Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika staszek

staszek

#5357388 Napisano: 10.09.2012 07:27:02 w Konkursowiczki w ciąży
Co do Biedronki to akurat są tam dobre rzeczy, nie różniące się, mówię o składzie, od innych, tyle że cena niższa. Ja robię w tesco często zakupy i te rzeczy robione dla tesco są lepsze niż markowe, przekonałam się o tym nie raz. Różnica w cenie - kilkukrotna.
Jak hańba to niech kupują w almie albo piotrze i pawle. Na szczęście wybór jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5357355 Napisano: 10.09.2012 07:00:13 w Konkursowiczki w ciąży
fryteczka napisał(a):

staszek napisał(a):

benasia napisał(a):

potrzeby potrzebami a przyjemności swoją drogą emotka



ale co komu do czyichś przyjemności. Skoro lubią, niech wydają, od nas nie biorą przecież tych pieniędzy. A żyje się tylko raz, więc bez przesady... Chyba, że z zazdrości niektóre komentarze na Agę poleciały, że ona sobie pozwala, a my nie.
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem... Napisał ktoś kiedyś w takiej baaaardzo starej książce.

Zyje sie tylko raz ale nie chodzi w zyciu zeby brac od rodzicow tylko zyc na własny rachunek,byc samodzielnym. Wydawac wiecej niz się posiada z własnych dochodów to nie sztuka. Sztuką jest dobrze gospodarowac pieniedzmi. Przyjemne jest odłozyc na wycieczke i po jakims czasie miec satysfakcje,ze to nasze oszczedzanie oplacało. Mozemy pojechac i osiagnelismy to sami



Jasne, że tak. Ale dajmy ludziom żyć tak, jak im się podoba. Skoro oni nie mają z tym problemu, jest im tak dobrze, to ok. Nie mam nic przeciwko. Nie krytykujmy tylko dlatego, że my zrobilibyśmy inaczej, że my żyjemy inaczej. Tylko o to mi chodzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5357334 Napisano: 10.09.2012 06:34:25 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

potrzeby potrzebami a przyjemności swoją drogą emotka



ale co komu do czyichś przyjemności. Skoro lubią, niech wydają, od nas nie biorą przecież tych pieniędzy. A żyje się tylko raz, więc bez przesady... Chyba, że z zazdrości niektóre komentarze na Agę poleciały, że ona sobie pozwala, a my nie.
Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem... Napisał ktoś kiedyś w takiej baaaardzo starej książce.
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5356311 Napisano: 08.09.2012 05:22:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

staszek napisał(a):

Zaczynam z konkursami promocyjnymi w związku z tym mam troszkę pytań, mam nadzieję, że pomożecie rozwiać moje wątpliwości emotka

Czy na paragonie mogą być też inne zakupy plus ten promocyjny na dany konkurs czy musi być oddzielnie? Np. teraz w Nestle trzeba kupić 5 różnych produktów. No i mam je, tyle że rozstrzelone po całym paragonie, który jest dosyć długi emotka

Czy jeśli wysyła się sms i jest napisane, że 160 znaków, stosujecie się do tego, czy można wysłać więcej znaków i czy to uznają?

No i losowania. Są zazwyczaj raz w tygodniu, czasami codziennie. Więc jedno zgłoszenie bierze udział w losowaniu, które będzie najbliżej po wysłaniu smsa, a później jeszcze w losowaniu nagrody głównej, tak?

I ostatnie pytanie, mam nadzieję, że wybaczycie emotka czy jest szansa wygrać cosik wysyłając 1 esa czy trzeba nawalać ile wlezie emotka

Z góry dziękuję za odpowiedzi






też niedawno zacząłem emotka powodzenia!



wzajemnie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5356037 Napisano: 08.09.2012 10:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Joan, aniabania, zarania:
Baaaaaaaaaardzo Wam dziękuję za odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5356019 Napisano: 08.09.2012 10:07:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aaaa i jeszcze jedno, jak szybko jest info o wygranych. Np. losowanie w poniedziałek 10.09, to kiedy info idzie, że udało się coś wygrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5356018 Napisano: 08.09.2012 10:06:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zaczynam z konkursami promocyjnymi w związku z tym mam troszkę pytań, mam nadzieję, że pomożecie rozwiać moje wątpliwości emotka

Czy na paragonie mogą być też inne zakupy plus ten promocyjny na dany konkurs czy musi być oddzielnie? Np. teraz w Nestle trzeba kupić 5 różnych produktów. No i mam je, tyle że rozstrzelone po całym paragonie, który jest dosyć długi emotka

Czy jeśli wysyła się sms i jest napisane, że 160 znaków, stosujecie się do tego, czy można wysłać więcej znaków i czy to uznają?

No i losowania. Są zazwyczaj raz w tygodniu, czasami codziennie. Więc jedno zgłoszenie bierze udział w losowaniu, które będzie najbliżej po wysłaniu smsa, a później jeszcze w losowaniu nagrody głównej, tak?

I ostatnie pytanie, mam nadzieję, że wybaczycie emotka czy jest szansa wygrać cosik wysyłając 1 esa czy trzeba nawalać ile wlezie emotka

Z góry dziękuję za odpowiedzi Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5355693 Napisano: 07.09.2012 08:25:26 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ja trzy dni temu zarejestrowałam działalność gospodarczą. Dostałam już REGON emotka

Ale mimo to propozycja z Microsoftu jest baardzo kusząca.



Spróbuj, jest takie powiedzenie, że lepiej czegoś żałować, niż żałować, że się nie spróbowało. I jak słusznie agasiam zauważyła, jakby coś było nie tak, to najwyżej zrezygnujesz. Ale nie będziesz sobie pluła w brodę, że nie spróbowałaś Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5355265 Napisano: 07.09.2012 02:23:22 w skojarzenia
okrzyki - radość Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5355207 Napisano: 07.09.2012 01:41:28 w skojarzenia
0 0

staszek

#5353522 Napisano: 06.09.2012 06:07:02 w Wkurza mnie...
ale widziałam nicki ludzi, którym tam częściej udaje się wygrywać. Tak czasami patrzę po wynikach i widzę po nickach. Ale też mi się odechciewa tam pisać, skoro nic i nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5353512 Napisano: 06.09.2012 05:13:26 w Wkurza mnie...
kajeczka napisał(a):

tusiek napisał(a):

i jeszcze wkurza mnie uroda.com
czy jest ktoś kto wygrał tam dwa razy lub więcej


nie wiem,jak inni ,ale...jest ktoś ,kto nigdy tam nie wygrał emotka emotka



Ja tam wygrałam raz, na samym początku, chyba pierwszy albo drugi konkurs u nich, w którym wzięłam udział. Później zrobiłam sobie profilaktycznie małą przerwę od nich, żeby nie było, że znowu coś wygrałam. Odczekałam trochę i... wielkie nic od tamtej pory. A minął ponad rok.
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5352238 Napisano: 05.09.2012 05:55:37 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

wkurza mnie, że po pierwszym dniu w szkole i w przedszkolu, zostałam pobita przez jednego synka za to że go zostawiłam w przedszkolu, a drugi się na mnie obraził, że za długo był w świetlicy.Czuję się kurde z tym źle,jak wyrodna matka, że jak ja moge swoim dzieciom to robić. A w pracy tez dołek emotka




emotka jak to syn Cię pobił? Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5329331 Napisano: 16.08.2012 05:13:34 w skojarzenia
dworzec - peron Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5319479 Napisano: 08.08.2012 02:22:42 w Konkursowiczki w ciąży
http://endo.pl/2-...p;utm_term={referer}

Może Wam się przyda. Wyprzedaż do -70 proc. na dziecięce ubranka. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5319287 Napisano: 08.08.2012 12:54:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Większość tych konkursów na rossnecie ma datę rozwiązania do 28 września. Ciekawe czy rzucą wszystko jednego dnia czy stopniowo będą i wcześniej informować o wynikach. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5317688 Napisano: 07.08.2012 01:53:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ale w regulaminie nie ma nic z kiedy ma być paragon i czy na każdą edycję musi być nowy. Trochę nieprecyzyjny jest moim zdaniem
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5310694 Napisano: 02.08.2012 09:53:34 w NA CO CZEKAMY?
www.ffmoda.com.pl

Do wygrania był kosz piknikowy o wartości t tys. zł. Wyniki już powinny być, a nie mogę ich nigdzie znaleźć. Ktoś ma może wiedzę o tym konkursie?

Był pod tym linkiem, ale już go nie ma:
http://www.ffmoda.com/pl/ffhome-konkurs/ Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5310492 Napisano: 02.08.2012 08:03:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pomoże ktoś?

Jakaś przymulona jestem, więc proszę o pomoc, bo średnio idzie mi ogarnięcie konkursu Fitella http://answear.com/fitella/

1. Na paragonie mam tylko napisane musli i smaki wymienione, nie jest wyszczególnione, że to fitella. Nie wiecie czy wtedy też to uznają?

2. Z regulaminu wywnioskowałam, że w każdej edycji można wziąć udział tylko raz, więc wystarczy zakup jednego opakowania musli? Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5299959 Napisano: 25.07.2012 05:38:35 w Konkursy to ... ciężka praca!
yaro2004 napisał(a):

staszek napisał(a):

Ja konkursuję od dwóch lat. Nie wygrałam nic cennego, kosmetyki, bilety do kina, kawa, t-shirt. Ale nie narzekam. Jest to super zabawa. Gram w opisówki, hasła, losowane. Klikane i fb odpada. Promocyjne baaardzo rzadko.
Czytałam Wasze wpisy na temat reakcji znajomych na Wasze granie. Przyznam szczerze, że mnie zdziwiły. U mnie same pozytywne reakcje. Nikt nigdy nie powiedział wygraj mi coś (może dlatego, że nie wygrałam nic cennego emotka Każdy się cieszy razem ze mną, gratuluje, sami szczerze przyznają, że im by się nie chciało albo że nie potrafią pisać. Bez zawiści czy wyśmiewania.
Jedna koleżanka nawet wkręciła się przeze mnie. Tyle, że ona nie celuje w taką drobnicę jak ja emotka



U mnie reakcje są straszne, w większości trzeba ukrywać nagrody, aby nie wywoływać głupich komentarzy / epitetów. Ze stwierdzeniem wygraj mi coś spotykam się bardzo często. Szkoda tylko, że nikt nie widzi ile to kosztuje emocji, pieniędzy no i oczywiście czasu którego najbardziej brakuje. Czasem niestety jak jest kruchy miesiąc w pracy to trzeba posiedzieć dłużej nad konkursem aby podreperować budżet. Wiadomo, że najlepiej usiąć, nic nie robić i całe życie płakać jak ja mam w życiu źle. My chociaż próbujemy coś robić / zmienić - właśnie często konkursy są tą pomocną dłonią. Jak się kończy gotówka to się gra o nią albo o bony do marketów, jak się psuje pralka to o nią gramy i niestety zawsze będziemy dla normalnych zjadaczy chleba tymi gorszymi - co wszystko wiecznie mają za darmo ...

szkoda gadać ...



To współczuję takich co poniektórych znajomych. Najgorsze jest to, że kłuje ich w oczy czyjeś szczęście, ale nie wiedzą, że często trzeba włożyć naprawdę w to dużo pracy.

Zastanawiam się nad konkursami promocyjnymi, bo prawie w nie nie gram. Czy dużo kasy trzeba wydawać na produkty i jaka jest skuteczność wygrywania? Wiem, że to zależy od konkursu, ale jestem zielona w promocyjnych jak na razie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0