Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bloomcia

bloomcia

#5801442 Napisano: 05.01.2014 16:14:51 w Intermarche
staszek napisał(a):

bloomcia napisał(a):

staszek napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Ja pisałam bez kropek, po prostu - COLGATE XXXX bla bla bla i przyszła mi zwrotka poprawna.

A powiedzcie mi - piszecie polskie znaki? W regulaminie nic nie ma, ale kto tam ich wie... Wiecie jak to jest w przypadku MC?
Nie miałam z nimi za dużego doświadczenia. Oprócz tego, że nie trzymają się terminów nic o nich nie wiem. Ktoś życzliwy? emotka


ja nigdy nie piszę polskich znaków



A wygrywasz? ;>


MC jakoś mnie chyba lubi, więc wygrywam. Ale na więcej niż kosmetyki nie liczę emotka



Dzięki, czyli robię tak jak planowałam - bez polskich znaków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5801431 Napisano: 05.01.2014 15:58:55 w Intermarche
staszek napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Ja pisałam bez kropek, po prostu - COLGATE XXXX bla bla bla i przyszła mi zwrotka poprawna.

A powiedzcie mi - piszecie polskie znaki? W regulaminie nic nie ma, ale kto tam ich wie... Wiecie jak to jest w przypadku MC?
Nie miałam z nimi za dużego doświadczenia. Oprócz tego, że nie trzymają się terminów nic o nich nie wiem. Ktoś życzliwy? emotka


ja nigdy nie piszę polskich znaków



A wygrywasz? ;>


milkaaa13 napisał(a):


czyli można w zwykłym sklepie kupić???



Tylko w tych, które są wymienione na stronie Magnesii Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5801405 Napisano: 05.01.2014 14:20:41 w Intermarche
Ja pisałam bez kropek, po prostu - COLGATE XXXX bla bla bla i przyszła mi zwrotka poprawna.

A powiedzcie mi - piszecie polskie znaki? W regulaminie nic nie ma, ale kto tam ich wie... Wiecie jak to jest w przypadku MC?
Nie miałam z nimi za dużego doświadczenia. Oprócz tego, że nie trzymają się terminów nic o nich nie wiem. Ktoś życzliwy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5800412 Napisano: 03.01.2014 13:00:33 w Intermarche
isiulka napisał(a):

antylopia napisał(a):

joan napisał(a):

Jak sądzicie: czy skoro Intermarche Super jest partnerem konka Magnesia, to mogę tam kupić wody na konkurs? Bo akurat dzisiaj się tam wybieram, a coś kojarzę, że w dużych marketach nie można zakupić emotka


W intermarche będziesz miała strasznie opisaną wodę. Ostatnio kupiłam Magnesie w Realu


W realu chyba nie można bo to hipermarket. W intermarche można - przynajmniej tak pisali na fb, ale tak jak pisała Antylopia, paragon jest slabo opisany.



A może jak się weźmie fakturę to jest lepiej opisany? Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5799381 Napisano: 01.01.2014 19:59:00 w Nasze wygrane 2013 roku:)
Wiecie co, jak czytałam ten wątek rok temu, gdzie nie miałam jeszcze takiej wprawy w konkursach to pamiętam jak zazdrościłam osobom, które pisały, że wygrały nagrody za 30 tysięcy, 20 tysięcy i inne tego typu sumy. Myślałam że to niemożliwe i że tylko wybitni farciarze mogą tego dokonać! Postawiłam sobie za cel - wycieczkę (chociażby SPA).

Tymczasem w tym roku sama wygrałam nagrody za ok. 25 -30 tys.!
Najcenniejsze to: voucher na wycieczkę do Grecji za 10 tys., rower za 2 tys., 2 tys. do zrealizowania na prezenty, 3 x tablet, obrączki ślubne, wybielanie zębów, wycieczka promem Stena Line, golarka, bony, karty przedpłacone i bilety na koncerty oraz dużo "drobnicy".
Patrząc na ograniczone pokłady czasowe, to naprawdę wielki sukces w moim przypadku! No i spełniło się postanowienie zeszłoroczne, by wygrać wycieczkę! emotka

W tym roku ciężko będzie o czas, bo moje całe życie się zmieni (ślub), także pewnie będzie jeszcze mniej czasu, ale za cel stawiam sobie jeszcze raz wycieczkę (może być romantyczny weekend), choć tak naprawdę marzy mi się samochód, ale to by było coś nierealnego raczej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5798457 Napisano: 30.12.2013 14:17:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smaki pocałunków Nivea emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5796866 Napisano: 24.12.2013 10:08:32 w Życzenia na święta i nie tylko
Wesołych Świąt Kochani!

Gdyby ktoś z Was chciał posłuchać w radiu moich zwycięskich życzeń z konkursu Nivea to włączcie RMF FM teraz albo Program 3 polskiego radia - emitują między 10-10.30 i 13-14 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5795641 Napisano: 20.12.2013 11:27:55 w Wkurza mnie...
Zastrzelę smyka emotka Zamówiłam prezent świąteczny 17.12 (fakt, trochę późno) przy krórym widniał napis "realizacja w 24h". Opłaciłam jeszcze tego samego dnia. Dzisiaj zaniepokojona że jeszcze go nie ma ide do empiku (punkt odbioru) a oni mi mówią że na realizację przed świętami nie ma szans! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5791373 Napisano: 13.12.2013 02:46:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
merkana! Moje gratulacje emotka Wiem co czujesz, u mnie emocje jeszcze nie opadły!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5791029 Napisano: 12.12.2013 16:10:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
merkana napisał(a):

bloomcia napisał(a):

A skąd wiecie które życzenia się moje? emotka
Nigdy nie dostałam tylu komplementów odnośnie mojego głosu, a śpiewanie to moja pasja, chociaż daleko mi do doskonałości. Ta nagroda cieszy potrójnie bo po 1. dostałam ją za utwór śpiewamy, po 2. będzie to moja podróż poślubna (ślub w sierpniu, a voucher jest do końca września) a po 3. zupełnie się nie spodziewałam, liczyłam co najwyżej na sam zestaw kosmetyków! emotka

Dzięki dzięki dzięęęęęęęęęęki jeszcze raz i zapraszam w Wigilię do słuchania stacji RMF FM i Programu 3 Polskiego Radia oraz w grup stacji Agora Sieć i Zet Barometr + - będę śpiewać też dla Was emotka

Wesołych Świąt!!!



I ja szczerze gratuluję! Od takich wygranych, aż się człowiekowi chce żyć! Bawcie się najlepiej na świecie!!! I natrzaskajcie masę fot na konkursy fotograficzne! emotka emotka emotka emotka




Hahaha padłam ze śmiechu emotka

Gratuluję wszystkim Kauflandowym nagrodzonym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5790721 Napisano: 12.12.2013 11:41:43 w Gratulacje! Dla wygranych!
A skąd wiecie które życzenia się moje? emotka
Nigdy nie dostałam tylu komplementów odnośnie mojego głosu, a śpiewanie to moja pasja, chociaż daleko mi do doskonałości. Ta nagroda cieszy potrójnie bo po 1. dostałam ją za utwór śpiewamy, po 2. będzie to moja podróż poślubna (ślub w sierpniu, a voucher jest do końca września) a po 3. zupełnie się nie spodziewałam, liczyłam co najwyżej na sam zestaw kosmetyków! emotka

Dzięki dzięki dzięęęęęęęęęęki jeszcze raz i zapraszam w Wigilię do słuchania stacji RMF FM i Programu 3 Polskiego Radia oraz w grup stacji Agora Sieć i Zet Barometr + - będę śpiewać też dla Was emotka

Wesołych Świąt!!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5790415 Napisano: 11.12.2013 23:34:23 w Gratulacje! Dla wygranych!
size napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Dziękuję Wam wszystkim za gratulację emotka To będzie nieprzespana noc! Uwielbiam to forum przez takich ludzi, którzy zamiast wydrapywać mi oczy piszą "gratuluję" emotka



Napisz po "kaszebsku" to emotka Uwieelbiam, choć mało rozumiem emotka

PS Jeszcze raz olbrzymie gratulacje emotka



Ja po kaszubsku umiem tylko "jo" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5790408 Napisano: 11.12.2013 23:20:00 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dziękuję Wam wszystkim za gratulację emotka To będzie nieprzespana noc! Uwielbiam to forum przez takich ludzi, którzy zamiast wydrapywać mi oczy piszą "gratuluję" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5790381 Napisano: 11.12.2013 22:31:52 w Gratulacje! Dla wygranych!

Dzięki! Nawet nie wiecie jak ja się teraz trzęsę, normalnie laptop mi skacze na kolanach... Pierwsza TAKA wygrana w życiu. I akurat w momencie, kiedy taka nagroda przyda się jak nigdy - to będzie moja podróż poślubna!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5789561 Napisano: 10.12.2013 17:24:15 w Wkurza mnie...
Co za dup**!!! Nadałam paczkę kurierem DPD a oni odrzucili moje zgłoszenie po 24h oczekiwania na kuriera, bo "podany adres odbioru jest błędny"! No szczyt wszystkiego! To nic, że mieszkam tu od 22 lat!!! Przez nich dostanę pewnie negatywa na allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5786385 Napisano: 05.12.2013 13:47:58 w Oferty z okazji Twoich URODZIN :)
http://www.fly4fr...18,37778&start=0

Znalazłam taki wątek, w którym są ciekawe zniżki dla solenizantów emotka

PS: To nie jest reklama Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5783810 Napisano: 02.12.2013 12:40:54 w TESCO konkursy
ewka656 napisał(a):

infernalia napisał(a):

w konkursie Profi ile wysyłaliście zgłoszeń?



Jedno.



ja też jedno. Chciałam więcej, ale nie miałam do tesco po drodze w listopadzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5781814 Napisano: 28.11.2013 14:11:46 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje Marzanna!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5777743 Napisano: 22.11.2013 10:44:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ziolko napisał(a):

karta z intermarche - wygraj i spełnij swoje marzenia
Kurier ViVa Xpres Logistics



U mnie również emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bloomcia

#5776497 Napisano: 20.11.2013 13:05:59 w Wkurza mnie...
monika124 napisał(a):

Napiszę po raz ostatni.
Czy komukolwiek spośród osób, którym przeszkadza blokada wpadło do głowy, że to co zrobił pionas to ukłon w stronę osób, które od lat współtworzą bazę danych dając od siebie zdecydowanie więcej niż wymagane teraz trzy konkursy miesięcznie(oni nie zauważyliby nawet blokady)
Czy ktokolwiek z Was kiedykolwiek podziękował konkretnej osobie za to, że dodała do bazy konkurs, w którym wygraliście?
Wkurza mnie chrzanienie - nie biorę udziału, siedzę tylko na forum, tylko podczytuję itp. Konkursów w necie jest od groma i ciut, ale to już zostało napisane.
Wkurza mnie również branie zmian zbyt osobiście. Teksty typu żegnam się na zawsze. Nie ma zmian, które odpowiadałyby wszystkim w stu procentach.
Jestem na forum długo, bardzo długo. Od czasu mojej rejestracji forum zmieniało się kilka razy. Pewne zmiany przypadły mi do gustu inne nie. Rzucać się z balkonu z tego powodu nie zamierzałam. Po prostu podobnie jak część starszych forumowiczów przestałam pisać na forum czerpiąc z tego przyjemność, bo hejterzy i awanturnicy pojawiali się w praktycznie każdym wątku.

Nie mam problemu z dostępem do żadnego tematu. Dlaczego? Ponieważ od lat dodaję konkursy regularnie raz mniej raz więcej.
Zastanówcie się więc o co Wam chodzi? Korzystanie z pracy innych ok, ale dodanie czegoś od siebie to skandal. Przecież Wy nie korzystacie, Wy nie gracie. Jesteście tu czysto towarzysko.Z tego co wiem, tematy ogólne są dostępne więc o co halo?
Osobiście ciesze się ze zmiany i uważam, że jest to słuszne posunięcie. Okazało się, że można dodać trzy konkursy i o zgrozo nie zajmuje to tak wiele czasu, że trzeba by zrezygnować z pracy emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0