Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika staszek

staszek

#6569588 Napisano: 07.02.2019 10:05:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ostatnia nagroda z melvit itm, blender chyba, nie wiem jaki kurier  Wyświetl w wątku >>

staszek

#6569523 Napisano: 06.02.2019 22:39:17 w WC - rozmowy o wszystkim
kumulacja napisał(a):

Najsilniejszy naturalny antybiotyk - idealny na obecny okres zachorowań:
http://www.zdrowy...infekcje-organizmie/

Antybiotyk zwalczający wirusy? Hmmm... Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6569512 Napisano: 06.02.2019 22:11:24 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś jeszcze MR ze Stokrotki? Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6569312 Napisano: 06.02.2019 10:59:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do itm z bonbowej promocji, dpd  Wyświetl w wątku >>

staszek

#6568622 Napisano: 04.02.2019 09:17:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale czy ktoś w ogole bazuje na datach zakończenia konkursów na podstawie informacji z forum?  Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6568172 Napisano: 01.02.2019 21:35:18 w Żegnamy zmarłych
mia trzymaj się mocno! emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 1 mia

staszek

#6567581 Napisano: 31.01.2019 13:01:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

Mysia napisał(a):

Czy z Hebe Colgate powinna przyjść zwrotka? emotka

tak; jak wysylasz z virgina to sie nigdy nie doczekasz....

Wysylam z Virgina i zwrotki zawsze mam.

na 4321? Toż to jakiś cud...mi oficjalnie Vigin odpisał, że nie obsługują tego numeru....

To prawda, tego nr nie obsługują. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6567566 Napisano: 31.01.2019 12:36:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kawazczekolada napisał(a):

staszek napisał(a):

Pytanie do laureatów z Barilli. Czy jeśli danego dnia było np. 5 zgłoszeń, a nagród na dany dzień jest 8, to czy nagradzali wszystkie zgłoszenia?

codziennie jest 1 nagroda w postaci boxu i nagroda dodatkowa tygodniowa

Z regulaminu wynika chyba, że 7 dziennie dodatkowych...
Doczytałam jeszcze raz i 5 dziennie nagród dodatkowych jest. Czyli łącznie 6 za dany dzień.  Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6567562 Napisano: 31.01.2019 12:21:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie do laureatów z Barilli. Czy jeśli danego dnia było np. 5 zgłoszeń, a nagród na dany dzień jest 8, to czy nagradzali wszystkie zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6567415 Napisano: 28.01.2019 22:30:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bingo9842 napisał(a):

staszek napisał(a):

Lech w Biedronce od dzisiaj a strona jeszcze nie działa. Tylko u mnie czy u Was też? 
A sorry, dziala emotka
 U mnie nadal nie dziala. Z hakiej strony korzystasz ?


znowu nie działa Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6567283 Napisano: 28.01.2019 14:52:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lech w Biedronce od dzisiaj a strona jeszcze nie działa. Tylko u mnie czy u Was też? 
A sorry, dziala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6566172 Napisano: 23.01.2019 21:06:36 w Żegnamy zmarłych
Bardzo mi przykro, przytulam mocno emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 1 delvitto

staszek

#6565886 Napisano: 22.01.2019 22:54:23 w Wkurza mnie...
Nagrody w loteriach bramkowych i nie tylko, a przede wszystkim to, że ludzie rzucają się na każdy badziew (i nie 1 ani nie 2 paragonami, ale kilkunastoma/kiludziesięcioma), a potem płacz, że nagrody słabe emotka
Ja takie konkursy bojkotuję i dobrze się z tym czuję emotka Wyświetl w wątku >>

staszek

#6565382 Napisano: 21.01.2019 12:35:44 w Wkurza mnie...
ZetZ napisał(a):

androm napisał(a):

Sprawa dziewczynki z siekierą w głowie była bardzo przez media wałkowana więc akurat to nie jest dobre porównanie, bo niczego tu nie zamieciono pod dywan. Każdy pamięta tę sprawę właśnie dlatego, że ją wałkowano. Temat był chodliwy - siekiera, głowa, przemoc wobec dziecka. Pamiętam nawet, że któryś tabloid jakieś szokujące zdjęcie z tego dał, potem było oburzenie na tabloid itd. Zniczy jest bardzo dużo, nie wiem, czy ci ludzie, którzy je położyli mieli tam zostać i stać żeby być widocznym na zdjęciu dla twej satysfakcji. Chyba zrozumiałe, że znicze same nie przypełzły.
Napisałeś: "Nic, cisza jakiś suchy komentarz gdzieniegdzie i to wszystko" i to jest nieprawda, bo huczały o tym media, że hoho.
Z drugiej strony, rozumiem, że jest ci trudno wybrać przykład śmierci, o której nie pisano, do twego porównania, bo skoro o niej nie pisano to i ty byś o niej nie słyszał. Te które znasz są właśnie tymi o których pisano. Logiczne w sumie.

Proszę czytać ze zrozumieniem w moim wpisie jest"jakiś suchy komentarz gdzieniegdzie" bo w obliczu tego medialnego obecnego szaleństwa tamte wzmianki są niczym, a propo hejtu który jest siła napędowa takich zdarzeń Twoje "
nie wiem, czy ci ludzie, którzy je położyli mieli tam zostać i stać żeby być widocznym na zdjęciu dla twej satysfakcji" jest bardzo w punkt...ja swoimi wpisami nikogo nie hejtuję ani nie miażdżę.

To nie były wzmianki. To było przez kilka dni non stop, relacje na żywo, szkoła, rozmowy z sasiadami, bliskimi itp. Piszesz 
też wcześniej, że to niesprawiedliwe, że jedna śmierć jest głośna inna nie. Od kiedy świat istnieje jest taka niesprawiedliwosc. I dobrze, bo ja np nie chciałabym by śmierć moich bliskich była celebrowana i głośna jak te 2 przykłady powyżej. Ale pociesze Cię, jest 1 sprawiedliwość. Każdy z nas umrze emotka   Wyświetl w wątku >>

staszek

#6565313 Napisano: 21.01.2019 10:45:15 w Wkurza mnie...

Dokładnie to samo chciałam napisać. Każdy tego typu temat jest grzany ile się da. Nieważne czy dotyczy znanych czy nie. I nawet relacje z procesu zabójcy były. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

staszek

#6565136 Napisano: 19.01.2019 23:07:56 w Wkurza mnie...
9kermit napisał(a):

freyja88 napisał(a):

kermit napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Wiem, ze zabito człowieka, ale wkurzać będzie mnie niezmiennie szum wokół tych "równiejszych".

Smutne, że tak uważasz emotka .  Bo smutek i poruszenie jest nie tylko teraz. Jak zginęły dziewczynki w escape room-ie, jak zginęli górnicy w Czechach - było podobnie  A w przypadku zabójstwa poruszenie zawsze jest większe, bo mimo wszystko chyba łatwiej pojąć i zaakceptować wypadek niż fakt, że ktoś z chorym umysłem  postanowił pozbawić drugiego człowieka życia.

W poniedziałek potrącono  śmiertelnie na pasach w moim mieście 40-letniego mężczyznę. Wracał do domu, do swojej rodziny,do trójki małych dzieci z torba pełną zakupów. Szybkie info na fb (głównie: uwaga! Utrudnienia na drodze! Nosz qrwa mać!) i cisza. Myślisz, że po jego matke, która mieszka w innym kraju poślą samolot? Myślisz, że ludzie bedą roztrząsać to co się stało? Stawiać niezliczone ilości zniczy i w każdym kosciele w Polsce modlic się w jego intencji? Nie. Bo: są równi i równiejsi.

Nie, nie sądzę, żeby posłali samolot, tak jak i nie posłaliby po moją  matkę. Ba, nawet nie uważam, że powinni tak zrobić. Śmierć tego pana jest tragedią, ale w innym, mikro-wymiarze. Tragedią dla jego rodziny, przyjaciół, sąsiadów, ludzi, którym być może kiedyś pomógł. Jednak ja i 99.9 % Polaków nie ma pojęcia kim był, jak żył i jak umarł.
To, że Paweł Adamowicz był znany, to że działał charytatywnie, był szanowanym, serdecznym człowiekiem to fakt. Ale  nie jest to aż tak istotne jak to, że jego śmierć stała się pewnego rodzaju symbolem, znakiem, że za daleko zabrnęliśmy w tej polskiej wojence, a nienawiść powszechna i codzienna stała się zapalnikiem dla świra, który z zabójstwa uczynił sobie własne show. Ta śmierć skłania do refleksji, do zastanowienia i jednoczy ludzi.
Abp. Głódź pięknie to powiedział: Śmierć Adamowicza to „dzwon na trwogę, wezwanie do rachunku sumienia i zmiany”

W ustach Głódzia to trąci hipokryzją. Co do reszty pełna zgoda. Wyświetl w wątku >>

staszek

#6564778 Napisano: 18.01.2019 12:36:37 w Wkurza mnie...
patyk napisał(a):

Wkurza mnie sieć Play. Niedawno przeszłam do nich z innej sieci i miałam mieć 6 miesięcy bez abonamentu. Teraz przysylaja mi normalne rachunki, poszłam zapytać ocb a tu się okazuje że młody chłopak z którym podpisywałam umowę sobie źle kliknal i wybrał w systemie zła promocje... Oni teraz twierdzą że mam się udać bezpośrednio do niego, i odkręcić to... A on już nie pracuje. Śmiech na sali, napisałam odwołanie i nie odpuszczę ale łażenie i załatwianie tego w końcówce ciąży to nic przyjemnego.... 


Poza tym wkurza mnie że widoczna ciąża nikogo nie rusza i przepuszczenie w kolejce ciężarnej też nikomu do głowy nie przychodzi. Ja się nie spodziewam jakiegoś mega ulgowego traktowania ale kiedy stoję w kolejce z brzuchem większym ode mnie i z małym dzieckiem to fajnie jakby czasem się ktoś zlitowal. Raz kasjerka chciała mnie obsłużyć poza kolejka to się nasluchalam i spojrzeń od ludzi tyle że aż czułam się jak oszust i leń jakiś. 

Jak się nie upomnisz sama to mało osób przepuści, niestety emotka dlatego ja zawsze jak była kolejka wbijałam się przed. I Tobie polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6563703 Napisano: 14.01.2019 23:09:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyczka Nivea, inpost Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6562378 Napisano: 10.01.2019 10:09:00 w Wkurza mnie...
tadziuuu napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pomyliłem w zgłoszeniu milki Jakuba Wolnego z Tomkiem Wolnym z Pytania na śniadanie  emotka
na początku pisałem o Kubie a na sam koniec napisałem że będę Tomkowi kibicować... makabra emotka  

Nie martw się...  emotka A nóż-widelec ma tak na drugie? emotka  Poza tym przekonana jestem, że jest sporo zgłoszeń z większymi błędami.  emotka

to mi przypomniało błąd jak w konkursie WEDLA pisałem jaki to WAWEL jest najlepszy i najwspanialszy emotka

Kiedyś pomyliłam piwa w zgłoszeniu do Smolara, konkurs był na Kasztelana, ja zachwycalam się Tyskim i wygrałam emotka  wiec nic straconego emotka Wyświetl w wątku >>

staszek

#6561237 Napisano: 05.01.2019 21:53:51 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Milkę z Biedronki. Wyświetl w wątku >>
0 0