Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika beniaminowa

beniaminowa

#5573236 Napisano: 03.02.2013 07:38:20 w Konkursowiczki w ciąży
Mój też był w ciąży razem ze mną emotka A ja wreszcie muszę wrzucić jakieś aktualne fotki na FB emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5573225 Napisano: 03.02.2013 07:32:54 w Konkursowiczki w ciąży
Kali super wyglądasz (troszeczkę zazdroszczę emotka ) a mąż chyba ciążuje razem z Tobą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5573183 Napisano: 03.02.2013 07:12:42 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Ja lubie Picoult - świetnie opisuje różne problematyczne tematy i uwielbiam Tess Gerritsen i cobena ale to już sensacja


Kto ma mnie w znajomych na fb, to dodałam zdjęcia swoich aktualnie malutkich rozmiarow emotka


Kali daj namiary na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5573154 Napisano: 03.02.2013 06:53:06 w Konkursowiczki w ciąży
agasiam napisał(a):

dziewczyny mój synek ostatnio kręci się w kółko. W kuchni mamy półke barową i kręci się wokół jednej nogi. strasznie go to bawi ale mnie martwi bo po takich wygłupach traci równowagę. Ostatnio tak się zakręcił że aż mu oczki poszły do góry(zobaczyłąm białka). zastawiliśmy nogi barku aby nie miał dostępu ale teraz jest histeria.


Mój się kręci w pokoju emotka Tyle się kręci że się wywraca - wstaje i dalej się kręci emotka Poczekam aż mu samo przejdzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5573042 Napisano: 03.02.2013 04:53:03 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

sapkowskiego przeczytałam wszystko, choć chyba podobał mi się tylko wiedźmin...

a pratchett.. kurcze jakoś nie mogę się do niego przemóc, strasznie rozrekamowany jakiś czas temu był.. mówisz, że warto?


Ja czytałam jeszcze przed tym rozreklamowaniem... Też nie mogłam się przemóc emotka Ale baardzo mi się podobał (najbardziej pierwsze części Świata Dysku) emotka
Czytałam jeszcze Komudę i też polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5572842 Napisano: 03.02.2013 01:15:04 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

dziewczyny, czy któraś z was czytała ostatnio coś fajnego ?:>

coś nic nie mogę znaleźć... a popłudniowa kawka bez książki to jakoś tak bez sensu...

wpadło wam coś fajnego w ręce? byle nie romansidła i kryminały emotka resztę chłonę, a już zwłaszcza fantastykę emotka


Ja polecam Sapkowskiego i Pratchett`a emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5569869 Napisano: 31.01.2013 01:05:47 w Konkursowiczki w ciąży
Najważniejsze że pomogło i u Benia nie widać że ma/miał AZS emotka Teraz go kąpię w Bobini bo super pachnie a smaruję go Emolium emulsja do ciała. Skórę ma idealnie gładką, oprócz policzków na których (chyba) ma łojotokowe zapalenie skóry - miał jak był malutki, później nic nie widziałam a teraz znowu ma krostki i to chyba to emotka
U młodego do kąpieli Emolium a do smarowania robiona euceryna a na stany zapalne maść cholesterolowa/Advantan...
Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5569773 Napisano: 31.01.2013 12:07:57 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

Ja tak jak beniaminowa emotka
Tyle,że mój syn urodził się już z suchą skórą.

Emolium, oilatum itp jest na parafinie, a ta może dodatkowo podrażniac


Hmmm... U nas jak Benio miał ostre stany zapalne (aż mu skóra pękała, zwłaszcza pod kolankami) to pediatra kazała smarować to parafiną ciekłą emotka i super mu to schodziło... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5569740 Napisano: 31.01.2013 11:51:00 w Wkurza mnie...
agusia147 napisał(a):

Co wy macie dzisiaj z oknami? Moje są już tak brudne, że jak się palcem przejedzie to ślad zostaje. Może przez urodzinami Kamiśka umyję. Tak nie chce mi się emotka


Agusia Tobie nie wolno myć okien emotka Ani mi się waż emotka A ja na swoje nie patrzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5569719 Napisano: 31.01.2013 11:40:44 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Mój żółtka nie tknie, same białko wtrynia.
Kurcze, mnie to balneum waliło, przy bobini faktycznie przy długim stosowaniu podrażnienie, teraz jedziemy na nivea, a w stanach podrażnienia myje mydełkiem bambino. Oliatum jakos nie niwelowało. A właśnie Size, Kalisto, Beniaminowa, a czy nawilżacie skóre po kąpieli czy przed snem- codziennie? Bo inna pediatra powiedziała ze powinnam codziennie, ale ja smaruję kremem nivea sos lub linomagiem podrazneinia, to nie wysmaruję dzieciaka całego.


U nas w stanach zapalnych smarowanie 2 a nawet 3 razy dziennie emotka Ale jeśli skóra jest ładnie zaleczona to nie smaruję codziennie (z lenistwa emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5569385 Napisano: 31.01.2013 07:46:05 w Konkursowiczki w ciąży
size napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

My byliśmy baaardzo zadowoleni z balneum. U mojego synka problemy ze skórą pojawiają się w okresie zimowym, rok temu nie pomogły tak przeróżne maści wypisane przez lekarza, jak właśnie balneum.
Teraz jak zaczynała się zima sporadycznie



U Oli też jest powtarzalne w zimie, kupię to Balneum emotka
Zobaczę jak działa i zdam relację emotka

Mydła marsylskiego nie znam - muszę poczytać, hippa stosowaliśmy - neutralne są, nic nie szkodziły, ale też nie pomogły. Za to pięknie pachną i są eco emotka

O tych kosmetykach pat&rub mało wiem, na stronie wylatują mi panie z pięknymi włosami emotka

No nic, zdam się (w myślach) póki co na Balneum, resztę poczytam jutro.

Dziękuję kalisto emotka


Mi lekarz tłumaczył że w zimie jest z tym właśnie najgorzej - suche powietrze i kaloryfery.
Żeby Ci jeszcze zamieszać emotka nam lekarz zabronił używania jakichkolwiek innych niż Emolium. Do tego dieta i maść robiona w aptece. Dziś u Benia (odpukać) nie ma śladów po AZS. Gorzej z tym u młodego emotka ale to moja wina bo na za dużo sobie pozwalałam zamiast trzymać dietę...
Zaskoczyłaś mnie z tym żółtkiem emotka U nas całe jajko uczulało, ale nigdy żółtko - widać każde dziecko jest inne emotka
Trzymamy kciuki żeby u Was też znikło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5569041 Napisano: 30.01.2013 07:21:07 w Oddam za darmo
beniaminowa napisał(a):

stenka napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Oddam kody z Coca Coli do Play (jeśli jeszcze aktualne) i kod z Kinderka. PW


Z coli już nie aktualne


emotka To oddam Kinderka...


Oddany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5569029 Napisano: 30.01.2013 07:09:21 w Oddam za darmo
stenka napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Oddam kody z Coca Coli do Play (jeśli jeszcze aktualne) i kod z Kinderka. PW


Z coli już nie aktualne


emotka To oddam Kinderka... Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5569022 Napisano: 30.01.2013 06:59:46 w Oddam za darmo
Oddam kody z Coca Coli do Play (jeśli jeszcze aktualne) i kod z Kinderka. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5567339 Napisano: 29.01.2013 01:18:05 w Konkursowiczki w ciąży
staszek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

mnie mama urodziła jak miala 40 lat i jestem 100% zdrowa bez żadnych wad, dobrze się uczyłam zawsze i nie będę skromna ale inteligentna też jestem emotka
więc ryzyko jest ale nie zawsze dzieci rodzą się chore, a poza tym slyszałam ale to moze kolejny zabobon że dzieci urodzone w starszym wieku są mądrzejsze.



To by wszystko wyjaśniało emotka Moja miała 33 lata i głupia też moim skromnym zdaniem nie jestem emotka


To bardzo młoda była, a nie stara. Co to jest 33 lata, dziewczyny? emotka


No! Ja już mam co raz bliżej do 33 i nie czuję staro - wręcz przeciwnie emotka jak nastolatka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5565951 Napisano: 28.01.2013 12:35:50 w Konkursowiczki w ciąży
Hehhe nic o tym nie wiedziałam emotka Można to jeszcze dziś zrobić? emotka Ciekawa jestem co by wybrał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5565823 Napisano: 28.01.2013 11:46:49 w Konkursowiczki w ciąży
keiti78zg napisał(a):

jejku wyprawiłam dziecko na 9 do przedszkola i spałam do 12, normalnie nie mam sil na nic:( ide ograrnac dom, a nalesniki po chłopsku to nalesniki na słono z farszem ziemniaczanym z cebulka i odrobina smietany , polane sosem pieczarkowym i posypane parmezanem.

Beniaminowa Waszystkiego Najlepszego dla malenstwa:) co wylosowało na roczek??


Dziękujemy emotka
Wylosowało? Tzn co dostało? emotka Czy jest jakaś tradycja o której nie wiem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5565548 Napisano: 28.01.2013 08:31:12 w Konkursowiczki w ciąży
benasia dolly katrin dziękujemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5565268 Napisano: 27.01.2013 08:51:52 w Konkursowiczki w ciąży
Oczywiście nie zdążyłam edytować emotka
monika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

beniaminowa

#5565263 Napisano: 27.01.2013 08:49:25 w Konkursowiczki w ciąży
agusia kali dziękuję w imieniu solenizanta emotka
Heh niedługo Wy tak będziecie pisać emotka I nie piszę tu o Kamilku tylko o Waszych brzuszkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0