Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bartula

bartula

#4853242 Napisano: 25.11.2011 10:37:08 w Inne mniejsze markety
deva napisał(a):

bartula napisał(a):

Albo ja się zakręciłam albo coś niejednoznacznie z tym Centrum. Jedni piszą że na pewno nie było, inni piszą że były nie potwierdzając skąd wiedzą. Jeśli ktoś wygrał to niech napisze, żeby inni już nie czekali a jeśli nie to niech nie pisze że wyniki były.




ja wygrałam tv i dzwonili juz 17, w czwartek


Ok, no i o to chodziło, teraz zero złudzeń, zajmujemy się myśleniem o czymś innym.
Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4853186 Napisano: 25.11.2011 10:24:04 w Inne mniejsze markety
Albo ja się zakręciłam albo coś niejednoznacznie z tym Centrum. Jedni piszą że na pewno nie było, inni piszą że były nie potwierdzając skąd wiedzą. Jeśli ktoś wygrał to niech napisze, żeby inni już nie czekali a jeśli nie to niech nie pisze że wyniki były. Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4852201 Napisano: 24.11.2011 07:48:54 w Pomocy!!!!
friq napisał(a):

Czy z kruszwicy chcieli paragony ? Bo mam 9 kodów, szkoda aby się zmarnowało a paragonu brak emotka


do zestawów chyba nie, bo nie mam takiej informacji a zestaw mam a co do głównej to nie wiem...niestety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4852185 Napisano: 24.11.2011 07:45:33 w Wkurza mnie...
UWAGA na firmę OPES Sp.z o.o. emotka emotka emotka
Dałam się wciągnąć, że niby przygotują wstępną analizę czy firma może liczyć na dotacje unijne czy nie. Niechętnie ale się zgodziłam, a niech przygotują i jeszcze głupia dałam namiary i dzisiaj przyszła niby emotka emotka analiza, pożal się Boże, parę zdań i FAKTURA na prawie 400 zl. z terminem płatności za parę dni !!!!!!!!
Co za dzień, ryczeć mi się chce i tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4848986 Napisano: 23.11.2011 05:19:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
toka napisał(a):

bartula napisał(a):

A co z PKO? Czy to czasem nie dzisiaj miała być komisja i wyniki na stronie? Nie mogę znaleźć regulaminu


1 grudnia


dziękuję:) Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4848591 Napisano: 23.11.2011 03:14:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co z PKO? Czy to czasem nie dzisiaj miała być komisja i wyniki na stronie? Nie mogę znaleźć regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4832498 Napisano: 16.11.2011 12:05:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kalosze granatowe, 39 - rozmiar wg zamówienia ale miały być kwiatki...ładne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4822457 Napisano: 10.11.2011 07:28:23 w Udane wymiany - polecane nicki:)
ilonar2301 - szczerze i gorąco w ten zimny wieczór POLECAM emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4821339 Napisano: 10.11.2011 10:06:53 w Rossmann
assal napisał(a):

Wyniki miały być 9tego, jest dziesiąty dopiero emotka
Wolę, by były później, ale z gwarancją, że ktoś te prace czyta, nie wybiera, jak leci emotka


opóźnienia niestety nie muszą wynikać z wnikliwego czytania tekstów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4821308 Napisano: 10.11.2011 09:56:36 w Rossmann
kiro napisał(a):

bartula napisał(a):

to nawet więcej tych zaległości niż myślałam, jeden to jeszcze można zrozumieć ale tyle!


juz sie dowiedzialam maja opoznienia stad zaległosci emotka


wow, to już wszystko JASNE....widzę ciemność, widzę ciemność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4821242 Napisano: 10.11.2011 09:30:55 w Rossmann
to nawet więcej tych zaległości niż myślałam, jeden to jeszcze można zrozumieć ale tyle! Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4821216 Napisano: 10.11.2011 09:17:31 w Rossmann
czy mi się wydaje czy jest dużo zaległych rozwiązań? Ostatnio trochę przeginają z podawaniem wyników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4819932 Napisano: 09.11.2011 02:48:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
agamaty - GRATULACJE emotka
Super uczucie jak marzenia się spełniają, teraz powinnaś opić to ....kawą Tchibo emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4811075 Napisano: 05.11.2011 04:55:44 w Rossmann
wow, ale namieszałam z tym wklejaniem, przepraszam, już uciekam....karmić rodzinkę emotka
Miłej niedzieli życzę Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4811071 Napisano: 05.11.2011 04:54:40 w Rossmann
maria1980 napisał(a):

bartula napisał(a):

bartula - też tak właśnie mam, nawet z paragonem ostatnio grałam i pewnie zaraz się obrażę bo z sześciu konkursów nic nie wygram emotka



ja w ogóle mam wrażenie że oni to trochę jak Wedel, nie wszystko czytają. Jest etap, że powygrywam a potem nic bardzo długo, tak jakby mnie odznaczyli, że na razie mi powinno wystarczyć. A może tak sobie tłumaczę to że nie wygrywam? emotka


bartula myślę,że jednak trochę się mylisz emotka gdyby odznaczali osoby pod względem tej,temu już wystarczyto ja i większość rossnetomaniczek z forum nie wygrałoby już chyba nic na rossnecie przez kilka dobrych miesięcy emotka emotka
maria1980 napisał(a):

bartula napisał(a):

bartula - też tak właśnie mam, nawet z paragonem ostatnio grałam i pewnie zaraz się obrażę bo z sześciu konkursów nic nie wygram emotka



ja w ogóle mam wrażenie że oni to trochę jak Wedel, nie wszystko czytają. Jest etap, że powygrywam a potem nic bardzo długo, tak jakby mnie odznaczyli, że na razie mi powinno wystarczyć. A może tak sobie tłumaczę to że nie wygrywam? emotka


bartula myślę,że jednak trochę się mylisz emotka gdyby odznaczali osoby pod względem tej,temu już wystarczyto ja i większość rossnetomaniczek z forum nie wygrałoby już chyba nic na rossnecie przez kilka dobrych miesięcy emotka emotka
ja to mówię pół żartem, też tam sporo wygrałam i może dlatego gdy dłuższy czas nic nie ma to sobie to tak tłumaczę i się obrażam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4810981 Napisano: 05.11.2011 03:50:15 w Rossmann
bartula - też tak właśnie mam, nawet z paragonem ostatnio grałam i pewnie zaraz się obrażę bo z sześciu konkursów nic nie wygram emotka

ja w ogóle mam wrażenie że oni to trochę jak Wedel, nie wszystko czytają. Jest etap, że powygrywam a potem nic bardzo długo, tak jakby mnie odznaczyli, że narazie mi powinno wystarczyć. A może tak sobie tłumaczę to że nie wygrywam? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4810428 Napisano: 05.11.2011 10:51:26 w Rossmann
delfinka101 napisał(a):

vilemo napisał(a):

zastanawiam się, czy jako dziewczyna mogę wziąć udział w męskich konkursach? uprawiałam jeden sport ekstremalny i mogłabym to opisać, ale boję się, że i tak nie wezmą mnie pod uwagę, bo nie jestem mężczyzną...


Ostatnio w męskim konkursie kobiety też wygrały:)


o kurcze, ja w ogóle nie doczytałam, że to męski i brałam udział emotka
mam fazy na konkursy Rossmana i wczoraj takowa była, wysłałam na wszystkie co nie trzeba było nic kupować, tak z biegu. Po takiej fazie jak nic nie wygram to obrażam się na jakiś czas, potem mi przechodzi i znowu sruuu kilka konkursów naraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4804776 Napisano: 03.11.2011 10:45:55 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

jestem w Erze już 6 lat (2 w mixie, 4 w abonamencie), moja mama jest ponad 10.. Rachunki płacone regularnie i wcale nie takie małe.
Kończy mi się umowa i chciałam wymienić telefon. I co? W abonamencie (60) muszę zapłacić za Nokię (wcale nie najnowszy model! Taki przeciętny telefon) około 800zł.. To jest dbanie o stałego klienta? Bardziej opłaca mi się zerwać umowę i podpisać drugą niż być stałym abonentem. Paranoja!

Czy w salonach można się targować i z jakim skutkiem?


problem stary jak świat. Mój mąż bardzo długo się z nimi kłócił i pertraktował. Po jakimś czasie chyba zapalała się im czerwona lampka jak dzwonił, bo w końcu przekierowali go wyżej i wtedy coś tam utargował, ale trzeba mieć dużo cierpliwości (bazują na tym, że wielu sobie wcześniej czy później odpuści) Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4802088 Napisano: 02.11.2011 10:24:30 w TESCO konkursy
aurorcia napisał(a):

agamaty napisał(a):

kaki76 napisał(a):

a do konkursu hortex w tesco mogwe kupic 3 małe napoje te dla dzieci czy nie ? czytam ten regulamin i wynika z niego , ze chyba moge ale pewności nie mam jak myslicie?


ja kupiłam, było w regulaminie napisane, że DOWOLNE produkty Hortex




dostałam odpowiedź od pani z agencji,że wszystkie produkty Hortex i z wszystkich sklepów Tesco-nawet małych emotka


a co to za Agencja? Chyba wcześniej się z nią nie zetknęłam. Robili już coś, co mogłabym, pamiętać ze swojej niezbyt długiej kariery konkursowej? Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4799626 Napisano: 31.10.2011 09:28:59 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
79magda napisał(a):

24 kółka emotka


gdzie Ty jeździsz tym TIRem? emotka emotka
Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0