Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5555092 Napisano: 18.01.2013 08:47:21 w dzis mam urodzinki
beata21 napisał(a):

I kolejny roczek dopisuje , dobrze, że to jeszcze nie 30 -tka emotka


emotka Najlepszego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5552533 Napisano: 15.01.2013 07:55:11 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

beniminowa
u nas zalecają podawanie calcium 3 dni przed i 3dni po szczepieniu - podobno bardzo pomaga
w sumie chyba możecie podać, bo tym to raczej nie zaszkodzi

u nas to szczepienie w maju o ile młody będzie zdrowy (a teraz żłobek, więc nie wiem jak będzie)


Czytałam już o tym kiedyś - wapno na pewno nie zaszkodzi a jak ma pomóc to się skuszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5552495 Napisano: 15.01.2013 07:30:56 w Konkursowiczki w ciąży
Mnie też już niedługo czeka szczepienie... Rozmawiałam na ten temat z moim pediatrą. Podobno kiedyś te szczepionki były gorsze, teraz je zmodyfikowali i jest z nimi dużo lepiej - bezpieczniej. Mimo wszystko dziecko musi być idealnie zdrowe (dlatego w dzień szczepienia jadę go przebadać a w domu muszą być wszyscy zdrowi) i po szczepieniu trzeba unikać imprez z dzieckiem... Podobno gorączka po tej szczepionce pojawia się po 6-10 dniach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5551821 Napisano: 15.01.2013 11:04:02 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

Dziewczyny poradźcie co robic bo moja kruszyna chyba sie na moje mleko wypięła emotka
Wydaje mi się, że mleko w piersi jest bo jak nacisne to wypływa, a ona się pręży i szarpie podczas jedzenia. Coś tam mleka wypije ale za chwile znów marudzi. W efekcie w ciągu dnia mało śpi, a mi już ręce od noszenia odpadają. Teraz dałam jej w końcu 90ml mleka modyfikowanego, wypiła i zasnęła. Czyli wnioskuję, że była głodna.
Poradźcie co robić. Dokarmiać modyfikowanym? może wprowadzić jej np kaszkę ryżową dla odmiany to moje mleko będzie jej bardziej smakowało? Lada dzień kończy 4 miesiące to może już można by coś jej dodawać.


allice tylko się nie poddawaj emotka wiem o co chodzi i mi też czasem ręce opadają emotka Przyczyn może być wiele: zęby, brzuszek, nie chęć do ssania... albo po prostu ma focha emotka (mój młodszy przez 24h nie wziął piersi a później wróciło wszystko do normy a ja już obdzwoniłam lekarzy i poradnie laktacyjną emotka )
Możesz spróbować odciągać i podawać z butelki (tylko jak się przyzwyczai do smoczka to może nie chcieć piersi emotka ) albo przystawiać i przystawiać i jeszcze raz przystawiać aż kryzys minie...
Życzę dużo cierpliwości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5550083 Napisano: 13.01.2013 02:37:35 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

http://www.przepi...6e-9d55-568e1764a537

Może tego szukasz? Tu na koniec dietetyk się wypowiada dając im ocenę 1+ na 5.


Dokładnie o to mi chodziło emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5550046 Napisano: 13.01.2013 01:21:20 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny szukam linku do tej strony gdzie było opisane co jest w składzie Danonka... Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi i poratujecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5548947 Napisano: 11.01.2013 06:33:22 w Konkursowiczki w ciąży
keiti78zg napisał(a):

dzieki Agusia i Kali...zrobiłam sobie mały urodzinowy prezent:) mam nadzieje ze juz tylko bedzie dobrze...


emotka Będzie dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5548818 Napisano: 11.01.2013 04:27:41 w Konkursowiczki w ciąży
W ostatnich latach niezwykle popularna staje się metoda kangurowania. Polega ona na noszeniu noworodka na klatce piersiowej rodzica tak, by zapewnić bliski kontakt skóry dziecka ze skórą matki. Jest to szczególnie istotne dla stabilnych wcześniaków i często nazywane nadrabianiem straconego czasu. Kojące bicie serca, znajomy zapach, izolowanie od nadmiernych bodźców, kołysanie w rytm kroków mamy dobrze zapamiętane z życia płodowego umożliwia dziecku najlepsze warunki rozwojowe od pierwszych dni życia. Wielu naukowców prowadzi badania analizujące pozytywny wpływ tego typu opieki. Zaskakującym jest fakt, iż temperatura klatki piersiowej matki potrafi dostosować się do potrzeb noworodka – wzrasta, gdy dziecko jest wyziębione, spada, gdy dziecku jest za gorąco. Temperatura ciała matki odpowiada na potrzeby dziecka, dziecko reaguje na taki kontakt stabilizacją hormonów stresu, ciśnienia krwi, temperatury oraz czynności serca. Matki, które praktykują kangurowanie od pierwszych chwil życia dziecka, najczęściej nie mają problemów z karmieniem piersią i dużo łatwiej wychodzą z depresji poporodowej. Wchłaniane przez skórę hormony prowadzą do homeostazy, przez co nie tylko regulują ilość produkowanego mleka, ale również wpływają na dobre samopoczucie matki. Dzieci prawidłowo przybierają na wadze i dobrze się rozwijają. Autorzy badań nie boją się twierdzić, iż kontakt noworodka ze skórą matki należy do ich naturalnych biologicznych potrzeb.
Właśnie tego szukałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5548817 Napisano: 11.01.2013 04:24:33 w Konkursowiczki w ciąży
quaqua ja posiadam zwykła elastyczną, o taką: http://pl.lennyla...om/chusty_elastyczne w niej można nosić od urodzenia. Bez chusty bym nie przeżyła emotka Mimo że nosiłam maleństwo (Benio urodzony 10 czerwca w 30 stopniowe upały) w lecie nie było mi jakoś specjalnie gorąco... A i on był zadowolony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5541532 Napisano: 06.01.2013 10:38:18 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

aa, młodego zsypało emotka

nie dość że miał grypę, zapalenie gardła, wchodziły mu 4 zęby na raz (2 wyszły, 2 będą za 2-3 dni) to się do tego trzydniówka dorzuciła emotka

ale już jest coraz lepiej - gorączki nie ma, nie smarka, z jedzeniem jeszcze kiepsko ale nie jest źle

i wczoraj spał prawie cały dzień - chyba odpoczywa po tym wszystkim


dianek u mnie młodego przy zapaleniu gardła też wysypało - według mojego lekarza taki jest przebieg choroby, mówiła też że to zniknie po dwóch dniach od wizyty u niej i tak było, więc to może nie trzydniówka
emotka
Ale najważniejsze że już lepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5539052 Napisano: 04.01.2013 10:07:08 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

beniaminowa - bo u nas 2w1, grypa + zapalenie gardła emotka młody chyba nadrabia chorowanie za te 9,5mies,w których nie chorował wcale

temp spadła, nawet się kazał wyjąć z łóżeczka i się teraz spokojnie bawi emotka

co do jedzenia - nasza sąsiadka ma prawie 13 miesięcy i waży 8,5kg
je dużo - nawet bardzo dużo
tylko że ona nie jest w stanie wysiedzieć 2min na tyłku - cały czas biega emotka

więc chyba nie macie się co martwić emotka


Mój też nadrobił emotka Wcześniej nie chorował a ten wirus go porządnie wymęczył, nawet teraz mam wrażenie że nie do końca doszedł do siebie (smurczy mu w nosku a kataru nie ma emotka )
A co do jedzenia to on też chyba wszystko spala, teraz już nawet nie chodzi tylko biega emotka
Trochu się martwię jego wagą, robiłam już drugie badanie krwi i moczu w ciągu 1,5 miesiąca a w poniedziałek jadę do lekarza (z wynikami i do kontroli)... Jak już pisałam matka polka panikująca emotka

quaqua często to właśnie słyszę że w przedszkolu dzieci łapią jakiś mega apetyt emotka może w grupie siła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5538942 Napisano: 04.01.2013 08:56:03 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

quaqua, my z mężem jesteśmy chorzy od świąt, młody się trzymał (tylko katar miał), ale też poległ emotka
to gardło paskudne - dokładnie wiem co czuje, bo ja jeszcze na antybiotyku po swoim zapaleniu emotka koniec świata normalnie - wszyscy wymrzemy... emotka

ogólnie jest nieźle, w nocy nie było gorączki, teraz rano skoczyła 39,5 - już zbijam

ale młody je, pije dużo (zwłaszcza, że po antybiotyku co chwilę pielucha ufafluniona porządnie emotka )

no nic, walczymy dzielnie emotka


emotka Mój jak miał zapalenie gardła nie miał kataru, nie kaszlał - tylko gorączka, ale niestety bardzo wysoka. Na noc dostawał syrop i do rana był spokój, z jedzeniem też nie było większych problemów.

A tak w ogóle to młody jest dla mnie strasznym żarłokiem-chudziną emotka Jego menu wygląda tak: rano zaraz po przebudzeniu pierś, później kaszka, przed wyjściem na spacer jogurt, jak wrócimy to zupka z mięskiem i idzie spać, jak wstanie prawie cała gałka ziemniaków z połową mięska (kupuję to w słoiczku), jak jest jeszcze głodny to deserek i na noc kaszka - i to wszystko oczywiście popija wodą i soczkiem... A skubany schudł ostatnio emotka Ma troszkę ponad 11 miesięcy i waży niecałe 9 kg emotka I gdzie mu to żarcie idzie?! Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5536728 Napisano: 02.01.2013 03:49:10 w Konkursowiczki w ciąży
quaqua jak ja Cię rozumie... Przed drugim porodem byłam kłębkiem nerwów emotka Trafiłam do szpitala a tam lekarz się mnie pyta ( emotka ) czy chcę rodzić SN czy CC emotka Dużo się zmieniło i teraz się pytają i inaczej traktują (po ludzku emotka ) Ja się uparłam na SN (byłam bardzo blisko emotka ) ale jak zobaczyli że nic z tego nie będzie to od razu na stół (przy pierwszym mnie trzymali ponad 12h emotka ) i po sprawie emotka Także będzie dobrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5534351 Napisano: 31.12.2012 09:47:05 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

chyba kiepściuchne już te wyprzedaże i się kończą albo dziś ze względu na niedzielę tak kiepsko było...
Poza tym kupiłam małemu tą szczotczkę Jordan i od jutra szczotkujemy - dajecie dzieciom żeby same szczotkowały czy sami szczotkujecie im?


Jak mam czas to daję żeby sobie sam czyścił (np w kąpieli) a później mu trochu poprawiam emotka A jak mi się spieszy to od razu ja mu myję ząbki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5531893 Napisano: 28.12.2012 06:31:54 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny, szukam kogoś kto mi zinterpretuje wyniki badania krwi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5528761 Napisano: 24.12.2012 05:33:21 w Konkursowiczki w ciąży
Wesołych Świąt Mamuśki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5526421 Napisano: 21.12.2012 08:14:10 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

kalisto, czytałaś na chustoforum, że najmłodszy synek sylviontka ma padaczke najprawdopodobniej od szczepionki świnka-odra-różyczka? emotka

święta po szpitalach, bidulki emotka

(nie wiem czy pisała o tym na forum dostępnym, czy w dziale zamkniętym, bo na szybkiego czytałam)

pierdziele, szukam tych szczepionek osobno, nie zaszczępię benka tą 3w1, coraz więcej problemów z nią jest

jeszcze jakiś koncern farmaceutyczny chyba dał komuś w łapę, bo w polsce dostać te szczepionki w osobnych dawkach a nie w jednej graniczy z cudem...

bezsens...


emotka A co to znaczy osobno? Każda szczepionka osobne wkłucie? Czy jeszcze jakoś inaczej? emotka
Ja nie szczepię skojarzonymi więc ma 3 wkłucia ale wszystkie w jeden dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5525071 Napisano: 20.12.2012 10:36:48 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Benasia my np mamy taka Jordana step by step , łatwa w trzymaniu, bezpieczna no i z gryzakiem emotka , wiek z tego co pamiętam 0-2 lata,u nas sprawdza się super, mamy już druga, mała chętnie szczotkuje sama. Osobiście nie wyobrażam sobie umyć dziecku ząbki sama woda zwłaszcza po obiadku typu ryba itd ale to ja emotka


Dla młodego mam taką samą i potwierdzam że jest super emotka
Wam też się tak nic nie chce? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5523653 Napisano: 19.12.2012 03:07:44 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

grusia napisał(a):

Dianek moze sie wyprostują emotka Jak synkowi szly zeby to bylam przerazona, dolne dwojki prawie na siebie patrzyly emotka tak dziwnie rosly, potem przyszly inne zeby i wszystko sie jakos poprostowalo i teraz ma super usmiech.

Dianek a probowałas np pasty Nene Dent czy zwykłej Ziajki ?Albo cos eko ?Lavera produkuje takie ale nie wiem od jakiego wieku sa.




grusia, ale ja mówię o swoich zębach emotka raczej się nie wyprostują, a prostowanie ich aparatem to min. 5 lat - więc podziekowałam, wole krzywe (głównie dolna szczęka więc nie widać emotka )

co do past - zalecane sa po ukończeniu roku przez dziecko, na razie mamy 2 zęby, więc luz, poczekam aż młody roczek skończy

kasiu - no to to robimy, ale niewiele daje
no nic, wyjedziemy z krk to pewnie mu przejdzie (chociaż nie wiem czy w górach bedzie mniej syfu w powietrzu)


Z tą pastą to tak samo mi stomatolog powiedział - do roku (a nawet dłużej) wystarczy sama woda. Benio szybko miał Elmex bo mu się osad robił emotka
Dianek a to nie zatoki? Nie znam się ale brat ma wiecznie zatkany nos przez zatoki właśnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5523009 Napisano: 19.12.2012 09:33:52 w Konkursowiczki w ciąży
A co do ząbków to myjemy przed spaniem czyli 2 razy dziennie. Benio ma Elmex a Aduś wodę emotka Jak karmiłam w nocy nie wyobrażałam sobie (tak jak pisała Kali) rozbudzać dziecko myciem mu zębów emotka I odpukać Benio ma zdrowe zęby - zaliczyliśmy nie dawno wizytę u stomatologa, ale za to ma krzywe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0