Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wrrrryyy

wrrrryyy

#6371827 Napisano: 25.06.2017 23:48:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
asantesana napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Ufbruce napisał(a):

Diana02 napisał(a):Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs fotograficzny "Twój wakacyjny #musthave" GarnierWyniki dostępne tutaj: https://garniercz...ra.pl/musthave/Ależ kolorowo, wesoło i letnio! emotka emotka

Okrutnie monotematyczna ta galeria. 

No coś Ty, przecież są różne kolory Instax'ów i różne fasony strojów kąpielowych!

I oczywiscie jest praca z Wilkinson - jedynie podmianka produktu konkursowego. No ludzie... Wyświetl w wątku >>
1 nel1984 0

wrrrryyy

#6371294 Napisano: 23.06.2017 22:02:23 w Wkurza mnie...
iwona0103 napisał(a):

pionas napisał(a):

Obraźliwe komentarze to fragment.Nie wiem czy autor ma tutaj konto bo dostałem oficjalne pismo na maila stąd reakcja.Autor zdjęć uważa iż nie używał żadnych programów do obróbki zdjęć i ma na to dowody, jeśli takie otrzymam i będę w stanie ocenić że faktycznie był w stanie wykonać dwa zdjęcia z różnymi produktami na którym będą te same osoby w tych samych pozycjach to będzie więcej karniaków...

Wkurza mnie pogoda za oknem ;/

Polecam otworzyć poniższe dwa linki w osobnych kartach i przeskakiwać między nimi
https://wilkinson...05389f40ce.jpeg?v=26
https://tabascoko...LL592ef371e9890d.jpg
fajnie widać zmieniające się produkty  emotka

Ciekawe czy będzie karniak... jest ryzyko jest zabawa emotka

Teraz to kazdy chce karniaka emotka
Moze Pionas zrobi konkurs, gdzie takie wyjątkowe karniaki będą do wygrania emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6371202 Napisano: 23.06.2017 18:29:17 w Wkurza mnie...
kalinea napisał(a):

anialistopad napisał(a):

O jakie zdjęcia wchodzi? o co ta cała burza,bo nie rozumiem nic? A wkurza mnie syn ,zawalił z angielskiego i ma 3 ,a miał zawsze 4 i 5 z tego przedmiotu 

Chodzi o to zdjęcie latającego Pana przy grillu?

Chodzi identyczne i prawie identyczne zdjęcia emotka
 https://www.e-kon.../plagiaty/strona/117 Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6370966 Napisano: 23.06.2017 10:28:40 w Wkurza mnie...
pionas napisał(a):

Obraźliwe komentarze to fragment.Nie wiem czy autor ma tutaj konto bo dostałem oficjalne pismo na maila stąd reakcja.
Autor zdjęć uważa iż nie używał żadnych programów do obróbki zdjęć i ma na to dowody, jeśli takie otrzymam i będę w stanie ocenić że faktycznie był w stanie wykonać dwa zdjęcia z różnymi produktami na którym będą te same osoby w tych samych pozycjach to będzie więcej karniaków...

Wkurza mnie pogoda za oknem ;/

Żeby tylko pozy i osoby na zdjęciach były te same. „Autor zdjęć” ma również władze nad chmurami, bo nawet układ zachmurzenia na zdjęciach jest identyczny.
Wiec w sprawie brzydkiej pogody za oknem może warto do niego uderzyć emotka Ma tę moc... Bez programów do obróbki zdjęć emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6370874 Napisano: 22.06.2017 23:20:43 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

Punkt karny dla mnie za to, że "autor zdjęć uważa iż został urażony tą wypowiedzią" - co za czasy, że jakiś forumowicz skarży się na mnie do Pionasa, zamiast napisać mi wprost albo na PW, co mu się nie podoba. Nie myślałam, że tego dożyję, serio.Przynajmniej miej odwagę podać swojego nicka, wrażliwy autorze zdjęć emotka

emotka Ja tu w ogóle wchodzę, żeby odreagować, o dooopie Marynie (od razu przepraszam wszystkie Maryny emotka ) badziewne posty piszę i potem wpisy te usuwam ze wstydem, a tu takie rzeczy... emotka  Admin zareagować musi, skoro jest skarga, to normalna rzecz jest, ale żeby skarżyć Adminowi o komentarze do zdjęć, które się komuś z nas zwyczajnie nie podobają, to się w głowie nie mieści... emotka

Oj tam, oj tam.
Biedny "autor zdjęć" ponad tydzień nerwowo zaglądał na forum i sprawdzał, czy dostaliśmy już karniaki za nasze
przewinienia. Za sam ten stres i oczekiwanie na wyniki audytu należy mu się odrobina radości, jakaś nagroda emotka
Cieszę się, że mój karniak sprawił komuś odrobinę przyjemności.
Ale wkurza mnie, że tyle osób jest zawiedzonych, że nie dostało karniaka emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6370851 Napisano: 22.06.2017 22:23:01 w Popraw sobie humor...
Tez będę nosił swojego karnika z dumą emotka I od razu humor sie poprawił emotka Wyświetl w wątku >>
2 @gnieszk@, mia 0

wrrrryyy

#6370841 Napisano: 22.06.2017 22:03:42 w Dziś cieszę się z.....
Cieszy mnie dzisiejszy karniak emotka Znaleźć się w tak zacnym gronie to tylko przyjemność emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6368540 Napisano: 16.06.2017 10:03:07 w Informują
Sms Colgate MAX emotka Przed chwilką emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

wrrrryyy

#6368091 Napisano: 14.06.2017 21:11:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

aleman napisał(a):

Czy taka osoba, która wygrywa w konkursach to rowery, to wycieczki, - dziś  REJS MORZE ŚRÓDZIEMNE na FB Douglasa..
a celowo i z premedytacja nie zamieszcza tych konkursów gdzie udział bierze 5-15 osób (jak na przykładzie dzisiejszych wyników z Douglasa) na forum  jest OK?  emotka

Pewnie ok nie jest, ale jak to mawia mój brat "Wszystkie baby to hu.."  emotka

Przy rejestracji chyba nie ma sankcji, że jak nie dodasz do bazy wszystkich znanych konkursów, to klaps w …

Bardziej rzuca się w oczy, że znowu wygrało zgłoszenie niezgodne z regulaminem. Komisja 6 osób i nikt liczyć nie potrafi liczyć
znaków. Zaraz zamiotą sprawę pod dywan i napiszą, że to był „post tymczasowy” Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6368000 Napisano: 14.06.2017 18:22:59 w PLAGIATY
ania1 napisał(a):

Czepiacie się emotka  Przynajmniej juz w tym roku nie dają we wszystkich konkursach zdjęcia z drabiną emotka

W zimowym okresie była taczka emotka Drabina pewnie jeszcze powróci emotka Wyświetl w wątku >>
2 ania1, agicho 0

wrrrryyy

#6367997 Napisano: 14.06.2017 18:19:12 w PLAGIATY
To zdjęcie tez w odmianie przez wszystkie przypadki: Hilcona, Tabasco, Kania...
Czekamy na wyniki grillowego konkursu Żywiec. Pewnie będzie i pan Paweł K. i pan Paweł Ś. Wyświetl w wątku >>
1 leniuszka 0

wrrrryyy

#6367966 Napisano: 14.06.2017 17:38:06 w PLAGIATY
Pan Paweł i Pani Agnieszka pousuwali swoje nagrodzone zdjęcia z Somersby. Były to oczywiście wersje wersji...
Ciekawe jak to ma sie do zapisu w regulaminie: "Serwis użytkownika powinien być publiczny, nie prywatny co najmniej od czasu opublikowania Pracy Konkursowej do 19.06.2017 r." Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6367903 Napisano: 14.06.2017 15:52:49 w PLAGIATY
agicho napisał(a):

kinzao napisał(a):

Jak to są takie same zdjęcia to ja jestem ślepy. Strach niedługo będzie w jednej koszulce sobie zdjęcie zrobić na dwa konkursy bo nazi konkursowicze cię zlinczują... emotka

Pomogę, to tzw. autoplagiat.


O matko i córko... Kolejny Pan czerwone gatki i to w kilku wcieleniach... Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6367699 Napisano: 14.06.2017 11:03:28 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem słaba w konkursach fotograficznych (chodzi o technikę). Mam pomysł na zdjęcie w konkursie "Po drugiej stronie lustra), ale go nie wykonam, bo fotka technicznie będzie beznadziejna (rozłożenie elementów, wybór tła, podrasowanie zdjęcia itp, itd.) emotka   emotka  


no mam dokładnie to samo. smuci mnie, że nieraz pomysł jest mniej ważny niż jakość i pięknota.

Dam Wam radę. Bierzecie zdjęcie, które wygrało w innym konkursie i „pożyczacie” pomysł. Jak jesteście ambitne,
to dajcie odrobine od siebie, żeby autor pomysły nie robił smrodu. „Pożyczajcie” z Instagrama, stron sprzedających profesjonalne zdjęcia lub od koleżanek z forum, cześć się nawet nie obrazi, bo też „pożyczyła” pomysł.
Technika nie jest ważna, bo pomysł jest najważniejszy. Najlepiej cudzy emotka
Czasami tylko cos zastuka z tyłu głowy, że to nie tak powinno wyglądać, ale polubienia Waszego postu
z „moje dzisiejsze wygrane” wszystko wynagrodzą. Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6365959 Napisano: 09.06.2017 10:41:58 w Informują
Smolar - smsy z Surf C4 - etap IV emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6365534 Napisano: 08.06.2017 13:08:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Udało Wam sie wysłać zgłoszenie do Pudliszki Esencja przez www? Kilka razy próbowałem i nie przechodzi... Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6365231 Napisano: 07.06.2017 16:03:35 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

Kolejny raz zazdrość ludzka emotka  Urodziło się w rodzinie 2 dziecko i życzliwie mówię ,że teraz Wam troszkę będzie lepiej bo 500+ dojdzie na drugie dziecko  emotka  Odpowiedż : A co tam nasze 500+ jak Ty ciągle wygrywasz i tak mamy mniej od Ciebie...przykre to tym bardziej ,że ostatnio parę konkursow na ktorych mi zależalo przeszło obok nosa... emotka

Ty skomentowałaś ich sytuacje finansową, oni Twoją... Jesteście kwita. Na przyszłość - lepiej nie zaglądać do cudzego portfela  emotka Wyświetl w wątku >>

wrrrryyy

#6363432 Napisano: 02.06.2017 20:21:19 w SZUKAM....
Szukam informacji jak wyglądał odbiór rowerów z Belvity w Auchan? Jakie infomacjie przygotować? Tylko dowód wystarczy? Cz
y chcą oryginał paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6363268 Napisano: 02.06.2017 13:53:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

Dziękuję ,czyli myślę nad trzema. emotka

No i dotarłam dzisiaj do dwóch Brico .W pierwszym- pani nie informowała o konkursie ,sama od siebie kuponu nie dała ,a jak się upomniałam to wydostała go  z otchłani podkasowych,raczej bez zadowolenia. Urna stała wciśnięta w róg,nie zaraz przy kasach ,zgłoszeń w niej prawie wcale nie było.W drugim sklepie urna przy samych kasach ,kupony leżą obok,na hali przez głośniki ciągle zachęcają do konkursu,trochę więcej zgłoszeń niż w pierwszym.


W Brico nagrody bedą wysylac, czy odbior osobisty? Wyświetl w wątku >>
0 0

wrrrryyy

#6362794 Napisano: 01.06.2017 13:06:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy e-maile z Belvity idą w tym samym czasie? Wyświetl w wątku >>
0 0