Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika staszek

staszek

#6466556 Napisano: 22.02.2018 22:24:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Poszukuję konkursu kulinarnego, jakby ktoś cis wiedział dajcie proszę znać:)

Będzie w Topazie:
https://topaz24.pl/konkursy

Jest w Auchan:
https://www.konkurs.auchan.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6466322 Napisano: 22.02.2018 13:10:06 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

staszek napisał(a):

Nowi mężowie zawsze są dobrzy emotka ze starymi to już różnie bywa emotka to samo się tyczy żon oczywiście.

W kwestii formalnej: osoby żony nie dotyczy pojęcie wieku. A już określenie "stara" jest jakimś niewybaczalnym nieporozumieniem emotka

Stara w sensie stażu emotka 10 lat to górna granica wytrzymałości, potem wypadałoby wymieniać emotka oboje, gwoli ścisłości emotka Wyświetl w wątku >>

staszek

#6466281 Napisano: 22.02.2018 12:36:20 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Zly maz a co to takiego? Moj jest taki ze ja sobie moge kupic co mi sie podoba i cena nie wazna,ale jak dla niego cos kupuje to za każdym razem slysze czemu takie drogie mi kupilas ?  A wkurza mnie dzis sasiad od samego rana wierci cos 

Nowi mężowie zawsze są dobrzy emotka ze starymi to już różnie bywa emotka to samo się tyczy żon oczywiście. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6466280 Napisano: 22.02.2018 12:35:06 w Wkurza mnie...
Może nie powinno mnie to wkurzać, bo to zgodne z regulaminem, ale jednak... emotka podawanie linków do konkursu z forum, a nie na właściwą stronę z konkursem/regulaminem. Są takie linki w informują albo w wynikach konkursów. I zawsze muszę klikać w link, żeby zobaczyć co to za konkurs, a jak jest odesłanie bezpośrednio na stronę to już z samego linka w 98 proc. przypadków widać co to za konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6462937 Napisano: 13.02.2018 11:33:27 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

no chyba, że akurat nie jest piękne  emotka

A są i takie emotka a szczególnie po urodzeniu. No nie ma siły, noworodki są paskudne i choćby ktoś mówił że jest inaczej to nie jest. Piszę to jako matka emotka i tak, moje też były brzydkie. Na szczęście wyrosły emotka a komentarze pod zdjęciami nowonarodzonych dzieci, że piękna/y, że śliczny, że taki, że owaki... No nie! Wyświetl w wątku >>
1 dolly 0

staszek

#6460173 Napisano: 05.02.2018 23:06:01 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na konkurs Mieszko, który jutro się kończy.
www.mieszkokonkurs.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6459444 Napisano: 03.02.2018 23:26:17 w Czy informują/ informowali?
Było info z poniższych konkursów?
1. Burn, burnpromocje.pl, Fortis organizował.
2. Pudliszki, Święta w blasku
3. Rexona Men w C4
4. Vegeta/Podravka w C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6458974 Napisano: 02.02.2018 12:38:06 w Paragony na trwające konkursy
Paragony Kubuś Lewiatan, Milka na termosy i Kinder na loterię i konkurs wymienię na inne paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6458468 Napisano: 01.02.2018 11:15:47 w Informują
Albedo z rezerwą z Silana dzwoni, 618... Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

staszek

#6458152 Napisano: 31.01.2018 16:07:49 w Paragony na trwające konkursy
nataszka napisał(a):

lizzie napisał(a):

Kupię paragon na lody Ben&Jerry - konkurs dziś się kończy emotka

też kupię paragon na lody

Ja również kupię i też na listerine w Tesco. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6455803 Napisano: 24.01.2018 11:27:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Chyba kosmetyki Garnier z ITM, Inpost. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6453893 Napisano: 18.01.2018 12:27:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Albedo już skończyło dzwonić z Tesco Pur i Somat? Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6453888 Napisano: 18.01.2018 12:16:34 w Carrefour konkursy
Agnes napisał(a):

dostałam jakiegoś smsa o konkursie melvit w carrefour ale na stronie nic nie widzę

http://melvit.pl/konkurs.pdf

Dodałam też do bazy. Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

staszek

#6453745 Napisano: 17.01.2018 22:33:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rebelmen napisał(a):

Do kiedy mieli informować z TMobile?Jesienna Mobilizacja.

Mam zapisane, że gdzieś na początku lutego. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6452784 Napisano: 15.01.2018 22:43:59 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

staszek napisał(a):

Tak z ciekawości, dlaczego nie wysyłasz za pobraniem? Pytam, bo często ludzie do mnie piszą z pytaniem, czy wyślę za pobraniem. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie dla obu stron, dlatego pytam czemu niektórzy nie wysyłają w ten sposób.

Wyjaśnienie jest bardzo proste: z powodu przykrych doświadczeń. emotka
Zaufasz człowiekowi, wyślesz "za pobraniem", bo obiecuje, że ach! na pewno odbierze, bardzo mu zależy i w ogóle.
A jak paczka przychodzi, to nagle rezygnuje z odbioru i przesyłka wraca do nadawcy. Za przesyłkę zwrotną muszę zapłacić, bo inaczej mi listonosz nie wyda. Jestem stratny na dwie wysyłki oraz pozostaję z towarem, którego wartość czasami jest porównywalna. Jak zadzwonisz/napiszesz do takiego, WHY?! to ci jeszcze nakłamie, że on spodziewał się JUŻ, a to przecież szło TRZY DNI, więc to stanowczo za późno, kupił gdzie indziej, bo mu się spieszyło. emotka
Taki lajf.
Ja nie jestem pazerny. Wystawiam towar naprawdę zacny w dobrej cenie. Wszystko ze mną można obgadać, jestem skłonny pójść na ustępstwa, tylko nie toleruję CWANIAKOWANIA i OSZUSTÓW. emotka Jak ktoś normalny, uczciwy i mu naprawdę zależy, to zrobi przelew.
Ja nie muszę czegoś sprzedać już, natychmiast. Ja chcę sprzedać NORMALNIE i oczekuję przestrzegania zawartych umów. Choćby były zawarte tylko na gębę, a nie u notariusza. To takie proste przecież emotka

Dzięki za odpowiedź. Na szczęście nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś nie odebrał stąd było pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6452780 Napisano: 15.01.2018 22:29:04 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

Dziś cieszę się, że jeszcze nie wszyscy normalni ludzie wyginęli emotka
Zaczęło się od tego, że do oferty na olx była jedna osoba chętna, która co prawda nie miała założonego tam konta, ale bardzo zależało jej na wystawionej książce, więc o pośrednictwo poprosiła swoją koleżankę z kontem, ta do mnie napisała, no droga okrężna tak, że bardziej zakręcona nie może być emotka To wszystko dlatego, że od czasu, jak różne czubki dzwoniły do mnie po pijaku w środku nocy, w ogłoszeniach nie zamieszczam telefonu, podaję tylko tym, z którymi już wstępnie się dogadam przez kanał tekstowy na olx. No ale do brzegu. Ustaliliśmy, że wyślę pani książkę zabezpieczoną w kopercie bąbelkowej, jak mi zrobi wcześniej przedpłatę, bo nie wysyłam za pobraniem. Ustaliliśmy w zaokrągleniu, że za przesyłkę dopłaci 5 zł do ceny książki (wystawionej za 2/3 wartości rynkowej). Wpłata wpłynęła, zapakowałem i poszedłem na Pocztę nadać, a tam okazało się, że waga i gabaryty kwalifikują do gabarytów "B" droższej wysyłki dwukrotnie. Trudno, zazgrzytałem zębami, moje niedoszacowanie, moja strata, mówi się trudno. Wysłałem pani esemesem numer paczki do śledzenia w necie i na tym w zasadzie się skończyło. Pańcia nie jest jakąś blondynką, na stronie monitorowania widocznie zorientowała się, że to nie standard, na jaki się umawialiśmy i dziś, gdy paczkę odebrała zadzwoniła z podziękowaniem i że ona się czuje zobowiązana dopłacić tę różnicę, bo dlaczego mam być stratny. Normalnie mnie zamurowało emotka
Baaardzo miły gest, którego wcale nie oczekiwałem emotka dlatego się cieszę. Nie z tych pięciu złotych, tylko z rzetelnego podejścia do drugiego człowieka. No ujęło mnie to niesamowicie. emotka
P.S. Najśmieszniejsze jest to, że na stronie monitorowania tej paczki, ma ona NADAL status "w doręczeniu", choć już wieczór, a dostarczona została rano! emotka To jest nasza niepojęta Poczta Polska emotka

Tak z ciekawości, dlaczego nie wysyłasz za pobraniem? Pytam, bo często ludzie do mnie piszą z pytaniem, czy wyślę za pobraniem. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie dla obu stron, dlatego pytam czemu niektórzy nie wysyłają w ten sposób. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6452393 Napisano: 14.01.2018 13:18:52 w Smolar
1Mamcia napisał(a):

ongis napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kerocna napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

A ja mam pytanie co lubi Smolar?
Rymy?Humor?Teksty filozoficzne? czy bardziej proste?
Jesli ktos uchyli mi rąbka tajemnicy to bede wdzieczna, jesli nie to zrozumiem.

Ja myślę, że Smolar sam nie wie czego chce emotka

Na Smolara niestety nie ma recepty, bo gusta sa rozne i mam wrazenie ze w zaleznosci od konkursu...nad wylonieniem laureatow pochylaja czola rozne osoby. Raz wygrywaja bardzo fajne, blyskotliwe teksty, a raz pitu pitu rodem z przedszkola (piszę o nagrodach głównych)  emotka

a skąd wiadomo jakie teksty wygrywają? przecież u nich nie ma nawet listy zwyciezców, a co tu mówić o wygranych hasłach

No laureaci chyba wiedzą co wysłali i co wygrało emotka

Wiedzą ale raczej się nie podzielą swoją wiedzą emotka po co sobie konkurencję mają robić.

Oj tam oj tam. Znalazly sie dobre dusze ktore sie podzielily na priv. I za to im wielkie dzieki

Najbardziej lubi nowe startery emotka Wyświetl w wątku >>

staszek

#6451623 Napisano: 11.01.2018 17:13:34 w Albedo Marketing
0bethan napisał(a):

staszek napisał(a):

odsyłacie oświadczenia i paragony w jednej kopercie na oba konkursy czy oddzielnie?

Nie radzę w jednej. Znając ich jedno z dużym prawdopodobieństwem "zaginie" i nie udowodnisz, że je wysłałaś.
Chyba że to nagrody małej wartości (nie grałam, nie wiem co tam dawali) i nie będzie Ci żal w razie czego.

Tylko płyny, więc może zaryzykuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6451607 Napisano: 11.01.2018 16:36:37 w Albedo Marketing
Czy jeśli wygraliście i w Perwollu i Silanie to odsyłacie oświadczenia i paragony w jednej kopercie na oba konkursy czy oddzielnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#6448363 Napisano: 03.01.2018 16:58:43 w Informują
Smolar Żywiec z itm wysyłał smsy Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0