Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolinamat

karolinamat

#6217632 Napisano: 21.06.2016 09:32:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiulka28 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

dede napisał(a):

ivanotta napisał(a):

a z loreala to na kogo adresować listy: na Nairobia czy AtomClick Sp. z o.o.? 

Podbijam, bo też się zastanawiam, podali adres a nazwy brak. emotka

"jeden pieron" i tak to IQ Marketing emotka

W regulaminie o Nairobii nie ma ani słowa, więc chyba Atom Click emotka  Beznadziejna organizacja, nie wiadomo z którego sklepu wygrana ani gdzie wysyłać paragony.

ja zaadresowałam Nairobia, bo AtomClick ma inny adres, jeszcze nie dojdzie

Hmmmm.... no tojak? Nairobia? AtomClick? Czy może IQMarketing? emotka
Może napiszę na ich mail? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6217531 Napisano: 20.06.2016 22:41:22 w Paragony
karolinamat napisał(a):

Szukam paragonu na ten konkurs: http://www.e-konk...hem-super-pharm.html
Jeśli jakimś cudem ktoś ma to proszę o PW emotka Odkupię lub oddam wygraną za jakiś paragon emotka

Nadal szukam.
Mam loreal tesco i ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6217034 Napisano: 20.06.2016 13:51:13 w Paragony
Szukam paragonu na ten konkurs: https://www.e-kon...hem-super-pharm.html
Jeśli jakimś cudem ktoś ma to proszę o PW emotka Odkupię lub oddam wygraną za jakiś paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6216794 Napisano: 20.06.2016 10:02:34 w Biedronka
Wybaczcie ale nie miałam czasu śledzić wpisów ostatnio ale czy komuś się nie udało odebrać Heinekenów z kodu? U mnie w Biedronce nic nie wiedzą, kod nie wchodzi..... Co w takiej sytuacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6213391 Napisano: 14.06.2016 11:52:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Selfie to też zdjęcie zrobione samowyzwalaczem, albo "na kiju", albo też np pilotem - są różne gadżety. Ogólnie na moim zdjęciu nie widać, że zdjęcie z kija, bo kija nam schowało. Selfie to z definicji samoeeeeeebka, sposób jej wykonania nie jest sprecyzowany. 

ale tam są też ewidentne nie samo*ebki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6213388 Napisano: 14.06.2016 11:52:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja słałam fajne selfie i fajny opis (bo jakżeby inaczej emotka ) ale nawet nie wiem czy moje zgłoszenie dotarło do nich. Wysyłałam dodatkowo na pw i jeszcze na maila do smolara to dostałam odp że weryfikują i sprawdzają ale nic o tym że moje dotarło ;/
Ech tam głupie O.B. głupi Johny Walker..... moje poczucie własnej beznadziejności sięgnęło zenitu... odechciało mi się nawet Bali z Avene... Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6209993 Napisano: 08.06.2016 11:54:11 w Paragony
Hebe Carefree wolne... Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6209434 Napisano: 07.06.2016 14:39:47 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ja również gratuluję i gratuluję też głównej Ż Natie77 i pozostałym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6209094 Napisano: 07.06.2016 08:14:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dostał ktoś odpowiedź w sprawie rysunkowego zwierzakowego konkursu z Biedronki?? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6208355 Napisano: 06.06.2016 11:16:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
buka napisał(a):

Z nadmiaru wolnej chwili, nie zaoszczędzonej przez zmywarkę za tekst przyznaje 1 miejsce naszej forumowiczce Paulinie W. 

http://eksperci-o...ion,get,id,4712.html

lekko i tak jak lubię emotka

rewelacja!!!!!! Szkoda że zdjęcie jakoś dziwnie się wydłużyło Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6208288 Napisano: 06.06.2016 09:54:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

karolinamat napisał(a):

asantesana napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Ale że co, w niedzielę tuż przed północą konczyliscie rysunek emotka  ja już się nauczyłam aby zgłoszenia konkursowe wysyłać na kilka dni przed końcem.  Nie raz były hocki klocki z wysyłką e maili konkursowych ostatniego dnia emotka

Nie, nie przed północą kończyliśmy rysunek, ale o 22 wypełnialiśmy (czytaj ja) dokumenty i już nie można było wysłać. I ja nie mam problemu, bo mieściłam się w regulaminowym czasie, to oni go mają. A Ty masz z tym jakiś problem? 
Ewusia, to nie był konkurs dla dzieci tylko dla osób pełnoletnich. 

asantesana będziesz z nimi się kontaktowała w tej sprawie?

Wysyłam zaraz ponownie maila z informacją dlaczego dzisiaj. Jeśli wróci to się zastanowię co dalej.

Ale na tego samego??? Ja słałam już po północy maila z info że nie dochodzi ale nawet takiego bez załączników od razu cofnęło.... Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6208286 Napisano: 06.06.2016 09:51:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Ale że co, w niedzielę tuż przed północą konczyliscie rysunek emotka  ja już się nauczyłam aby zgłoszenia konkursowe wysyłać na kilka dni przed końcem.  Nie raz były hocki klocki z wysyłką e maili konkursowych ostatniego dnia emotka

Nie, nie przed północą kończyliśmy rysunek, ale o 22 wypełnialiśmy (czytaj ja) dokumenty i już nie można było wysłać. I ja nie mam problemu, bo mieściłam się w regulaminowym czasie, to oni go mają. A Ty masz z tym jakiś problem? 
Ewusia, to nie był konkurs dla dzieci tylko dla osób pełnoletnich. 

asantesana będziesz z nimi się kontaktowała w tej sprawie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6208226 Napisano: 06.06.2016 08:13:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ewusia12 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Ale że co, w niedzielę tuż przed północą konczyliscie rysunek emotka  ja już się nauczyłam aby zgłoszenia konkursowe wysyłać na kilka dni przed końcem.  Nie raz były hocki klocki z wysyłką e maili konkursowych ostatniego dnia emotka

i dlaczego "kończyliście rysunek"- wydawało mi się że to konkurs dla dzieci.. nie dorosłych. Ja daje szanse dzieciom to jest konkurs dla nich...

A ja sądząc że dla dzieci kupiłam te badziewskie połamane ciastka. Z regulaminu jak dla mnie wynika że to dla osób pełnoletnich więc tak-wczoraj przed północą też kończyłam i wysyłałam ale zonk.... dzwoni ktoś do nich dziś? Ja mam w planach nieco później.. Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6208220 Napisano: 06.06.2016 07:53:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nie wiem czy była już o tym mowa ale praca sławnej rodziny fajna ale "wierza" jak dla mnie ich dyskwalifikuje emotka
http://eksperci-o...ion,get,id,4699.html Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6207027 Napisano: 03.06.2016 13:58:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rezerwa "Przygoda z..." SPH Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6205864 Napisano: 02.06.2016 11:40:33 w Gratulacje! Dla wygranych!
tusienka napisał(a):

Dziękuję kochani emotka emotka emotka  Ten rower był naprawdę moim wielkim marzeniem, nie sądzę,żebym mogła sobie na niego pozwolić... A po tych dziwnych akcjach w sklepie byłam zaskoczona, jak udało mi się ostatniego dnia dostać i wrzucić aż trzy kupony i Pani jak gdyby nigdy nic życzyła mi szczęścia i pocieszała , że będzie dobrze. A dziś zadzwoniła a ja się popłakałam ze szczęścia do słuchawki jak dziecko emotka  Po południu po niego jadę emotka
A Rmf... być na antenie niesamowite uczucie i w dodatku rozmawiać jakbyśmy się widzieli wczoraj jak gdyby nigdy nic  z tymi sławnymi głosami emotka

I jeszcze te Wasze miłe słowa i gratulacje emotka emotka

Cudnie się czyta takie rzeczy emotka A nie narzekania typu-nie ten kolor, nie ten rozmiar kół czy takie tam emotka Gratuluję!!!!!! I pamiętaj że jeszcze dzień się nie skończył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6205713 Napisano: 02.06.2016 08:04:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

karolinamat napisał(a):

Czy ktoś miał problemy ze zgłoszeniem na konkurs ob?


A daj spokój jaka masakra, poszło dopiero na operze i aplikacja liczyła inaczej znaki niż Word, w aplikacji wchodziło tak jakoś 470 znaków, jak było więcej to zgłoszenie nie chciało przejść. Ile zdrowia straciłam przy tym konkursie, szkoda gadać.  Niby konkurs z tamponem w roli głównej a myślałam, że mnie krew zaleje. 

Echhhh...ja na 2 przeglądarkach próbowałam i pewno moje zgłoszenie nie będzie brało udziału bo w sumie chyba nie doszło ale w PW zgłosiłam im że mam problem... Miałam równo 500 znaków.... pewno będą mieli to gdzieś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6205675 Napisano: 01.06.2016 23:52:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś miał problemy ze zgłoszeniem na konkurs ob? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6205279 Napisano: 01.06.2016 13:44:39 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś już otrzymał tel z Narvil w Serocku??? (Dove)????? Albo jakikolwiek nie z kosmetykami???? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6205273 Napisano: 01.06.2016 13:41:21 w Carrefour konkursy
bridget napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

bridget napisał(a):

gdzie zabraliście Johnnego:)?

oczywiście do Szkocji emotka

ja do Holywood;))

A ja na Syberięemotka Wyświetl w wątku >>
0 0