Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malgosia74

malgosia74

#6287821 Napisano: 21.11.2016 15:54:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Incubi wysyłało już bony z konkursu „Tchibo – rodzinny początek dnia"? W regulaminie jest 14 dni od rozwiązania, a to chyba już dawno minęło...

Jeszcze nie. 14 od momentu ogłoszenia wyników na stronie.

Nie , ja też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6287584 Napisano: 21.11.2016 10:26:00 w Lay's
Mam info od osoby z tym dziwnym mailem, odpisali że dane pozytywnie zweryfikowane, czyli będzie piłka  ;)
Warto pisać i nie bać się skoro wszystko jest w porządku  emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

malgosia74

#6286930 Napisano: 18.11.2016 23:25:00 w Lay's
scrabble napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

scrabble napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

To pewnie teraz to co Wam wpiszę będzie dla Was nowością... osoba która wygrała jest na liscie zwycięzców dziennych dostała jedynie maila takiej treści:
 "Szanowna Pani w celu potwierdzenia zgodności danych uprzejmie prosimy podanie numeru telefonu oraz hasła, które było zgłoszone dokonkursu."...
Czyli jak się nie zapisało hasła, to posprzątane... ani, piłki, a tym samym konsoli, a co najgorsze głównej, o ile hasło było tak dobre... 
Nie wiem co powiedzieć, zatkało mnie zupełnie... 
Ktoś miał podobną sytuację w Avanti? 

A wiesz co ja myślę? Możliwe, że w formularzu zgłaszanego hasła podała inny numer telefonu (tym bardziej jeśli to konkursowicz emotka  ). Przy wypełnianiu oświadczenia wpisała inne i teraz agencja boi się, że zwyczajnie, ktoś mógł wejść na jej maila i próbuje odebrać nagrodę. To jest najprostsze wyjaśnienie.

problem w tym, że zamiast info o wygranej za dany dzień jak to być powinno z formularzem.... przyszło tylko takie info i nr telefonu i haśle, to dla mnie dziwna sprawa... Nr telefonu był podany jedynie w zgłoszeniu , to była jednorazowa próba gry i 1 wysłane hasło przez osobę niekonkursową ... 

To może "zjadła" jedną cyfrę z numeru telefonu i powstało im coś na kształt numeru telefonu stacjonarnego z dziwacznym kierunkowym?  emotka  Gdybam, bo np. numer 698-xxx-xxx wytnij jedną cyfrę i wychodzi kierunkowy do innego kraju (pewnie, nie sprawdzałam emotka  )  Moim zdaniem w formularzu zgłoszeniowym coś poszło nie tak i dlatego weryfikują. 

ciekawi mnie co jej odpiszą na dłuuugi list, bo w regulaminie nie ma nic wspomniane o pamiętaniu hasła w celu weryfikacji danych, a do zweryfikowania nr telefonu powinien pasować do zgłoszenia, pewnie w poniedziałek sie dowiemy dopiero  Wyświetl w wątku >>

malgosia74

#6286926 Napisano: 18.11.2016 23:18:46 w Lay's
marzenier napisał(a):

Ale my tu mówimy o tym konku z piłkami tak?
I ten emeil przyszedł,po jakimś czasie od odesłania formularza z danymi?
Czy jak?
Ee to pewnie ktoś się zalecił z numerami telefonów albo coś?

chodzi o wygrana dzienną czyli piłkę...  wygrana za 44 dzień , a goły mail od nich dzisiaj takiej treści " Szanowna Pani w celu potwierdzenia danych uprzejmie prosimy o podanie numeru telefonu oraz hasła, które było zgłoszone do konkursu".
Podpisany przez M.Pułę Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6286922 Napisano: 18.11.2016 23:15:08 w Lay's
scrabble napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

To pewnie teraz to co Wam wpiszę będzie dla Was nowością... osoba która wygrała jest na liscie zwycięzców dziennych dostała jedynie maila takiej treści:
 "Szanowna Pani w celu potwierdzenia zgodności danych uprzejmie prosimy podanie numeru telefonu oraz hasła, które było zgłoszone dokonkursu."...
Czyli jak się nie zapisało hasła, to posprzątane... ani, piłki, a tym samym konsoli, a co najgorsze głównej, o ile hasło było tak dobre... 
Nie wiem co powiedzieć, zatkało mnie zupełnie... 
Ktoś miał podobną sytuację w Avanti? 

A wiesz co ja myślę? Możliwe, że w formularzu zgłaszanego hasła podała inny numer telefonu (tym bardziej jeśli to konkursowicz emotka  ). Przy wypełnianiu oświadczenia wpisała inne i teraz agencja boi się, że zwyczajnie, ktoś mógł wejść na jej maila i próbuje odebrać nagrodę. To jest najprostsze wyjaśnienie.

problem w tym, że zamiast info o wygranej za dany dzień jak to być powinno z formularzem.... przyszło tylko takie info i nr telefonu i haśle, to dla mnie dziwna sprawa... Nr telefonu był podany jedynie w zgłoszeniu , to była jednorazowa próba gry i 1 wysłane hasło przez osobę niekonkursową ...  Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6286910 Napisano: 18.11.2016 23:07:44 w Lay's
joan napisał(a):

mia napisał(a):

Joan, jaki mugol? emotka Ja dopasowuje na bieżąco przez te pieprzoną mizerną ilość znaków. emotka


Zgrywasz mugola emotka

malgosia74 - właśnie o to mi chodzi, że taki mugol się nie przejmuje, nie wymyśla przez pół godziny, tylko pisze spontanicznie, a potem nie pamięta i mówi, że coś tam byle co wysłał emotka Sama nie wiem, co posłałam, a trzy zgłoszenia ukulałam emotka

często jest tak, że stoisz przy garach coś zaświta fajnego i jak po chwili idziesz to zapisać to połowe zapominasz albo całe jakos nie pasuje i jak pamiętać coś co poszło kilka dni temu... emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

malgosia74

#6286905 Napisano: 18.11.2016 23:03:33 w Lay's
mia napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

To pewnie teraz to co Wam wpiszę będzie dla Was nowością... osoba która wygrała jest na liscie zwycięzców dziennych dostała jedynie maila takiej treści:
 "Szanowna Pani w celu potwierdzenia zgodności danych uprzejmie prosimy podanie numeru telefonu oraz hasła, które było zgłoszone dokonkursu."...
Czyli jak się nie zapisało hasła, to posprzątane... ani, piłki, a tym samym konsoli, a co najgorsze głównej, o ile hasło było tak dobre... 
Nie wiem co powiedzieć, zatkało mnie zupełnie... 
Ktoś miał podobną sytuację w Avanti? 

emotka emotka emotka
Proponuję kolejny etap weryfikacji:
Proszę z dokładnością +-15 sekund, podać godzinę zgłoszenia. emotka

no jakieś jaja... bo gdyby potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na maila przychodziło byłoby po sprawie, a tak d... zielona ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6286903 Napisano: 18.11.2016 23:01:22 w Lay's
joan napisał(a):

Bez sensu, jak ktoś wklepie 50 zgłoszeń, ma wszystkie spamiętać? emotka

Druga sprawa: to MY wszystko zapisujemy, szukamy prawidłowości, analizujemy. A taki mugol wpisze hasełko i nawet nie będzie za dwa dni pamiętał, co wysłał - bo zmieniać musiał, za dużo znaków, poszło byle co emotka

 niekoniecznie, "byle co" ale może wpisane pod wpływem chwili natchnienia przez zwykłego zjadacza chleba, takim też wolno brac udział niekoniecznie notując, "złote myśli"   Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6286893 Napisano: 18.11.2016 22:45:10 w Lay's
To pewnie teraz to co Wam wpiszę będzie dla Was nowością... osoba która wygrała jest na liscie zwycięzców dziennych dostała jedynie maila takiej treści:
 "Szanowna Pani w celu potwierdzenia zgodności danych uprzejmie prosimy podanie numeru telefonu oraz hasła, które było zgłoszone dokonkursu."...
Czyli jak się nie zapisało hasła, to posprzątane... ani, piłki, a tym samym konsoli, a co najgorsze głównej, o ile hasło było tak dobre... 
Nie wiem co powiedzieć, zatkało mnie zupełnie... 
Ktoś miał podobną sytuację w Avanti?  Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6286621 Napisano: 18.11.2016 13:20:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
musztarda Develey  Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6286542 Napisano: 18.11.2016 11:56:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piłka z 44 dnia   emotka   ale brak maila
Posti  :) na otarcie łez ...  Wyświetl w wątku >>

malgosia74

#6285902 Napisano: 17.11.2016 14:21:29 w Ambasadorinnowacji - Philips
Miła26 napisał(a):

czy macie na swoim profilu zrecenzować Lumea?

tak, ale nie wiem co pisać bo nie mam tego sprzętu  :D  Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6285898 Napisano: 17.11.2016 14:20:39 w Lay's
aleksiak napisał(a):

lookaso napisał(a):

olunka napisał(a):

paula9891 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Mam główną!!!  emotka

Ja też!!! emotka emotka emotka

I ja też emotka

Jadę i ja  emotka

Ja też się podpiszę  emotka

Gratuluje Wam wszystkim szczerze i cieszę się z Wami, to motywuje mnie do dalszej walki o marzenia  emotka  a nuż po kolejnym etapie ja się dopisze do listy emotka   Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

malgosia74

#6285285 Napisano: 16.11.2016 15:18:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

marzenier napisał(a):

myszorka92 napisał(a):

michal5 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

wszyscy zwycięzcy zostali poinformowani , takie smutne info    

napisałem maila i po godzinie o dziwo Pani do mnie odzwonila a agencji - niestety tylko bilety do multikina emotka

tzn teraz informowali tylko o wygranych biletach?

Michał wygrał tylko bilety.
Ale już wszyscy zyciescy zostali poinformowani tj.Telefony,słuchawki,bilety itd...
Wszysko juz poszło 

A skąd wiadomo, że wszystko poszło? Dzwoniłaś? emotka

dzwoniłam ...  Wyświetl w wątku >>

malgosia74

#6285254 Napisano: 16.11.2016 14:38:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

monisss napisał(a):

nie wie Pani , ona nie prowadzi tej sprawy plus chyba jest na urlopie emotka juz sama zadzwonilam emotka

emotka

wszyscy zwycięzcy zostali poinformowani , takie smutne info   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6285246 Napisano: 16.11.2016 14:25:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wpis usunięty na prośbę firmy ZEG Sp. z o.o. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

malgosia74

#6285243 Napisano: 16.11.2016 14:18:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
michal5 napisał(a):

monisss napisał(a):

a nie moze ktos dryndnac?:P ja nic nie wygralam wiec jak mnie zapytaja o numer telefonu to głupio bedzie sie rozlaczyc;)

zadzwoniłbym, ale nie moge znaleźć do nich numeru tel emotka

też szukałam i nie znalazłam  Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6285224 Napisano: 16.11.2016 13:51:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Czy już wszystkie smski poszły z Nescafe

Podbijam... wszystko poszły o jednej porze?? o której godzinie macie smsy? Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6285222 Napisano: 16.11.2016 13:47:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nelunia napisał(a):

prawie 300 nagród i nic nie wpadło emotka

czuję dokładnie to samo rozgoryczenie, a tak bardzo się postarałam, żabka ani razu mnie jeszcze nie uszczęśliwiła ...  Wyświetl w wątku >>
0 0

malgosia74

#6285012 Napisano: 16.11.2016 10:09:44 w Lay's
Są już wyniki na 43 dzień ... czyli z poniedziałku Wyświetl w wątku >>
0 0