Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika karolinamat

karolinamat

#6154911 Napisano: 04.02.2016 11:01:55 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Moja pasta jajeczna okazała się być jakąś pastą z ciecierzycy albo czegoś w tym rodzaju... Nawet spoko-czosnku dużo czuję... aż mi głupio teraz że pączka wcześniej jadłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6154889 Napisano: 04.02.2016 10:34:28 w Biedronka
defed napisał(a):

właśnie policzyłam: 14 smsów (cieniutko, bo  miałam 48 paragonów emotka  )
pierwszy raz grałam na taka skalę, mózg się wypala...

emotka emotka emotka emotka
Czekam z niecierpliwością na wyniki!!! I jestem ciekawa skuteczności emotka


Ja skromne 2 słałam Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6154830 Napisano: 04.02.2016 09:32:40 w Biedronka
defed napisał(a):

Podziwiam Was, te zgłoszenia na ostatnią chwilę to muszą być Emocje!
Na mnie presja czasu nie działa motywująco, ale chyba następnym razem spróbuję razem z Wami, dla doświadczenia emotka

No jest czademotka Ja nad ostatnim myślałam z luzem w ostatniej godzinie a na końcu się okazało że szybko w stresie odsyłałam na inny tel i potem na konkurs (u mnie nie było problemu bo w plusie nie jestem ale zawsze pisze na swoim i wysyłam potem ewentualnie na inne i potem ślę dalej emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6154826 Napisano: 04.02.2016 09:26:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

defed napisał(a):

xpac napisał(a):

jokan napisał(a):

zubi napisał(a):

@[email protected] napisał(a):

helcia85 napisał(a):

U mnie nigdzie nie ma tego Belriso Hot;( Gdzie kupujecie?

W BIEDRONCE

w Stokrotce też jest

carrefour

Wydaje mi się, że czasami wystarczy szerzej otworzyć oczy emotka oczywiście nie obrażając emotka niby nigdzie nie ma, a każdy wymienia, stokrotka c4, biedronka itp czyli tak naprawdę są wszędzie

niestety-sklep pod tym samym szyldem nie oznacza tego samego zatowarowania, np. w moim C4 od początku nie ma Berliso HOT, choć dostałam mnóstwo PW z radami, by tam się udać na początku tego konka emotka

czyliii bez sensu pytać gdzie kupimy HOT, bo w każdym mieście, sklepie jest inaczej emotka

No ja w mojej małej mieścinie widzę że wszędzie paletami HOT uzupełniają.... niech tylko konkurs się skończy to będą zwroty bo się przeterminująemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6154823 Napisano: 04.02.2016 09:23:49 w BelVita - konkurs śniadaniowy
luko922 napisał(a):

Dziś ciąg dalszy śniadan za około 50 zł hahaha. No ale jak zwykle smaczne przynajmniej... 


Gdyby nie to że ładnie przybrane i że smaczne to normalnie szpitalny wygląd ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6154802 Napisano: 04.02.2016 08:57:29 w BelVita - konkurs śniadaniowy
alaalicja napisał(a):

Dzis fotek nie bedzie emotka  Rano byłam mega szcześliwa kiedy moja dzidzia z okazji urodzin stu lat mi śpiewała. Tylko ze w rytm muzyki ZAKROPIŁA MI LAPKA SOKIEM. I umarł emotka  Śniadanie ok kanapki tuncźyk jajo śalata ogorek eh

emotka Nie czaję do końca ale ciary mnie przeszły....

U mnie też dziś brak toty bo zaspałam.... dziś 2 skibeczki i pasta jajeczna (nie jadłam jeszcze bo obłożyłam migiem chleb i zabrałam do pracy.... Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6154787 Napisano: 04.02.2016 07:50:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Byłam jak błyskawica i błyskawicznie maila potwierdziłam ale Auchan brakemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6154731 Napisano: 03.02.2016 23:17:41 w Biedronka

karolinamat

#6154338 Napisano: 03.02.2016 12:10:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wczoraj maila potwierdzającego dostałam ok 12:07 a dziś od razu. Mam nadzieję ze się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6154268 Napisano: 03.02.2016 11:00:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
luko922 napisał(a):

karolinamat Gratuluję lotu aerodynamicznego, fajna nagroda! emotka

Dzięki luko922.... Niby fajnie, niby radość ale myślałam że to będzie voucher do wykorzystania w dowolnym terminie a w mailu dostałam info że lot odbędzie się 06.03. Jechać 300km żeby poleciećemotka hmmmm... myślałam że wykorzystam na końcu kwietnia przy okazji Sheratonaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6154150 Napisano: 03.02.2016 08:51:33 w BelVita - konkurs śniadaniowy
paula napisał(a):

jemy to samo, zastanawiam się czy na ciepło nie byłoby lepsze emotka

Ja nie grzałam bo do pracy się spieszyłam emotka Było ok choć w sumie wrzucone na chwilę do piekarnika może nawet lepiej by smakowało.... Jeśli nie zjadłaś to spróbuj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6154142 Napisano: 03.02.2016 07:42:01 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Smacznego emotka
Dziś pysznie-choć nie jadam tego typu jedzenia na śniadanie-raczej lżej... Sałatka coś ala gyros w naleśniku. Spora porcja.
Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6153759 Napisano: 02.02.2016 12:33:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

karolinamat napisał(a):

tadziowa napisał(a):

ajulitka napisał(a):

@dzikiwiewiór napisał(a):

edith napisał(a):

Czy w tym konkursie Auchan czas liczy się od wplynięcia zgloszenia czy potwierdzenia linku na poczcie??

na poczcie

a link przychodzi od razu czy trzeba odczekać? Bo zagrałam i nic nie weszło na pocztę jeszcze...

Zobacz w spamie.

Też u mnie brak linka-nawet w spamie

I u mnie na onecie brakuje

U mnie też onet Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6153745 Napisano: 02.02.2016 12:23:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tadziowa napisał(a):

ajulitka napisał(a):

@dzikiwiewiór napisał(a):

edith napisał(a):

Czy w tym konkursie Auchan czas liczy się od wplynięcia zgloszenia czy potwierdzenia linku na poczcie??

na poczcie

a link przychodzi od razu czy trzeba odczekać? Bo zagrałam i nic nie weszło na pocztę jeszcze...

Zobacz w spamie.

Też u mnie brak linka-nawet w spamie Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6153612 Napisano: 02.02.2016 10:56:31 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
joan napisał(a):

karolinamat napisał(a):

(...) Ale nie można wykluczyć także czyjejś złej woli.


I menopauzy u pracowniczek organizatora emotka

Swoją drogą fest ciekawe, że nie wzięli za łby żadnego z konkursowych wymiataczy, tylko panie od laurek i makiet emotka

No właśnie....
Ja to w ogóle napisałabym artykuł: "SKANDAL! Monika U. wygrywa tyle samochodów a nie potrafi wygrać mikrofalówki-zgarnia jedynie marną rękawicę" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6153588 Napisano: 02.02.2016 10:35:07 w BelVita - konkurs śniadaniowy
alaalicja napisał(a):

 U mnie owsianka emotka  buuuuuuuuuuu

Jamiiiiiiii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6153566 Napisano: 02.02.2016 09:57:26 w Czy informują/ informowali?
Czy chwalił się ktoś tygodniową Pepsi DC z któregokolwiek etapu???? Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6153560 Napisano: 02.02.2016 09:39:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

karolinamat napisał(a):

marzenier napisał(a):

Pojęcie selfi jest bardzo szerokie.
To nic innego jak autoportret.
A outoportret można sobie też strzelać ze statywu.
Nie koniecznie "na żyrafe" z ręki czy jakiegoś kija od szczotki.

No właśnie.....a że to IQ Marketing to zaraz swoją teorie wymyślą emotka


Nie wiem co będą nagradzać.
Przekonamy się po pierwszych wynikach.
Wiem tylko,że regulamin daje pełne pole do popisu.
Zdjęcie to zdjęcie.
A sam tytuł konkursu,no sorry do niczego mnie nie zobowiązuje emotka
Jestem też pewna,że jeżeli nagrodza fotki nieco odbiegające od standardu typowej samojebki,niejednemu się milka ulej.
A wystarczyło dać inny tytuł konkursu i wszystko byłoby jasne emotka

No to czekamy na pierwsze wyniki.... ciekawość mnie ZJADAemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6153552 Napisano: 02.02.2016 09:08:23 w BelVita - konkurs śniadaniowy
luko922 napisał(a):

No faktycznie, 4 malutkie kromeczki ale bardzo smaczne. No i obiecałem fotkę, więc proszę emotka

Prawie się na ciachnięte selfie nadaje emotka Tylko śniadanko na ciasteczka trzeba zamienić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

karolinamat

#6153549 Napisano: 02.02.2016 08:52:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

Pojęcie selfi jest bardzo szerokie.
To nic innego jak autoportret.
A outoportret można sobie też strzelać ze statywu.
Nie koniecznie "na żyrafe" z ręki czy jakiegoś kija od szczotki.

No właśnie.....a że to IQ Marketing to zaraz swoją teorie wymyślą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0