Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolinamat

karolinamat

#6076149 Napisano: 18.09.2015 12:05:02 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

arta napisał(a):

benasia napisał(a):

arta napisał(a):

losowanie było 11.09 (mówię o pierwszym etapie), a zgodnie z Regulaminem: Wszyscy laureaci loterii zostaną powiadomieni o wygranej, w tym o rodzaju nagrody, najpóźniej w ciągu 7 dni kalendarzowych od dnia przeprowadzenia danego losowania.

Czyli wypisz wymaluj mają czas do dzisiaj. emotka

Ale w poniedziałek już informowali   emotka

o cholera! szły smsy?

Tak. Na stronie Smolara jest lista. http://www.smolar...%B3w%20biedronka.pdf

Ale z 1 losowania. 2 losowanie puszczą dopiero pewno w poniedziałek Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6076007 Napisano: 18.09.2015 09:36:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka napisał(a):

czy ktoś dodawał wczoraj zdjecia do wedla ,, poczuj dzecięcą radość" i dostał powiadomienie że zostały zaakceptowane? Jak jest z ta galerią? Na starcie mamy pierwsze dodane w etapie zdjęcia czy najnowsze? Bo jak najnowsze to chyba od 24 godz nic nowego nie dodali emotka

Ja dostałam maila potwierdzającego następnego dnia.

Za to nie wiem co z Sante GoOn bo dodałam a żadnego potwierdzenia i w galerii też nie mam. Ktoś słał? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6075992 Napisano: 18.09.2015 09:16:50 w NA CO CZEKAMY?
belca napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Konkurs "Rexona na lato w Tesco"- 30.09+ 5dr= 7.10
Konkurs "Razem Idziemy Do Szkoły" Biedronka- do 16.10
Lajknik Żabka- do 12.10
ITM konk.fotograficzny - 25.09 + 7dni info
Prince Polo - 21.09 losowanie
C4 Nivea men creme - 9.10 + 10 dni sms
KIORA "powrót do szkoły" - 18.09
red Bull extreme - 17.09 + 2 dni
Biedronka COLA - 21.09 losowanie samochodów
PERSIL Biedra_ 18.09 losowanie II
Niebieski Miś - 21.09 (foteliki + samochód)
NIVEA dr.NATURA- 16.09 +30dni tel



Rossnet:
Wspomnienia z Nivea Baby- 18 września 2015
Grzeczne dzieciaki...- 18 września 2015

Kiora ma czas do 28.09 na powiadomienie emotka zwycięzców. 18 jest posiedzenie komisji...

Loreal True Match - do 23.09
Maskotka SPAR 25.09
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

karolinamat

#6075884 Napisano: 17.09.2015 21:52:05 w Biedronka
fino napisał(a):

Adasio napisał(a):

fino napisał(a):

Też macie na paragonie "Ptaisie Mlecz 380g" (11,99 zł) zamiast ptasieemotka

Też.

No to fajnie! emotka

ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6075376 Napisano: 17.09.2015 12:36:01 w Biedronka
rogalino napisał(a):

skarb888 napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

skarb888 napisał(a):

rachel napisał(a):

Ja szybko zgarnelam duze opakowania dwa ptasiego.biegne do kasy a tam 19.98. Dobrze  ze w ostarniej chwili zobaczylam znow bylaby wtopa

A ile kosztuje najtańszy produkt, żeby dołożyć i przebić tą wymaganą 20-tkę?

Ja wzięłam ptasie mleczko 9,99 i 4 czekolady po 2,99. To wychodzi razem 21,95 emotka

Dzięki za odp.:)

U mnie wyszło 20,96 = Ptasie mleczko(11,99) + 3 czekolady (3x2,99)

Ja tak jak rogalino.... ptasie jest opisane jako ptasie mleczko a czekolada jako czek.gorz.wed.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6075160 Napisano: 17.09.2015 08:31:43 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

victorious napisał(a):

taalvikki napisał(a):

"Wykonanie zadania konkursowego poprzez kreatywne napisanie hasła reklamowego jednego z zakupionych produktów, októrym mowa w pkt 11a)"

ale jeżeli kupię sobie pepsi w biedronce dziś, a jutro kupię tropicanę i na jej paragon zagram (wczesniej na pepsi nie grając) opisując pepsi, to też będzie to zgodne z zacytowanym fragmentem regulaminu. zakupiłam bowiem produkt, o którym mowa. nigdzie nie jest napisane, że trzeba "napisać hasło reklamowe produktu zakupionego i udokumentowanego konkretnym paragonem, który wyśle się w zgłoszeniu". jeżeli ma być ściśle, to ściśle twierdzę, że można pisać hasła każdego z produktów promocyjnych.  może i trochę pokrętne, ale logiczne.  :)

Logiki w tym nie ma za grosz. Opisujesz bowiem zalety "Pepsi" na paragon "Tropicany" mimo, że posiadasz paragon "Pepsi" z poprzedniego dnia. A co wtedy robisz, z tym niewykorzystanym paragonem na "Pepsi". Rozumiem, że pewnie reklamujesz "Tropicanę". emotka   A nie prościej jest opisać ten produkt, który jest na paragonie. Poza tym ma to jeszcze jedno, bardzo logiczne, uzasadnienie. Układając hasło reklamowe, zwykle zachwalamy dany produkt, a łatwiej jest to zrobić, jeżeli się go spróbowało, bo się go kupiło. A inaczej mogłabyś np. wychwalać "Tropicanę" na paragony "Pepsi", nie wiedząc jak naprawdę smakuje. A tak naprawdę, to jest to dyskusja całkiem akademicka, bo najprawdopodobniej weryfikacja paragonów będzie obejmowała tylko ich numery i zakup produktów promocyjnych, a nikt nie dołoży sobie pracy, żeby jeszcze sprawdzać, czy hasło dotyczy ściśle tego, co jest na paragonie.


nie muszę posiadać paragonu z poprzedniego dnia na pepsi, gdyż nie jest on ode mnie wymagany, gdy mam paragon na inny promocyjny produkt. paragon na pepsi mogłam zgubić albo chcę zatrzymać sobie na pamiątkę. o.

logika (normalna, naukowa, a nie ludowa i codzienna) jest w czytaniu regulaminu. a tam nigdzie nie jest napisane, że muszę w zgłoszeniu napisać hasło dla produktu, który jest na paragonie, który niniejszym zgłaszam. jest napisane, że mam zgłosić hasło dla produktu promocyjnego kupionego w biedronce, a tych jest wiele i mogę je nabyć, kiedy tylko chcę i - według tego zapisu - mogę pisać hasło dla cheetos (kupionego miesiąc temu) , kupując teraz lay's. (których, skądinąd, nie jem, tak jak wielu uczestników konkursu i też moznaby powiedzieć, że to nielogiczne, że wychwalam produkty, które wyrzucam do bio).

a że dyskusja jest akademicka, to się zgadzam, ale jak akurat lubię takie logiczne zabawy. emotka

Ja za każdym razem piszę o innym produkcie. U mnie nie ma wszystkich produktów w Biedronce co nie znaczy że ich nie próbowałam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6075088 Napisano: 16.09.2015 22:49:23 w Paragony
kalka napisał(a):

szprotka napisał(a):

maximus napisał(a):

staszek napisał(a):

maximus napisał(a):

zrobię zakupy i SPRZEDAM PARAGONY TOPAZ WEDEL - 20 zł za paragon.
mogę tez sprzedać duża ilość z nie powtarzajacymi się numerami paragonów. Przy większej ilośći 15 zł za paragon

Tyle, że w Topazie Wedla trzeba kupić za 15 zł, te dodatkowe 5 zł to za fatygę? emotka

raczej za paliwo. Mam około 100 km w jedna strone do kilku najbliższych Topazów. 


Ja bym nie ryzykowała zakupu w Topazie zawsze do paragonu przypisana jest karta klienta i tylko osoby z kartą biorą udział


Jasne emotka   Ja mam kartę VIP na okaziciela, więc każdy może wysłać zgłoszenie i odebrać nagrodę na mój paragonemotka Polecam się, każdemu mogę zrobić zakupy w Topazie na konkurs Wedla  emotka

He?????......emotka emotka emotka ..........emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6075053 Napisano: 16.09.2015 21:27:26 w Czy informują/ informowali?
nice napisał(a):

Czy z Crunchips Biedronka laureat jest już poinformowany? Ktoś coś wie?

Crunchips? A nie Chio? Bo jeśli Chio to poinformowany Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6074288 Napisano: 16.09.2015 07:56:04 w Ambasadorinnowacji - Philips
Czy ktoś z was miał problem tego typu:
Wysłałam opinię na temat odkurzacza który testuję. Dostałam w odp maila że mam opublikować tę opinię na 2 stronach w tym tygodniu, po czym od strony moderatora dostałam odpowiedź odmowną, że niby opinia nie spełnia kryteriów. Ona była po prostu negatywna, ale ani nie wulgarna ani nie niezgodna z prawdą;/
Mam już dosyć tego testowania. Głupie 400zł a tyle zachodu. Kontakt mailowy z nimi jest fatalny. Chyba już spakuję ten odkurzacz i pobiegnę odesłać;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6073671 Napisano: 15.09.2015 13:51:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
migi napisał(a):

lusienka napisał(a):

Diesel i Shandy zawitały emotka ale szwagier będzie miał prezent urodzinowy emotka

Tylko niech szybko pije, bo termin ważności do listopada, o taki super konkurs  emotka

W temacie błyszczyk z ibeauty PP

Ja mam do lutego i wydawało mi się że krótko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6073571 Napisano: 15.09.2015 12:51:37 w Biedronka
maximus napisał(a):

Persil. 58 zgłoszeń i tylko 1 wygrana pralka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6073489 Napisano: 15.09.2015 11:33:02 w Ambasadorinnowacji - Philips
Finezyjna napisał(a):

A powiedźcie mi czy trudno jest zmontować taki filmik z wbudowanymi napisami?

Ja raz robiłam na konkurs activii i dla laika jest to wykonalne-tylko trzeba nieco czasu no i pomysł oczywiście;) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6073355 Napisano: 15.09.2015 08:58:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
No filmik robi świetne wrażenie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6073349 Napisano: 15.09.2015 08:47:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
zdolnabestia napisał(a):

Dzię-ku-je-my  emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6073262 Napisano: 14.09.2015 22:03:23 w Ambasadorinnowacji - Philips
anula81 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Już są nowe wyzwania emotka
A do testowania nawilżacz lub oczyszczacz powietrza.
O dziwo nie trzeba nic nagrywać, nawet zdjęć nie trzeba emotka

A mi się wydaje ze jeszcze miał stary etap być z 4 dni emotka choć wykonałam zadania, nie wiem czy się mylę ? czy nie warto się sugerować ich odliczaniem ?

Ja się zgapiłam i nie zdążyłam....trudno....

Mam pytanko do testujących odkurzacze-wysyłamy 5 opinii znajomych? Znaczy znajomi wysyłają? Ja słałam na razie tylko swoją a chyba powinnam ją na sam koniec zostawić. Trochę się w tym pogubiłam a nie chce mi się bawić w oddawanie mimo tego że nie jestem do końca zadowolona z odkurzacza..... Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6071021 Napisano: 10.09.2015 15:21:57 w Paragony
Mam tesco colgate
a także aktualne: Lajkonik ITM
Disney/star wars Żabka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6070928 Napisano: 10.09.2015 13:27:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bc14 napisał(a):

karta superpharm uśmiech maluszka- kurier Gls

do mnie również:) Miły pan kurier wparował do mnie do pracy i żartobliwie powiedział że mam już więcej nie grac;) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6070560 Napisano: 09.09.2015 22:41:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W Tyskim nie brałam udziału ale Okazja dla domu ITM-pusto, Colgate ITM pusto, Pilot-pusto, Fa- pusto.... Wkurza mnie już to;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6070558 Napisano: 09.09.2015 22:40:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rubik napisał(a):

Shell słuchawki Tymbarka Philips

u mnie tez Wyświetl w wątku >>
0 0