Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bartula

bartula

#4894329 Napisano: 12.12.2011 07:41:33 w Inne mniejsze markety
edith napisał(a):

Czy u was w sklepach Delikatesach Centrum też był w sklepie konkurs na życzenia z okazji 12 urodzin urnowy??Pudło na ogólnopolski a obok sklepowy emotka emotka


Nie, u mnie była tylko jedna urna...o dziwo do samego wieczora emotka
Miałam różne doświadczenia z tłumaczeniem regulaminu Paniom z Centrum, możliwe że u ciebie coś źle doczytały albo...własna inicjatywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4892370 Napisano: 10.12.2011 09:39:00 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

bartula napisał(a):

przepraszam, że jedno po drugim, ale czy do Centrum to można nakleić albo dopiąć? Przecież te ich kuponiki są malutkie i tego miejsca to nie ma na te ok. 250 znaków emotka



ale 250 znaków to niewiele - półtora standardowego eska


Niby tak, ale jednej linijki mi brakuje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4892306 Napisano: 10.12.2011 09:14:03 w Inne mniejsze markety
przepraszam, że jedno po drugim, ale czy do Centrum to można nakleić albo dopiąć? Przecież te ich kuponiki są malutkie i tego miejsca to nie ma na te ok. 250 znaków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4892180 Napisano: 10.12.2011 08:23:25 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

bartula napisał(a):

Czy Centrum jest na pewno do jutra włącznie? Upewniam się bo ostatnio w jakimś konkursie u mnie dzień wcześniej schowali urnę... a u nie weny brak emotka



do jutra emotka

a w praktyce różnie bywa - czasem urna znika przed terminem, gdzie indziej siedzi na sklepie tygodniami emotka


właśnie tej praktyki się boję, ale moja wena najwyraźniej nie, bo jak zwykle czeka do końca i trzyma mnie w niepewności, przyjdzie, nie przyjdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4891839 Napisano: 10.12.2011 05:11:41 w Inne mniejsze markety
Czy Centrum jest na pewno do jutra włącznie? Upewniam się bo ostatnio w jakimś konkursie u mnie dzień wcześniej schowali urnę... a u nie weny brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4889372 Napisano: 09.12.2011 12:20:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nutella zimowe poranki - niewiadoma nagroda okazała się opiekaczem Tefal emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4887343 Napisano: 08.12.2011 03:39:26 w Rossmann
mam zestaw Presto emotka
A już nawet doszło do tego że przestałam sprawdzać ich wyniki, bo od dawna wielkie NIC. Napisałam to Presto od niechcenia, z lekkim rymem - nierymem. Pewnie znowu zacznę wierzyć w wygrane w Rossmanie...na moje nieszczęście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4867371 Napisano: 01.12.2011 11:21:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dokładnie, ktoś mógł nieświadomie wpaść na taka nazwę, ja widziałam ludzi, którzy zakładali lokaty razem ze mną...niektóre starsze osoby naprawdę mogły nie wpaść na to aby przeszukiwać internet i teraz może Bogu ducha winna osoba się cieszy z nagrody a tu...po co coś takiego, nikomu to nie służy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4867328 Napisano: 01.12.2011 11:09:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

mia napisał(a):

Lokata Owocna to nie jest tak oryginalne hasło, żeby nie mogło bez google.pl w paść do głowy... emotka


Owszem. Ale jak ktoś gra o MILION ZŁOTYCH to chyba raczej sprawdza takie rzeczy w necie - nie uwierzę, że nie, nawet, gdyby mi to sam Benedykt na kolanach wyznał emotka


jeśli sam nie sprawdza to powinna to zrobić komisja. Czy PKO zależy na tym żeby nagrodzić nazwę lokaty, która istniej u konkurencji? Po co? Przecież tego nie wykorzystają u siebie bo się Spółdzielczy doczepi. Nie chodzi o to, że ktoś perfidnie ściągnął nazwę tylko o to po co bank chce taką już istniejącą nagradzać. Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4867260 Napisano: 01.12.2011 10:49:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie rozumiem tych firm, czy to takie trudne przegrzebać trochę internet i sprawdzić. Sama jak coś wymyślę to wolę posprawdzać czy ktoś przede mną na to nie wpadł, bo przecież jest to całkiem prawdopodobne Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4867197 Napisano: 01.12.2011 10:32:36 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to że wena przychodzi na kilka godzin przed końcem konkursu. Nie wiem, kila dni czy tygodni myślę o konkursie, gdzieś tam chodzi mi po głowie ale mobilizuje mnie dopiero ostatni dzień i godziny. Czasem są to naprawdę ostatnie minuty, nie rozumiem. Czy nie mogłabym wymyślić tego ciut wcześniej?
Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4866913 Napisano: 01.12.2011 09:15:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczuko napisał(a):

No nie powiecie mi ze lokata abrakadabra to jest super hasło?? To jakbym wyslal propozycje: lokata cenzura to chyba wygralbym milion...


nikt nie pisze że wszystkie są fajne, ale nie można uogólniać że wszystkie są do d... bo to nieprawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4866872 Napisano: 01.12.2011 09:06:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

Szkoda że w regulaminie nie było wzmianki od 1 do 2 słów ... Dali do 10 i mnie poniosło emotka


dokładnie tak samo to czuję, myślę że gdybym swoje skróciła do jednego szanse byłyby duże emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4866853 Napisano: 01.12.2011 09:02:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a mi się kilka haseł podoba, chociaż moje nie wygrały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4866781 Napisano: 01.12.2011 08:32:42 w TESCO konkursy
Dzięki, dopiszę 2 na konkretny temat żeby statystycznie dobrze wyszło (czyli żeby moje sumienie w razie przegranej było uspokojone). Tknęło mnie bo w innym markecie jest coś z pasją motoryzacji i tam chyba trzeba już dokończyć konkretnie z motoryzacją.
Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4866764 Napisano: 01.12.2011 08:25:18 w TESCO konkursy
Czy w Pasji chodzi tylko o pasję zakupów i to w Tesco a najlepiej Hortexu czy mogę pisać o moich prywatnych pasjach i odczuciach z nimi związanych? Szczerze to napisałam już 3 i to właśnie osobiste ale teraz mnie tknęło czy aby nie trzeba konkretniej.
Jak piszecie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4866150 Napisano: 30.11.2011 08:16:22 w Rossmann
Poszło Presto, Pronto czy jak im tam....ale było ciężko. Straciłam wenę na Rossnet chyba bezpowrotnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4859607 Napisano: 28.11.2011 12:00:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony Intermarche i piłka Adidas - zwykły listonosz Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4856471 Napisano: 26.11.2011 08:41:42 w Wkurza mnie...
plocia napisał(a):

ziolko napisał(a):

mnie w ogóle allegro wkurza

połapać się w wyglądzie nie można ;/ emotka


o tym już nie wspomnę, ta stara wersja była o niebo lepsza !!


Mam takie same odczucie wkurzenia co do Allegro. Czasem mam wrażenie, że coś się zmienia dla samej idei zmiany a nie dla polepszenia czegokolwiek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4854702 Napisano: 25.11.2011 09:28:25 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

bartula napisał(a):

UWAGA na firmę OPES Sp.z o.o. emotka emotka emotka
Dałam się wciągnąć, że niby przygotują wstępną analizę czy firma może liczyć na dotacje unijne czy nie. Niechętnie ale się zgodziłam, a niech przygotują i jeszcze głupia dałam namiary i dzisiaj przyszła niby emotka emotka analiza, pożal się Boże, parę zdań i FAKTURA na prawie 400 zl. z terminem płatności za parę dni !!!!!!!!
Co za dzień, ryczeć mi się chce i tyle emotka


Hmmm, ja bym standardowo odesłała dokument z adnotacją Faktura bezpodstawna - nie zleciliśmy zafakturowanej usługi Państwa firmie. Odsyłamy fakturę bez księgowania. Prosimy o podanie naszego numeru zlecenia albo przesłanie kopii zawartej umowy o świadczenie usług. Nie wiem, czy to dobra rada, ale trzymaj się! emotka


Dziękuję dobra duszyczko za dobre słowo emotka
Nawet nie chcą przesłać mi rozmowy telefonicznej która jest podstawą do zafakturowania, bo podobno nie ma ku temu podstaw prawnych. Czemuż to ja nie poszłam kiedyś na prawo tylko na ekonomię? Trochę mi przeszło, ale ile razy sobie przypomnę to jestem tak wku.... ale okazało się, że więcej jest takich osób! A piszę aby przestrzec, nie wyrażajcie na nic zgody telefonicznie, bo w niektórych przypadkach to wystarcza...niestety! Wyświetl w wątku >>
0 0