emotka


emotka emotka emotka TAK! Jestem za emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5327106 Napisano: 14.08.2012 01:21:52 w skojarzenia
0 0

beniaminowa

#5326872 Napisano: 14.08.2012 11:19:38 w Konkursowiczki w ciąży
koper napisał(a):

bubulina napisał(a):

Dziewczyny mam pytanie,jak zaczełyście wprowadzać gluten do diety maluszka? Alanek skończył 4 miesiące karmie go piersią, od kilku dni podaje mu kaszke mleczno-ryżową i marchewke ze słoiczka. Lekarz powiedział żeby przyzwyczajać go też do glutenu. Jaki produkt glutenowy podawałyście jako pierwszy?



U nas była to kasza manna ugotowana na wodzie.


Racja... U nas też emotka Pamiętam że gotowałam. A później była ta mleczna kaszka manna. Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5326867 Napisano: 14.08.2012 11:17:03 w Konkursowiczki w ciąży
bubulina napisał(a):

Dziewczyny mam pytanie,jak zaczełyście wprowadzać gluten do diety maluszka? Alanek skończył 4 miesiące karmie go piersią, od kilku dni podaje mu kaszke mleczno-ryżową i marchewke ze słoiczka. Lekarz powiedział żeby przyzwyczajać go też do glutenu. Jaki produkt glutenowy podawałyście jako pierwszy?



Mleczna kaszka manna emotka Tylko u nas było to później ze względu na alergię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5326834 Napisano: 14.08.2012 10:56:30 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Dobra, zmykamy na spacer, bo w domu można zwariować emotka


Eh, zazdroszczę emotka U nas nie dość że ospa to jeszcze pogoda paskudna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5326793 Napisano: 14.08.2012 10:27:08 w Konkursowiczki w ciąży
dolly Co to masz to w stopce emotka Kliknąć? Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5326792 Napisano: 14.08.2012 10:25:49 w GFK
xjustx napisał(a):

Dzięki za pomoc:)
liczba respondentów przekroczyła dopuszczalną dla tego badania wielkość, szkoda..


Niestety często się to zdarza emotka U mnie susza już od dłuuuugiego czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5326785 Napisano: 14.08.2012 10:23:06 w GFK
justyna93 napisał(a):

parysek10 napisał(a):

U mnie Napoje za 200 pkt. W zawodach trzeba zaznaczyć żadne z powyższych, wiek 25-34. Chodziło o takie marki jak: Coca Cola, Lipton, Nescafe, Tymbark, Nestea, Żywiec Zdrój, Danone, Red Bull, Jacobs, Saga, Cisowianka.



tutaj masz już podane co w NAPOJACH trzeba emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5326260 Napisano: 13.08.2012 09:08:41 w Konkursowiczki w ciąży
A może się rozglądnij za używanym? Ja kupiłam za 40 zł i jestem zadowolona. Było pobrudzone, ale wszystko się sprało (taki materiał że łatwo było wyprać) i nie widać że to łóżeczko jest już używane przez kolejne dziecko emotka
I przydaje się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5326235 Napisano: 13.08.2012 08:44:40 w Konkursowiczki w ciąży
Ja mam podobne jak to:
http://allegro.pl...ory-i2556538065.html
Ale nie pamiętam firmy emotka Używam go sporadycznie - na wyjazdach. W domu Benio spał w takim zwykłym łóżeczku z drewnianymi szczebelkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5326199 Napisano: 13.08.2012 08:17:07 w Konkursowiczki w ciąży
Ale mi brakuje czasu emotka
W piątek byłam z Adim na kontroli emotka Waży 7860 i ma 71 cm. Rozwija się prawidłowo, tylko ma lekką anemię i w związku z tym dostał Ferrum emotka

A w sobotę zaczęło go sypać emotka Ochrzaniłam go bo jakby go wysypało w piątek to po pierwsze nie musiałabym jechać drugi raz do lekarza a po drugie zaoszczędziłabym 80 zł na wizycie - także Adi jest pod kreską emotka
Bidulek ma już sporo krostek, ale na szczęście nie tyle co Benio. I postępowanie takie samo - bez kąpieli, smarowanie tym pudrokremem robionym w aptece, Heviran i maść na buzię i oczy no i gencjana za śluzówki. Sporo tego smarowania i to 3 razy dziennie emotka Nie jest zadowolony... Ja zresztą też nie. Kolejne 2 tygodnie w domu emotka Zwariować można emotka

grusia Trzymajcie się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5324169 Napisano: 12.08.2012 08:57:35 w Wkurza mnie...
maribog napisał(a):


Jakby ktoś chciał inwestować lub ma do czynienia z Getin Bankiem warto poczytać http://www.wrobieni.org/index.php

Moją mamę też w to badziewie wrobiono ... i rozpoczynamy pomału walkę ...


emotka I właśnie tego się boję. Będę zbierać i odkładać a po X latach się okaże że na koncie jest mniej niż tam wpłaciłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5324133 Napisano: 12.08.2012 08:27:24 w Wkurza mnie...
nocti napisał(a):

beniaminowa napisał(a):


Przy dzisiejszych aferach ciężko mi się przekonać żeby lokować pieniążki emotka


To fakt. Bez gruntownego sprawdzenia nie zainwestowałabym ani złotówki. Ostatnia afera mnie natomiast zdziwiła z jednego powodu... gdy AG otwierało się w moim mieście koleżanka pokazała mi artykuł w Internecie, że to przekręciarze. Ruch mieli tam prawie zerowy a gdy wychodzi wszystko na światło dzienne to okazuje się, że tyle ludzi zainwestowało i to niemałe pieniądze... Normalnie pozwalają okradać ludzi w biały dzień...


AG to duża i głośna afera, ale mąż mi pokazywał malutki artykuł. Chodziło w nim o to że jakiś tam człowiek wsadził na lokatę 30 tyś. Po jakimś czasie (zgodnym z umową) chciał wypłacić te pieniążki. Okazało się że ma tylko 20 tyś. Reszta poszła na opłaty (których nie było w samej umowie którą podpisywał, tylko w aneksie który był tylko do wglądu emotka ). 10 kawałków poszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5324102 Napisano: 12.08.2012 08:07:29 w Wkurza mnie...
nocti napisał(a):

beniaminowa Nasz doradca kredytowy pokazał nam symulację planu systematycznego oszczędzania (bez konkretnego wskazania na to gdzie ulokować pieniądze). Chodziło o pokazanie jak można zagospodarować pieniądze zaoszczędzone przy kredycie rodzina na swoim. I tak po 8 latach odkładania kwoty dofinansowania rzeczywiście zbierała się piękna suma. Po kolejnych kilku latach można było w połowie spłacić cały kredyt. Tylko tu jednak mówimy o 300 i więcej miesięcznie. No i trzeba chyba naprawdę się dobrze zorientować gdzie i u kogo te pieniądze są ulokowane. Nie korzystałabym z usług osoby, która pracuje w branży 3 miesiące. Tu jednak chodzi o poważne inwestycje...


Przy dzisiejszych aferach ciężko mi się przekonać żeby lokować pieniążki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5323908 Napisano: 11.08.2012 09:16:03 w Konkursowiczki w ciąży
dejzi napisał(a):

U mnie Antoś od wczoraj zapalenie prawego ucha środkowego, na początku dwa dni był marudny u rodziców to pow. że rozpieszczony , ale wczoraj miał gorączkę 38,5 to jechaliśmy na przychodni. Lekarka pow. że bez antybiotyku się nie ominie, krople do uszu i syrop na gorączkę Nurofen Forte dobry w smaku. Dziś już w miarę spokojny i 8 miesięcy skończył emotka


Niestety przy zapaleniu ucha musi być antybiotyk emotka Benio też już niestety miał - dostał Augumentin (chyba tak się to pisze) Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5323859 Napisano: 11.08.2012 08:40:46 w Wkurza mnie...
Ale się wkurzyłam emotka emotka emotka
Mam znajomą która jest (choć to za dużo powiedziane) doradcą finansowym (w firmie w której byłam na rozmowie o pracę - przeszłam przez szkolenie i stwierdziłam że to ściema jakich mało). Z racji że jest sąsiadką z klatki widujemy się dość często. Mniej więcej w czerwcu się mnie pyta czy nie chcę porozmawiać o wcześniejszej spłacie kredytu (hipoteka na mieszkanie). Wtedy jeszcze nie wiedziałam że pracuje w owej firmie. Myślałam że ma jakiś fajny pomysł bo też ma kredyt. Na spotkanie umówiłyśmy się jak wrócę z wakacji.
Była u mnie ok 2 tyg temu. Przedstawiła swoją ofertę - ja jak zobaczyłam logo firmy to mi się słabo zrobiło emotka - i umówiła się (tym razem z moim mężem) na dalszy ciąg (miała robić jakąś tam analizę). Ja w między czasie ją podpytałam jak się jej pracuje i ile już tam jest. I tu, uwaga, 3 MIESI¡CE emotka (ale że się czuje jakby tam pracowała rok emotka ). Przyszła na drugą wizytę z wynikami owej analizy. Ja nawet nie nadstawiałam ucha - bo od razu była nam nie. Pogadała z mężem i ustalili jakiś czas na namyślenie się.
Zadzwoniła bodajże we wtorek zapytać o decyzję, to odesłałam ją do mojego chłopa (też był na nie - ale nie się on tłumaczy nie musiał chcieć tej analizy). Mąż jej powiedział że na razie nie jest zainteresowany (w skrócie chodziło o wpłaty na jakieś tam konto na przyszłość dla dzieci - jedyne 360 zł miesięcznie emotka ).
Spotkałam ją dziś w sklepie i się zaczęło emotka Wrrrrrrr.... Najbardziej mnie wkurzyło: Zobaczysz jak się spotkamy za 20 lat Ty dalej nie będziesz mieć NIC a ja będę mieć dwa razy więcej emotka Ale jestem wściekła emotka Teraz nawet jak kiedyś będę chciała coś odkładać to na pewno nie u niej emotka

No i trochu mi ulżyło... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5323735 Napisano: 11.08.2012 07:24:13 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

Współczuje ale mówią że czym wcześniej tym lepiej więc będziesz mieć już to z głowy



Jak ma mieć tylko te parę krostek to jak najbardziej, miałabym już ospę z głowy. Tylko się boję że będzie miał tak dużo jak Benio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5323683 Napisano: 11.08.2012 06:29:02 w Konkursowiczki w ciąży
grusia Współczuję emotka

U Adusia na razie (odpukać) tylko parę krostek. Zobaczymy co będzie jutro emotka Eh, czeka mnie kolejne 2 tygodnie w domu emotka I trzecia wizyta u lekarza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0